Autor Wątek: Jedna krótka historia  (Przeczytany 2394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ElrendarAutor wtku

• Bractwo Świtu
  • Reputation Power: 3
  • Elrendar nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

Jedna krótka historia
« dnia: 21 Lipiec 2015, 12:15:21 »
Nazwa wyprawy: Jedna krótka historia
Prowadzący wyprawę: Funeris Venatio
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: brak
Uczestnicy wyprawy: Elrendar

Po ostatniej wyprawie odwiedzałem wszelkie zakątki miasta, jednak nie było widać niczego co by zapewniło mi zatrudnienie na dłuższą chwilę. Dorywcze pracę w tartaku czy na patrolu może i były jakąś metodą, lecz na dłuższą metę zaczęły denerwować. Tak więc przemierzałem dalej ulice i place Efehidonu.

@Funeris Venatio

• Bractwo Świtu

• Karta postaci

Odp: Jedna krótka historia
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Sierpień 2015, 16:37:27 »
Postanowiłem sprawdzić czy kratkę da się ruszyć lub jakkolwiek przemieścić.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #41 dnia: 20 Sierpień 2015, 16:37:27 »

Offline Funeris Venatio

• Arystokrata
  • Reputation Power: 175
  • Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
« Odpowiedź #42 dnia: 20 Sierpień 2015, 19:37:51 »
Krata znajdowała się na wysokości jakichś dwóch i pół metra od podłogi. Za nią nie było już dalej tunelu, kończył się on po kilku metrach. Twarde lico ściany świadczyło o tym dosyć dosadnie. Sama kratka była prostokątem o wymiarach pół metra na mniej więcej jedną-trzecią. Prostokątem wykonanym pewnie z żelaza, gdyż dobrze widoczna rdza nieco zaczęła nadtrawiać pręty wystawione na wilgoć i ciągły kontakt z cząsteczkami wody. Nawet ukrytymi głęboko między kałem i uryną. A także krwią i innymi wnętrznościami istot żywych, gdyż jak dało się dojrzeć przez przebijające się nieśmiele światło, z kraty zwisało bodajże jelito. Porwane w strzępy, więc nie nadawało się do wykorzystania przez nikogo, kto przychodził elfowi do głowy.
TL;DR

• Bractwo Świtu

• Karta postaci

« Odpowiedź #43 dnia: 27 Sierpień 2015, 12:28:46 »
Sprawdziłem czy aby kratki nie da się jakoś ruszyć. Nowa na pewno nie była więc po pewnym czasie mogła ulec nieco całym procesem zachodzącym w kanale.

Offline Funeris Venatio

• Arystokrata
  • Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Sierpień 2015, 12:39:45 »
Tak, dało się ją podnieść.
TL;DR

• Bractwo Świtu

• Karta postaci

« Odpowiedź #45 dnia: 27 Sierpień 2015, 16:34:28 »
Uniosłem kratę tak żeby nie ubabrać się wszystkim co na niej było i postanowiłem dalej się rozejrzeć.

Offline Funeris Venatio

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
« Odpowiedź #46 dnia: 27 Sierpień 2015, 19:20:24 »
//Przypominam, że kratka znajduje się na wysokości około dwóch i pół metra od podłogi. Proszę, opisz dokładnie jak ją podnosisz i rozglądasz się poza jej poziomem.
TL;DR

Offline Funeris Venatio

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Październik 2015, 16:37:22 »
Elf został znaleziony w kanałach następnego dnia. ÂŻywy. ÂŚmierdział jednak niemiłosiernie...

WYPRAWA ZAKOÑCZONA NIEPOWODZENIEM !!!
PODSUMOWANIE: Elf gonił jakiegoś kogoś, kto zabił kogoś jakiegoś innego. Trafił do kanałów, zgubił się jednak. Nie dopadł nikogo, prześmiardł tylko sromotnie. Koniec.

NAGRODY I TALENTY:

BRAK
TL;DR

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #47 dnia: 26 Październik 2015, 16:37:22 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.