Autor Wątek: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak  (Przeczytany 2465 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« dnia: 08 Styczeń 2017, 20:42:01 »
Nazwa wyprawy: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
Prowadzący wyprawę: Emerick
Wymagania do uczestnictea w wyprawie: Chęć dołączenia do Bękartów
Uczestnicy: Mirzak

- Jakieś szczegóły?

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2017, 20:50:04 »
- Jeden to krasnolud, a drugi to mauren. Swój magazyn mają gdzieś we wschodnim Podgrodziu, naprzeciwko tawerny "Pod Starym Niedźwiedziem".

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2017, 20:50:04 »

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2017, 21:01:57 »
- Mieszkam we "wschodnim" więc powinno łatwo pójść... a jakieś imiona? Zapewne nie ma tam wielu magazynów tak... egzotycznych duetów, ale ułatwi to robote.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Styczeń 2017, 21:18:05 »
- Nie mam pojęcia. No, idź już. Robota czeka, a i jak skończysz to wróć po nagrodę. - Pogonił Cię ręką i wrócił do swojej papierkowej roboty.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Styczeń 2017, 21:28:55 »
Profesjonalista kurwa mać. Krasnolud przewrócił oczyma, dziwiło go to że nie znali nawet imion zleceniodawców. To podejrzane. Ruszył więc do wschodniej części podgrodzia. Kierując się w stronę swej klitki. Stamtąd zacznie szukać magazynu.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Styczeń 2017, 21:36:53 »
I ruszyłeś w stronę podgrodzia. Zajęło to jednak trochę więcej niż tylko kilka sekund. Po przejściu przez wschodnią bramę mogłeś zobaczyć jak obraz ze schludnego, ładnego miasta przeistacza się w brudną, ubłoconą, najbiedniejszą dzielnicę stolicy. Tutaj rabunki i włamania są na porządku dziennym, gdy tak szedłeś to ominąłeś paru, większych typów, wszak byłeś tylko niskim krasnoludem. Gdzieś tam niedaleko dostrzegłeś jakąś postać z siwą zaniedbaną brodą, siedzącą na błocie pod ścianą jednego i tak ledwie się trzymających domków.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Styczeń 2017, 21:46:43 »
- Nie ma jak w domu... Rzucił cicho pod nosem, upewnił się że mieszek ma na miejscu. Stanął z boku ulicy i zauważył jakiegoś biedaka - chyba - typowy widok dla okolicy. Krasnolud podszedł bliżej, no musiał się spytać o drogę.
- Panie, szukam ja tawerny "Pod Starym Niedźwiedziem".

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Styczeń 2017, 21:53:10 »
Biedak zerknął na ciebie spode łba. - He? A ty to kto? Hmm, wyglądasz jak Zenek. Zeeeenuś poratuj swojego starego, dobrego przyjaciela jakimiś drobnymi na kieliszek wódeczki... A wiesz co? Powiem ci wtedy gdzie ta karczma jest. O! - Po tym jak cię "rozpoznał" widać było, że się cudownie ożywił, wyciągając swoje chude, właściwie to kościste ręce przed tobą licząc na kilka grzywien.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Styczeń 2017, 22:03:52 »
Ojj, gdybym wiedział po ile tu wódka jest... Zapomstował na bogów i wszystko inne. Mimo to wyciągnął 5 grzywien z mieszka i wręczył żurkowi.
- Masz...

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Styczeń 2017, 22:09:40 »
ÂŻebrak zaraz wziął, a raczej można by rzecz, że wyrwał ci grzywny z ręki i ucałował swoje brudne od wszystkiego czego się tylko dało ręce, w których trzymał pieniądze. Z wielkim uśmiechem spojrzał na ciebie. -  Może i biedny jestem, ale słowa dotrzymuje! - I zrobił na chwilę przerwę i wskazał palcem w twoje prawo. - O tam. Idziesz prosto i w końcu dotrzesz. - Wskazał ci drogę i wrócił do cieszenia się z nowych grzywien.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Styczeń 2017, 22:18:48 »
- Dziękować, i niech cie bogowie prowadzą. Odpowiedział i ruszył w kierunku wskazanym przez żurka.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Styczeń 2017, 22:21:18 »
I poszedłeś w tamtą stronę. Jednak jakimś cudem strasznie długo ci to idzie. Może dlatego, że jesteś krasnoludem? Nie wiadomo, ale trochę jeszcze ci zajmie nim dojdziesz do celu. Jednak już stąd mogłeś dostrzec jak naprzeciwko jakiegoś budynku wymachuje rękami jakiś człowiek, a może to nie jest człowiek?

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Styczeń 2017, 22:40:27 »
Mirzak przyspieszył kroku w stronę machającego gościa.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Styczeń 2017, 16:26:35 »
Im bliżej byłeś, tym wyraźniej i głośniej słyszałeś jak dwie osoby obrzucają się kurwami, ścierwami, chujami i murzynami. Gdy już byłeś dostatecznie blisko, mogłeś zobaczyć jak gość, który machał, właściwie to ciągle macha rękoma ze złości, to mauren, a ten drugi do brodaty jak każdy inny, krasnolud. W końcu mogłeś wyraźnie posłuchać urywek dość głośnej rozmowy.
- ÂŁżesz skurwielu!
- O nie, nie wrobisz mnie w to! A jednak dobrze mówili, żeby nie robić interesów z tym krasnoludzkim ścierwem. Te krótkie chuje zawsze cię oszukają, ale żeby aż tak?!
- Coo? Jeszcze masz czelność udawać niewiniątko?! Specjalnie to tam wpuściłeś aby skręciło mi kark, a ty żebyś położył łapę na moich towarach!
- Co? To TY wpuściłeś to tam, żeby ukradło MOJE towary, kurduplu!
Wygląda na to, że tak bardzo byli pochłonięcie obrzucaniem siebie nawzajem obelgami, że aż nie zauważyli twojej obecności.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Styczeń 2017, 17:36:41 »
- E! Panowie wzywali Bękart Rashera w sprawie... czegoś?

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Styczeń 2017, 17:55:09 »
I wtedy gdy już dwaj mieli skoczyć sobie do gardeł, zatrzymał ich jakiś głoś. Twój głos.
- Kurwa, jeszcze jeden brodacz.. - podsumował twoje przybycie mauren
- Bękarty Rashera? Kurwa mać, mówiłem że proszę o anonimowość. Takie się właśnie interesy z wami robi, do cholery... - Wyżalił się na ciebie krasnolud, zaraz po nim odezwał się mauren.
- Co kurwa? Teraz jeszcze jakiś swoich sprowadzasz, o nie. Tego jeszcze brakowało żeby kolejny kurdupel tutaj przyszedł. Co? Może teraz wszystko mi zajebiecie?!
Jakoś dalej nie mogli się uspokoić. Jednak do chwili...
- No dobra. To ja powiem. Mamy wspólny magazyn, w którym jakieś cholerstwo się zagnieździło... - jednak nie zdążył dokończyć, ponieważ zaraz przerwał mu jego "wspólnik".
- Sam się zagnieździł? Dobre sobie. Tyś go tam wpuścił!

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Styczeń 2017, 18:02:11 »
- Spokój kurwa! Nie po to zapierdalam pół miasta by wysłuchiwać małżeńskich kłótni... Westchnął ciężko - Ja zajebie to coś, a wy mi zapłacicie. Potem róbta ze sobą co chceta.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Styczeń 2017, 18:09:54 »
Mauren zrobił wielkie oczy na wieść o zapłacie.
- Co? Ja jeszcze mam za to płacić? Tyś go sobie Darwin przytargał, to teraz TY będziesz mu płacił! - Aż w końcu murzynek rzucił to wszystko, jak to się mówi. W pizdu i udał się w swoją stronę. Zostałeś sam z bezradnym współbratymcem.
- Ehh.. Doprowadza mnie do szału, ale niech już będzie. Jeszcze do ciebie ze strażą przyjdę! Zobaczysz! - krzyknął koledze na pożegnanie i prześwidrował cię wzrokiem. - No dobra. Ty to ten Bękart? Chyba dasz sobie radę, ja to się nie umiem bić i walczyć. Jestem zwykłym kupcem. Ale, wracając do rzeczy. W środku jest tam jakiś stwór, cholera wie co. Widziałem tylko kontury jak jedno wytargało przez jakąś dziurę moją szkatułkę z cenniejszymi materiałami, a drugi mnie chciał zaatakować. No cóż, życzę powodzenia, a ja pójdę po straż. I po chwili zostałeś sam. Sam naprzeciwko dość dużego magazynu, z jednymi wielkimi drzwiami, dla furgonów i reszty większego szmelcu, a obok mniejsze, akurat klamka była zadziwiającą niżej, chyba specjalnie dla krasnoludów. A za tobą była wspomniany wcześniej przybytek "Pod Starym Niedźwiedziem".

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Styczeń 2017, 18:18:39 »
- Ja pier... Mruknął pod nosem, z pleców zdjął kuszę i narychtował ją. Trzymając ją opartą o prawe ramie podszedł do drzwiczek dla personelu, lewą ręką nacisnął klamkę by otworzyć drzwi. Ostrożnie... jak w książkach o specjalnych oddziałach rycerzy. Bajki. Ale Mirzak też tak chciał.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Styczeń 2017, 18:24:47 »
I znalazłeś się w środku. Na pierwszy rzut oka magazyn jak magazyn. Tu kilka skrzyń, jakaś beczka, tu jakieś worki z czymś drogocennym. Jednak było tyle tego tu pełno, że na wystrzały z kuszy się nie zapowiadało, było po prostu mało miejsca, ale to już od ciebie zależy co zdecydujesz. Na jednym z skrzyń zobaczyłeś podpis: "Faris Fahad - bimber z Zuesh". Gdy tak spoglądałeś na tą kartkę, nagle oberwałeś jakimś kamieniem w łeb, nie był jakiś wielki. O taki, kamyczek. Kamień musiał polecieć gdzieś od lewej, zaraz potem usłyszałeś jakieś niezrozumiały skrzekliwy głos.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Styczeń 2017, 18:24:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything