Autor Wątek: Historia złotego nocnika  (Przeczytany 6213 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Luty 2016, 20:21:58 »
- Powiedzmy... A w czym rzecz? - zapytał spokojnie.

//Co do opisów to dostosowuje się do prowadzącego :D

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Luty 2016, 20:48:47 »
//lol

- Bo jestem ciekaw co porabia syn tej czarnej kurwy, mam na myśli młodego Tacticusa. Po prostu chcę wiedzieć gdzie nie bywać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Luty 2016, 20:48:47 »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Luty 2016, 09:48:38 »
Krasnolud nagle zrobił dziwną, taką lekko zmieszaną mine. ÂŁyknął sobie piwa z butelki.
- No i tym pytaniem mnie zaskoczyłeś bo nie wiem co ci odpowiedzieć. W sensie nie wiem gdzie on teraz jest. Nie ty pierwszy o niego pytasz. Po jego nieudanym rejsie na kontynent ostatnio widziałem go jedynie "u Tomiego" w Atusel a później gdzieś go wcięło. - mówił prawdę, nawet jeśli wyglądało to jak wykręcanie sie.
- Mam pytanie. Jest jakiś sposób na to by ludzie odzyskali zaufanie do magów? - zapytał ciszej. - Przecież wy jesteście dla Valfden nieocenioną pomocą, ludzie muszą to zrozumieć.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Luty 2016, 12:29:44 »
- Nie szkodzi, po prostu będę unikał wschodniej części kraju. Pytasz jak odzyskać zaufanie ludzi? Na pewno nie poprzez krycie się po lasach i starych świątyniach. Odnoszę wrażenie że król nie robi nic by zapobiec pogromom. Bo skoro ty jako obywatel nie wiesz czym konkretnie jest Inkwizycja to coś jest nie tak. Zbliżaliście do karczmy. Karczma "Pod kozim kopytem" Jest to bogato umeblowana gospoda, otoczona niewielką palisadą. Leży 110 km na wschód od Ekkerund, na jedynym szlaku handlowym prowadzącym do Ekkerund. Zawijają tutaj nie tylko najemnicy, czy pospolita ludność, ale również szlachta i bogaci kupcy. Rzadko dochodzi tutaj do pijackich bójek, a nawet jeśli takie mają miejsce, są szybko zakańczane przez krasnoludzkich najemników wynajętych przez właściciela.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Luty 2016, 00:21:41 »
- A no prawda, nie wiem za wiele. Co nie znaczy że się nie dowiem... - stwierdził.
- Hmm... To nie dobrze, trzeba by z tym coś zrobić.
Po jakimś czasie w oddali dojrzał okazałą karczmę, już czuł smak jej jedzenia w ustach. Uśmiechnął się pod nosem i pociągnął łyka piwa.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Luty 2016, 11:51:41 »
- Gdybym miał zapał, większą wiedzę i masę złota to otworzyłbym jakąś szkołę. Ale teraz cicho. Mimo iż ta karczma należy do tych zaufanych to wolę tam się nie chwalić swoimi zdolnościami.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Luty 2016, 14:47:37 »
Krasnolud podrapał się po zaroście który pod palcami charakterystycznie zachrobotał. Wziął jeszcze łyka piwa i odłożył pustą butelkę gdzieś na wóz.
- To gdzie się podział twój zapał? Wszak kogoś kto by zasponsorował budowę zawsze da się znaleźć. Wystarczy zajść do hrabiów czy coś. - stwierdził pewnie.
- Dobrze, skoro dojeżdzamy to trzeba być ostrożnym.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Luty 2016, 15:26:21 »
- Nie jestem typem nauczyciela, jasne mam swoje lata ale... nie. Do tego trzeba mieć talent, ja jestem typem który miał farta i po prostu został nauczony magii ognia i wody. Tyle że... jestem wychowankiem sekty, z której w porę się ewakuowałem razem z młodymi Tacticusami. Bogowie, to było wieki temu. Wóz zatrzymał się na placu przed karczmą. - Obecnie staram sie żyć.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Luty 2016, 19:53:58 »
-  Dlaczego mówisz mi takie rzeczy? Nie boisz się spisków czy innych chorych akcji? Przecież teoretycznie się nie znamy. - stwierdził.
Wstał i zeskoczył z wozu na ziemię. Poprawił swoje bronie i rozejrzał się wokół.
- Fart czy nie ważne że zostałeś obdarzony tym darem. - uśmiechnął się. - Wchodzimy do karczmy?

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Luty 2016, 20:05:27 »
-  Tak jakby znam. Nie wnikaj, przynajmniej nie teraz. Weszliście do przestronnej izby, mag wskazał ci wolną ławe. Zwróciłeś uwagę na 4 gości siedzących w kącie.
- Oho, dinozaury ktoś wykopał...


Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Luty 2016, 20:17:10 »
Wszedł do karczmy, odetchnął typowo karczemnym zapachem jedzenia, alkoholu i dymu tytoniowego. Rozejrzał się po budynku i odetchnął głęboko. Było spokojnie, niezbyt tłoczno, można powiedzieć że wręcz kulturalnie.
Robiąc kolejne kroki dojrzał kilku dość nietypowo ubranych osobników.
- Dinozaury? Nie rozumiem. - uśmiechnął się zadziornie.
Podszedł do szynkwasu i rzekł do właściciela przybytku czy kogoś kto obsługiwał podróżnych.
- Coś do jedzenia i piwo. Wszystko razy dwa. Do tego stolika. - wskazał stolik gdzie siedział mag. Rzucił mieszek z 20 grzywnami na blat i wrócił do towarzysza.
- Kto to? Ci kolesie. - zapytał siadając na ławce naprzeciwko maga.

4937 - 20 = 4917 grzywien

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Luty 2016, 20:25:12 »
- "Samotni ÂŁowcy", a raczej naśladowcy. Nie wielu z nich przetrwało upadek asteroidy. A na pewno nie ich kraj, Aldaar. Kojarzysz legendarną Spartę? To właśnie coś podobnego, tylko gorsze. Nie wiem co tu robią, ale to nie oznacza nic dobrego dla środowisk "około Tacticusowych". Ani dla Tyrra i Domenika. Tak czy inaczej, to relikty II ery. Powinny być w muzeum. Przyniesiono wam zamówienie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Luty 2016, 20:39:25 »
- Rozumiem. - stwierdził i kiwnął głową po czym zabrał się za jedzenie jedzenia i popijanie piwem.
- ÂŻe tak spytam. Dlaczego wy, znaczy "środowiska" mają z nimi na pieńku? - zapytał. - Nie wyglądają specjalnie groźnie. - uśmiechnął się.

//Co w ogóle jemy? xD

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Luty 2016, 21:06:01 »
//Mienso

- Stare zlecenia widocznie są wciąż aktualne, a to oznacza... Mag zanurzył palec w sosie pieczeniowym, zaczął nim mazać po stole tworząc krasnoludzkie runy. "Zaraz będzie goronco". Tak, popełnił błąd w trzecim słowie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Luty 2016, 21:32:02 »
Krasnolud jadł sobie na spokojnie w najlepsze przyglądając się jak jego towarzysz rysuje runy.
- Chcesz mi powiedzieć że zaraz będziemy mieć tutaj ostrą napierdalankę? - zapytał szeptem przełykając mięso i popijając je piwem.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Luty 2016, 21:51:15 »
- Tak. I to my zaczniemy.

//Jutro, musze staty dokończyć  :*

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Luty 2016, 21:58:31 »
Krasnolud kiwnął twierdząco do elfa.

//Oksy :P

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #37 dnia: 13 Luty 2016, 14:14:32 »
//Przepraszam  ;[ życie. I musze użyć innych stat bo nie miałem siły skończyć.

ÂŁowcy sieddzieli jakieś 15m dalej, przy dużym dębowym stole. Nieświadomi nadciągającego ataku.

4x http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Ochroniarz

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #38 dnia: 14 Luty 2016, 13:45:59 »
- Tak więc może ty pierwszy? No co jak co ale chyba niezbyt pasuje mi tak do nich podejść i zabić? Chociaż... To może mieć swój urok. - myślał pod nosem.
- Mam pomysł... Wywabmy ich na zewnątrz. Co jak co ale tutaj mamy zbyt wielu świadków. Co sądzisz o tym? Jakieś pomysły jak ich wywabić? - zapytał cicho.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Luty 2016, 15:04:23 »
- Nie, nie znam się na tym. Mogę... podpalić karczmę. Rzekł cicho.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Historia złotego nocnika
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Luty 2016, 15:04:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything