Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Gothic 2 Noc Kruka całkowicie zawiesza komputer.  (Przeczytany 6219 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mosiulasek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Witam :D.
Mam problem z odpaleniem gry Gothic 2 Noc Kruka, mianowicie doszedłem do 4 rozdziału i wyłączyłem grę, lecz gdy teraz próbuję ją włączyć słychać dźwięki z filmików które co chwilę są jakby pauzowane, a potem komputer całkowicie się zawiesza. Nie działa Alt+Ctrl+Delete, nawet gdy guzikiem włączania próbuję wyłączyć go, on nie reaguje. Działo się tak po zainstalowaniu, gdy zmieniłem rozdzielczość na 1280:1024 16 kolorów, ale gdy dałem 32 to gra działała, ale z filmików był tylko dźwięk, co robić? Mam Windows 7.

I jeszcze jedno pytanie, gdzie zapisują się save z gothica, bo mógłbym przeinstalować ale nie mogę nigdzie znaleźć saveów, folder "Saves" w "JoWood" jest pusty, to samo jak otworzę folder "System" i tam "Saves" też nic nie ma. Pomocy.
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec 2016, 20:49:45 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Gothic 2 Noc Kruka całkowicie zawiesza komputer.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2015, 11:16:51 »
Ustawiłeś uzgodnienie z Win xp service pack 3 i próbowałeś uruchomić jako administrator? Nie mam folderu JoWood tylko Piranha Bytes i mam tam folder saves, w którym są save'y :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 2 Noc Kruka całkowicie zawiesza komputer.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2015, 11:16:51 »

Offline Mosiulasek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Odp: Gothic 2 Noc Kruka całkowicie zawiesza komputer.
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpień 2015, 12:28:22 »
Ustawiłeś uzgodnienie z Win xp service pack 3 i próbowałeś uruchomić jako administrator?
Tak. Przy uruchamianiu ze zgodnością gra nie zawiesza komputera, ale i tak nie działa po filmikach.

A co do saveów, to mam w JoWood w foldery "Saves" i "Gothic2_Saves" oba są puste.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Gothic 2 Noc Kruka całkowicie zawiesza komputer.
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpień 2015, 13:02:43 »
Co do saveów to wejdź w główny folder gry i kliknij opcję pliki zgodności lub pokaż ukryte pliki. Wtedy powinieneś odkryć swoje savy :)

Co do zawieszania się to spróbuj zainstalować sobie: http://themodders.org/index.php?topic=20751.0 do Nocy kruka i zobacz czy Ci się będzie nadal zawieszał.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 2 Noc Kruka całkowicie zawiesza komputer.
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpień 2015, 13:02:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top