Autor Wątek: Kram z relikwiami  (Przeczytany 5373 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Kram z relikwiami
« dnia: 01 Sierpień 2016, 14:48:25 »

Przechadzając się po dzielnicy panteonu bóstw rozglądałeś się po kapliczkach, kapłanach wygłaszających swoje tezy i drobnych interesach lokalnych handlarzy. Znużony ofertami przeznaczonymi nie dla Twoich uszu postanowiłeś wstąpić do lokalnego kramu z relikwiami. Być może jakiś tajemniczy przedmiot będzie ukojeniem dla Twych skołatanych myśli. Sklep dosłownie spełniał oczekiwania jakie rzucamy typowemu miejscu z relikwiami na sprzedaż. Nie było tutaj lady, produktów wyłożonych na półkach. Był za to sędziwy staruszek, kominek, kilka foteli i chaotycznie rozmieszczone kopy ułożone z relikwii.
- Witam szanownego gościa w mym skromnym kramie z relikwiami. Od dawien dawna nie gościłem w mych progach kogoś zainteresowanego kupnem tych świecidełek dla zbłąkanych owieczek. Przypuszczam więc, że masz do mnie zupełnie inny interes.


Hope jest w stanie porozumiewać się z duchami, dlatego możesz objawić mu się w swojej astralnej powłoce prosząc o wskrzeszenie w ciele. Przecięta opłata za wskrzeszenie waha się w granicy 1000 grzywien.



Wskrzeszenie w pierwotnym ciele
Możesz poprosić o wskrzeszenie postaci w pierwotnym ciele. Jeśli nie zostało ono poważnie uszkodzone lub na tyle, by z leczeniem mógł poradzić sobie witalita po zregenerowaniu uszkodzeń nekromanta wskrzesi twego ducha w pierwotnym ciele.
  • Przy wskrzeszeniu w pierwotnym ciele postać nie traci wyuczonych specjalizacji, umiejętności i zaklęć.


Wskrzeszenie w nowym ciele
Możesz również poprosić o wskrzeszenie twego ducha w nowym ciele. Nekromanci wykorzystują do tego celu przeważnie ciała niewolników. Możesz wtedy poprosić o nową rasę postaci. Ciało musisz zdobyć na własną rękę. Naczynie musi pozostać żywe do rytuału.
  • Przy wskrzeszeniu w nowym ciele postać przejmuje jedynie 1 wyuczoną niegdyś specjalizacje, 2 umiejętności i 1 zaklęcie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2016, 21:37:30 »
Maurenka Milva przywlokła tutaj nowo wynajętego z targu najemników młodego elfa Yanusha. Wiedziała po co, on zaś sam nie wiedział.
Kazała mu wpierw zostać przed drzwiami budynku który dopiero po jakimś czasie udało jej się znaleźć. Weszła do środka i nie mając zbyt wiele czasu bo wzywały obowiązki domowe oznajmiła.
- Melkior Tacticus, chcielibyśmy by wskrzeszono go w tym ciele które stoi na zewnątrz. Podobno jego duch również tego żąda. Czy jest taka możliwość? Oczywiście za wskrzeszenie zapłaci już on sam z własnej kiesy jak tylko zostanie ożywiony. - mówiła szybko i pewnie do nieznajomego lecz wzbudzającego zaufanie staruszka.


Imię: Yanush
Wiek: 15
Rasa: elf
Płeć: mężczyzna

[member=1]Isentor[/member] , [member=24422]Melkior Tacticus[/member] ,

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2016, 21:37:30 »

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sierpień 2016, 09:24:11 »
Hope powoli wstał zza biurka, podrapał się po głowie na bezczelne wtargnięcie krasnoluda. - Co? Nie wiem o czym mówisz.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Sierpień 2016, 12:03:41 »
Duch Melkiora zjawił się w kramie.
- Przepraszam, ale ona mówi prawdę. Jestem Melkior Tacticus i chcę zostać ożywiony. W ciele które przyprowadziła.

//Nie sądziłem że Silion napisze tu pierwszy ;/

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Sierpień 2016, 12:58:03 »
Hope poczekał aż postronni klienci opuścili kram. - Wiem o tym duchu. Cóż miałem odrzec temu głupcowi? Wparowuje tutaj i przy klientach spala moją przykrywkę. Nigdy nie zrobię z nim już żadnego interesu!

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Sierpień 2016, 13:03:04 »
- Nie mogłem wiedzieć że przyjdzie pierwsza... no nic. Możemy mieć to za sobą skoro wszystko jest na miejscu?

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Sierpień 2016, 13:07:54 »
- Nie możemy mieć tego za sobą. Nie mam odpowiednich składników, wojna opróżniła moje zapasy. Musisz poczekać do zmroku. Potrzebuje od ciebie 3000 grzywien płatnych z góry. Ten elf może tu sobie przycupnąć i poczekać.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Sierpień 2016, 13:14:57 »
- Możesz przekazać elfce która przyprowadziła niewolnika by poszła do mojego domu, po pieniądze?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Sierpień 2016, 13:22:09 »
- Głupcowi? Mówi pan co najmniej jakbym była mężczyzną... No a poza tym nie ma pan tutaj żadnych ale to żadnych klientów. Jak widać zresztą.

//Nie jestem tutaj krasnoludem Isku i nie żadną elfką Melkiorze - Maurenką!

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Sierpień 2016, 13:34:47 »
- Załatw to ze swoimi ludźmi. Zaś Panu już podziękujemy.



//Dla mnie zawsze będziesz debilem.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Sierpień 2016, 13:37:22 »
Maurenka bez słowa wyszła z budynku nakazując stojącemu przed budynkiem Yanushowi by wszedł do środka i tam został. Sama zaś wróciła do domu.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Sierpień 2016, 13:41:18 »
- Będę po zmroku. Ktoś przyniesie pieniędze. Odparł i znikł.

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Sierpień 2016, 13:56:40 »
- Pieniędzy potrzebuję na wczoraj. Bez tego nie zdążę kupić składników do wieczora.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Sierpień 2016, 20:39:11 »
Służka Melkiora przyszła do sklepiku.
- Dobry wieczór, przyniosłam 3 tysiące grzywien za załatwienie sprawy mego pana, Melkiora Tacticusa. Powiedziała najdyskretniej jak mogła że chodzi o wskrzeszenie. W pomieszczeniu zjawił się też duch Melkiora.


[member=1]Isentor[/member]

//Miejmy to z głowy

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Sierpień 2016, 22:21:28 »
- Dopiero teraz? Trudno, będę musiał zebrać niezbędne rzeczy. Większości nie kupię już o tej porze. Spotkajmy się tu jutro o tej samej porze.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Sierpień 2016, 20:27:21 »
Samara jak i duch Melkiora ponownie zawitali w kramie.
- Dobry wieczór, ja w wiadomej sprawie. Powiedziała elfka. Trzymając w ręku spory worek grzywien.
- Jestem gotowy. Dodał elf.

-3000grz.

//Jest zmrok, nie wiem czy będę później/późno w nocy. Między 22-23 ma być u mnie pielęgniarka zmienić opatrunki. Więc prosze, miejmy to za sobą bo ja nie mogę się umawiać na konkretną godzinę pore.

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Sierpień 2016, 22:11:01 »
- No ładnie mnie załatwiłeś. Dałeś mi pusty mieszek. Dopiero ten tutaj ma grzywny? Sprawdzę! No ma! To biorę to i idę załatwić niezbędne rzeczy. W takim razie cały proces opóźni się o jeszcze jeden dzień. ÂŻarcików ci się zachciało.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Sierpień 2016, 22:25:39 »
Elfka ZOSTAWIÂŁA mieszek i wyszła. Duch Melkiora również.
- Będę jutro.


//Utrudniasz celowo nie?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Marzec 2017, 16:46:23 »
W sklepie pojawił się duch Melkiora.
- Chcę się wskrzesić, ile mnie to wyniesie?

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Marzec 2017, 16:54:35 »
Hope spojrzał na ducha. Z początku zdawało się, że patrzy przez niego, a nie na niego. Lecz po chwili odezwał się.
- To zależy - rzekł. - Zgaduję, że nie masz swojego ciała... Więc będzie potrzebny "ochotnik". Samo wskrzeszenie będzie cię kosztowało tysiąc grzywien.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Marzec 2017, 16:54:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything