Autor Wątek: Próba cienia: Rodred  (Przeczytany 9948 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba cienia: Rodred
« Odpowiedź #140 dnia: 31 Lipiec 2015, 20:15:31 »
Mortis zbliżyła się do leżącego Rodreda. Uniósła sztylet i energicznym ruchem wbiła ostrze w klatkę piersiową przeszywając serce adepta. Nieszczęśnikiem wstrząsnęło, Mortis przytrzymała go prawą ręką odmawiając modlitwę. Następnie jednym, zdecydowanym pociągnięciem uwolniła ostrze z piersi adepta. Czerwona posoka powoli spływała po ranie dziwacznie bulgocząc. Rodred odpływał, słyszał uderzenia swojego serca tak dokładnie i głośno, jakby ktoś obok uderzał w gong. Mortis przecięła sztyletem swą dłoń i oblała krwią ranę Rodreda. Pchnięcie zaczęło się zasklepiać, adept zerwał się w agonii.  Od tego momentu w jego oczach można było dostrzec śmierć. Martwy, płowy kolor pustki, który tlił się w jego źrenicach zwiastując zmiany jakie zaszły w adepcie. Dzięki rytuałowi stał się istotą żyjącą w dwóch wymiarach, istot żywych oraz martwych. Mortis stała nad nim w milczeniu.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Próba cienia: Rodred
« Odpowiedź #141 dnia: 31 Lipiec 2015, 20:25:01 »
Dłuższą chwilę leżałem i oswajałem się z uczuciem śmierci które przeszyło moje ciało wraz ze sztyletem. Zacząłem się wczuwać w nową istotę, którą się stałem. Uniosłem się i spojrzałem na lisza pustym wzrokiem nie do końca świadomym tego co się właśnie stało i tego co się stanie. Uczucie śmierci przestawało mi przeszkadzać. Mimowolnie dotknąłem ręką miejsca w którym przed chwilą był sztylet. Spojrzałem już bardziej przytomnie na Mortis.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba cienia: Rodred
« Odpowiedź #141 dnia: 31 Lipiec 2015, 20:25:01 »

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba cienia: Rodred
« Odpowiedź #142 dnia: 01 Sierpień 2015, 01:33:20 »
- Nadaje Ci rangę adepta mrocznych sztuk. Rodredzie, będziesz teraz w stanie widzieć nieumarłych. Rana powinna zagoić się po jakimś czasie, blizna jednak pozostanie. Będzie Ci przypominać o inicjacji. Możesz odejść. Dalszy trening będziesz kontynuował u swojego mistrza.

 
//Rodred dopisz sobie umiejętność czarne serce.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Próba cienia: Rodred
« Odpowiedź #143 dnia: 01 Sierpień 2015, 10:34:25 »
- Dziękuję.  Powiedziałem tylko i wyszedłem.

// Z takich fabularnych rzeczy mam pytania. Serce mi bije? Czuję w sobie śmierć cały czas? Rzeczywiście nie czuje bólu?
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2015, 09:22:12 wysłana przez Rodred »

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba cienia: Rodred
« Odpowiedź #144 dnia: 02 Sierpień 2015, 14:31:09 »
Wyprawa zakończona
Rodred został wysłany przez Mortis do nieznanego mu wymiaru. Na podstawie tego co zobaczył na nieboskłonie mógł tylko przypuszczać, że znajduje się na jednym z księżyców Marantu. Wymiar okazał się pustkowiem, które po zachodzie słońca zmienia się w niebezpieczne miejsce nawiedzane przez tajemnicze stwory mroku.


Rodred
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: brak


//Porozmawiaj fabularnie z mistrzem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba cienia: Rodred
« Odpowiedź #144 dnia: 02 Sierpień 2015, 14:31:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything