Autor Wątek: Test zaufania Creed#  (Przeczytany 4063 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Lipiec 2015, 17:25:22 »
//Dobra, te staty są złe jednak i to bardzo  ;[ Także zamiast 4 elfów masz...

4x http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/K%C5%82usownik

//Około 65 metrów od ciebie, używają: Kamuflaż. Ten normalny.

[member=26115]Creed Canue[/member]

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Lipiec 2015, 19:15:51 »
Creed szybko po zauważeniu strzały machnął ręką aby jego ara poleciaĂĽa wysoko w powietrze nad drzewa aby nic jej się nie stało. On sam zaś szybko podbiegł do przodu a potem odskoczył na bok i patrząc czy nie ma żadnej płapki położył się na ziemi i jako że na ziemi było dużo liści szybko zakrył się nimi jak jeż i pozostawał tak w bez ruchy do momentu zaatakownia przeciwnika lub ukrycia się na jakimś drzewie lub noże.

//Opiszesz mi teren? Czy dam radę wspiąć się na jakieś drzewo lub jest jakaś nora do której dałbym radę wejść.  :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Lipiec 2015, 19:15:51 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Lipiec 2015, 21:32:48 »
//To leżysz czy wstajesz i biegniesz na drzewo? To jest las, tu jest pełno drzew.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Lipiec 2015, 21:46:50 »
Creed momentalnie zrezygnował ze swojej obecnej kryjówki, szybko wstał i podbiegł do najbliższego drzewa jakie widział, podszedł do drzewa od tyłu i zaczął łapać się tych mocniejszych gałęzi aby nie złamały się pod jego ciężarem i wyszedł tak 15 metrów w górę. Drzewo na jakie wyszedł liczyło 30 metrów, elf stanął na grubej gałęzi gdzie było możliwie dużo liści i postarał się zakryć tymi liśćmi tak jak tylko dał radę następnie wyciągnął kuszę nałożył bełt i czekał zarówno mając nadzieję że nikt go nie widział podczas wchodzenia na drzewo.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Lipiec 2015, 21:50:41 »
Nikt cię nie widział, za to ty widzisz 2 kłusowników. Są w zasięgu strzału.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Lipiec 2015, 22:04:25 »
Creed gdy miał już naładowaną kusze wychylił się i strzelił w okolicę szyi, gdy wycelował nacisnął spust a bełt natychmiastowo wyleciał przeszywając powietrze a następnie trafiając kłusownika. Przeciwnik spadł na ziemię a jego towarzysz zaczął pochopnie szukać miejsca skąd został oddany strzał. Elf w tym czasie schował się drzewie tak że człowiek na dał rady go zobaczyć gdyż widział by po prostu drzewo. Kruk zaczął ładować kuszę zajęło mu to około minuty gdy broń była już gotowa do oddania kolejnego strzału, wychylił głowę aby zobaczyć czy przeciwnik jest dalej w zasięgu strzału.

//Zdecyduj czy go zabiłem czy nie i czy ten drugi kłusownik się gdzieś przemieścił.  :)

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Lipiec 2015, 12:44:27 »
Trafiony padł martwy, minuta to dość dużo czasu. Dużo na tyle by się skryć i zmienić pozycję. Straciłeś resztę z oczu.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Lipiec 2015, 17:31:47 »
Cholera uciekli, muszę się jakoś ukryć i nie dać się wykryć a inaczej będzie lipa. stał cały czas na gałęzi i co jakiś czas rozglądał się w poszukiwaniu przeciwników. Raz patrzył się w boki a raz w dół gdyż mogli już podejść i być pod nim po 30 sekundach rozglądania się zrobił ostatni raz "zwiad" oczami w poszukiwaniu przestępców. Ara cały czas latała nad koronami drzew aby nie było jej widać j nie stała się jej jakaś krzywda, Creed korzystając z nauki kamuflarzu starał się nie dać wykryć.

//Napisz mi w jakiej mniej więcej są odległości ode mnie. :)

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Lipiec 2015, 17:52:17 »
Jeden z nich zatrzymał się centralnie pod tobą.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Lipiec 2015, 18:42:44 »
Creed miał już naładowaną kuszę wycelował w głowę przeciwnika i strzelił, bełt z takiego bliska przebił czaszkę i dostał się do mózgu uśmiercając tym kolejnego przeciwnika. Elf wiedział że podczas takiego strzału będzie wiadomo że został on wykonany z góry więc aby się lepiej zakamuflować i żeby było go przez to trudniej znaleźć przeskoczył z gałęzi na gałąź zmieniając tym drzewo na którym przebywał, udało mu się to gdyż znał akrobatykę i drzewa były blisko siebie. przeszedł tak dwa drzewa i ponownie schował się za drzewem tak aby go nie było widać gdyż można zobaczyć że gałęzie się poruszają przez co mógłby zostać zdemaskowany. Gdy tak stał ładował swoją kuszę.

// -2 bełty bo jeszcze za tamten post

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Lipiec 2015, 17:35:15 »
Pozostała dwójka była zdezorientowana, nie wiedzieli gdzie jesteś. Ba! Myśleli że strzelców jest więcej. Jeden ruszył na zachód wycofując się, drugi zaś nadal krążył w okolicy. W zasięgu twego wzroku i strzału.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Lipiec 2015, 18:23:54 »
Jeden kłusownik się przestraszył drugi zaś został ostanią już ofiarą elfa. Przycelował kuszą w ramie przeciwnika i strzelił trafiając w ręke w której trzymał broń. Elf ostrożnie zaczął się przemieszczaćpo grubych gałeziach aż dotarł na wysokość przeciwnika, zszedł ostrożnie na gałąźć którę leżała na 8 metrze od ziemi. Schował swoją kuszę i skoczył na przeciwnika zwalając go z nóg. Szybko kucnął obok niego i jedno ostrze przyłożył mu w okolice serca a drugie pod szyje - Gadaj gdziee jest wasza kryjówka bo jak nie to zginiesz s męczarniach. - powiedział mu długouchy poważnym głosem.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Lipiec 2015, 19:36:34 »
- Pierdol sie! Krzyknął a wtedy ty poczułeś ostre uderzenie w prawe ramię, poleciałeś na ziemię mając strzałę w prawym ramieniu. Zza drzew wyłoniło się jeszcze trzech kłusowników.
- Ani drgnij dziadu.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Lipiec 2015, 12:54:57 »
Kurwa niech podejdą a pożałują, popamiętają mnie jeszcze. - Leżał na ziemi i ukrył swoje ostrze tak aby nie było go widać. I tak was zajebe. pomyślał sobie tak.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Lipiec 2015, 18:19:58 »
//Przecie jesteś otoczony, oni cię doskonale widzą. Po za tym obok ciebie stoi ten którego raniłeś w ręke.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Lipiec 2015, 18:53:38 »
//Wiem o tym ;) tylko nie wiem co zrobić :(

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Lipiec 2015, 19:13:40 »
//To twoje zadanie nie moje  :P

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Lipiec 2015, 20:11:14 »
Kto nie ryzykuje ten się nie bawi. elf momentalnie wyciągnął swoją rune i krzyknął - Aresh! - z pod ziemi błyskawicznie wyrosły kamienne kolce przebijając jednego kłusownika, nie miał szans przeżyć gdyż stalagmit przebił go na wylot poczynając od miennicy. Oczywiście Creed wtedy nie leżał i nie czekał aż przeciwnicy go zaatakują tylko wykorzystał to że byli zdezorientowani, schował runę, wstał i szybko złapał bandyte który był ranny w ręke i wziął go za zakładnika trzymając mu ukryte ostrze przy gardle. Podprowadził go kawałek do jego towarzyszy i podciął mu gardło a potem rzucił nim w jednego kłusownika zwalając go tym z nóg. Szybko podbiegł do bandyty i chciałbmu wbić ostrze w głowę lecz mu siĂŠ to nie udało bandyta sparował atak ukrytym ostrzem. Creed szybko zadał kolejny cios drugą ręką w brzuch, był on ewidentnie słabszy gdyż miał on ranną tą ręke lecz cios się udał i przeciwnik się zgiął a kruk wtedy dokanał ostatecznego ciiosu atakując drugą ręką, sprawną, w głowę uśmiercając tym kłusownika. Wyciągnął swój miecz a w tym czasie ostatni przestĂŠpca zdążył zrucić z siebie poległego kompana i wstać, został sam a elf wykonał kolejny atak mieczem. Były to silne ataki głównie zadawane od boku. W pewnym memencie człowiek wykonał mocnieszy blok i wybiło długouchemu to rękę. Bandyta już miał kopnąć lecz elf wykonał szybki unik w bok i ranił bok przeciwnika. Ten się skulił a Creed w tym momencie kopnął go przewracając go na ziemię. Elf szybko i mocno rękojeścią miecz uderzył w kolano przeciwnika wybijając mu tym nogę ze stawu. Na końcu rzekł - Ile jeszcze do cholera was w jest w tym lesie. - mówił czały czas b3dąc czujnym aby zowu nie zostać zaatakowanym w ten sposób.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Lipiec 2015, 21:26:20 »
//Rune jedną ręką? Przecież masz przestrzeloną rękę a nawet na to nie zareagowałes w tym poście.

//Gdy tylko Creed sięgnął wolną ręką po runę i użył jej nieodpowiednio w jego stronę poleciały 3 strzały. Trafiając w oba uda i lewe ramie. Kłusownicy oodeszli zostawiając cie samego na pastwe losu. Otrzymujesz 3 średnie rany kłute, masz 48h na wyleczenie.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Lipiec 2015, 21:35:23 »
//Nigdzie nie napisałeś że mam nieruchomą ręke napisałeś tylko że trafiono mnie w ręke, skąd mam wiedzieć gdzie mnie dokładnie trafiono? Ramie jest duże i nie każdy strzał w ramie powoduje unieruchomienie ręki. PIsz dokładniej bo ja z twojego posta wiele zrobić nie mogłem bo jak wcześniej napisałem posta to nie wiem czemu mi nie odpisałeś na niego.   <poirytowany>

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test zaufania Creed#
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Lipiec 2015, 21:35:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top