Autor Wątek: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem  (Przeczytany 3117 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Luty 2016, 19:56:49 »
//Przepraszam Draguś, ale ciężki czas był dla mnie :(

Sąsiadka, która jakby mogła to by udawała mebel by tylko wiedzieć co się dzieje u mnie w domu. Stuprocentowa prześladowczyni połączona z największą plotkarą w stolicy. odpowiedział Devristus, który zastanawiał się jak ta kupa mięsa może chodzić bezszelestnie. Marszałek ruszył zanim stawiając stopy ostrożnie i najciszej jak potrafił.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Luty 2016, 20:20:35 »
// Jak dla mnie, to możesz pisać jeszcze rzadziej :)


Tauren już się nie odzywał, gdyż zbliżali się do skały i potencjalnego gniazda. Wejście na nie wydawało się trudne, do czasu, aż zorientowali się, że po drugiej stronie jest kilka mniejszych skał, tworzących coś na kształt stopni. Stopni mających z półtora metra do dwóch, ale zawsze lepsze to niż niemal pionowa ściana. Dotarli tak do gniazda. Gdyż istotnie było to gniazdo. Duże, pełne gałęzi i tym podobnych śmieci. Prócz tego było puste. Można było w nim dostrzec jeszcze krew. Całkiem sporo. I rękę. Ludzką. Oderwaną od reszty ciała. Wokół samego gniazda zaś było dużo śladów w błocie, które leżało na wierzchu skały.
- Nie podoba mi się to... - mruknął byczy myśliwy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Luty 2016, 20:20:35 »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Luty 2016, 21:49:45 »
Ktos tu miał dobrą wyżerkę
Na tyle tylko zdobył się Devristus po trudach schodzenia po skalnych stopniach. Myślał, że za skała będzie lekka drużka lub tylko sama skała. Jednak się przeliczył, a jego ludzkie ciało nie było przyzwyczajone do takich ekscesów, ale podołał wyzwaniu. Smutno mu było tylko, że Tauren był o wiele lepszy w tym od niego. Widok który zastali nie był dla niego niczym nowym - widział o wiele gorsze rzeczy na przestrzeni swoje życia.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Luty 2016, 11:28:29 »
A myśliwy zaczął badać gniazdo. Wąchał plamy krwi, grzebał pomiędzy gałęziami.
- To nie jest tylko ludzką krew - stwierdził. - Ta tutaj wydaje się być geardeza. No i zobacz. - Pokazał Devowi kawałek drewna. Wydawał się zwykłym, prostym patykiem do czasu aż hrabia zobaczył lotkę na jego końcu. Był to złamany belt. - No i to. - Wskazał na ślady stóp* obok gniazda.
- Mamy chyba konkurencję - stwierdził w końcu. - Znam jedną osobę, co używa takich bełtów. Niejaki Seleif. Od lat ze sobą konkurujemy. - Tauren rozglądał się wokół, szukając dalszych wskazówek.


// * Zapomniałem wspomnieć, że to ślady stóp, wybacz :/


Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Luty 2016, 12:17:39 »
Jednak wydaje się, że ma trochę problemów ze złapaniem tego geardeza. powiedział wskazując na krew i złamany bełt.  Jakim przeciwnikiem jest Seleif? Ciekawe, że przyszedł zapolować na to samo co my w tym samym czasie.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Luty 2016, 14:15:45 »
- Mhm, też myślę, że jeszcze mu się nie udało. Ale to tylko pokazuje jak trudnym przeciwnikiem jest geardez. Seleif to doskonały myśliwy. Prawie tak dobry jak ja - odparł myśliwy. - A czy to ważne jakim jest przeciwnikiem? Przecież nie będziemy z nim walczyć... Hmm... - Rozejrzał się.
- Dobra, ustalmy fakty. Geardez jest ranny. ÂŚciga go myśliwy. Co robią wtedy geardezy? - zapytał Deva. Całkowicie nie oczekiwał odpowiedzi.
- Ano masz rację, szukają schronienia. Najczęściej jakiejś groty na wysokiej górze. Trzeba więc znaleźćwysoką górę z grotą. Chociażby Kozi Róg. To tamto coś. - Wskazał na górę w oddali. Była wyższa niż otaczające ją skały, ale nie jakoś specjalnie wysokia. Ale jak na małą wyspę jaką było Feros, to i tak nieźle.
- Co o tym sądzisz? - zapytał jakby hrabia miał jakiekolwiek pojęcie o sztuce łowieckiej.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Maj 2016, 13:35:37 »
Nigdy nic nie wiadomo - odezwał się Devristus i spojrzał w kierunku Koziego Rogu - Nazwa wymowna, ale myślę że to dobry trop. Geadrez ukryty w jaskini może mieć szansę na przetrwanie lub zabicie przeciwnika znienacka.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Maj 2016, 13:40:48 »
- Chyba, że ten przeciwnik zna się na swoim fachu - odparł z dumą Dahon. - W grocie taka potwora traci możliwość lotu. Dla nas to dobrze - wyjaśnił. - No to cho, idziemy. I tak tak pędem, bo nie wiemy czy Saleif już tam nie dotarł.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Maj 2016, 17:52:38 »
//Od ostatniej aktywności minęło prawie cztery tygodnie. Proszę prowadzącego o ustalenie z graczem czy wyprawa będzie kontynuowana tudzież zakończenie jej w terminie do tygodnia czasu.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Czerwiec 2016, 16:06:51 »
// Gracz zignorował próby kontaktu.

Devristus i jego rogaty kompan długo poszukiwali odpowiedniej groty. Jednak jej nie znaleźli. Zrezygnowani wrócili do miasta.

Zadanie zakończone niepowodzeniem!

Podsumowanie:
Devristus Morii wybrał się do Opactwa Vameth w poszukiwaniu śladów geardezów. Potrzebował składników z ich ciał. Skontaktował się z lokalnym myśliwym i wspólnie udali się na polowanie. Po wielu godzinach poszukiwań, znaleźli jedynie ślady zwierząt. Samych bestii niestety już nie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kiedy usłyszy się złowrogie trzepotanie skrzydłem
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Czerwiec 2016, 16:06:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything