Autor Wątek: Pertraktacje - czyli droga do pokoju  (Przeczytany 13673 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Listopad 2015, 22:35:45 »


Gorn rzucił lejce do Marduka i zawołał - Trzymaj konia Paladyn szybkim ruchem zabrał swój miecz. Trzymał w jednej ręce miecz a w drugiej młot. Wilki zaczęły go otaczać. Gorn uniknął ataku jednego z wilków wykonując półobrót. Tenże wilk zatrzymał się i odwrócił  do wojownika. Wilk był  najdalej z przeciwników co Paladyn wykorzystał. Przeniósł swoją świadomość i dzięki swojej umiejętności przemieszczenia pojawił się obok tego wilka. Szybkim kopnięciem sprowadził wilka do parteru, jednym cięciem rozpłatał łeb wilka. Zostały dwa wilki. Wojownik wykorzystał chwilę czasu i schował miecz. Trzymał tylko młot.  Dwa wilki ruszyły na niego do ataku. Biegły od siebie w średnim odstępie. Paladyn wykonał odwrót unikając 1 wilka, na drugiego natomiast wykonał odwrócony piruet trafiając z zamachem w szczękę drugiego z wilków. Szybkim biegiem dobiegł do niego i rozbił mu głowę swoim młotem. Został tylko jeden, ostatni wilk.  Wojownik nie czekał. Przywołał falę dobrych wspomnień min: przybycie do Valfden, dołączenie do bractwa itd. Wykrzyczał - Izeshar!  i posłał za pomocą telekinezy pocisk esencji w wilka. Paladyn trafił go w głowę niszcząc mu całą głowę i zabijając go.

1x wilk
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2015, 23:02:59 wysłana przez Gorn Valfranden »

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #41 dnia: 21 Listopad 2015, 22:46:57 »
Został jeszcze jeden wilk, który się wycofał po tym jak go zraniłem sztyletem.

-No nieźle.- rzekł Marduke trzymając za lejce konia i głaszcząc go po pysku dla uspokojenia.-Muszę się nauczyć tego czaru.- uśmiechnął się.-Nie widziałeś może jeszcze jednego wilka? Poharatałem mu oko sztyletem i tyle go widziałem.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #41 dnia: 21 Listopad 2015, 22:46:57 »

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #42 dnia: 21 Listopad 2015, 23:02:35 »
// myślałem że go zabijesz.

Gorn jeszcze raz skupił się. Przypomniał sobie po raz kolejny jak najwięcej dobrych wspomnień. Krzyknął - Izeshar I za pomocą telekinezy rzucił w niego pociskiem. Pocisk natychmiast uśmiercił wilka spopielając mu głowę na popiół. - I po robocie. Paladyn zauważył że Marduk jest ranny. Schował młot i podszedł do najbliższego wilka. Wyjął miecz i wyciął mu 5 cm skóry. Podszedł  do Marduka. Zawiązał mu skórę na ranie dokładnie uszczelniając ranę i zatrzymując krwawienie.[/i]
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2015, 23:06:02 wysłana przez Gorn Valfranden »

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Listopad 2015, 23:08:53 »
-Dzięki.- Marduke wręczył lejce Gornowi, podszedł wilka ze skóry którego miał opatrunek, odnalazł błyszczący w trawie sztylet i schował go do cholewy.-Częste używanie tego zaklęcia Cię nie męczy?- rzekł odbierając lejce i wskakując na konia. Ręką zachęcił kompana do tego samego.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Listopad 2015, 23:21:05 »
- Nie ma za co. Szybko regeneruję energie. Paladyn zanim wsiadł na konia oprawił każdego wilka. Potem wsiadł na konia i rzekł. - Jedźmy dalej. I następnym razem nie rób takich okrzyków. To nieprofesjonalne. Lekko dziwi mnie też że pomimo tego że pracujemy razem po raz pierwszy, o nic mnie nie zapytałeś :D .

zdobywam:
144 pazurów wilka
18m2 skóry wilka

// Krwi nie biorę bo nie umiem a kłów nie biorę bo większość wilków ma rozwalone łby.


Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #45 dnia: 21 Listopad 2015, 23:24:22 »
-Co do okrzyku, masz rację, głupi pomysł.- Marduke trzepnął lekko konia lejcami a ten ruszył truchtem przez las.-Co do poznania to uważam że najlepiej kogoś poznać w walce. Ale niektórych rzeczy jednak się z niej nie dowiesz.- popędził trochę konia.-Jaka jest Twoja historia?

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Listopad 2015, 23:26:44 »
Gorn nie odpowiedział. Dopiero po chwili odpowiedział. - Tak się składa że nie lubię opowiadać o sobie. Może ty coś opowiesz? zakładam że spotkałeś już naszego anioła Funerisa?. Paladyn nie miał zamiaru opowiadać historię osobie którą znał od niedawna.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Listopad 2015, 23:40:10 »
-Dość dużej części nie pamiętam, ale do tego dojdę w trakcie opowieści. Pochodzę z kontynentu Tamriel, gdzieś na północ stąd, dokładniej z krainy Skyrim. Byłem tam heroldem czy kimś podobnym do tego w gildii Towarzyszy, czy jakoś tak. Była wojna, chyba na tle religii. Ja emigrowałem. Wylądowałem w Myrtanie gdzie z głodu zaciągnąłem się do wojska, akurat gdy trwała wojna z orkami. Tam straciłem pamięć i odniosłem rany. Nie pamiętam co się wtedy ze mną działo. Ocknąłem się kiedyś w jakiejś wsi, w karczmie gadali o portalu. Przeszedłem przezeń.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #48 dnia: 21 Listopad 2015, 23:42:13 »
- Rozumiem. Gorn kiwnął głową na znak że zrozumiał wypowiedź. - Ruszajmy bo czas tracimy.

// Ja idę spać. Dobranoc.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #49 dnia: 21 Listopad 2015, 23:43:45 »
Marduke trzepnął Zbyszka lejcami trochę mocniej, sprawiając ze koń pogalopował.

//Bywaj.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Listopad 2015, 11:21:57 »
Z każdą minutą coraz bardziej zagłębialiście się w las. ÂŚcieżka, którą jechaliście zrobiła się wąska i zaczynała zanikać w trawie. Widać było że ten szlak jest mało uczęszczany. Drzewa były na tyle gęste że w lesie panował półmrok.

//Jest godzina 17:32. Jesteście w środku gęstego lasu. Przed wami jeszcze kilka kilometrów do otwartej przestrzeni.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2015, 13:44:43 wysłana przez Szeklan z Tihios »

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Listopad 2015, 13:14:38 »
// Przecież użyłem pierwszej pomocy i zatamowałem krwawienie i zawiązałem ranę.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Listopad 2015, 13:46:51 »
//Pisz bardziej przejżyście bo czasem zdaży mi sie przeoczyć dany fakt. Pisz dalej, z edytowane ;)

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Listopad 2015, 14:14:28 »
Marduke przyśpieszył konia. Chciał jak najszybciej wyjechać z lasu, czasami zerkał na boki, uwagę jednak miał na zanikającej drodze.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Listopad 2015, 17:57:01 »
Droga jak narazie mijała wam bezpiecznie. Dzień powoli chylił sie ku nocy. Ptactwo leśne jakby obudziło sie pod wieczór zaczynając swoje kanonady. Gałęzie lekko falowały pod naporem wiatru. ÂŻyć nie umierać. Jechaliście tak jeszcze z godzine aż dojechaliście do strumayka przy którym szlak kończył się. Dalej był tylko mały pas zieleni tworzący niewielką leśną polane. Byliście w martwym punkcie. Jedyne co wam zostało to brnięcie pomiędzy drzewami i szukanie drogi wyjściowej z lasu. Panujący mrok nie ułatwiał wam tego.

//Jest godzina 18:32. Zapada zmrok.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #55 dnia: 22 Listopad 2015, 20:28:39 »
- Jedziemy dalej ? czy rozbijamy obóz? co wolisz?. Zapytał się Paladyn Marduka chcąc poznać jego opinie.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #56 dnia: 22 Listopad 2015, 20:48:39 »
-Nie widzi mi się spotkać kompanów tamtych wilków po ciemku. Rozbijmy tu obóz- odrzekł rekrut wstrzymując konia.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #57 dnia: 23 Listopad 2015, 16:22:35 »
- tak będzie lepiej. Odrzekł Paladyn i zsiadł z konia. Po czym poszedł w las poszukać drzewa na ognisko. Kiedy znalazł odpowiednią liczbę gałęzi znalazł dobre miejsce na obóz. Ułożył z gałęzi ognisko a następnie zaczął pocierać 2 patyki o siebie aby zapalić ognisko. Kiedy to zrobił usiadł przy ognisku i czekał aż Marduk łaskawie podejdzie tu z koniem.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #58 dnia: 23 Listopad 2015, 17:07:06 »
Marduke jeszcze chwilę rozglądał się uważnie, siedząc na koniu. Przez chwilę zdawało mu się że widzi błysk krwiożerczego, wilczego oka w krzakach. Przetarł raptownie oczy. Jesteś zmęczony, idź do ogniska i prześpij się.- rzekł sobie w myślach. Zsiadł ze zwierzęcia wyciągając wpierw prawą nogę ze strzemiona, przełożył ją przez konia i postawił na ziemi. Potem wyciągnął lewy but z drugiego strzemiona i stanął na gruncie. W lewej ręce trzymał lejce, prawą zaś miał na trzonie rękojeści miecza. Idąc ku ognisku rozglądał się, dosyć nerwowo. Po kilkunastu sekundach był już przy ognisku. Gorn był trzy metry od niego.

Czarnowłosy podszedł do najbliższego drzewa. Przyjrzał się mu od ziemi po koronę. Kora miała biało - czarną barwę. Brzoza...- pomyślał. Przyciągnął lekko konia, przeciągnął lejce za pniem, zawiązał na podwójny splot, na tyle mocny by koń się nie zerwał, lecz na tyle lekki by można go było szybko odwiązać. Pogłaskał jeszcze konia prawą ręką po pysku, lekko pod oczami i usiadł około jednego metru od Gorna. Wyciągnął ręce do ognia i zaczął delektować się jego ciepłem.

-Co teraz?- spytał z nutą ciekawości.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Listopad 2015, 15:45:07 »
- Jak to co? jeden trzyma wartę a  drugi śpi.  Paladyn odpowiedział Mardukowi a następnie podrzucił kilka gałęzi do ogniska. Potem zaczął się rozglądać po terenie. Siedział se przy ognisku grzał się.  Przyglądał się także koniowi Szeklana Zbyszkowi. Poza tym co jakiś czas dorzucał także małe liście do ognia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pertraktacje - czyli droga do pokoju
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Listopad 2015, 15:45:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top