Autor Wątek: Wybory na głowę państwa - Król Valfden [zgłoszenia]  (Przeczytany 350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep MorAutor wątku

• Moderator
  • Reputacja: 32
  • Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
Wybory na głowę państwa - Król Valfden [zgłoszenia]
« dnia: 11 Czerwiec 2016, 15:43:42 »

- Z powodu tragicznej śmierci miłościwie nam panującego króla Isentora I Aquila nastąpiła konieczność wyboru nowego władcy! Na mocy ostatniego dekretu króla ogłasza się więc demokratyczne wybory, mające na celu wyłonienie następny Isentora. Każdy, kto ukończył 21 lat i przynajmniej od 5 lat jest obywatelem Valfden, może zgłosić swoją kandydaturę w wyborach. Zgłoszenia trwać będą 48 godzin!

Co oferuje ta posada:

Tytuł osoby sprawującej najwyższą władzę w państwie.
Władca przeważnie koronowany w specjalnym obrzędzie.
Król posiada władzę ustaloną w Konstytucji, ponadto dowodzi wojskami, zarządza administracją, nadaje tytuły i ziemię szlachcie.
Tytułu Króla używa się w połączeniu z nazwą państwa, ziemią jaką posiada we władaniu np. Król Valfden.
Król może posiadać również inne tytuły szlacheckie i przypisane im własności ziemskie.

Król to również Mistrz Gry systemu RPG Marant, który odpowiada za przebieg gry i strzeże jej zasad.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2016, 23:24:35 wysłana przez Silion aep Mor »
INSTANCE: DWARF_1010_Sili0n ()
name: = "Silion aep Mor";
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Dragosani

• Moderator
  • Reputacja: 212
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
Odp: Wybory na głowę państwa - Król Valfden [zgłoszenia]
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwiec 2016, 12:22:04 »
Z początku byłem dość negatywnie nastawiony do propozycji zgłoszenia się, ale widzę, że lud mnie potrzebuje. Tak więc zgłaszam się. Miejmy więc nadzieję, że podołam zadaniu. W razie wybrania mnie liczę na wsparcie, coby nasz system rozkwitł. Nie będę pisał jakiegoś wyborczego przemówienia, znacie mnie i to jak działam na forum.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputacja: 165
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
Odp: Wybory na głowę państwa - Król Valfden [zgłoszenia]
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Czerwiec 2016, 14:06:49 »
Również zgłaszam się na stanowisko króla Valfden, a co za tym idzie na stanowisko Mistrza Gry. Doświadczenie jakie posiadam jest ogromne, co wiecie również i Wy moi drodzy wyborcy. Nie ma sensu się rozwodzić nad tym, bo jak konkurent Dragosani napisał "(...)znacie mnie(...)". Pokonajmy demony i odbijmy kontynent spod ich władzy!

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.