Autor Wątek: Test kruka #32  (Przeczytany 3335 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Test kruka #32
« dnia: 01 Listopad 2016, 21:46:44 »
Nazwa wyprawy: Test kruka #32
Prowadzący wyprawę: Mohamed Khaled
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, chęć dołączenia, specjalizacja walki dowolnym orężem [50%]
Uczestnicy wyprawy: Watu

- Ohh mroczne i niebezpieczne. Widzę że mówimy w tym samym języku, aż nie mogę się doczekać.
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad 2016, 22:02:44 wysłana przez Watu »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad 2016, 21:53:21 »
- Sprawa z pozoru jest bardzo prosta - powiedziała. - Nie daj się jednak zwieść, bo jeśli zostaniesz złapany, to Twoje krzyki, gdy będziesz torturowany, będą słyszeć na drugim końcu wyspy.
Kobieta podeszła do Ciebie bliżej i spojrzała prosto w oczy, zastanawiając się nad następnymi słowami.
- Twoim celem jest podgrodzie. Znajdziesz tam mojego człowieka. Wołają na niego Szrama i jest brzydki jak stado trolli. Na pewno z nikim go nie pomylisz. On wyjaśni Ci całą resztę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad 2016, 21:53:21 »

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad 2016, 21:57:28 »
- Tak więc udam się do podgrodzia. ÂŻyczę miłego dnia i obyśmy się jeszcze kiedyś spotkali.
Udaje się do podgrodzia gdzie szukam kogoś tak brzydkiego jak stado troli i przypuszczalnie z jakąś blizną na twarzy po przecięciu.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopad 2016, 22:04:00 »
Cóż, podgrodzie znajdowało się poza murami miasta i nim zdążyłeś tam dojść, minęła dłuższa chwila. Znalazłeś się teraz w labiryncie takich samych chatek. Część z nich była zamieszkana, część opustoszała, a jeszcze inne wraz z upływem lat zaczęła podupadać i sypać się, przez co zostały już niemal same ruiny.
Na podgrodziu mieszkali niektórzy bohaterowie wojenni, odznaczeni za dzielną walkę na froncie, ale także zwykli wieśniacy, których nie było stać na zakup lepszego domu w bogatszej dzielnicy. Najważniejsze jednak było to, że mieszkali tutaj niemal wszyscy bandyci, jakich Efehidon wychowało.
Mimo wszystko, na podgrodziu, przynajmniej za dnia, życie toczyło się swoim sielskim torem.

//Drobna rada. Staraj się troszkę rozpisywać. Nie mówię, by była to litania, ale kilka zdań więcej zawsze pomoże :p

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad 2016, 22:18:26 »
Rozglądam się w prawo potem w lewo, potem znowu w prawo.
Masakra jak ja mam go znaleść przecież te chatki są prawie takie same! Chyba jednak moglem ją zapytać o więcej szczegółów dotyczących jego pobytu, no ale już za późno spróbuje popytać ludzi.
Rozglądam się za jakim kolwiek mieszkańcem.

- Paaaanie, no poczekaj paaaan.
Podbiegam do prostego człowieka który niczym specjalnym się nie charakteryzuje.

- uff... dziękuje ÂŻeście za czekali. Wiecie może gdzie znajde Szrame ? Taki przystojny innaczej jegomość. Za drobną pomoc zaoferuje kilka grzywien, ino powiedźcie mi gdzie go znaleźć

opieram łokcie o kolana trochę zdyszany po bieganiu.

« Ostatnia zmiana: 01 Listopad 2016, 22:21:08 wysłana przez Watu »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Listopad 2016, 21:41:59 »
- Szrama? Nic mi to imię nie mówi, mocium panie - stwierdził domyślnie jeden z poczciwych wieśniaków. - Prosże szukać dalej, ktoś na pewno będzie wiedział o kogo chodzi.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Listopad 2016, 22:25:08 »
I dalej w punkcie wyjścia.
Przemierzam podgrodzie zerkając na każdego człowieka który przechodził bądź siedział przy swoim domu, może i znalazło by się kilku brzydkich jak stado troli jednak żaden nie miał szramy.
- Witam. Może wy będziecie znać człowieka którego nazywają Szrama ?
zapytałem prostego rolnika jeszcze z grabiami w dłoni.
- Prawdopodobnie zajmuje się na wpół legalnym interesem.
Oznajmiłem dodatkowo.
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad 2016, 23:22:55 wysłana przez Watu »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Listopad 2016, 16:19:44 »
- Ojoj, panocku, tac ja zwykły farmer je! - krzyknął przestraszony. - Z tym to do Włodko, on to taki typ pijaczyny. Może on coś byndzie widział?

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Listopad 2016, 16:50:00 »
- Dzięki  uff radość przepełniła moje spojrzenie. Tyko gdzie ja tego wasego Włodka znajde ?
Dopytuje z niecierpliwością oraz pewnym niepokojem że jeszcze trudniej może być znaleść tego pijaczynę.
- Zgaduje że pewnie w karcmie, ale jeśli tak to gdzie ona jest ?
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2016, 18:23:10 wysłana przez Watu »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Listopad 2016, 21:45:04 »
- Tamta chatka, mocium panie - jęknął, wskazując starą, pomarszczoną ręką jedną z chatek na zachodzie. To była tamta, gdzie na dachu nie było żadnego okrycia tylko jedna, wielka dziura.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Listopad 2016, 22:12:59 »
Obróciłem się w kierunku którym rolnik wskazywał ręką. Popatrzyłem przez chwilę z niedowierzaniem iż ktokolwiek może tam mieszkać.

- Aż cięzko uwieżyć co brak umiaru może zrobić z człowiekiem, Dziękuję Wam za pomoc. Niech Bóg Wam w dzieciach wynagrodzi, ino nie w ilości a w jakości hehe.

Zaśmiałem się po czym odeszłem po czym udałem się do rudery wskazanej przez staruszka.
udając się na miejsce z każdym krokiem odczuwałem coraz większe zniesmaczenie przez obrzydliwe otoczenie.
czułem jak moje buty zatapiają się w błocie.

Zdecydowałem się zobaczyć tę mroczną drogę więc nie mogę teraz narzekać, Kiedyś się przyzwyczaje do tego wszechobecnego syfu.

Obróciłem głowę i z niesmakiem plunołem w błoto.
Podeszłem pod drzwi, były liche, można było zobaczyć przez nie czy ktoś jest w domu.
Zapukałem, knok knok.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Listopad 2016, 22:22:25 »
Każdy, kto wstępował w szeregi tego niemalże legendarnego, Kruczego Bractwa (które partaczy każdą robotę), musiał przyzwyczaić się do nieokazywania jakichkolwiek uczuć. Bezwzględni zabójcy, wykonujący zabójstwa bez mrugnięcia okiem w środowiskach, w których nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby żyć.
Gdy podszedłeś pod ruderę, do Twoich nozdrzy dostał się ostry zapach... hm.. jakby to powiedzieć? Ostry zapach gówna. Wyczułes także szczyny. Cały swąd nabierał wyrazistego czucia zaraz przy drzwiach, tak jakby ktoś po prostu załatwił swoje potrzeby na wejście do domostwa.
Gdy zapukałes, ze środka wydobył się ryk pijaka. Bełkotał coś nie zrozumiale. Jakieś kurwy, pizdy i inne brzydkie słowa określające Twoją personę.

Otworzył Ci starszy, zarośnięty i brudny jegomość. Nie miał prawej ręki i lewego oka. Na twarzy widniało kilka zarysów po klindze. Nie miał kilku zębów, a z jego pyska toczyła się ślina.
- Szego ty cukasz w moich pfrogchach?

//Jak dajesz kwestię swoje, nie musisz dawać koloru. Zazwyczaj to NPC'ci mają własnie takie kolorowe kwestie dialogowe.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Listopad 2016, 22:32:18 »
- Witajcie. Powiedzciesz mi gdzie znajdę Szramę. Szukam go i szukam i nigdzie go ni ma.
o mały włos nie zwymiotowałem pod wpływem zapachy a i również tego co kaleczyło moje oczy. Gdzie okiem sięgnąć walało się gówno i flaszki bo różnych alkoholach.
Może lepiej było by skrócić jego marny żywot na tym świecie. myślę że to by mógł być akt łaski. Ale jeszcze nie teraz, jeszcze nie najpierw to po co tu przyszedłem.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Listopad 2016, 22:35:19 »
Przez jeden krótki moment mogłeś dostrzec błysk zdziwienia w oku mężczyzny. Szybko on jednak znikł za kurtyną pijactwa.
- Szo...? Szroms? Hm... - pijak udał zamyślonego. - Ja ni mam pojscia...
Widać było, że nie idzie się z nim dogadać. Był po prostu urżnięty w trupa. Nic do niego nie przemawiało.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Listopad 2016, 22:49:10 »
Rozglądam się wokół czy czasem nie spogląda na mnie straż lub inna instytucja która mogła by mieć przeciwko moim poczynaniom.
Po upewnieniu się, sprawnym ruchem przechodzę przez drzwi śmierdzącej rudery biorąc  obleśnego pijaka za fraki tym samym czasie drugą dłonią wyciągam sztylet umiejscowiony przy pasie.
przyciskam go do ściany i przykładam ostrze do gardła.
- widzę że coś wiesz. Albo szybko wytrzeźwiejesz i mi powiesz wszystko co wiesz o Szramie albo stracisz życie nędzny pijaczyno !
Powiedziałem cicho acz dosadnie.
pochyliłem swą głowę w kierunku jego ucha.
- I lepiej nawet się nie waż wzywać straży, poderżnę Ci gardło nim zdążysz wydać jakikolwiek dźwięk

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Listopad 2016, 14:29:27 »
Mimo, iż z początku szło Ci znakomicie, nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji, który prawie przypłaciłeś życiem. Gdy przysunąłeś ostrze do szyi pijaka, zasłona pijactwa znikła z jego ciała, oko niemal od razu zalśniła złowrogość. Zostałeś uderzony w brzuch, a potem zdzielony łokciem w łeb, co na jakiś czas Cię ogłuszyło. Pijak splunął w Twoją stronę, przejął po Tobie ostrze i teraz to ty tkwiłeś z nożem przy krtani.
- Kto Cię przysłał?! Czego chcesz od Szramy?! - w niczym nie przypominał już tego bezbronnego, kalekiego obdartusa. Teraz był groźnym przeciwnikiem.
- Odeślę Twoją głowę Arturiusowi jako znak, że z nami się nie zadziera - warknął.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Listopad 2016, 17:10:41 »
Cóż, wiedziałem że coś skrywa ten jegomość, ale nie przypuszczałem że może mnie tak szybko rozbroić.
Pomyślałem mimo iż mój umysł był jeszcze trochę przyćmiony.
Spojrzałem mu głęboko w oczy, tak jak bym chciał go zahipnotyzować.
- Przysyła mnie dziewczyna, dziewczyna która lubi się bawić sztyletem oraz chodzi w skąpym skórzanym stroju.
Przemyślałem co by mogło to trochę uspokoić albo chociaż na chwilę rozproszyć.
Jeśli nie uda mi się dokonać tego dyplomatycznie lepiej mieć inny plan w zanadrzu, ta jedna chwila nieuwagi może go kosztować życie. Chociaż możliwe że jestem zbyt pewny siebie.
- Szrama ma mi dać dalsze instrukcję co muszę zrobić by, jak to mądrzę określiła ta dziewczyna, móc podążać inną drogą, tę mroczną drogą.
Uśmiechem się nieznacznie.
- Chyba nie powiesz że nie mam zadatków na jednego z waszych...
Starałem się żeby przez cały czas nie drgnął mi głos, starałem się nie okazać ani krzty strachu który pożerał mnie od środka, oby tego nie zauważył.
Teraz dopiero poczułem ile gówna jest ma moich butach, jak to możliwe że nie zwróciłem uwagi na to kiedy działałem, w ogóle tego nie poczułem.
- A teraz drogi panie czy mógłbym odzyskać moje ostrzę ?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Listopad 2016, 18:14:37 »
- Udzielę Ci lekcji - powiedział, tnąc Ci ostrzem po policzku. Niezbyt głęboka rana, ale pierwsza blizna po Valfden zostanie. - Zbyt łatwo wsypałeś swojego zleceniodawce, krecie - splunął obok Ciebie. - Zbyt łatwo. Ona nie będzie zadowolona, ale cóż... Nie mi się tym przejmować.
Rzucił Ci sztylet pod nogi, po czym zacżął się ogarniać. Miał dość grania zwykłego pijaczyny. Co z tego, że nie miał ręki?! Potrafił jeszcze całkiem dobrze walczyć!
- Więc przysłała Cię do mnie?

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Listopad 2016, 18:42:40 »
- Wsypałem ? to jest tylko możliwe jeśli macię konflikty między sobą. To było oczywiste że jesteś "od niej", przebranie to ważny atut u ludzi którzy są na bakier z prawem.
Powiedziałem przy czym przejechałem dłonią po policzku.
- No pięknie, teraz ludzie będą podejrzewać że jest coś ze mną nie tak skoro mam bliznę na twarzy.
- Piękna niewiasta... Zaśmiałem się. ... wysłała mnie do Szramy.
Mimo mocnego zniesmaczenia podnoszę swój sztylet z ziemi otrzepując go z gówna po czym go chowam.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2016, 18:46:58 wysłana przez Watu »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Listopad 2016, 19:01:06 »
- Chuja, a nie pewne - warknął. - Na podgrodziu wielu jest, którzy za zdradzenie choćby najdrobniejszej informacji, mogliby Ci ujebać język, albo wydłubać oko. Albo i to, i to. I nie interesuje ich, że zostałeś przysłany przez jakąś tam panienkę. Podgrodzie rządzi się własnymi prawami i tutaj nikt Cię nie chroni. Ani Bractwo, ani milicja. A tym bardziej panienka, która Cię tu wysłała. Mógłbym Cię nawet teraz zajebać, nikt by się nie przejął Twoimi zwłokami. Ot, kolejna kradzież w biały dzień. Kolejny trup. Kogo to obchodzi?
Jego oblicze zmieniło wygląd. Włosy, które wcześniej były w kompletnym nieładzie, były teraz schludnie uczesane i spięte w kuc z tyłu. Broda była poprawiona i ładnie zaczesana. Na pusty oczodoł została nasunięta przepaska. Taka piracka! No i przymocował sobie prowizoryczną protezę ręki. Hak znaczy się.
- Wytłumaczyła przynajmniej, co masz zrobić? Czy wszystko zostawiła mi?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Listopad 2016, 19:01:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything