Autor Wątek: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak  (Przeczytany 2477 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Styczeń 2017, 20:32:16 »
- Zalęgły sie wam trabliny w magazynie. Dziwnym trafem doprowadziły mnie tutaj. Oba gryzą piach.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Styczeń 2017, 20:35:20 »
- Yyy... Naprawdę? Och, to w sumie... ÂŚwietnie. Ciekawe dlaczego akurat tutaj, heh.
Słysząc twoje wytłumaczenie, mauren od razu zmienił ton i sposób rozmowy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Styczeń 2017, 20:35:20 »

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Styczeń 2017, 22:27:14 »
- Chuj mie to. Ja swoje zrobiłem, należy się 100 grzywien. Odparł zmęczony krasnolud.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Styczeń 2017, 22:42:58 »
Po wyrazie twarzy maurena mogłeś wyczytać, że raczej nic z tego.
- Co? Czego jeszcze? To nie ja cię wynająłem!
Wtedy rozległo się w środku uderzanie o drzwi, bo pukaniem to tego nie w sposób nazwać.
- Otwierać, do chokery! Bo inaczej sami wejdziemy! Tu straż miejska!
Nim zdążył jeszcze coś powiedzieć, to nagle drzwi po prostu postanowiły, że ich czas nadszedł. A tobie ukazała się dwójka strażników i krasnolud. Ten co obiecał straż.
- Co? Zachciało ci się handlować lewym bimbrem i mordować trabliny w magazynach? Doigrałeś się, maurenie.
I zabrali maurena, a ciebie nawet nie zauważyli. Wtedy podszedł do ciebie brodacz.
- ÂŻe też mógł mi coś takiego zrobić.. Maureni pierdoleni. Ale cóż, świetnie się spisałeś!

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Styczeń 2017, 23:07:35 »
- No... ja sie nie wtrącam we prywatne sprawy klientów. To ten, 50 grzywien i skrzynka wódki styknie? Spytał z nadzieją w oczach.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Styczeń 2017, 17:54:33 »
- Niestety, ale ja nie handluję wódką. Ale zawsze się coś znajdzie! Proszę, trzymaj to.
Wtedy chwilę pogrzebał w kieszeni i wyciągnął normalną butelkę krasnoludzkiej wódki i wręczył ją tobie. Chwilę później odpiął jeszcze sakiewkę od pasa, odliczył należną ci sumę i dał ci nagrodę za wykonaną robotę.

Wyprawa zakończona powodzeniem.
Mirzak chcąc dołączyć do kompanii najemnej, Bękartów Rashera dostał za zadanie sprawdzić co się dzieje w magazynie, rzadko spotykanego duetu maurena i krasnoluda we wschodniej części podgrodzia. Po wykupieniu informacji od biedaka spotkał właścicieli tego magazynu podczas głośnej kłótni. Po uspokojeniu nerwów i odejściu maurena, brodacz dowiedział się że w magazynie zagnieździł się jakiś stwór. Po wejściu do środka i oberwaniu paroma kamykami stoczył pojedynek z tym stworem, którym okazał się trablin. Po zwycięstwie ruszył na koniec budynku, gdzie usłyszał jakiś stukot. Okazało się, że tamtędy przychodził kolejny trablin, który zaraz zaczął uciekać gdy zobaczył Mirzaka, na jego nieszczęście zostawił za sobą proszek, ułatwiający znalezienie drogi dla krasnoluda. Po wyrąbaniu sobie większej dziury w drewnianej ścianie, wszedł do środka domku, a potem zszedł do piwnicy, w której odbył kolejną emocjonującą walkę. Zaraz po wygranej, ruszył na górę gdzie spotkał maurena - właściciela tego domu. Chwilę za nim przyszła straż miejska, która go szybko zgarnęła, a Mirzak otrzymał nagrodę od krasnoluda w postaci wódki i paru drobnych.

Talenty:
Mirzak aep Rothgar:

Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 2 brązowe talenty

Nagrody:
Mirzak aep Rothgar:

Nazwa: Butelka wódki
Opis: Słynna krasnoludzka wódka

100 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Mirzak
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Styczeń 2017, 17:54:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top