Autor Wątek: Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh  (Przeczytany 1224 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ur-Gosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh
« dnia: 17 Listopad 2015, 19:34:56 »
Nazwa wyprawy: Poznajcie Stalowy ÂŁeb
Prowadzący wyprawę: Talseis
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Brak
Uczestnicy wyprawy: Ur-Gosh

--------------------------------

Ur-Gosh posłusznie poszedł za nowo poznanym orkiem. Dochodząc już do wskazanego stolika odparł:
-Jestem Ur-Gosh z kl... nieważne. Obecnie mieszkam w Efehidon razem z większością miejskiej hołoty
Gdy już usiedli, kontynuował:
-Tak, przychodzę od elfa, powiesz mi co dla mnie masz? A potem moglibyśmy się jeszcze wspólnie napić -Ur-Gosh spojrzał tęsknie w stronę pełnego antałka stojącego na stoliku obok

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2015, 22:20:24 »
Karczmarz znając już tego większego, przyniósł dwa potężne antałki miodu. Jeden z nich postawił przed Tobą, drugi przed tym drugim.
Ork w tym czasie spojrzał na Ciebie, uśmiechnął się kpiąco i zaczął swój monolożek:
- Sprawa ma się dość delikatnie... Pewien człowieczek zaszedł mi za skórę. I to doooość poważnie, zaszedł mi bowiem na honor... Tyle, że ja mam delikatnie problemy z prawem i nie mogę mu nic zrobić. Do tego więc jesteś potrzebny ty...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2015, 22:20:24 »

Offline Ur-Gosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2015, 15:01:42 »
-Chętnie wykonam to zadanie, jeśli tylko zapłata będzie równie godna i honorowa jak cała ta sprawa! -odrzekł Ur-Gosh -Jestem gotów zabrać się do roboty niezwłocznie, mięśnie mi się już zastały od nieróbstwa.

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Listopad 2015, 12:18:59 »
- Człowiek ten, to Antoni. Z zawodu jest ochroniarzem, ale dorabia sobie jako przydrożny bandyta. Obecnie, z tego co wiem, siedzi gdzieś na drodze z Atusel do Efehidon i czeka na bezbronnych kupców... Mówisz więc, że się podejmiesz? Załatwię Ci transport kupiecki, będziesz udawał kupca. Może w ten sposób go spotkasz...

Offline Ur-Gosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopad 2015, 20:01:46 »
-Jak tylko zorganizujesz transport, to niezwłocznie wyruszam. Jakby co, to będę w tej karczmie, mam wynajęty pokój na poddaszu.

Ur-Gosh wstał z miejsca i udał się na górę, do siebie, by tam oczekiwać na wieści od nowo poznanego zleceniodawcy.

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopad 2015, 18:03:27 »
Po jakimś czasie wrócił twój zleceniodawca, mówiąc, że wóz i pachołek czekają już pod bramą. Dał Ci tylko kilka minut na przygotowanie - tak, by i samemu coś łyknąć i skierował się do wyjścia. Na jego twarzy malowało się szczęście, że ktoś w końcu rozwiążę jego problem.

Offline Ur-Gosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Listopad 2015, 13:48:46 »
Ur-Gosh w ramach przygotowań wziął ze sobą cały swój dobytek... czyli sakiewkę i siekierę. Może widok nie był zbyt imponujący, ale liczyły się dobre chęci.

Ork poszedł już samotnie do miejskiej bramy gdzie czekać miał na niego wóz. Aktualnie był tylko jeden, więc Ur-Gosh skierował swe kroki ku niemu.
- To ty masz mnie zabrać na szlak kupiecki? -rzekł do osoby wyglądającej na wcześniej opisanego pachołka - Jeśli tak, to wsiadajmy na wóz i ruszajmy, dość mam już tego czekania!

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń 2016, 18:18:34 »
Prowadzący zadanie, jaki tego NPC dostaje zakaz na prowadzenie zadań i wypraw do odwołania.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poznajcie Stalowy ÂŁeb - Ur Gosh
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń 2016, 18:18:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything