Autor Wątek: Niechciana Dostawa  (Przeczytany 6799 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gestath.

  • Gość
Niechciana Dostawa
« dnia: 31 Sierpień 2015, 22:17:13 »
Nazwa wyprawy: Niechciana Dostawa
Prowadzący wyprawę:: Beatrice
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: wyszkolenie w walce(50%) w dowolnej broni
Uczestnicy wyprawy: Gestath.

-Tak pisze się na to,ale powiec mi co miałbym mianowićie zrobić.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2015, 22:21:25 wysłana przez Gestath. »

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2015, 00:21:28 »
- Trzeba wyśledzić pewną osobę, która zajmuje się nielegalną szmuglerką i przemytem. Straż złapała już ich trop, więc prędzej czy później zapewne ich odnajdzie. I tu pojawia się problem, bo nie przez całe życie byłam takim świętoszkiem jakim jestem teraz. Zwie się Kondrad Balafer, jednak to imię w niczym ci nie pomoże niestety.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2015, 00:21:28 »

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2015, 20:22:43 »
-A od czego mam zacząć poszukiwania ?

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrzesień 2015, 21:07:18 »
- Możesz poszukać na ulicach, w ciemnych zaułkach, w karczmie, w miejscowym burdelu, gdzie tylko chcesz. W niektórych kręgach jest on naprawdę rozpoznawalną osobą.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Wrzesień 2015, 23:15:40 »
Gestath w poszukiwaniu informacji o nielegalnym przemycie udał się do pobliskiej karczmy,gdy wszedł do środka,podszed do blady - jedno piwo proszę- odrzekł Gestath.Po otrzymanym piwa łyknął sobie 2 razy i zapytał Karczmarza- nie wiesz może czegoś o przemyci różnych towarów z miasta ?

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Wrzesień 2015, 06:41:18 »
Gestath wszedł do prawie pełnej karczmy, ludzie tłumnie bawili się i hałasowali. Co chwilę było słychać zderzanie się kuflów i okrzyki biesiadników. Dobra zabawa jakaś, może nawet czyjeś urodziny.

Tak jak chciał, tak i zrobił. Zamówił piwo i dostał je w rekordowo szybkim czasie. Karczmarz po wydaniu napoju alkoholowego, wziął szmatkę i zaczął wycierać ochoczo blat, który został obrzygany przez jakiegoś krasnoluda.

- Po co ci to wiedzieć chłopcze? - przemówił do Gestatha z uprzejmością - Lepiej się w to nie pchaj, bo wielu już utonęło z tego powodu. A oni nigdy nie lubią węszących piesków, ale o tym chyba nie trzeba wspominać.

Rozmowę zaczęły zakłócać pijackie śpiewy krasnoludów, którzy bawili się w najlepsze. Impreza huczna, a karczma już od połowy obrzygana. Taki już los wielkiego melanżu, gdzie wszyscy nie żałowali sobie napojów wysoko procentowych.

- Eeee ktoś ty? - zawołał jakiś niski głos zza pleców.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrzesień 2015, 22:43:48 »
-Ja nie jestem z tych którzy dają się tak łatwo zastraszać byle komu- odparł Gestath do karczmarza, po czym, odwrócił się w stronę typa zza pleców odpowiadając - a co cie to obchodzi kim jestem -odparł Mężczyzna z gniewem.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Wrzesień 2015, 22:51:54 »
- Koleś wyluzuj... - mówił do niego zapijaczony krasnolud - urodziny przyjaciela są, lokal zajęty. Chyba, że chcesz się dołączyć. - Zmierzył go wzrokiem i wyszczerzył zęby. - Za wstęp 12 grzywien, dobra cena. Nie pożałujesz, pijesz ile chcesz, a wieczorem jeszcze jakieś fajne dziewczynki przyjdą. Co ty na to? Taka okazja rzadko się nadarza, wiem to z doświadczenia.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Wrzesień 2015, 23:13:15 »
-Nie dzięki ,ale muszę odmówić mam ważne sprawy do wykonania, nie długo opuszczę knajpę ,tylko,mam jeszcze jedną spraw do obgadania z karczmarzem,to chyba nie kłopot - odparł Gestath do Krasnoluda

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Wrzesień 2015, 23:27:42 »
- Phii, pedał - powiedział cicho pod nosem, a jego twarz przekrzywiła się w drwiącym uśmiechu. - A rób pan co chcesz, abyś tylko żadnych kłopotów nie sprawiał.

Krasnolud podszedł do baru i za chwilę barman wręczył mu kolejny dzban jakiegoś pachnącego świeżym jęczmieniem piwa. Chyba było naprawdę dobre, specjalność krasnoludów.

- My nie mamy już o czym rozmawiać, możesz już spokojnie wyjść chłopcze - powiedział bardzo spokojnie przecierając kufle szmatą. - No chyba, że coś zamówisz to nie odmówie sobie przecież zarobku paru grzywien.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Wrzesień 2015, 10:05:08 »
-Na pewno coś wiesz na temat przemytu,przecież dużo osób przychodzi do twojej karczmy,i na pewno słyszałeś jakieś podejrzane rozmowy podczas noszenia piwa.Ile żądasz za informacje o przemycie - odrzekł Gestath z niecierpliwością do karczmarza, po czym wypił piwo.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Wrzesień 2015, 11:06:24 »
- Nawet jeśli bym posiadał taką wiedzę to i tak nie chętnie bym się nią nie dzielił. Zwyczajnie nie chce kłopotów, a po drugie w ogóle cię nie znam. A jak już mówimy o pieniądzach to możesz zapłacić za piwo. Tylko 1 grzywna, nie jest to majątek.
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2015, 11:08:57 wysłana przez Beatrice »

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Wrzesień 2015, 20:32:07 »
-Jeśli nie chcesz mi powiedzieć to chociaż podaj mi imię jednej osobę która będzie coś wiedział o przemycie,bo bardzo potrzebuję jakichś informacji - Odrzekł Gestath po czym zapłacił za piwo

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Wrzesień 2015, 20:43:53 »
- Możesz spróbować poszukać w domu powszechnych uciech na rogu tej ulicy. Tam zawsze coś się dzieje, ale jak coś to nic ode mnie nie wiesz. - zmierzył go groźnym wzrokiem, jednak chwilę później wrócił do czyszczenia kuflów.

Nagle jednak usłyszałeś okrzyki radości i stęknięcie drzwi wejściowych od karczmy. Pojawiły się tam kobiety bardzo mało ubrane, a krasnoludy przy stołach zaczęli klaskać i zapraszać do powszechnej zabawy.

- Dawać tutaj! - zawołał jeden krasnal.

- Zatańczcie coś! Jasna cholera! Dawać muzykę! - Kilka krasnoludów zaraz złapało za kilka piszczałek, fujarek i fletów oraz zaczęli grać jakąś melodie, przy której kobiety zaczęły poruszać się wyzywająco i tańczyć ku uciesze krasnoludów.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Wrzesień 2015, 10:31:44 »
-Dobra dzięki za informacje nikomu nie powiem ze od ciebie je dostałem,bywaj - Odparł Gestath ,po czym wyszedł z karczmy i skierował się prosto do domu powszechnych uciech.Gdy wszedł do środka,podszedł prosto do zarządcy,i zapytał go - Wiesz może coś o przemycie towarów z miasta ?

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Wrzesień 2015, 11:19:56 »
Zarządcy jednak po wejściu nie widział, a tylko parę miziających się z panami pań bardzo skąpo ubranych. Wiele kanap i stolików, świadczyło, że jest to na swój sposób salon i jakby przedpokój do raju. Przy lewej ścianie była nawet lada, a przy niej jakaś znudzona kobieta. Chyba spała, ale ciężko było to określić, a warunki jakie tu panowały raczej uniemożliwiały wejście w ten stan odpoczynku. Był też niewielki barek, przy którym usługiwała jakaś naga panna uśmiechając się od ucha do ucha i ciesząc oczy swoim naturalnym pięknem.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Wrzesień 2015, 09:45:20 »
Mężczyzna skierował się w stronę nagiej kobiety,spoglądając na kobiety przechodzące koło niego,wiedział już ze na pewno tu znajdzie informację.Witaj pani -odrzekł Gestath do nagiej kobiety

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Wrzesień 2015, 11:56:17 »
- Cześć misiu pysiu, chcesz się czegoś napić? - odpowiedziała z uśmiechem.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Wrzesień 2015, 20:22:40 »
Chętnie się czegoś napije - odpowiedział Mężczyzna

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Wrzesień 2015, 20:34:31 »
- Coś delikatnego, mocnego?  Duży wybór, co tylko chcesz! No chyba, że przyszedłeś tutaj na coś innego niż picie w doborowym towarzystwie - puściła oczko, po czym poprawiła swój obfity biust, który prawie wypływał jej z pod koszulki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Wrzesień 2015, 20:34:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything