Autor Wątek: Niechciana Dostawa  (Przeczytany 2190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gestath.

• Gość
Niechciana Dostawa
« dnia: 31 Sierpień 2015, 22:17:13 »
Nazwa wyprawy: Niechciana Dostawa
Prowadzący wyprawę:: Beatrice
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: wyszkolenie w walce(50%) w dowolnej broni
Uczestnicy wyprawy: Gestath.

-Tak pisze się na to,ale powiec mi co miałbym mianowićie zrobić.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2015, 22:21:25 wysłana przez Gestath. »

Gestath.

• Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Wrzesień 2015, 20:40:53 »
-Tak właściwie to masz racje,przeszedłem tutaj by szukać informacji o Konradzie Balaferze, jest on zamieszany w przemyt towarów z miasta,wiesz coś może na ten temat piękna pani ?

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #21 dnia: 08 Wrzesień 2015, 20:40:53 »

Offline Beatrice

• NPC
  • Reputation Power: 0
  • Beatrice chowa się w cieniu.

« Odpowiedź #22 dnia: 09 Wrzesień 2015, 09:11:36 »
Kobieta spojrzała na Gestatha z przerażeniem i z lekką niepewnością. Jego pytanie wprost trochę zbiło ją z tropu i urokliwy uśmieszek znikł jej z twarzy. Przez chwilę milczała chyba zastanawiając co odpowiedzieć.

- Nie powinnam o tym mówić, to nie moja sprawa. Nie chce kłopotów. Poza tym jestem tylko zwykłą dziewką, niewiele wiem.

Gestath.

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Wrzesień 2015, 20:54:41 »
-Nie musisz się bać,nie wydałby bym cie jeśli byś coś wiedziała,i do tego zapłacił bym ci za informacje,przemyśl to - odparł Gestath

Offline Beatrice

• NPC

« Odpowiedź #24 dnia: 09 Wrzesień 2015, 21:15:05 »
- Ale... - Rozejrzała się po pomieszczeniu, sprawdzając czy czyjeś uszy przypadkiem nie podsłuchują ich rozmowy.- Dzisiaj będzie tutaj pewien bogaty klient, którego w tym przybytku będziemy chcieli przyjąć. Proszę cię tylko nie rób nic głupiego. Po jakieś godzinie czy dwóch pójdzie sobie stąd uśmiechnięty i wtedy możesz go śledzić, zaczepić, napaść, czy co tam od niego chcesz. Ta osoba z pewnością zna osoby, której szukasz, tego jestem pewna. Nie zdziwiłabym się, gdyby doprowadził cię od razu do kryjówki tego przestępcy. Zrozumiałeś?

Gestath.

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Wrzesień 2015, 20:23:01 »
-Tak zrozumiałem,dzięki za informacje piękna pani,nie zrobię nic głupiego nie musisz się martwic,poczekam aż wyjdzie z lokalu, tak jak mi mówiłaś - odparł Gestath po czym czekał na upływ czasu,spoglądając na piękne kobiety.

Offline Beatrice

• NPC

« Odpowiedź #26 dnia: 11 Wrzesień 2015, 17:48:52 »
Czas mijał szybko, szczególnie gdy Gestath tak łapczywie spoglądał na wyeksponowane kobiety. Ludzie przychodzi, wychodzili i nic specjalnego się nie działo. Czasem tylko któryś z klientów wybuchał złością po usłyszeniu ceny usługi, czy też czasem z pokoi, do których drzwi skryte były w mało oświetlonym korytarzu, rozbrzmiewały uradowane głosy kobiet. Ogólnie atmosfera bardzo ciepła, że po pewnym czasie nawet zaczynało się nudzić, a sen zmagała zbliżająca się późna pora. Po pewnym czasie jednak przyszedł pewien wyróżniający się jegomość, który podczas swego wejścia powitał wszystkich gromkim śmiechem i zawołał:

- Dawać mi tu dzieweczkę! Chce pochędożyć! - zaczął wymachiwać rękoma i mieć niesamowity uśmiech na twarzy. Za chwilę podbiegły do niego dwie kobiety i ukłoniły się.

- Eeee, ty! Co tak siedzisz jak kołek i nie dupczysz!? - zwrócił się do Gestatha wydzierając się na cały burdel.

Gestath.

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Wrzesień 2015, 18:52:24 »
-Nie stać mnie na takie luksusy,jakie ty sobie możesz zapewnić,jestem tylko Obywatelem mało zarabiającym - Odparł Gestath po czym spoglądał w jego stronę ze smutną miną.

Offline Beatrice

• NPC

« Odpowiedź #28 dnia: 14 Wrzesień 2015, 20:10:00 »
Mężczyzna roześmiał się na cały budynek, że aktualni klienci bez problemu mogliby wznieść skargę za rozpraszanie podczas rozrywki. Mimo wszystko nikt go nie upomniał, a jedynie wszyscy wpatrzeni w zadzierającego głowę do góry chłopa jak dąb z serdecznymi uśmiechami na twarzach.

- Nie żartuj - powiedział wciąż roześmianym głosem - Jak wyczyścisz mi buty to wpadnie ci parę groszy i dorobisz się jakieś panienki. ÂŻadna praca nie hańbi! - powiedział trochę spoglądając szyderczo na swój cel, który miał mu posłużyć do zdobycia poklasku i chwały.

Gestath.

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Wrzesień 2015, 22:45:01 »
-Nie!,nie zniżę się do tego poziomu by czyścić ci buty,mam jeszcze swoją godność ziemianinie - Mężczyzna mówiąc te słowa odszedł od ziemianina i skierował się w ciemny róg knajpy ,po czym siadną na ławce.

Offline Beatrice

• NPC

« Odpowiedź #30 dnia: 15 Wrzesień 2015, 22:01:26 »
- Nie to nie - wzruszył ramionami. - No to co dziewczynki, od czego zaczynamy? - objął dwie ramionami i zaciągnął do pokoju przeznaczonych dla klientów. Gdy drzwi zamknęły się za dość dziwnym jegomościem wszyscy jakby odetchnęli z ulgą, a uśmiechy zmieniły się w ponure miny. Jakby cała atmosfera uleciała z wiatrem przez brak tego jednego pana. Z wszystkich osób w burdelu uśmiechała się jedynie karczmarka uroczo do Gestatha, który chyba jakoś wywarł na niej wrażenie.

Gestath.

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Wrzesień 2015, 21:08:04 »
Gestath oczekując na upływ czasu,spoglądał na piękną karczmarke która patrzyła się w jego stronę z uśmiechem.

Offline Beatrice

• NPC

« Odpowiedź #32 dnia: 18 Wrzesień 2015, 09:19:28 »
Po godzinie mężczyzna wyszedł z pokoju powoli zapinając koszulę i przeczesując ręką włosy. Bez słowa rzucił na lade mieszek i przekroczył drzwi wyjściowe z burdelu jak gdyby nigdy nic. Na dworze już się ściemniało co z pewnością nie ułatwi prób ukrytej obserwacji jegomościa. Ulicę powoli się wyludniają, a hałas targowy już dawno ucichł.

Gestath.

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Wrzesień 2015, 19:23:41 »
Gestath odszedł od ławki i skierował,się w stronę drzwi.Po wyjśćiu z knajpy zaczął iść cichym krokiem za mężczyzną,by nie zdradzić swojej pozycji utrzymywał średnią odległość by mężczyzna nie zorientował się ze go śledzi.

Offline Beatrice

• NPC

« Odpowiedź #34 dnia: 20 Wrzesień 2015, 13:37:24 »
Uradowany mężczyzna nie zauważył obecności śledzącego go Gestatha, kierował się ciemnymi, wąskimi uliczkami. Droga dłużyła się, szczególnie, że mężczyźnie od wielu już godzin towarzyszyła nuda, bo wpierw musiał długo czekać w burdelu aż jegomość z niego wyjdzie, a potem spokojnie za nim podążać nie wiadomo ile czasu. Jednak nie to było najgorsze. Dla wywyższającego się arystokraty był niewidoczny, jednak wszyscy inni przechodnie dziwnie się patrzyli na Gestatha, co z pewnością go osobiście bardzo dekoncentrowało. Wpatrywali się w niego tępym wzrokiem i przekrzywiali twarz w nieprzyjemny sposób. Kiedyś musiał ktoś go zaczepić i tak też się stało. Kobieta lekkich obyczajów stojąca, opierając się o ścianę, zaczepiła go łapiąc bezceremonialnie go za rękę i przykładając sobie ją do piersi.

- Hej przystojniaku, tylko 20 grzywien, nie skusisz się? - powiedziała uroczym głosem.

Gestath.

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Wrzesień 2015, 20:43:16 »
-Nie mam czasu na przyjemności,jeśli szukasz jakiegoś towarzysza do seksu to poszukaj sobie kogoś koło karczmy tam znajdziesz ludzi na twoim poziomie -Odparł Gestath Do kobiety ,po czym wrócił do śledzenia bogatego jegomościa.Po chwili zobaczył jak Jegomość dotarł do jakiegoś opuszczonego domu.

Offline Beatrice

• NPC

« Odpowiedź #36 dnia: 28 Wrzesień 2015, 22:37:25 »
Jegomość może przechodził koło opuszczonych domów, lecz do żadnego takiego nie wchodził. W ogóle cała okolica była podejrzana, a domy biedne i opuszczone co w żadnym stopniu nie pasowało do śledzonego arystokraty. Zniknął za rogiem ulicy korzystając z chwili nieuwagi jaki zapewniła mu niepozorna dziewoja o wielkim biuście. Jego donośny śmiech rozchodzący się po okolicy mówił, że nie mógł się on daleko oddalić.

Gestath.

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Wrzesień 2015, 15:08:15 »
Gestath szybkim krokiem próbował odnaleźć bogatego ziemianina szukając go po ulicach miasta,gdy już stracił nadzieje ze go odnajdzie chciał zrezygnować z szukania ,ale natknął się na niego.Mężczyzna zobaczył go koło ulic w portowym mieście z jakimiś podejrzanymi typami.

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputation Power: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Listopad 2015, 20:08:59 »
//: Od ostatniej aktywności na wyprawie minęły już ponad miesiąc, natomiast od jej rozpoczęcia grubo ponad dwa miesiące. Proszę prowadzącego o ustalenie z graczem terminu do jej kontynuacji, tudzież podsumowanie i zakończenie wyprawy do tygodnia czasu. W przeciwnym wypadku będę zmuszony wyprawę unieważnić, a na prowadzącego nałożyć karę pieniężną. Czas na podjęcie decyzji: 1 tydzień.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad 2015, 20:11:29 wysłana przez Devristus Morii »

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #38 dnia: 10 Listopad 2015, 20:08:59 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.