Autor Wątek: Zadanie: Bimrownia  (Przeczytany 1987 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Zadanie: Bimrownia
« dnia: 11 Styczeń 2007, 15:22:41 »
Cześć. Otóż wiem już gdzie się znajduje bimbrownia Vina i wiem jak ją otworzyć, ale nie wiem jak i gdzie można rozpocząć te zadanie, jeśli wogóle takie zadanie istnieje.

Pozdro.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Zadanie: Bimrownia
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2007, 15:35:41 »
Nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że najpierw trzeba doprowadzić do bójki pomiędzy braćmi z farmy Akilla. Po wygranej walce jeden z braci zdradzi ci sekret związany z bimbrownią Vina i zaoferuje łój kretoszczura, abyś mógł otworzyć zablokowane kraty w jaskini.

Forum Tawerny Gothic

Zadanie: Bimrownia
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2007, 15:35:41 »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Zadanie: Bimrownia
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2007, 15:57:43 »
Ja tak zrobiłem i oni nie chcieli ze mną rozmawiać tylko mówili że już dużo szkód narobiłem.

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Zadanie: Bimrownia
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2007, 08:41:23 »
I będą tak gadać bodajże do 4 rozdziału. Dopiero w późniejszych rozdziałach dostajemy to zadanie, tak jak kilka innych (np. ze złodziejami owiec).
Oprócz tego niektóre zadania dostajemy  w zależności od profesji jaką wybierzemy i w tym przypadku chyba tak jest, tylko nie pamiętam czy trzeba być paladynem czy łowcą smoków (na pewno nie magiem).
Na koniec chciałbym dodać, że w GII bez dodatku grałem tylko 3 razy i nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że zadanie z bimbrownią pojawia się dopiero z dodatkiem Noc Kruka, a wcześniej jest tylko jaskinia z kratą bez żadnego questu (mogę się oczywiście mylić).

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Zadanie: Bimrownia
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2007, 15:06:15 »
Z tego, co wiem, zadanie można otrzymać grając bez dodatku, czyli w zwykłego Gothica 2, co do tego jestem pewny.

Dodam jeszcze, że by zdobyć wspomniany łój kretoszczura, można także udać się na statek Paladynów i ukraść stamtąd ów przedmiot.

Chyba wszystko zostało już wyjaśnione, zamykam.

Forum Tawerny Gothic

Zadanie: Bimrownia
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2007, 15:06:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top