Autor Wątek: Morza szum, rumu smak  (Przeczytany 8404 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Luty 2016, 18:53:09 »
-Więc i ich można się spytać o naukę. Z tego co słyszałem, trochę ich tu zostało, jak zamknęli portal.
Zaczął poważnie rozważać pomysły Kazia. Na horyzoncie ujrzał chatki chłopów z Miodowa. Dystans pomiędzy Bastardo a wioską nie był jakoś specjalnie wielki, ale dzięki rozmowie Themo wcale nie zauważył, kiedy go pokonali.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Luty 2016, 19:49:11 »
- No, tyle że najwięcej tych ludków żyje w hrabstwie Verran. Daleka droga to, musisz postawić jakiś port u siebie, albo jebnąć drogę do Atusel bo kufa na obkoło jeździm.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Luty 2016, 19:49:11 »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Luty 2016, 22:33:02 »
-Port? No nie widzi mi się to. Jak widzisz, nie często ktoś od nas wychodzi dużą grupą. I nie narzekaj na jazdę na około. Jestem w trakcie zakładania wsi. Zobaczysz, za niedługo będzie tutaj sporo farm i moje ziemie zaczną przodować w rolnictwie. A towary jakoś będzie trzeba przetransportować, co doprowadzi do utworzenia się niewielkiego szlaku handlowego. A gdzie towary tam i bandyci. A gdzie bandyci tam i potrzebna ochrona. A Bękarty są akurat na miejscu.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Luty 2016, 23:10:46 »
- I chyba nie tylko my, paczaj. Na środku placu Miodowa do którego to sie zbliżali stało dwóch ciężko opancerzonych typów rozmawiających z sołtysem.
- A co to za pajace


Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Luty 2016, 23:33:14 »
Themo dokładnie przyglądał się nieznajomym panoszącym się na jego ziemiach. Szczególnie zaintrygował go znak na naramiennikach.
-Nie wyglądają na naszych ani siły królewskie. A ciężkozbrojni wypytujący sołtysa nie wróżą niczego dobrego. Tak na wszelki wypadek, zarepetuj kuszę.
Rzucił jeszcze do Kazia, zanim dojechali do centrum wsi. Kiedy już znaleźli się na miejscu, Bękart zatrzymał konia i wyszedł z siodła, stojąc na ziemi.
-Themo, szef Bękartów Rashera i pan tych ziem. W czymś pomóc?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Luty 2016, 22:28:01 »
- W sumie tak, prawda to że stary Tacticus nie żyje?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Luty 2016, 23:13:59 »
Themo założył ręce na piersi i spod swojej barbuty spoglądał nieufnie na przybyszy skrytych pod podobnymi hełmami.
-Zależy kto pyta i w jakim celu.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Luty 2016, 19:12:16 »
- W celu dowiedzenia się... chcę wiedzieć czy potrzebnie nasz szef traci czas szukając go. Fett ma na nazwisko, zapewne nie kojarzysz.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Luty 2016, 22:32:15 »
-Wygląda na to, że jesteście jakąś organizacją. Tak się składa, że mogę wam zaoszczędzić trochę czasu. Co powiedzie na informacje za informacje? Uważam, że to uczciwy układ. Chciałbym wiedzieć kim jesteście i kto to ten cały Fett?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Luty 2016, 15:37:21 »
- Najemnikami, w dużym skrócie. Bo niestety, ja i Mietek nieco przysypialiśmy na wykładach z historii. Jesteśmy Samotnymi ÂŁowcami, kurwa kiedyś ponoć było nas całe państwo. Fett zaś, to stary szef tej organizacji. Legenda w tym fachu. I serio jest stary.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Luty 2016, 21:20:58 »
Themo złożył dłonie za plecami i zrobił parę kroków wokół ÂŁowców.
-Aragorn żyje, ale się ukrywa. Mam dobry kontakt z jego synem, więc to wiadomości z pierwszej ręki. Albo teraz przeczeszecie całe Valfden, albo zrobimy kolejną wymianę.
Bękartowi nie podobała się konkurencja na wyspie. Dlatego przyjął taką strategię. Chciał blefować by na końcu zapędzić ich w kozi róg i dodatkowo wyciągnąć od nich informację.
-Dużo was zostało? I co was przywiało na Valfden, bo przypuszczam, że jesteście spoza wyspy.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Luty 2016, 21:40:02 »
- No kurwa mówię chyba. Mam wiadomość od szefa do Aragorna, tylko dla jego czarnych uszów. Prawdziwych ÂŁowców zostało może z 50? Nowych jest sporo na Doral.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #32 dnia: 23 Luty 2016, 21:49:45 »
-Wiedz, że Aragorn trochę narozrabiał i został pozbawiony tytułów przez króla. Od tego czasu ukrył się gdzieś w Ombros. Tylko tam ciężko się dostać ze względu na mur otaczający mieścinę.
Themo uznał, że dowiedział się wystarczająco dużo jak na obecną chwilę, więc postanowił ich wysłać gdzieś w pole.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Luty 2016, 22:00:16 »
- Można rzeką, Mieciu! Spadamy stąd, wiem już wszystko. ÂŁowca odszedł w stronę swoich koni.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Luty 2016, 22:43:08 »
Themo próbował powstrzymywać śmiech. Jednak udało mu się ich przekonać dość łatwo. Już oczyma wyobraźni widział statek ÂŁowców wpływający do Ombros i witany ostrzałem z murów. Bękart by nie parsknąć odwrócił się na pięcie i podszedł do swojego konia. Wskoczył w siodła i strzelił lejcami, by szkapa pognała dalej. Do Atusel daleko nie było, więc robienie zapasów nie stanowiło obowiązku.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Luty 2016, 23:22:32 »
- Czego te kołki chcieli?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Luty 2016, 23:42:01 »
Themo rozejrzał się wokoło, by upewnić się, że przybysze już zniknęli z horyzontu.
-Jakaś konkurencyjna grupa najemników z Doral zwących siebie Samotnymi ÂŁowcami. Szukają Aragorna Tacticusa. Chuj wie po co.
Przekręcił ostatecznie głowę, by móc utrzymać kontakt wzrokowy z Kaziem. W tym celu musiał stale spoglądać przez ramię. Na szczęście dbał o swoją kondycję i był dobrze rozciągnięty, więc nie sprawiało mu to trudności.
-Może ich kojarzysz, w końcu byłeś na kontynencie dłużej ode mnie. I mówi ci coś imię Fett?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Luty 2016, 12:27:24 »
- ÂŁooo... Pewnie że tak! To legenda w naszej branży, najlepszy najemnik tej zasranej demonami planety. Swego czasu generał u Isentora, to on poprowadził na Valfden pierwszych kolonistów i zabezpeczał to co dzisiaj jest 100 tysięcznym Atusel. ÂŁowcy zaś, do upadku asteroidy mieli swój kraj. Widocznie ktoś ich wskrzesił. Może Crisis? Drugi po Fecie. Nie mamy czym się przejmować, chyba że ktoś ich najmie by chronili coś co my mamy zdobyć.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Luty 2016, 01:43:39 »
-No ciekawie się robi. Jednak to nadal konkurencja. Nie myślę o otwartej wojnie. Tych tutaj wysłałem za Aragornem do Ombros. Ciekawe jak sobie tam poradzą. W razie czego to można ich skierować do Mor Andor.
Odwrócił głowę i ponownie patrzył się na drogę przed sobą.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Luty 2016, 12:04:53 »
- No ale czemu im nie powiedziałeś że nie żyje? Skoro mieli dla niego wieści... i to od Fetta. A jeśli to on przewodzi nimi nadal to nie mamy co sie bać. Po za tym... my mamy jeden "zamek". I może setkę ludzi, z czego 40 nadal rżnie wampiry w Kardon. Dojeżdżali do Atusel.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Morza szum, rumu smak
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Luty 2016, 12:04:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything