Autor Wątek: Festyn z okazji 20 rocznicy zwycięskiej bitwy na Zielonych Równinach  (Przeczytany 6407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Melkior TacticusAutor wtku

• Podskarbi Koronny
  • Reputation Power: 0
  • Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron PeranSzlachcic Javemir i KallarCzeladnik kowalstwa
Każdy jarmark to wydarzenie niezwykłe i zwyczajne jednocześnie. Ten, organizowany przez Radę Królewską w 20. rocznicę   w wojnie z Meanebem, był kolejną okazją do zadowolenia z życia. To chyba właśnie można nazwać duchem jarmarku. Miejsce do gry w kości, zakłady bukmacherskie, lejące się hektolitrami piwo, olbrzymia fortuna przechodząca z rąk do rąk, a nawet najbardziej fantazyjne uciechy dla ciała - to wszystko łączy każdą rasę i każdą klasę społeczną. Urzędnicy raz na jakiś czas widzą inne widoki niż stos papierów, szlachta może mniej uwagi zwracać na bezpieczeństwo swoich ziem (no bo kto ma je teraz napaść, jak wszyscy się przecież bawią na jarmarku), zaś chłopstwo może dać odpocząć zapracowanym w polu rękom. No i w końcu król zapełni skarbiec pieniędzmi z opłat targowych płynących od zachwyconych kupców, których towar cieszy się większym powodzeniem niż w zwyczajnych okolicznościach. Plac został przygotowany szybko i sprawnie. Ludzie odpowiadający za to pracowali niemal z wojskową dyscypliną. W końcu wszystko zostało przygotowane. Stoły uginały się od jadła i napojów, każdy mógł z nich skorzystać, niezależnie od własnej pozycji i majątku. Festyn był dla wszystkich. Za sceną przygotowywali się już muzycy sprowadzeni do miasta z odległego hrabstwa Verran. Zanim jednak przejęli oni scenę, wszedł na nią znany i lubiany herold Harold.
-  Ludu Valfden! Nastała nam 20, pełna rocznica zwycięskiej bitwy na Zielonych Równinach. Bitwy która ocaliła nie tyle nasz kraj co i cały świat przed tyranią Meaneba. Cześć i chwała poległym, cześć i chwała bohaterom!

//Na festyn można przybyć niezależnie od tego czy przebywamy na wyprawie, proszę tylko by pamiętać iż festyn ma miejsce PRZED wyprawą "Sile odpowiada siła..."  ;) Miłej zabawy.

Offline TheMo

• Weteran
  • Reputation Power: 89
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
Odp: Festyn z okazji 20 rocznicy zwycięskiej bitwy na Zielonych Równinach
« Odpowiedź #41 dnia: 14 Październik 2015, 12:31:51 »
-Mocno ograniczyć. Przecież nie zmieniłem się przez to w wielbłąda. Choć w zasadzie przestałem łazić po karczmach, przez co muszę szukać jakiś okazji.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #41 dnia: 14 Październik 2015, 12:31:51 »

• Podskarbi Koronny
  • Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Październik 2015, 12:43:16 »
- Może to i lepiej, jakby nie patrzeć jesteś szefem naszej wesołej kompanii, musisz być reprezentacyjny.

Offline TheMo

• Weteran
  • Reputation Power: 89
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Październik 2015, 12:45:09 »
-No cóż, już mam przy sobie łatkę pijaczyny, podobnie jak ty... No, opinię o Tacticusach. ÂŁadne z nas Bękarty, psia mać.

• Podskarbi Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Październik 2015, 13:37:47 »
- Dlatego gdy tylko uzyskam tytuł szlachecki zmieniam nazwisko, herb itd. A każdego kto choć wspomni stare nazwisko będę lać w pysk.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Październik 2015, 16:40:40 »
- Wielu osób które znasz... z drugiej strony, może dzięki tobie dożyją sędziwego wieku, by móc wraz z tobą cieszyć się latami życia które im do końca pozostały. Na wszystko można spojrzeć dwojako, lepiej patrzeć na tą jaśniejszą stronę medalu! - mówił by delikatnie pocieszyć.

- Taak, chodźmy, również dawno go nie widziałem. - odparł z uśmiechem wstając z ławeczki. Wiedział, ze Eve nie pozwoli sobie wesprzeć się na jego ramieniu, to też nawet nie proponował. "Wyemancypowały się baby" jak mawał jeden ze współczesnych myślicieli polityki, tym samym odbierając mężczyznom wiele z zajęć, no cóż, nowoczesne kobiety! Wstał i wyglądając nad tłumem bawiących dojrzał krasnoluda i jego Milvę. - Są tam, nieopodal, chodźmy... - Wstając z ławki i torując drogę do Siliona... rozganiając ze swojej drogi i odpychając kolejnych bawiących, którzy zagradzali prostą drogę do celu, wszak w końcu tuż za nim mogły iść panna Evening jak i jej służebnica Safra...

Gdy docierał już do Siliona i Kazika, którzy najwyraźniej rozprawiali o smaku piwa, przed przywitaniem upił kolejny łyk słodkiego wina.
- Cześć wam! - Powiedział...
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2015, 16:44:06 wysłana przez Salazar Trevant »

Offline Evening Antarii

• Arystokrata
  • Reputation Power: 94
  • Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcianka Afers, Afes, Tumin, Vean i Utamin - Evening AntariiCzeladnik krawiectwaTarcza lojalnosci - za dwa lata na forum.Baronowa Heton i Kadev...
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Październik 2015, 16:50:02 »
-Cześć Silion. Nie mogłam zignorować tego uporczywego gapienia się- uniosła lekko kąciki ust i przysiadła się do reszty przepraszając, że się wtrąciła. -Aż czułam ten wzrok hah. Zaczynam przywykać do tego, że przechodnie dziwnie się gapią. Kiedyś bardziej wtapiałam się w tłum i chyba to mi bardziej odpowiadało. Jak tam?
'cause I'm under your spell

Offline Malavon

• Krwawe Kruki
  • Reputation Power: 26
  • Malavon toruje sobie drogę ku górze.Malavon toruje sobie drogę ku górze.Malavon toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

« Odpowiedź #47 dnia: 14 Październik 2015, 16:51:18 »
Jako że już nie byłem tak poszukiwanym banitą, postanowiłem przejść się na świeżo otwarty festyn. Zapewne cała śmietanka towarzyska już była na miejscu i zabawiała się w najlepsze. Gdy dotarłem na miejsce, dostrzegłem że praktycznie się nie myliłem. Jak zawsze zresztą. Byli członkowie Izby Lordów, przedstawiciele różnych organizacji...choć brakowało chyba tych leśnych dziadów i odludków należących do Mrocznego Paktu. Choć szczerze powiedziawszy wolałem unikać kontaktu z nimi. W moim kierunku szła jakaś młoda kobieta niosąc tacę a na niej piwo. Pochwyciłem czym prędzej jeden kufel i ruszyłem w poszukiwaniu jakiejś zakąski. Udało mi się gdzieś dorwać kurze udko. Piwo było średniej jakości, jak to przy takich imprezach idzie się w ilość a nie jakość. Jednak smak kurczaka ratował mój język przed zatraceniem. Rozejrzałem się jeszcze po tłumie szukając bratniej duszy, bo na wyspie wiele takich nie było.

Offline Silion aep Mor

• Weteran
  • Reputation Power: 35
  • Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
« Odpowiedź #48 dnia: 14 Październik 2015, 17:11:18 »
- Przepraszam Kaziu, skosztuje później. Spójrz, idzie towarzystwo. - szepnął widząc że Salazar wraz z Eve zmierza w ich stronę. Uniósł puchar i zmoczył swe wargi w winie po czym nabrał płynu do ust i delektował się jego smakiem. Odłożył naczynie, westchnął w duchu tłumiąc zażenowanie i spojrzał na gości. Ręce schował pod stołem i splutł dłonie.
- Witam was. - skłonił głowę na powitanie. - Przepraszam za to "gapienie się". Emm... Podziwiałem piękno twych piór. Nie chciałem byś czuła się niezręcznie. - zagryzł wargę - I ja... Ten... No...
- Hejka. - powiedziała wesoło Milva po czym widząc jak krasnolud się jąka szturchnęła go w bok.
- Ja chce cię przeprosić za tą całą sprawę ze zleceniem. Nie wiem czemu to zrobiłem. Przepraszam. - skłonił głowę i spojrzał na ziemie zawstydzony.
INSTANCE: DWARF_1010_Sili0n ()
name: = "Silion aep Mor";
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Evening Antarii

• Arystokrata
  • Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcianka Afers, Afes, Tumin, Vean i Utamin - Evening AntariiCzeladnik krawiectwaTarcza lojalnosci - za dwa lata na forum.Baronowa Heton i Kadev...
« Odpowiedź #49 dnia: 14 Październik 2015, 17:14:18 »
-Nic się nie stało. A przeprosić to ja powinnam ciebie, że wtedy się tak zmyłam bez "do widzenia".

Offline Silion aep Mor

• Weteran
  • Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Październik 2015, 17:16:03 »
- W zasadzie to się wtedy dziwiłem co się z tobą stało.
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Kenshin

• Konkordat puszczy i kniei
  • Reputation Power: 34
  • Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

« Odpowiedź #51 dnia: 14 Październik 2015, 17:16:43 »
Ork również ruszył się z miejsca, bo ile można siedzieć i patrzyć się? Kenshin przechodząc obok stolików zauważył Salazara, który spacerował z anielicą! Tak, to była anielica kolejna wysłanniczka boskiego Zartata, która swoim urokiem mogła nie jednego człowieka naprowadzić na właściwą drogę a pewne było, że wielu się w niej zakochało! A do tego ta suknia pięknie komponowała się ze skrzydłami dodając kobiecie jeszcze więcej uroku. Dlatego ork chciał poznać tą pannę choć wydawała mu się dziwnie znajoma, jednakże dobrze, że obok niej stanął Salazar, więc nie powinno wyjść niezręcznie. Tak przynajmniej mu się wydawało.
- Witajcie. Miło mi was poznać jestem Kenshin.
Ukłonił się nieco a potem zwrócił do Salazara.
- Salazarze kupę lat żeśmy się nie widzieli, co słychać?
Zagadał przyjacielsko uśmiechając się do tego.

Offline Kazmir MacBrewmann

• Obywatel
  • Reputation Power: 37
  • Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

« Odpowiedź #52 dnia: 14 Październik 2015, 17:43:33 »
- Dzień dobry. Rzucił krótko krasnolud dwójce nieznajomych.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: 14 Październik 2015, 17:51:07 »
- Cześć Kenshin! Jak zwykle czarny! Hahah! - Powiedział uśmiechając się i wyciągając dłoń na powitanie. - Gdzieś ty był jak cie nie było co?! Wiesz, że te lwy z Chatal, które zabiłeś dziś nosze na sobie? - Mówił beztrosko pokazując rękoma na swój surdut i dalsze elementy odzienia.

- Znacie się? To Kenshin... zadziwiająca z niego postać, dobry towarzysz. Zawsze pomocny w razie opresji, prawda?

- Co słychać... Od niedawna jestem członkiem bractwa świtu, jestem rekrutem! Zacząłem ćwiczyć wyobrażasz sobie? Zawsze unikałem... nawet jako zielono-łuski gad a teraz zaczynam ćwiczyć... Ile to się w życiu potrafi zmienić prawda? - odparł z uśmiechem. - Mów gdzieś ty się zaszył znowu na tak długo, żadnych wieści o tobie, liścika ani nic!
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2015, 18:07:11 wysłana przez Salazar Trevant »

Offline Evening Antarii

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Październik 2015, 18:53:57 »
- W zasadzie to się wtedy dziwiłem co się z tobą stało.

-Też bym chciała to wiedzieć  ;[ Musisz wiedzieć, że ja sama siebie nie rozumiem, sroga zima to coś mi odwaliło, najprościej mówiąc. Przykro mi było potem i żałowałam tego- rzekła do przyjaciela. -Nawet nie wiesz jak mi brakuje kogoś z kim można bez stresu pogadać i to z przyjemnością- mówiła ciszej.-No i jeszcze ten irbis mi się zgubił, kociątko gdzieś zamarzło...- ożywiła się jednak gdy Salazar przedstawił jej kogoś nowego. -Evening Antarii- przedstawiła się uśmiechając przyjacielsko.

Offline Rodred

• Weteran
  • Reputation Power: 48
  • Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Amulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.
« Odpowiedź #55 dnia: 14 Październik 2015, 19:04:49 »
Właśnie skończyli grać mój ulubiony kawałek. Wtem przypomniałem sobie, że muszę coś załatwić. Spokojnie opuściłem festyn.
All warfare is based on deception. Hence, when we are able to attack, we must seem unable; when using our forces, we must appear inactive; when we are near, we must make the enemy believe we are far away; when far away, we must make him believe we are near. ~ Sun Tzu

Offline Rakbar Nasard

• Arystokrata
  • Reputation Power: 81
  • Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Larkos - Rakbar NasardBaron Xermin i Dordan - Rakbar NasardSzlachcic Dako, Imar, Lavos, Sekon i Ures - Rakbar NasardNajlepsza sygnaturka - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #56 dnia: 14 Październik 2015, 19:27:14 »
Rakbar pojawił się na festynie, który tak hucznie ogłaszano. Plakaty pojawiły się nawet w dzielnicy szlacheckiej, gdzie zwyczaj plakatowania ścian czymkolwiek i gdziekolwiek, był ze wszech miar blokowany przez straż miejską. Rakbar, ubrany w elegancki strój, szyty na miarę u jednego z najlepszych krawców w Efehidon, krążył między stołami, łowiąc sytuacje, niczym szpieg. Poznawał twarze, które rozbudzały w nim skrajnie różne emocje - litość, nienawiść, obojętność czy uznanie. Nie chcąc nikomu przeszkadzać usiadł przy jednym ze stołów, gdzie było najmniej osób.

Z drugiej jednak strony, hrabia Nasard był bardzo zatroskany uciechą ludu nad wygraną, która tak naprawdę niewiele zmieniła. Jej rozliczenie było okrutne. Głupi lud się cieszy, pije, rozmawia i gra, a tęgie umysły muszę prowadzić dalekosiężne plany ratowania królestwa, które zmierza do porażki.

Offline Anette Du'Monteau

• Zakon Keitai
  • Reputation Power: 257
  • Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicNajlepszy avatar - zwycięzca XIII edycji.
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Październik 2015, 19:32:42 »
Anette postanowiła uciąć sobie pogawędkę z magiem. Padło na akurat niedawno przybyłego Rakbara. Usiadł z dala od tłumów co kobieta zauważyła i naturalnie rozumiała.
-Hrabia Nasard. Od dawna pana nie widziałam, a co dopiero mówić o słyszeniu. Co słychać u takiej osoby?
Ich dzień jest pożądliwy jak pętla w powietrzu.
Ich noc jest wytchnieniem od furii stali, która niebawem zada cios.

Offline Rakbar Nasard

• Arystokrata
  • Reputation Power: 81
  • Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Larkos - Rakbar NasardBaron Xermin i Dordan - Rakbar NasardSzlachcic Dako, Imar, Lavos, Sekon i Ures - Rakbar NasardNajlepsza sygnaturka - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Październik 2015, 19:44:26 »
- Panna Du'Monteau. - odparł nieco oschle. Być może zbyt, co później zauważył. Chcąc naprawić sytuacje uścisnął kobicie dłoń i z uznaniem się przywitał. - Takie festyny są robione zwykle dla proletariatu, by ten mógł zaznać nieco rozrywki, na którą zwykle go nie stać. Gorące głowy mogą się wyszumieć a biedota najeść, wszystko to jest wentylem przez który umyka nienawiść i bunt, jaki narasta w społeczeństwie. Martwi mnie jednak zapał szlachty, która traktuje festyn jako spektakl do prezentacji najnowszego makijażu, fryzury czy stróju. Oczekiwałem nieco więcej po wyżej urodzonych. - skwitował krótko.

Offline Silion aep Mor

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Październik 2015, 19:48:57 »
-Też bym chciała to wiedzieć  ;[ Musisz wiedzieć, że ja sama siebie nie rozumiem, sroga zima to coś mi odwaliło, najprościej mówiąc. Przykro mi było potem i żałowałam tego- rzekła do przyjaciela. -Nawet nie wiesz jak mi brakuje kogoś z kim można bez stresu pogadać i to z przyjemnością- mówiła ciszej.-No i jeszcze ten irbis mi się zgubił, kociątko gdzieś zamarzło...- ożywiła się jednak gdy Salazar przedstawił jej kogoś nowego. -Evening Antarii- przedstawiła się uśmiechając przyjacielsko.

- Może to ten srogi mróz. - zamyślił się na chwile i podrapał po podbródku. - Szkoda kociaka ale... Może mi szczęście będzie sprzyjać i zdobęde ci kolejnego. - tutaj uśmiechnął się szeroko.
- Co jak co ale mi też ostatnio doskwiera samotność i bywa mi smutno. Bo tobie zrobiłem przykrość, Armin gdzieś znikła czy wyjechała, nie wiem, nie widze jej nigdzie. Tylko Milva mi dotrzymuje towarzystwa. - zrobił smutną minkę. Chwycił kielich z winem do rąk i popił troszkę.
- Naprawdę piękne te skrzydła...

Tymczasem Milva nieco się ożywiła i z uwagą przysłuchiwała się rozmowie pozostałych osób.
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Anette Du'Monteau

• Zakon Keitai
  • Reputation Power: 257
  • Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicNajlepszy avatar - zwycięzca XIII edycji.
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Październik 2015, 19:58:54 »
-Zapomina pan, że większa część naszej szlachty zyskała swoje stanowisko w oparciu o dokonaniu na polu wojennego rzemiosła i innych podobnych osiągnięć. Krew nie woda. Nikt nie staje się prawdziwym szlachcicem od tak. Nawet ja nie traktuje swoje tytułu poważnie. Po prostu mam go za zasługi w tej czy innej sprawie. A to jakie odbierzemy wychowanie i naukę to inna sprawa. - rzekła komentując sprawę. -Co do chłopów i reszty to lepiej żeby się wyszaleli w ten sposób niż w taki jak kiedyś, niszcząc przy tym praktycznie całą Gildię Magów i zmuszając ludzi parających się tą ścieżką do zejścia w podziemia. Państwo potrzebuje właśnie takiego wentyla bezpieczeństwa. Poza tym im mniej świadome jest społeczeństwo wielkiej gry jaka rozgrywa się na barkach władców, tym lepiej. Panika i stres nigdy nie przyniosły nikomu pożytku.
Ich dzień jest pożądliwy jak pętla w powietrzu.
Ich noc jest wytchnieniem od furii stali, która niebawem zada cios.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #60 dnia: 14 Październik 2015, 19:58:54 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.