Autor Wątek: Cenne zbiory  (Przeczytany 6816 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Maj 2016, 15:40:40 »
Odsapnął kilka razy głęboko, by uspokoić oddech po biegu. Bądź co bądź, był trochę męczący, zwłaszcza z całym uzbrojeniem na sobie. Gdy dotarł na sam koniec alejki, która stała się jego wybawieniem - chwała projektantowi miasta! - przystanął.
Głos.
Rozejrzał się. Ten sam, mały, wredny gnój, który wpakował go w ten pościg. Czekał na niego? Po co? Dlaczego? Chce chycić w mordę?
- Powiem Ci, że nieźle to rozegrałeś - mruknął pod nosem, ale wyraźnie i dosłyszalnie dla chłopaka. - Po co to zagranie? Sam mogłeś im zniknąć, a wpakowałeś mnie niepotrzebnie w tą absurdalną sytuację...

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Maj 2016, 16:07:51 »
Chłopiec wyszedł z cienia, więc mogłeś mu się dokładniej przyjrzeć.

-Mauren biegnący z torebką łatwiej rzuca się w oczy niż młody chłopak podbierający towary nieuważnym kupcom. Liczyłem, że rzuci się za tobą cała straż, a ja będę miał czysty teren.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Maj 2016, 16:07:51 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Maj 2016, 16:10:23 »
- Czysty teren? Czyli chcesz mi powiedzieć, że naraziłeś moje życie na więzienie, a i może śmierć, bo śmiem wątpić, czy dałbym się żywy złapać tylko po to, by móc sobie obrobić kilku kupców? - zapytał, ściskając niezauważalnie pięści. - Czy może chcesz mi powiedzieć, że knujesz coś większego, przez co liczyłeś na pościg biednego maurena na skalę całego miasta?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Maj 2016, 16:16:18 »
Uśmiech z twarzy chłoptasia wcale nie znikał.
-Tak. Chciałem narazić przypadkowego przechodnia, by samemu się nieco obłowić. Nie, nie knuję nic wielkiego. Po prostu ostatnio straże zrobili się czujniejsi. Tak samo jak kupcy. Wiesz, mając na karku straż rzucasz wszystkie większe łupy i uciekasz. Kiedy ulice są puste, możesz nawet przygrzmocić kupcowi, a mało kto zareaguje.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Maj 2016, 16:48:26 »
Zamyślił się chwilę.
- Mówisz, że straże zwiększyły czujność? Z jakiego powodu? - zapytał, kierując wzrok na chłopaka. Może w czym mu pomoże?
- Skoro z Ciebie taki złodziejaszek, mam pytanie... Znasz ludzi ze swojego środowiska? Dobrych? Najlepiej wyśmienitych...

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Maj 2016, 16:59:41 »
Chłopak wzruszył ramionami.
-Bo ja wiem czemu? Forty zaczynają budować, podpływają obce statki, ogólnie w kraju mamy niepokój.
Włożył dłonie do kieszeni i przeszedł kilka kroków, znajdując się za twoimi plecami.
-Czy znam? No, część udało mi się wpakować do pierdla w podobny sposób, jaki zrobiłem z tobą. Wiesz, standardowa walka z konkurencją. Ale nie nazwałbym ich drobnymi. A co, też chcesz się pozbyć konkurencji?
Delikatnym ruchem wyjął dłoń z kieszeni i kierował ją w stronę jednego ze sztyletów, które miał przy pasie.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Maj 2016, 17:19:11 »
- Nie interesują mnie wasze konkurencyjne spory, ani to, który z was na jakim terenie kogoś okrada. Nie jestem z tego miasta, nie działam na terenie tego miasta. Jestem tu tylko w interesach, potem znów wybywam... - warknął cicho, cały czas uważnie obserwując okolicę i "nowego znajomego". - Walczcie sobie ile chcecie, mnie to nie interesuje. Potrzebuje kilku dobrych, zgranych chłopów. Najlepiej, jakby wiedzieli, którą stronę wytrycha chwycić..

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Maj 2016, 17:40:34 »
-Czyli szukasz ekipy do brudnej roboty? Wiesz, ja znam się na grzebaniu w zamkach. W końcu trzeba sobie radzić, gdy ktoś trzyma swoje rzeczy pod kluczem, hehe. A jaka to robota? Chcę wiedzieć na co się pisze.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #48 dnia: 24 Maj 2016, 18:20:16 »
- A skąd mam pewność, że mogę Ci zaufać? ÂŻe nie pójdziesz z tym do straży i... mnie nie wsypiesz, by pozbyć się potencjalnej konkurencji? Hm?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #49 dnia: 24 Maj 2016, 18:23:34 »
Dłoń, którą trzymał przy sztylecie przeniósł na podbródek.
-Hmmm. Siema strażuchy! Mam tu złodzieja dla was! To ten, którego goniliście zaraz po tym, jak ja wam uciekłem. Przyznaj, że brzmi to głupio.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Maj 2016, 18:25:32 »
- Dom Aukcyjny Borsta, z niewiadomą liczbą strażników w środku.. Mówi Ci to coś? - zapytał, wyszukując oznak zaskoczenia na jego twarzy. - Robota ma być cicha, bez jakichkolwiek znaków, świadków, czy nawet odciska palca.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Maj 2016, 18:37:04 »
-Chcesz obrabować dom aukcyjny w samym centrum miasta? Powiedz, że masz dobry plan i tylko ci kolesia od zamków brakuje. Trzeba przyznać, że jesteś dość ambitny.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Maj 2016, 18:55:48 »
- Planem chciałem się zająć, jak już znajdę odpowiednią ekipę, by każdemu rozplanować jakieś zadanie... - mruknął posępnie, zastanawiając się nad tym, ile czasu mu zostało do aukcji. - Mamy jeszcze jeden problem w sumie... Za niedługo zaczyna się aukcja, zbierze się tam wielu... znamienitych, bogatych ludzi...

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #53 dnia: 24 Maj 2016, 19:04:55 »
-A więc łatwiej będzie się wmieszać w tłum. Wyczaimy jakieś łupy a potem... A cholera wie. Ale ja chociaż wiem, jak przetransportować łupy niezauważonym.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #54 dnia: 24 Maj 2016, 19:27:27 »
- Szukam tylko jednego, resztę możesz sobie zatrzymać. Ale skoro wiesz, jak wynieść to, co zabierzemy będąc niezauważonym... Witam w ekipie - uśmiechnął się delikatnie, niemal niedostrzegalnie.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #55 dnia: 24 Maj 2016, 19:32:37 »
-Ekipie? To jest jeszcze ktoś oprócz nas? Dobra, oddaj tą torebkę.
Wyjął ci z rąk torebkę, którą do tej pory trzymałeś. Odszedł kilka kroków w stronę muru i odsunął właz od kanału. Wrzucił tam łup i zamknął pokrywę.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #56 dnia: 24 Maj 2016, 19:42:17 »
- Na razie jest nas dwóch - prychnął rozbawiony. - Ale z jednego by się jeszcze przydało..

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #57 dnia: 24 Maj 2016, 20:55:38 »
-Na przykład kto?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #58 dnia: 24 Maj 2016, 21:38:52 »
- Liczyłem, że ty mi w tym pomożesz... Znam tylko jedną grupę, która mogłaby nam pomóc... - zaczął. - Ale skończyłoby się to na wyrżnięciu wszystkich strażników w domu aukcyjnym, a nas od razu zakwalifikowałoby do czołówki poszukiwanych... Więc ten wariant odpada.
Zamyślił się chwilę, poprawiając katanę i kuszę zwisające na plecach.
- Cóż, najwyżej zrobimy to we dwóch.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Maj 2016, 22:00:43 »
-A ja znam jedną osobę, która by mogła nam pomóc. O ile zechce. Wiesz, kto jest najzręczniejszym stworzeniem na tej ziemi?
Kopnął w śmietnik, który przewrócił się, wysypując cała zawartość na zewnątrz. Ze środka wyleciał bury kocur, który szybko uciekł w stronę ślepego zaułku i raz-dwa znalazł się na samym szczycie murku. Potem zeskoczył na drugą stronę i tyle go było widać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Cenne zbiory
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Maj 2016, 22:00:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top