Autor Wątek: Basen północny  (Przeczytany 3372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canis

 • Gość
Basen północny
« dnia: 01 Sierpień 2015, 21:53:44 »
Nazwa wyprawy: Basen północny
Prowadzący wyprawę: Evening Antarii/Licho
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: przebywanie w karczmie w Ekkerund pewnego zimowego poranka
Uczestnicy wyprawy: Evening Antarii, Salazar TrevantSalazar również dostrzegł mężczyznę i dwójkę która weszła za nim. Zaskoczył go jednak nie fakt pójścia w kat sali, tylko brak złożenia zamówienia. Kto przychodzi do karczmy i się rozsiada bez składania zamówienia? No mało kto.

- Wiem, zawsze warto wyrwać się od miejskiego zgiełku, doświadczyć chodź trochę innego, odpocząć i cieszyć się życiem. Cieszę się z tego, że zechciałaś się ze mną spotkać, nie należę do... - No i tu mu drący się karzeł przerwał. A jakże ciekawym, donośnym głosem. Dowódca, albo śpiewa w chórze, że tak doniośle... Może dwa w jednym?

- Panie, nerwy na wodzy i o co chodzi, ja się tu produkuję, by pani szlachcic mnie polubiła a pan się drzesz na całe gardło wybijając mnie z rytmu wypowiedzi! - Dziad wstrętny mu tu w spotkaniu przeszkadza, no niech by go jakie licho wzięło! Ale samą wypowiedź zakończył uśmiechem patrząc na Evę, przy której nieszczęsny mężczyzna usiadł i mrugając oczkiem w jego kierunku. No tylko żeby się jeszcze nie obraził... - A tak poważniej może... Powie pan o co chodzi... Tak głośniej i do nas, tych dwóch posępnych też pan zaprosi co usiedli z tyłu, bo wyglądają jak tajni agenci. - powiedział wskazując palcem w miejsce gdzie dwójka zaległa nie składając zamówienia i palcem zaprosił do lady. Jak to mówią, odegrał cwanika, sędzia to może! A co mu szkodzi!
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2015, 13:20:52 wysłana przez Salazar Trevant »

 

Canis

 • Gość
Odp: Basen północny
« Odpowiedź #141 dnia: 18 Sierpień 2015, 21:26:27 »
- Za złe? Wręcz przeciwnie, będę szczęśliwy mogąc tam radować się ciepłym klimatem i urokliwymi miejscami wraz z Tobą. Tylko unormujmy nasze powinności w Efehidonie i będziemy mieli spokojne wczasy. - Odpowiedział z uśmiechem patrząc na Eve, a radość w jego sercu rozpierała go mod wnętrza. Maya lubiła gdy jej pan był szczęśliwy, wiedziała, ze jego szczęście, jest dobre i dla niej, Nie będzie tak miarkował pokarmu jupi!!! Aż skakała po śnieżnym puchu z radości.

Forum Tawerny Gothic - Marant

Odp: Basen północny
« Odpowiedź #141 dnia: 18 Sierpień 2015, 21:26:27 »

Offline Evening Antarii

 • Arystokrata
 • ***
 • Wiadomości: 3863
 • Reputation Power: 94
 • Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.

 • Age: 22
  • Karta postaci

 • Nagrody:
  Szlachcianka Afers, Afes, Tumin, Vean i Utamin - Evening AntariiCzeladnik krawiectwaTarcza lojalnosci - za dwa lata na forum.Baronowa Heton i Kadev...
  • Zobacz profil
Odp: Basen północny
« Odpowiedź #142 dnia: 18 Sierpień 2015, 21:33:56 »
-Nie mogę się doczekać.
I odeszli, jak dwoje zbłądzonych wędrowców. Szli przed siebie, za plecami mając wioskę w ruinach, a przed sobą białe przestrzenie i lepszą przyszłość.

Zadanie zakończone powodzeniem.

Salazar i Eve spędzali czas w karczmie w Ekkerund. Tam poznali smutną historię Grunaldiego, któremu zabito synów na trakcie. Pomogli mu przedostać się przez góry do rodzinnej wioski. Znaleźli zamarznięty cyrk, walczyli z wargami, odkryli tajemnicę ÂŚnieżnego Potwora, przeszli przez Kryształowe Przejście. W domu Grunaldiego panowała dziwna atmosfera. Tam też poznali awanturniczkę Licho, która przygotowała "akcję ratowniczą" dla niej i jej towarzyszek niedoli.
Razem z Licho udało im się wywołać lawinę, która zmiotła przeklęty pałacyk Grunaldiego z powierzchni ziemi.

Talenty:

Evening Antarii
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 złoty talent
Walka: 1 złoty talent


Salazar Trevant
Aktywność: 1 złoty talent
Opis: 1 złoty talent
Walka: 1 złoty talent

oraz:

Nazwa: Kula północy
Opis: Kula ma średnicę 10 centymetrów. Wytworzona ze szkła, w środku wypełniona gęstą przezroczystą cieczą. W środku znajduje się model górskich szczytów i wzburzonego morza, na którym kołysze się zniszczony żaglowiec. Kula jest magiczna: w sprzyjających okolicznościach żaglowiec zaczyna swój bój z ogromnymi falami, które zalewają pokład. Zaczyna też prószyć śnieg. Po chwili wszystko znów zastyga w bezruchu.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2015, 21:39:19 wysłana przez Evening Antarii »
'cause I'm under your spell

Offline Szarleǰ

 • Krwawe Kruki
 • ***
 • Wiadomości: 2546
 • Reputation Power: 69
 • Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.

 • Age: 25
  • Karta postaci

 • Nagrody:
  Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
  • Zobacz profil
Odp: Basen północny
« Odpowiedź #143 dnia: 19 Sierpień 2015, 13:48:34 »
Evening Antarii zamienia 1 złoty talent na 3 brązowe talenty.
Dom Szarleja

Forum Tawerny Gothic - Marant

Odp: Basen północny
« Odpowiedź #143 dnia: 19 Sierpień 2015, 13:48:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.