Autor Wątek: Ogień zwalczaj ogniem  (Przeczytany 4999 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Maj 2016, 12:10:27 »
//Okej, są 40m za nami ale skoro on wymierzył we mnie to też jest tym bandytą? Bo tak deczko nie rozumie a nie chce spieprzyć.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Maj 2016, 22:55:52 »
//skoro kazał ci paść...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Maj 2016, 22:55:52 »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Maj 2016, 23:14:31 »
Mężczyzna dosłownie zwalił się z konia po czym wśliznął za wóz. Koń pobiegł przed siebie wystraszony, wyhamowując po kilku metrach.
Krasnolud oparł się o ścianę pojazdu, był chwilowo bezpieczny. Na szybko poprawił kaptur i arafatke po czym wziął drugą naciągniętą wcześniej kusze i włożył bełt. Po tym wychylił się zza zasłony i wycelował w dwie głowy należące do dwóch bandytów, pociągnął za spust a pociski wyskoczyły z broni niczym język żaby w celu złapania muchy, pędziły szybko przed siebie.
Pierwszy trafił idealnie w środek czaszki, z chrzęstem rozłamując płat czołowy, robiąc z mózgu mielone i wychodząc tyłem. Impet sprawił iż ciałem szarpnęło z taką siłą że ciało odleciało w tył na niewielką odległość.
Drugi pocisk trafił prosto w oko robiąc z niego papkę i wywołując mocny krwotok, wyhamowywał po drodze wbijając się w mózg. W rezultacie utknął w nim.
Mężczyzna stał z rozdziawionymi ustami po czym upadł bezwiednie na ziemie.
Krasnolud w tym czasie przeładował jedną z kusz, odłożył ją na później a chwycił za noże chowając się dalej za osłoną.

//Dalej nie wiem czy on mi tyłek ratuje...

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Maj 2016, 23:16:00 »
Vernon zastrzelił trzeciego w momencie gdy krasnolud zeskoczył z konia. Skrył się za drzewem. Czwarty oczywiście strzelał.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Maj 2016, 23:19:04 »
Gdy zauważył że został tylko jeden schował noże, złapał kusze, wychylił się i strzelił.
Pocisk z dużą prędkością trafił delikwenta w serce robiąc mu dziure w klatce piersiowej, przebijając życiodajny organ zasilający cały organizm. Mężczyzna upuścił bronie, złapał się za serce, z rozdziawionymi ustami, po dosłownie chwili upadł na ziemie zalewając wszystko wokół czerwoną posoką.
Krasnolud usiadł spokojnie i przeładował obie kusze po czym jedną odłożył na jej miejsce przy pasie i z tą drugą w ręce, sprawdził wychylając głowe czy nie nadchodzą posiłki.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2016, 23:40:33 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Maj 2016, 13:25:38 »
Nie nadchodziły.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Maj 2016, 15:32:52 »
Mężczyzna wstał i zagwizdał na konia. Zwierze grzecznie podeszło do właściciela, jeździec włożył noge w strzemie i jednym szybkim ruchem usadowił się w siodle. Wciąż trzymał kusze w dłoni.
- Tak więc, zmierzamy obaj w tym samym kierunku bo ja to akurat jade do znajomego karczmarza który wisi mi przysługe a z racji że ma tam dobry trunek to nim ją spłaci, nie ma to jak ogrzać się w Veris czymś dobrym i mocnym. Zrobić Ci za obstawe? Bo ten wóz wadliwy a szlak pełen bandziorów. - spytał i oznajmił - W sumie to chętnie posłucham dalszych opowieści o "babci" jeśli mnie nimi uraczysz. - stwierdził poprawiając maskawanie twarzy i głaszcząc gołębia.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Maj 2016, 15:38:06 »
- Wyglądam na kogoś komu trzeba eskorty? - nie wyglądał, odkulbaczył konia od swojego wozu, wysypał na wóz nieco prochu i podpalił. - Jedźmy, nim się kapną że ścieło im patrol.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Maj 2016, 15:46:17 »
Ktoś tu wychodzi na chama - pomyślał po czym odłożył kusze i pognał konia.
Zwierze leniwie ruszyło z miejsca po czym szybko nabrało prędkości i dogoniło towarzysza.
- To była tylko czysta propozycja, widać że potrafisz sie obronić ale cztery na jednego to średnio fajnie nie mając szybkostrzelnej broni. - rzekł spokojnie.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Maj 2016, 17:13:19 »
- Widać jak bardzo jeszcze mało umiesz, ale w przeciwieństwie do mnie ty masz czas na naukę na błędach. Dojechaliście do drewnianych umocnień K'efir, strzeżonych przez dwóch ÂŁowców. Spokojnie ich minęliście.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Maj 2016, 17:34:31 »
- No tak. - stwierdził z konsternacją - Pojade z Tobą, chętnie poznam Twoją "znajomą". Mogę? - spytał poprawiając kaptur i arafatke.
Jadąc zwolnił konia by nie tratować przechodniów.

//Może jakiś opis?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Maj 2016, 17:45:09 »
// Prosze, http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/K%60efir


- Babcia? O, tam sobie wisi. Wskazał na lewo, na szubienicy wisiały tygodniowe zwłoki. - Biedaczka, gorzej z nią dzisiaj. Karczma jest tam. Wskazaał budynek na środku sporego rynku.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Maj 2016, 17:54:39 »
//gratias ago

A więc to prawda... Cóż, Melkior nie będzie zadowolony z tego faktu... No dobrze, to teraz dowiedzmy się jak to się stało. - spoglądał przenikliwym wzrokiem na wiszące ciało. Podjechał bliżej i mu się przyjrzał, chciał uchwycić każdy szczegół.
- Dobrze, to ja mykam to karczmy panie. - jak powiedział tak też zrobił, podjechał pod karczme, zeskoczył z konia, przywiązał go do słupka i wszedł do środka.

//Poprosze opis ciała, tak by potem Sil mógł potwierdzić/zaprzeczyć czy to ona.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Maj 2016, 18:06:21 »
//Nie wiem jak wyglądają zwłoki, mające tydzień i wiszące na słońcu w tropikach. I nie bardzo chcę wiedzieć  :P Jesteś w stanie stwierdzić że to kobieta.

Wszedłeś do środka, w środku było 15 osób.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Maj 2016, 18:22:47 »
Mężczyzna wszedł do budynku, zatęchły odór potu wymieszany z alkoholem i dymem papierosowym gryzł go w nozdrza i na dzień dobry zdążył rozdrażnić.
Podszedł do szynkwasu, leniwie usiadł na stołku i spojrzał na karczmarza. Prosto w oczy.
- Piwo poprosze. - rzekł spokojnie - Tylko mocne.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Maj 2016, 18:26:07 »
Dostałeś, miejscowe "piwo" w brudnym kuflu oczywiście.
- Pięć grzywien.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Maj 2016, 18:37:24 »
Mężczyzna wyłożył na blat 5 grzywien po czym spojrzał na to piwo i gdyby mógł to by walnął głową o blat, syfy na kuflu aż go dobiły mimo wszystko łyknął. - Dobre. - stwierdził wbrew prawdziwemu przekonaniu na ten temat. Otworzył manierke i dolał przepalanki co miało przepalić ewentualne bakterie. Teraz pił na spokojnie.
- Potrzebuje informacji. - rzekł cicho kładąc na stół mieszek z 30 grzywnami.

13429 - 35 = 13394 grzywien

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Maj 2016, 18:42:59 »
- Jakich. Odparł barman zabierając grzywny.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Maj 2016, 18:47:17 »
- Wjeżdzając do miasta zauważyłem wiszącego na drzewie trupa, prawdopodobnie kobieta, po wyglądzie można ocenić że wisi już z tydzień do tego śmierdzi niesamowicie, co to za jedna i do czego tutaj doszło? A tak pozatym, kto rządzi K'efir? - pytał bardzo cicho.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Maj 2016, 19:01:48 »
- Gruby, tak na niego wołają. Trup należy do poprzedniej burmis... szefowej. Ta elfia pizda wkurwiła zbyt wielu ludzi, i sie kurwa doigrała. No ale to była dziwka Tacticusa... nie jest więc dziwne że gdy wyparował to sie wzieli za jego kumpli. Ale pytałeś o to co tu sie stało. Wampiry sie stały, był pogrom. Bękarty broniły nieludzi, nie wiem jak to sie skończyło. Gówno mnie to obchodzi, Gruby zajął miasto i tyle.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ogień zwalczaj ogniem
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Maj 2016, 19:01:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top