Autor Wątek: Test kruka #28  (Przeczytany 8053 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Październik 2015, 21:24:48 »
Elf na wieść o łatwym i szybkim zarobku lekko podniósł głowę i spojrzał z zaciekawieniem na twarz rozmówcy w międzyczasie pomyślał. Czyżby to był mój kontakt? W sumie wypadałoby mu pomóc, a nóż się czegoś dowiem? Thalen, nie czekał długo tylko podjął rozmowę dalej, coby nie tracić czasu i przyspieszyć to wszystko.
- Może ja będę mógł pomóc? Grzywny mi się przydadzą. Na czym miałoby to wszystko polegać?
Zadał kilka szybkich acz konkretnych pytań.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Październik 2015, 12:23:36 »
-Pff, taki elf to się nie nadaje. Jakaś taka trochę miernota z ciebie...w domu ci jeść nie dawali? Ale jeśli bardzo chcesz mogę dać ci szansę. Jednak zarobisz jedynie gdy wypełnisz zadanie od początku do końca. ÂŻadnych wpadek.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Październik 2015, 12:23:36 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Październik 2015, 12:31:35 »
Elf pominął uwagi, co do jego postury, ale w innym wypadku przekonałby się czy z Thalena taka miernota jest! Teraz jednak ustawił zarobek na pierwszym miejscu i tego musiał dokonać, więc zgodził się na propozycje.
- Mogę spróbować, ale co jest do zrobienia? I prosiłbym byś opowiedział wszystko w szczegółach.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Październik 2015, 13:15:09 »
Jegomość ściszył nieco głos.
-Ostatnio mówi się sporo o pojedynkach na picie. Ale nie takich zwykłych dla podrzędnych pijaków. Tutaj wchodzi w grę już duża stawka i pieniądze. Jednak pojawił się drobny problem. - wyjaśnił. -Banda krasnoludów zakłada się z wieloma ludźmi i wygrywają bez problemu. Nie było by w tym nic dziwnego, w końcu wszyscy znają krasnoludzkie głowy gdyby nie fakt, że w pierwszej kolejce odpadają ludzie którzy nie raz i nie dwa zatoczyli się do rowu pijani w sztok. To musi być coś nie tak z ich napitkiem. - tłumaczył dalej. -Potrzebuje kogoś kto się dowie co to jest i skąd to w ogóle biorą.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Październik 2015, 13:25:16 »
Elf również powiedział wszystko nieco ciszej.
- Rozumiem, że to zadanie typowe dla szpiega. Przeniknąć w ich szeregi i zdobyć konkretne informacje. Wydaje się proste, jednakże gdzieś musi być haczyk, bo takie sprawy zawsze mają drugie dno. Opowiedz, o tym nieco więcej na przykład, gdzie zacząć albo podać imię, nazwisko jednego z tych krasnoludów bądź lokalizacje tych całych turniejów.
Rzucił kilkoma rozwiązaniami, które mogłyby mu pomóc rozwiązać zadanie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Październik 2015, 16:43:04 »
-Gdybym chciał szpiega to bym poszedł gdzie indziej, nie uważasz? Rób to jak chcesz, ja chce tylko widzieć efekty w postaci wiadomości o tym czymś. - odparł. -Sporo pojedynków pijackich odbywa się w dzielnicy biedoty. W tamtejszych melinach ciągle ktoś pije i tak dalej więc to nie nowość.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Październik 2015, 17:24:01 »
Elf przyjął słowa faceta do świadomości, ale nim poszedł miał jeszcze jedno być może ważne pytanie.
- Jaka jest pewność, że oni mnie wpuszczą do środka "lokalu"? Jestem pewien, że ktoś będzie tam stał i pilnował czy aby ktoś ze straży się tam nie szwenda. Mają oni jakieś hasło, którego używają albo jakiś gest czy tam znak? Pytam w zasadzie dla pewności, żeby nie obudzić się rękom w nocniku.
Dodał i czekał na jakąś odpowiedź, która powinna mu pomóc wykonać zadanie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Październik 2015, 17:47:50 »
-Podejrzewam, że nie. Sposób wejścia musisz sam sobie wymyślić, ale raczej to nie jest tajne spotkanie loży wyznawców demonów tylko popijawa z profitem. Jeśli ma się pieniądze i jaja to wejdzie się wszędzie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Październik 2015, 17:57:00 »
- Dobrze teraz wiem wszystko. Zatem będę się zbierał i postaram się wrócić z informacją.
Powiedział uśmiechnięty i w końcu wstał z miejsca. Skinął głową jeszcze raz do rozmówcy a następnie wyszedł z karczmy, by udać się w okolice podgrodzia. Thalen wiedział gdzie leży ów miejsce, bo sam tam ma chatkę, jednakże żadnych słów o libacji nigdy nie słyszał! Albo to było na końcu dzielnicy, albo dobrze się maskowali tak czy siak przemierzając brudne ulice zaczął się przyglądać poszczególnym domom oraz nasłuchując jakiś dźwięków zabawy, krzyków, hałasów i ogólnie wszystkiego co może kojarzyć się z libacjami.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Październik 2015, 18:44:55 »
Nic nie zapowiadało głośnych imprez czy niespodziewanych wydarzeń wokół ciebie. Z na przeciwka wzdłuż ulica szło dwóch mężczyzn. Rozmawiali między sobą, ale dopiero gdy byli nieco bliżej słyszałeś cokolwiek z ich wymiany zdań.
-Widziałeś to Ignac? Chłop do góry nogami leżał od tak.
-No popatrz jak go rozłożyli, a przecież to był syn młynarza. Chłopak morowy.
-Ta a po chwili już wyglądał jakby zgniłego ziarna się najadł.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Październik 2015, 19:00:07 »
Elf idąc sobie spokojnie ulicą, nie usłyszał a tym bardziej zobaczył czegoś niezwykłego. Zwykła ulica jakich wiele tutaj, ale ta była nieco opuszczona jednak wkrótce długouchy dojrzał dwóch mężczyzn idących z naprzeciw jego a kiedy go mijali usłyszał kilka kluczowych wskazówek, których miał się dowiedzieć, jednakże to nie było wszystko dlatego zakonotował słowa mężczyzn w głowie i pomyślał przez chwilę.
Pierwsza wskazówka. Widocznie ten alkohol jest jakiś zatruty, więc trzeba będzie się temu przyjrzeć bliżej i dostać się do tej speluny.
Gdy para mężczyzn go minęła Thalen uśmiechnął się niemrawo i ruszył w kierunku, z którego przybyli mężczyźni licząc na to, że odnajdzie knajpę i krasnali, którzy rozłożyli syna młynarza w tri migach! Dziecię lasu było niezwykle ciekawe z czego robią ten trunek lub co do niego dodają.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Październik 2015, 20:32:14 »
Co jakiś czas mijałeś pojedynczych ludzi. Byli tacy którzy szli uśmiechnięci ale i zdarzali się raczej z nie tęgą miną. Wydawało się, że idą gdzieś z końca głównej alei.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Październik 2015, 20:34:18 »
I właśnie tą główną aleją kierował się elf licząc, że już trafi do miejsca docelowego. Oczywiście idąc w wyznaczone miejsce rozglądał się dookoła, bo może coś po drodze zauważy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Październik 2015, 22:12:22 »
W końcu dojrzałeś nieco większe domostwo. Wydawało się że to właśnie z jego wnętrza wyszli tamci ludzie, ale do końca nie byłeś pewny. W tym samym momencie wyszedł jakiś facet zamykając za sobą wejściowe drzwi. Mamrotał coś pod nosem, później pogrzebał po kieszeniach i poszedł przed siebie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Październik 2015, 22:25:25 »
Elf w końcu dotarł na sam koniec alejki, na której znajdowało się dosyć sporych rozmiarów domostwo. Na miejscu dojrzał tam człowieka wychodzącego z domku a po sekundzie człowiek udał się w swoje miejsce. Thalen zastanawiał się czy to aby, o ten lokal chodziło zleceniodawcy, jednakże postanowił to sprawdzić rozglądając się czy nie ma gdzieś niedaleko strażnika, po czym bardzo szybko i bez niczego podszedł do drzwi otwierając je tak na momencie zrobił to, by się czegoś dowiedzieć i móc wypełnić zadanie. W głębi siebie liczył, że zostanie w środku lokal pełen ludzi i innych ras.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Październik 2015, 14:47:44 »
Po wejściu zorientowałeś się że tak nie było. Pokój w którym się znalazłeś był pusty, a jedynie dźwięku jakie na razie usłyszałeś pochodziły z skrzypiących desek w podłodze. Naprzeciw ciebie były drzwi do kolejnego pomieszczenia, a bardziej na prawo schodki na niewielkie górne piętro.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Październik 2015, 15:05:52 »
Elf podrapał się po głowię widząc puste pomieszczenie.
Ciekawe, co tu się dzieje? Nikogo nie ma, wbiłem do środka na spokojnie. Trzeba to sprawdzić!
Pomyślał sobie i idąc jak najciszej, po drewnianej podłodze potrafił skierował się najpierw w stronę drzwi z naprzeciwka, ale nim je otworzył chciał najpierw usłyszeć czy coś lub ktoś się za nimi znajduję, więc w tym celu przyłożył swoje ucho do drewnianych drzwi i zaczął nasłuchiwać otoczenia.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Październik 2015, 15:19:07 »
Nie usłyszałeś nic konkretnego.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Październik 2015, 16:10:15 »
Elf nie słysząc o dziwo nic konkretnego poza ciszą postanowił delikatnie otworzyć drzwi, by móc zobaczyć co czai się w środku pomieszczenia.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Październik 2015, 17:01:11 »
Pomieszczenie okazało się niewielką kuchnią. Parę szafek, jakieś półki na produkty, naczynia i wiele tym podobnych rzeczy niezbędnych w takim miejscu. Dobiegły cię jednak hałasy. Wydawało ci się że to od strony drzwi i ulicy z której przyszedłeś.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Październik 2015, 17:01:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything