Autor Wątek: Kram z relikwiami  (Przeczytany 1545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny
  • Reputacja: 0
  • Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
Odp: Kram z relikwiami
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Kwiecień 2017, 14:08:58 »
- Czuję się... jakby potrąciło mnie stado nosorożców z Zuesh. Nie znam Cię pani osobiście, ale dedukuję że jesteś Mortis. Odparł powoli siadając. Czuł się koszmarnie. - Aragorn, to znaczy mój ojciec wspominał o tobie pani. Dziękuję.

Offline Mortis

• NPC
  • Mortis nie ma zbyt dobrej opinii.

« Odpowiedź #41 dnia: 04 Kwiecień 2017, 22:27:20 »
- Proszę, oswój się z ciałem zanim wyjdziesz na ulicę. Nie chcemy, żebyś nam zginął zaraz po rytuale. Gdyby nękały Cię jakieś duchy, przyjdź z tym do Hopa. Dopiero co, po kilku latach powróciłeś z martwych, kto wie czy ktoś nie wrócił tu za Tobą. Żegnaj.

Offline Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny
  • Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
« Odpowiedź #42 dnia: 04 Kwiecień 2017, 22:42:06 »
Latach? Rany... straciłem poczucie czasu. - Już mi trochę lepiej. Jeszcze raz dziękuje. Elf wstał i opuścił kram.

Offline Nawaar

• Weteran
  • Reputacja: 202
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Marzec 2018, 10:00:09 »
Duch krasnoluda szwendał się po różnych miejscach po Valfden, nawiedzając obywateli, lecz żaden go nie widział, coby mu chciał jakoś pomóc. W pierwszej kolejności chciał iść do króla, lecz ten wybył a duch, nie był w stanie podsłuchać gdzie, więc chociaż popatrzy sobie na relikwie, ale oczywiście najpierw przywita się z tutejszym mężczyzną, bo może ktoś w końcu zauważy jego obecność. - Dzień dobry. Odezwał się do nieznajomego, a w międzyczasie patrzył sobie na figurki, w razie jakby znowu nikt z nim nie pogadał.
#winaFuna

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.