Autor Wątek: Test kruka - Isirr van Triol  (Przeczytany 3811 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Styczeń 2016, 22:17:39 »
W porcie cumowało wiele statków. Głównie były to mniejsze jednostki, rybackie statki lub nieco większe łodzie kupieckie. Znalazło się też parę okrętów o wojskowym przeznaczeniu, a także transportowców. Gdzieś tam na końcu doków zamajaczyły trzy wysokie maszty.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Styczeń 2016, 22:20:25 »
Więc poszedł w kierunku okrętu który mógł być Galeonem własności prywatnej...
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2016, 23:38:41 wysłana przez Isirr »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Styczeń 2016, 22:20:25 »

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Styczeń 2016, 13:19:18 »
I faktycznie był to galeon. Spory i okazały stał sobie zacumowany w porcie. Zdjęto trap tak żeby umożliwić swobodne zejście do doków dla pasażerów okrętu. Teraz przy zejściu stał ubrany po żołniersku jegomość. Choć nosił zbroję to część ekwipunku była także ozdobą w dodatku pięknie wykonaną i porządną.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Styczeń 2016, 14:47:44 »
Już z oddali oglądając okręt przybrał minę naburmuszonego, obrażonego na świat jegomościa, młodego, ale napuszonego. Gdy podszedł do strażnika grodzącego mu przejście na trap stanął, wyciągał delikatnie prawą nogę przed siebie i unosząc głowę do góry i patrząc z wyższością na strażnika, położył dłonie pod boczek.
- Gdzie kapitan? Zostałem najęty na nowego marynarza i mam czekać na niego w jego kajucie. proszę mnie zaprowadzić. - powiedział z od razu nie czekając na odpowiedzi, wszakże wiedział, ze kapitana powinno nie być, zaś on jak każdy z narzuconą ofertą pracy był napuszony wredny i nie miły, więc czekał na zaprowadzenie do miejsca urzędowania pracodawcy... starał się wyglądać przekonująco, chociaż na ile umiał... mistrzem w tym nie było, chociaż... starał się!

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Styczeń 2016, 20:59:36 »
-Chyba musiało ci się coś pomylić młody bo kapitan nie przyjmuje nikogo w swojej kajucie z nowych. W dodatku nie słyszałem o żadnym naborze. Myślę też że nie ma takiego doświadczenia jakiego by to w ogóle wymagało. - odparł beznamiętnie.
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2016, 19:46:56 wysłana przez Arivel »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Styczeń 2016, 00:16:25 »
//Musi prowadzący kolorować na takie dziwne ciemne kolorki zlewające się z tłem? to nie lepiej korzystać z opcji dialog_NPC? ... Nie lubię bez sensownie psuć sobie wzroku  :-X

- Więc słucha uważnie bo powtórzę pytanie od którego zacząłem rozmowę. Skup się pan. Gdzie kapitan? - Zapytał ponownie z krzywą miną.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Styczeń 2016, 19:46:39 »
//: Dziwnie musisz mieć ustawione kolory bo ja widzę doskonale a np. granatowego w ogóle na forum nie widzę :P

-Załatwia swoje sprawy oraz nocleg w najlepszej tutejszej karczmie. A gdzie miałby się podziewać tak znamienity kapitan? - odparł z lekkim rozdrażnieniem.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Styczeń 2016, 21:07:39 »
//Nie wiem jak ty, ale ja mam ciemne tło i korzystam ze skórki domyślnej dla naszego forum, może ty korzystasz z innej... nie wnikam. Do tego ciemny kolor nawet jarzący się, ale pozostający ciemnym zlewa się z nim, co wymusza na moich biednych zmaltretowanych oczach konieczność wzmożonego wysiłku dla odczytania tego, więc dla swojego dobra proszę o zaprzestanie tego z twojej strony. Jeżeli nie to z powodu swojego uporu przy następnym poście zrezygnuję z zadania... Nie lubię się denerwować, a mamy dzień przytulania ;) . Więc po raz drugi upraszam o używanie opcji dialogowej a przynajmniej nie kolorowanie tekstu na inny kolor... to miało być ułatwienie dla uczestników, a nie męczenie ich i niszczenie im wzroku.

- Ty masz problemy ze zrozumieniem i cywilizowaną wymianą słów, ale czego się spodziewać po takim tępym osiłku na straży. - Powiedział robiąc parę kroków w tył. - Ty popaprany łysy capie, przydało by ci się przetrzepać skórę. - powiedział próbując do końca wkurzyć idiotę by zechciał rzucić się na niego. Samemu cofał się by dać sobie możliwość podjęcia ucieczki.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #48 dnia: 02 Luty 2016, 17:20:15 »
-Ty szczeniaku! Jak ci zaraz złoję skórę! - rzekł zdenerwowany i niemal natychmiast rzucił się w twoim kierunku. -To są męskie zakola gnojku. Ja to ci tak skórę przetrzepię że cię rodzona matka nie pozna!. - krzyczał dalej lecąc.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #49 dnia: 02 Luty 2016, 21:26:55 »
//Rezygnuję z wyprawy.

Uciekał po mieście między domkami i uliczkami chcąc zgubić rozwścieczonego goniacego.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Luty 2016, 20:11:38 »
Wyprawa zakończona

Podsumowanie: Isirr uciekł ochroniarzowi gdzieś w uliczkach miasta.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka - Isirr van Triol
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Luty 2016, 20:11:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top