Autor Wątek: Rasher swe dziatki pozna - Emerick  (Przeczytany 6317 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« dnia: 10 Sierpień 2016, 19:57:46 »
Nazwa wyprawy: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
Prowadzący wyprawę: Themo
Wymagania do uczestnictea w wyprawie: Chęć dołączenia do Bękartów
Uczestnicy: Emerick


Emerick podrapał się po brodzie spoglądając na Smauga. - No, dobra, więc? Co trzeba zrobić?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpień 2016, 20:14:14 »
- Jest sobie taki drobny rzezimieszek zwany Hardym Clangiem. Poszukiwany żywy. Znajdź go, dostarcz przed oblicze sprawiedliwości i skasuj nagrodę. Metoda dowolna.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpień 2016, 20:14:14 »

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpień 2016, 20:16:32 »
Jakbyś mi jeszcze powiedział gdzie go mogę znaleźć.. Pomyślał. Wziął oddech i powiedział - Eh, a jakieś wskazówki? Gdzie mogę go znaleźć gdzie bywa, albo jak wygląda, cokolwiek?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpień 2016, 20:22:02 »
- Jakbym wiedział to sam bym przepijał nagrodę. Ponoć ciągle jest w Efehidionie. Pod latarnią najciemniej. Wiem tyle, że to człowiek, jest łysy i ma na policzku wytatuowaną jaszczurkę. Obracał się w szemranym towarzystwie, więc szukaj w ciemnej stronie miasta.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Sierpień 2016, 20:35:01 »
Przynajmniej tyle.. - Więc Emerick nie mając czasu do stracenia ruszył za pierwszym pomysłem poszukać go w najbiedniejszej z części miasta czyli Podgrodzie, gdzie biedaków, żebraków, bezdomnych ludzi jest co nie miara, a także miejsce to nie grzeszy ludźmi prawymi, gdzie roi się od rzezimiechów i innych marginesów społecznych. Miał tylko jeden cel, znaleźć gościa pasującego do opisu, zabrać go do straży miejskiej i odebrać  nagrodę. Więc w końcu pojawił się tam i zaczął rozglądać się za ludźmi, czy któryś nie ma jaszczurki na policzku; albo też nie jest łysy, co prawda byłaby to połowa sukcesu.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2016, 23:24:17 wysłana przez Emerick »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Sierpień 2016, 23:51:46 »
Oczekiwanie, że ktoś poszukiwany będzie się przechadzał środkiem ulicy było nietrafione. Kiedy zaszedłeś na podgrodzie nie znalazłeś wielu żebraków. Było hemis, czyli ciemno i zimno. Jednak tu i ówdzie ktoś się szwędał.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Sierpień 2016, 00:00:01 »
Nie znajdując interesującej go osoby oraz coraz większego odczucia zimna ruszył do pobliskiej karczmy, aby się ogrzać i rozejrzeć się w środku. Może będzie gdzieś w jakimś ciemnym zakamarku karczmy siedzący sam przy stoliku z kubkiem trunku?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Sierpień 2016, 12:03:32 »
W karczmie na podgrodziu było trochę ludzi. Jednak nie byli to praworządni obywatele. Poczułeś na sobie kilka spojrzeń, lecz potem wszystko wróciło do normy. Oświetlenie zapewniało jedynie kilka świeczek na każdym ze stolików i z tej pozycji nie widziałeś szczegółów.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Sierpień 2016, 12:14:15 »
Rozglądając się i nic szczególnego nie dojrzewając, Emerick ruszył w stronę karczmarza. - Witaj, podaj piwo - Oczekując na swoje zamówienie rozejrzał się po karczmie i wrócił wzrokiem na karczmarza. - Jesteś karczmarzem, prawda? A tacy zawsze dużo słyszą lub widzą. Szukam pewnego człowieka, na policzku ma wytatuowaną jaszczurkę, łysy jest także. Widziałeś takiego, albo wiesz gdzie może przebywa? - Postawił przed karczmarzem 10 grzywien na zachętę.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Sierpień 2016, 18:19:42 »
Karczmarz zgarnął grzywny i podał ci kufel z piwem.
- Niewiele osób ma tatuaż na twarzy. Ja niestety nie znam takiego. Ale możesz zapytać tego gościa przy stoliku w kącie.
Wskazał ręką samotnika.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Sierpień 2016, 18:25:52 »
- Dzięki - Zgarnął kufel piwa, wziął łyka spoglądając na osobę w kącie, po czym podszedł i dosiadł się do stolika. - Witaj, karczmarz powiedział, że możesz mi pomóc odnaleźć pewną osobę.. - Napił się ponownie piwa patrząc dalej na niego i oczekując odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2016, 18:34:03 wysłana przez Emerick »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Sierpień 2016, 18:48:34 »
//Ale jak zapłaciłeś to odejmij grzywny z karty

Typek spojrzał na ciebie spode łba.
- A co ja, poszukiwacz? A karczmarz jest od nalewania piwa a nie gadania.
Odrzekł swym grubym głosem i przewiercał cię wzrokiem. Mimo iż był w pomieszczeniu, nie ściągnął kaptura. Dzięki na wpół wypalonym świecom na stoliku mogłeś zobaczyć jego twarz. Nie miał żadnego tatuażu, ale za to miał włosy.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Sierpień 2016, 18:57:07 »
//Ups. Już, zapomniałem

Wiedząc, że osobnik tak łatwo nie pomoże skrzywił się i po chwili wrócił do rozmowy - Może i nie jesteś poszukiwaczem, wystarczy że powiesz gdzie mogę taką osobę znaleźć albo gdzie lubi chodzić, nic więcej, człowiek, łysy, wytatuowana jaszczurka na policzku, to jak? Wiesz gdzie go znajdę? - Wiadomo było, że typ nie jest organizacją charytatywną więc bez kosztów się nie obejdzie. Postawił na stole 20 grzywien a obok położył rękę, czekając aż w końcu wydusi z siebie jakieś konkretne zdanie.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Sierpień 2016, 19:06:09 »
Mężczyzna popatrzył tylko na grzywny.
- Z jaszczurką mówisz? Nie wiem. A chcesz coś konkretnego? Teraz ja jestem. Jakieś ziele? Może coś do nosa?

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Sierpień 2016, 19:10:57 »
- Nie, tego nie potrzebuje, chce abyś mi powiedział gdzie mogę go znaleźć, rozumiesz? ÂŁysy człowiek z jaszczurką na twarzy, coś na pewno wiesz, a ja chce byś się z tym podzielił, przypomnij coś sobie o nim. - Podwyższył stawkę i położył kolejne 10 grzywien, oczywiście rękę położył obok. - Może to ci pomoże przypomnieć gdzie mogę go znaleźć? -

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Sierpień 2016, 20:00:02 »
Po raz kolejny popatrzył na twoje grzywny i zaśmiał się pod nosem.
- Trzy razy więcej zgarniam od gówniarza z obywatelskiej za okrojoną działkę. A ty chcesz, żebym kogoś sprzedał? Weź wypierdalaj pókim miły.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Sierpień 2016, 20:06:50 »
- Pókim miły to ja jestem, więc albo powiesz gdzie tego gościa znajdę, albo powiesz mi to gdy będziesz leżał na ziemi z obitą mordą. - Cóż, więc pewnie zostanie jedyne opcja bójki, gdzie tutaj w tej karczmie nikt by się nie przejął, a obijanie sobie mordy to codzienność. Emerick w takim razie schował grzywny, wstał i czekał aż może osobnik zacznie współpracować.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Sierpień 2016, 20:16:54 »
- Za kogo ty się uważasz, żeby mi grozić? Bo ja ci powiem za kogo się mam. Jestem kolesiem, któremu tamten - Tu wskazał na sporych rozmiarów człowieka siedzącego przy ladzie - Wisi nie małą kasę. I od paru tygodni biega, czy nie może jakoś inaczej tego spłacić. Tych dwóch - Pokazał palcem na dwójkę mężczyzn, którzy zdawali się powoli odpływać - To moi stali klienci i można powiedzieć, że się zakumplowaliśmy. Więc nie licz, że nikt nie zareaguje gdy się na mnie rzucisz.
Wszystko to powiedział ze spokojem i nawet nie wstając.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Sierpień 2016, 20:36:15 »
Spojrzał na wszystkie osoby, które wskazał diler. - Rozumiem, jesteś bardzo przyjaznym człowiekiem, tylko, że tamci dwaj, których wskazałeś to trochę są naćpani, a tacy to raczej dużo nie zdziałają w walce, przewrócili by się przy pierwszym kroku. A tamten to wygląda, że jest zajęty czymś innym i wielkoludem mnie nie przestraszysz bo tak, wielki jest, ale głupi jak but jak mniemam. - Wielkolud złapał za kolejny kufel piwa, wypijając go do dna i widząc, że trochę już przed tą ladą spędził. - W takim razie zostajesz ty sam, a wielki debil nic nie poradzi, to samo się tyczy tych dwóch ćpunów. A więc? - Wielkolud siedzi dalej przy ladzie i pije kolejny kufel piwa i chyba alkohol zaczyna się dawać we znaki, a dwójka mężczyzn już odpłynęła całkowicie, walając się po podłodze, całkowicie niezdolni do walki.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2016, 21:40:03 wysłana przez Emerick »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Sierpień 2016, 16:23:00 »
- Więc przestaniesz się wydzierać i mnie obrażać albo będziesz miał problemy.
Cwaniaczek dalej nie ustępował i był niemal pewny swego.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rasher swe dziatki pozna - Emerick
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Sierpień 2016, 16:23:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything