Autor Wątek: Niechciana Dostawa  (Przeczytany 6803 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Wrzesień 2015, 20:40:53 »
-Tak właściwie to masz racje,przeszedłem tutaj by szukać informacji o Konradzie Balaferze, jest on zamieszany w przemyt towarów z miasta,wiesz coś może na ten temat piękna pani ?

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Wrzesień 2015, 09:11:36 »
Kobieta spojrzała na Gestatha z przerażeniem i z lekką niepewnością. Jego pytanie wprost trochę zbiło ją z tropu i urokliwy uśmieszek znikł jej z twarzy. Przez chwilę milczała chyba zastanawiając co odpowiedzieć.

- Nie powinnam o tym mówić, to nie moja sprawa. Nie chce kłopotów. Poza tym jestem tylko zwykłą dziewką, niewiele wiem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Wrzesień 2015, 09:11:36 »

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Wrzesień 2015, 20:54:41 »
-Nie musisz się bać,nie wydałby bym cie jeśli byś coś wiedziała,i do tego zapłacił bym ci za informacje,przemyśl to - odparł Gestath

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Wrzesień 2015, 21:15:05 »
- Ale... - Rozejrzała się po pomieszczeniu, sprawdzając czy czyjeś uszy przypadkiem nie podsłuchują ich rozmowy.- Dzisiaj będzie tutaj pewien bogaty klient, którego w tym przybytku będziemy chcieli przyjąć. Proszę cię tylko nie rób nic głupiego. Po jakieś godzinie czy dwóch pójdzie sobie stąd uśmiechnięty i wtedy możesz go śledzić, zaczepić, napaść, czy co tam od niego chcesz. Ta osoba z pewnością zna osoby, której szukasz, tego jestem pewna. Nie zdziwiłabym się, gdyby doprowadził cię od razu do kryjówki tego przestępcy. Zrozumiałeś?

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Wrzesień 2015, 20:23:01 »
-Tak zrozumiałem,dzięki za informacje piękna pani,nie zrobię nic głupiego nie musisz się martwic,poczekam aż wyjdzie z lokalu, tak jak mi mówiłaś - odparł Gestath po czym czekał na upływ czasu,spoglądając na piękne kobiety.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Wrzesień 2015, 17:48:52 »
Czas mijał szybko, szczególnie gdy Gestath tak łapczywie spoglądał na wyeksponowane kobiety. Ludzie przychodzi, wychodzili i nic specjalnego się nie działo. Czasem tylko któryś z klientów wybuchał złością po usłyszeniu ceny usługi, czy też czasem z pokoi, do których drzwi skryte były w mało oświetlonym korytarzu, rozbrzmiewały uradowane głosy kobiet. Ogólnie atmosfera bardzo ciepła, że po pewnym czasie nawet zaczynało się nudzić, a sen zmagała zbliżająca się późna pora. Po pewnym czasie jednak przyszedł pewien wyróżniający się jegomość, który podczas swego wejścia powitał wszystkich gromkim śmiechem i zawołał:

- Dawać mi tu dzieweczkę! Chce pochędożyć! - zaczął wymachiwać rękoma i mieć niesamowity uśmiech na twarzy. Za chwilę podbiegły do niego dwie kobiety i ukłoniły się.

- Eeee, ty! Co tak siedzisz jak kołek i nie dupczysz!? - zwrócił się do Gestatha wydzierając się na cały burdel.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Wrzesień 2015, 18:52:24 »
-Nie stać mnie na takie luksusy,jakie ty sobie możesz zapewnić,jestem tylko Obywatelem mało zarabiającym - Odparł Gestath po czym spoglądał w jego stronę ze smutną miną.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Wrzesień 2015, 20:10:00 »
Mężczyzna roześmiał się na cały budynek, że aktualni klienci bez problemu mogliby wznieść skargę za rozpraszanie podczas rozrywki. Mimo wszystko nikt go nie upomniał, a jedynie wszyscy wpatrzeni w zadzierającego głowę do góry chłopa jak dąb z serdecznymi uśmiechami na twarzach.

- Nie żartuj - powiedział wciąż roześmianym głosem - Jak wyczyścisz mi buty to wpadnie ci parę groszy i dorobisz się jakieś panienki. ÂŻadna praca nie hańbi! - powiedział trochę spoglądając szyderczo na swój cel, który miał mu posłużyć do zdobycia poklasku i chwały.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Wrzesień 2015, 22:45:01 »
-Nie!,nie zniżę się do tego poziomu by czyścić ci buty,mam jeszcze swoją godność ziemianinie - Mężczyzna mówiąc te słowa odszedł od ziemianina i skierował się w ciemny róg knajpy ,po czym siadną na ławce.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Wrzesień 2015, 22:01:26 »
- Nie to nie - wzruszył ramionami. - No to co dziewczynki, od czego zaczynamy? - objął dwie ramionami i zaciągnął do pokoju przeznaczonych dla klientów. Gdy drzwi zamknęły się za dość dziwnym jegomościem wszyscy jakby odetchnęli z ulgą, a uśmiechy zmieniły się w ponure miny. Jakby cała atmosfera uleciała z wiatrem przez brak tego jednego pana. Z wszystkich osób w burdelu uśmiechała się jedynie karczmarka uroczo do Gestatha, który chyba jakoś wywarł na niej wrażenie.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Wrzesień 2015, 21:08:04 »
Gestath oczekując na upływ czasu,spoglądał na piękną karczmarke która patrzyła się w jego stronę z uśmiechem.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Wrzesień 2015, 09:19:28 »
Po godzinie mężczyzna wyszedł z pokoju powoli zapinając koszulę i przeczesując ręką włosy. Bez słowa rzucił na lade mieszek i przekroczył drzwi wyjściowe z burdelu jak gdyby nigdy nic. Na dworze już się ściemniało co z pewnością nie ułatwi prób ukrytej obserwacji jegomościa. Ulicę powoli się wyludniają, a hałas targowy już dawno ucichł.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Wrzesień 2015, 19:23:41 »
Gestath odszedł od ławki i skierował,się w stronę drzwi.Po wyjśćiu z knajpy zaczął iść cichym krokiem za mężczyzną,by nie zdradzić swojej pozycji utrzymywał średnią odległość by mężczyzna nie zorientował się ze go śledzi.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Wrzesień 2015, 13:37:24 »
Uradowany mężczyzna nie zauważył obecności śledzącego go Gestatha, kierował się ciemnymi, wąskimi uliczkami. Droga dłużyła się, szczególnie, że mężczyźnie od wielu już godzin towarzyszyła nuda, bo wpierw musiał długo czekać w burdelu aż jegomość z niego wyjdzie, a potem spokojnie za nim podążać nie wiadomo ile czasu. Jednak nie to było najgorsze. Dla wywyższającego się arystokraty był niewidoczny, jednak wszyscy inni przechodnie dziwnie się patrzyli na Gestatha, co z pewnością go osobiście bardzo dekoncentrowało. Wpatrywali się w niego tępym wzrokiem i przekrzywiali twarz w nieprzyjemny sposób. Kiedyś musiał ktoś go zaczepić i tak też się stało. Kobieta lekkich obyczajów stojąca, opierając się o ścianę, zaczepiła go łapiąc bezceremonialnie go za rękę i przykładając sobie ją do piersi.

- Hej przystojniaku, tylko 20 grzywien, nie skusisz się? - powiedziała uroczym głosem.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Wrzesień 2015, 20:43:16 »
-Nie mam czasu na przyjemności,jeśli szukasz jakiegoś towarzysza do seksu to poszukaj sobie kogoś koło karczmy tam znajdziesz ludzi na twoim poziomie -Odparł Gestath Do kobiety ,po czym wrócił do śledzenia bogatego jegomościa.Po chwili zobaczył jak Jegomość dotarł do jakiegoś opuszczonego domu.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Wrzesień 2015, 22:37:25 »
Jegomość może przechodził koło opuszczonych domów, lecz do żadnego takiego nie wchodził. W ogóle cała okolica była podejrzana, a domy biedne i opuszczone co w żadnym stopniu nie pasowało do śledzonego arystokraty. Zniknął za rogiem ulicy korzystając z chwili nieuwagi jaki zapewniła mu niepozorna dziewoja o wielkim biuście. Jego donośny śmiech rozchodzący się po okolicy mówił, że nie mógł się on daleko oddalić.

Gestath.

  • Gość
Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Wrzesień 2015, 15:08:15 »
Gestath szybkim krokiem próbował odnaleźć bogatego ziemianina szukając go po ulicach miasta,gdy już stracił nadzieje ze go odnajdzie chciał zrezygnować z szukania ,ale natknął się na niego.Mężczyzna zobaczył go koło ulic w portowym mieście z jakimiś podejrzanymi typami.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Listopad 2015, 20:08:59 »
//: Od ostatniej aktywności na wyprawie minęły już ponad miesiąc, natomiast od jej rozpoczęcia grubo ponad dwa miesiące. Proszę prowadzącego o ustalenie z graczem terminu do jej kontynuacji, tudzież podsumowanie i zakończenie wyprawy do tygodnia czasu. W przeciwnym wypadku będę zmuszony wyprawę unieważnić, a na prowadzącego nałożyć karę pieniężną. Czas na podjęcie decyzji: 1 tydzień.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad 2015, 20:11:29 wysłana przez Devristus Morii »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niechciana Dostawa
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Listopad 2015, 20:08:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top