Autor Wątek: Test kruka #28  (Przeczytany 8052 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Październik 2015, 17:14:52 »
Elf lekko spanikował słysząc nagły hałas, który dobiegł za jego plecami. Thalen wiedział, że coś niedobrego się szykuje, jednakże jeszcze nie wiedział dokładnie co. Dlatego na momencie wskoczył do pomieszczenia kuchennego, którego wypełniały garnki, rondle, talerze i inne sprzęty kuchenne. Widocznie tutaj musiały zostać przygotowane posiłki dla gości lokalu, tak czy siak miał nadzieję, że jakoś uda mu się z tego wyjść, kiedy potencjalny klient wybierze schody na dół zamiast tam, gdzie siedział elf.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Październik 2015, 21:16:42 »
Mimo, że udałeś się do kuchni to mogłeś lepiej dosłyszeć hałasy, które okazały się strzępkami rozmowy oraz dźwiękiem kroków. Najwyraźniej ktoś się zbliżał do domku. W pewnej chwili jednak coś cię zdziwiło. Miałeś wrażenie że głosy cię otaczają z obu stron domu...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Październik 2015, 21:16:42 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Październik 2015, 21:28:42 »
Elf już na dobrą sprawę nie wiedział, co się wyprawia. Wszędzie słyszał głosy ludzi, które otaczają dom. W tym stanie postanowił jednak podsłuchać o czym rozmawiają albo co zamierzają zrobić z chatynką.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #43 dnia: 31 Październik 2015, 15:36:37 »
Rozmowy nie było słychać za dobrze. Jedynie odgłos butów i kroków nasilał się coraz bardziej. W końcu skrzypnęły drzwi wejściowe. Od strony ściany w kuchni również dało się słyszeć kroki. Był też chyba jakiś śmiech i parę przekleństw.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #44 dnia: 31 Październik 2015, 17:37:34 »
Elf zaczął już panikować, bo w tym momencie nie wiedział co mógłby uczynić, by się schować. Drzwi wejściowe zostały otwarte a śmiechy i chichy napawały go lękiem, jednakże najgorsze było to, że kroki powoli zbliżały się do wejścia kuchni! A tam właśnie był Thalen, który postanowił wyjść z pomieszczenia. W tym momencie liczył na rzut szczęścia i to, że nikt nie będzie chciał go skontrolować.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Listopad 2015, 23:45:46 »
Drzwi do kuchni otworzyły się, a w nich pojawiło się dwóch mężczyzn.
-Hej, co ty tutaj robisz? Przecież wszystko trwa na zewnątrz. A rozumiem, pewnie wpadłeś po jakąś zakąskę? - spytał jeden.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Listopad 2015, 09:28:06 »
Elf rozegrał to spokojnie, jak przystało, bo nie chciał zepsuć zadania zachowując się nerwowo. - Dokładnie. Zaburczało mi w brzuchu, więc wpadłem się posilić. Jak mnie nie było to wydarzyło się coś wartego uwagi?
Zapytał się nim wyszedł na zewnątrz, by być może dowiedzieć się jeszcze czegoś o specyfiku, którym zatruwają alkohol.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Listopad 2015, 17:26:35 »
-Niezbyt. Karr nie dały rady i odpadł w trzeciej rundzie przeciwko Ossdarowi. Całe szczęście że na niego nie stawiałem. Póki co jest przerwa, wszyscy się przygotowują. Ponoć nawet brodacze mają wpaść.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Listopad 2015, 17:49:40 »
- Szkoda, że pojedynek zakończył się tak szybko, nie zastanawialiście się czasem czemu rośli mężczyźni tak szybko odpadają w przedbiegach? Ten alkohol musi mieć znacznie mocnego kopa niż pozostałe trunki. Doprawdy intrygujące chyba nawet sam spróbuję się napić i ocenić jak wpłynie na mnie.
Odpowiedział rozmówcy w domku oczekując jego reakcji na słowa elfa o podważeniu wyniku pojedynku jak i dziwnej mieszanki alkoholowej.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #49 dnia: 08 Listopad 2015, 18:01:17 »
-Przecież wiadomo że byle czego tutaj się nie pije. Trzeba mieć wytrzymały łeb do takich rzeczy. Jak chcesz to możesz iść napić się tych szczyn w karczmie. To chyba bardziej odpowiedniego dla takiego chucherka jak Ty... - powiedział mężczyzna i zaczął odchodzić.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Listopad 2015, 19:06:49 »
Elf podążył za mężczyzną, bo pewnie kierował się do wyjścia, lecz zamiast zrobić to normalnie czyli spokojnie i bez słowa postanowił zapytać.
- Wiesz może co to za alkohol i z czego jest zrobiony? Ja pierwszy raz natrafiłem na takie zawody, a Ty mości panie wyglądasz na kogoś, kto z niejednego pieca już jadł. Pytam z czystej ciekawości. 

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Listopad 2015, 15:26:52 »
-Każdy ma swoje receptury i waży tylko sobie znanymi metodami. Jak mówiłem to nie miejsce na picie jakiś popłuczyn z karczmy, tylko prawdziwego napitku.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #52 dnia: 11 Listopad 2015, 17:37:46 »
- A czy ten napitek ma jakąś nazwę?
Pytał prosto bez owijania w bawełnę.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #53 dnia: 11 Listopad 2015, 17:42:56 »
-Wygląda jak zwyczajne piwo, a jak smakuje to wiedzą tylko ci co próbowali. Nazwy chyba nie ma, przynajmniej sobie żadnej nie przypominam. Bierz to jedzenie i chodź, bo zaraz miną wszystkie walki. - mężczyzna podszedł do ściany kuchni, która wcale nie była do końca ścianą jak się okazało. Pogrzebał trochę i otworzył jej część niczym ukryte drzwi. Zawiasy musiały być jakoś sprytnie ukryte. Dwójka wyszła na podwórze za domem.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #54 dnia: 11 Listopad 2015, 17:52:56 »
Elf wziął kawałek pieczystego, gdy dziwnym trafem jedna ze ścian okazała się ukrytym schowkiem! Czego to, Ci ludzie nie wymyślą by dobrze coś ukryć. Pomyślał przez chwilę, po czym ruszył za mężczyznami, aby mieć możliwość przyjrzenia się pojedynką i wyciągnąć odpowiednie wnioski, coby mógł poinformować zleceniodawce co to jest za mikstura.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #55 dnia: 11 Listopad 2015, 18:22:04 »
Podwórze okazało się nieco większe niż można by się spodziewać. Najwyraźniej właściciel połączył je z innym należącym do sąsiedniego domu. Wokół kręciło się sporo mężczyzn. Byli tu przedstawiciele większości ras. Znalazł się jaszczur, ork, turdnaszan. Smakosze trunków widać nie znali granic w swym rzemiośle. W niektórych miejscach ktoś porozstawiał stoliki przy których można było usiąść na napić się. Natomiast na końcu, bliżej płota, stał nieco większy stół. Mimo jego gabarytów przystawiono do niego jedynie dwa krzesła stojące naprzeciw siebie. Obecnie były puste i nikt przy nich nie zasiadał. Choć kto by chciał siadać przy tak ubrudzonym stole jak ten. Było na nim wszystko i nic. W większości zapewne to co wydostało się z ust zawodników.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #56 dnia: 11 Listopad 2015, 18:32:25 »
Elf rzeczywiście nie spodziewał się, że ktoś zadał sobie tyle trudu, by połączyć dwa ogródki ze sobą tworząc znacznie większy plac. Thalen również był zaskoczony liczebnością osób, które przybyły oglądać pojedynki w piciu widocznie interes musiał się kręcić i to ostro! Wiadome w tych czasach każdy chce się dorobić nawet na najgłupszych rzeczach, jednakże kiedy zobaczył ohydny stół odwrócił na chwilę głowę i złapał lekko za żołądek. Widok rzygowin trochę na niego wypłynął, lecz w końcu opanował emocje i postanowił sam troszkę wypić tego trunku a przy okazji rozejrzeć się za lepszymi informacjami, bo musiał się dowiedzieć czym są pojeni zawodnicy. Dlatego nie mógł się doczekać pojawienia się brodaczy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #57 dnia: 11 Listopad 2015, 21:15:55 »
Do dużego stołu zasiadło dwóch facetów. Jeden był człowiekiem w średnim wieku, miał może z 30 lat, dość przeciętnej budowy. Naprzeciw niego usiadł chyba nieco starszy jegomość. Przynajmniej tak można było wnioskować z jego przezwiska, które brzmiało Papcio. Jednak nieszczególnie pasowało do niziołka. Kolega mikrej postury jednak nie bał się wyzwań. Przed pojedynkowiczami postawiono kufle. Obaj wymienili się spojrzeniami, po czym złapali za nie i rozpoczęli bitwę!

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #58 dnia: 11 Listopad 2015, 21:30:03 »
Natomiast elf bacznie obserwował potyczkę. Starał się patrzeć na dwie postacie oraz ich kufle, często również patrzył pod stół czy żaden z nich nie trzyma czegoś w dłoniach i nie dorzuca sobie innych substancji, bo jeżeli wygra niziołek a nie człowiek można będzie nabrać podejrzeń i to solidnych. Thalen również zwrócił uwagę na barmana, który donosił alkohol pojedynkowiczom, coby zauważyć jakiś gest z jego strony. Długouch musiał poznać nazwę tego specyfiku!   

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Listopad 2015, 20:48:56 »
W pojedynku szedł kufel za kuflem, a obaj jegomoście wydawali się nieprzejęci i niezmordowani. na przemian patrzyli sobie w oczy i opróżniali kolejne naczynia z złocistego płynu. Nikt nie zamierzał łatwo oddać skóry i się poddać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Listopad 2015, 20:48:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything