Autor Wątek: Burdel na kółkach  (Przeczytany 7525 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #60 dnia: 01 Maj 2015, 20:26:47 »
-Dorzuć beczkę dobrej wódki a na to przystanę.-Powiedziałem, będąc zadowolony z zaproponowanej ceny, która była satysfakcjonująca. Szczerze przyznając, spodziewałem się twardych negocjacji wraz z stopniowym obniżaniem cen. Co prawda bardziej by pasował kruk do tego zadania, ale jako były członek tej organizacji doskonale wiedziałem że oni wzięliby jednak troszkę więcej.
Teraz tylko czekałem na ewentualne zakończenie negocjacji ową beczką, oraz jakieś informacje na temat pierwszego celu.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Maj 2015, 20:43:23 »

- Stoi.
Powiedział i wyciągnął rękę na znak zawiązania umowy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Maj 2015, 20:43:23 »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #62 dnia: 03 Maj 2015, 19:23:19 »
W odpowiedzi wyciągnąłem rękę do niziołka i ją uścisnąłem. Po czym powiedziałem:
-Opowiedz mi coś o pierwszym celu.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Maj 2015, 19:32:15 »

- Al Wonzo. Ma siedzibę na rogu. Jak to się zaczęło to wynajął kilku kuszników, którzy strzelają nie wiadomo skąd do konkurencji. Czasem się też klientom oberwie. Przez tą ochronę podupadł finansowo. Ceny u niego poszły strasznie w górę. Zakładam, że po wykończeniu ochrony nie będzie go stać na następną. Wtedy panienki odejdą, czy to przez grzywny, czy to ze strachu. Tak czy siak będzie bankrutem i zwinie interes.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #64 dnia: 04 Maj 2015, 20:19:06 »
-Cwany jesteś!-Stwierdziłem uśmiechając się z nieukrywanego podziwu.-Naprawdę jesteś cwany, najpierw wytargowujesz kwotę tylko od głowy sutenera, a teraz chcesz bym zabijał ochronę. Szczerze przyznaję podoba mi się to, ale pamiętaj ja się nie dam oszukać i tak będziesz musiał zapłacić od roboty nie ważna jaka ona będzie.-Kiedy kończyłem to mówić, wstałem i przygotowywałem się do opuszczenia pomieszczenia:
-Przygotuj mi broń i daj mi chwilę.-Już kierowałem się na pięterko, kiedy się odwróciłem i jeszcze spytałem- Macie tu jakieś wejście na dach?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #65 dnia: 04 Maj 2015, 20:58:59 »

- Jasne, ostatni pokój po lewo ma świetlika, przez który wyjdziesz na dach. Wybacz, ale innej drogi nie ma, przynajmniej nie bez drabiny.
Niziołek właśnie wyciągnął spod lady twój sprzęt, a ty odnalazłeś wspomniany pokój. Kiedy uchyliłeś drzwi, natknąłeś się na leżącą na łóżku elfkę ubraną w samą bieliznę i rozkoszującą się winem. Na twój widok nie speszyła się. Pomyślała, że kolejny klient i odłożyła kielich.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #66 dnia: 04 Maj 2015, 21:07:37 »
Nim zdążyłem otworzyć drzwi, byłem już cały obwieszony moją bronią. Co by nie było, skórzane pasy z zapięciami to jest wspaniałe osiągnięcie cywilizacji. Chwila i już jest wszystko zapięte i trzyma się jak należy.
Kiedy uchyliłem drzwi, moim oczom ukazała się fikuśna elfka, szkoda tylko że miałem robotę do wykonania. Tak więc miłym tonem powiedziałem:
-Spokojnie, delektuj się dalej. Tylko wskaż mi którędy na dach, jeśli możesz ślicznotko.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #67 dnia: 04 Maj 2015, 21:08:52 »
Wskazała na zamknięte okno w poddaszu.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #68 dnia: 07 Maj 2015, 20:16:36 »
-Podziękował.-Powiedziałem do elfki, po czym podszedłem do okna i je otwarłem. Następne wyjrzałem przez nie i stwierdzając że nikogo w najbliższej okolicy samego okna nie ma, podciągnąłem się i wyszedłem na dach. Sprawdziłem czy pistolety i szabla bez problemu wyskoczą z pochw i udałem się dachami w kierunku budynku o którym wspominał mi niziołek.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #69 dnia: 08 Maj 2015, 00:12:26 »
Adaś poszedł po dachu niczym kot. Tylko zapomniał, że koty widzą w ciemnościach i posiadają większą przyczepność. Dzięki swej akrobatyce jeszcze nie spadł, a było blisko. Księżyce dają słabe światło, jednak wystarczające, aby ludzie z okien czy z ulicy widzieli sylwetkę mknącą po budynkach, co nie było codziennym widokiem.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #70 dnia: 14 Lipiec 2015, 16:29:02 »
//: Oo...

//: Minęły ponad 2 miesiące od ostatniej aktywności na wyprawie. Proszę prowadzącego o kontakt z graczem w celu ustalenia terminu do jej kontynuacji, bądź zakończenie wyprawy do tygodnia czasu. W przeciwnym wypadku będę zmuszony wyprawę unieważnić, a na prowadzącego nałożyć stosowną karę.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #71 dnia: 14 Lipiec 2015, 17:30:42 »
//Wyprawa zostaje zawieszona do powrotu gracza

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #72 dnia: 11 Sierpień 2015, 15:43:08 »
//: Na dzień dzisiejszy zamykam wyprawę, oczywiście bez konsekwencji dla prowadzącego, gdyż ustalił z graczem zawieszenie wyprawy do jego powrotu. W razie, gdyby gracz rzeczywiście się pojawił, proszę o PW z prośbą o otworzenie tematu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #72 dnia: 11 Sierpień 2015, 15:43:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything