Autor Wątek: Bimbrownicy  (Przeczytany 2537 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Bimbrownicy
« dnia: 22 Czerwiec 2015, 22:27:37 »
Nazwa wyprawy: Bimbrownicy
Prowadzący wyprawę: Kazmir aep Groth
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Znajomość tematu. Zgoda prowadzącego.
Uczestnicy wyprawy: Silion aep Mor, Kazmir aep Groth



Silion wychodząc od domu Kazia od razu skierował się w stronę bramy prowadzącej do Atusel, tym traktem musięli się kierować do Chmielowa, oparł się tam o mur i czekał na towarzysza. Podgwizdywał sobie pod nosem i przyglądał się jak fajnie dymi się z pałacu króla. Ciekawe czy z króla zrobiło mokrą plamę?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Czerwiec 2015, 22:31:58 »
- Tuś mi się schował. Zawołał do kompana. - Czego to te terrorysty nie wymyślo no nie? Daleko mamy?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Czerwiec 2015, 22:31:58 »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Czerwiec 2015, 22:35:11 »
Silion uśmiechnął się tylko zadziornie i jeszcze raz rzucił okiem na "borowika". -Ale przyznasz że widowiskowy grzybek. - zaśmiał się. -Chłopie, trzeba pod Atusel podejść tym traktem i tam odbić w drugą dróżkę. To je 5 kilosów od samego Atusel. Lepiej konia jakiegoś wypożyczmy ostatnio naumiałem się je dosiadać. - wyszczerzył się.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Czerwiec 2015, 22:38:40 »
- A ja nie, zabrakło mnie grzywien. Drogie to jak cholera. Musimy woza wziąć bo do Atusel to kawał drogi kierwa. Odparł drapiąc się po dupie i patrząc na grzyba.
- Jak złapio tego co to zrobił to byndzie pinkna pokazowa egzekucyja! Hehehe

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Czerwiec 2015, 22:45:03 »
- Jak to mag to ch*ja mu zrobią! - powiedział poważnie. - Nie bedziemy się pieprzyć z wozem, galopem na jednym koniu będzie szybciej. Chodź do stajni tam bedziemy dywagować! - ruszył w strone stajni Efehidon.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Czerwiec 2015, 22:50:06 »
- Dwóch chłopów na jednym kuniu? No dobra, dobrześ rześ nie ylf. Bo bym za wszystkie grzywny świata nie wsiad na kunia z ylfem. Powiedział idąc za Krukiem ( o tym że to kruk wie tylko narrator oczywiście). I tak po chwili doszli do stajni.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Czerwiec 2015, 22:52:37 »
- Ale co z tymi elfami? Jakieś uprzedzenia? - mówił wchodząc do stajni. W srodku. Bry! Poproszę konia albo... Ty Kaziu, jednak wóz bedzie lepszym pomysłem, gdzieś te towary trzeba załadować. Poprosimy wóz na kilka dni. Tak wroci cały. - poprzedził pytanie stajennego.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Czerwiec 2015, 23:00:04 »
- Bo ylfy takie wiesz, zawsze wypindrzone som i to by komicznie wyglądało a ludzie by gadali... ja rzem uprzedzon jeno do wąpierzy jest. Bo to tradycyja naszej rasy, a tradycja rzecz święta! Mówił dalej podczas gdy stajenny słuchał drugiego wyższego inaczej osobnika.
- Moge dać szkape, 15 grzywien za dzień. Wóz póki co darmowy, chyba że Izba Lordów - niech ją Otchłań pochłonie - wymyśli coś...

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Czerwiec 2015, 23:03:49 »
- To tafaj ten wóz. - rzekł tak jakoś dziwnie. - Izba Lordów? Miło mi lord elekt. - kiwnął głową. - Mam rozumieć że wóz wraz z końmi darmowy czy jednak będziesz utrudniał? - zapytał niezadowolony. Gdy skonczył gadać do stajennego odwrócił się do Kaziu. - Jebać uprzedzenia i rasism. Ja jestem tolerancyjny, wszak jak tu nie być tolerancyjnym jak się ma piękną maurenkę u boku. - uśmiechnął się.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Czerwiec 2015, 23:17:32 »
- A mnie nie miło! Najemników kupować przez was nie mogie! 15 grzywien za konia, na ile dni ma być?
- Wiesz, ja tam i tak ne lubie wąpierzy za te ich "Wyższosć". Kurwa chopie! Zapisz nazwisko i jak wrócim to krwa zapłacimy...
- Dobra dobra... - stajenny przytachał wóz i szkape - To Skoda. Podkuta i nie bita.
- Jaaasne.... bierzemy!

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Czerwiec 2015, 23:23:12 »
-Nazwisko? Erenus... - rzucił krótko ciągnąc konia za uprzaz do wozu. - Jakieś dziwne imie jak dla konia ale walić to! - przywiązał zwierze do wózka i wskoczył na niego, usiadł wygodnie na ławeczce i zaprosił krasnoluda gestem. - Wskakuj Kaziu! Jedziem! - uśmiechnął się. - Swoją drogą dopiero niedawno wróciłem z Chmielowa i powiem ci że grubo było.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Czerwiec 2015, 23:34:13 »
- O, opowiadaj! - powiedział wskakując na wóz. Ruszyli w epicką podróż.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Czerwiec 2015, 23:43:14 »
-Zegnam ozięble! - rzucił w stronę stajennego. Pognał konia i wóz ruszył kołysząc się na boki, widać koła nie były zbyt dobrze zamontowane ale... walić to. :) Ruszyli powoli lecz i tak szybciej niż gdyby butowali. Przejechali przez brame i jechali w strone Atusel. - Wolisz wersję skróconą czy zwykłą? - zapytał Kazia.

Offline Nirsal

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Czerwiec 2015, 00:42:58 »
Spostrzegliście w oddali mężczyznę stojącego pośrodku drogi.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Czerwiec 2015, 01:08:22 »
Jechał wozem przed siebie rozmawiając z Kaziem i gdy zauwazyl mezczyzne w oddali mruknal pod nosem:


Po tym zatrzymał wóz i spytał. - Witam! O co chodzi? - oczywiście pełna kulturka i wogóle.

Offline Nirsal

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Czerwiec 2015, 01:21:39 »
- Witam Pana Siliona, kolegi nie znam. Proszę mu wytłumaczyć, że czasem wystarczy znaleźć się w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie i w nieodpowiednim towarzystwie.
Demon skłonił się w pas.
- Przychodzę do Pana w nietypowej sprawie. Otóż jakiś czas temu Pański mocodawca otrzymał ode mnie zlecenie polegające na zdobyciu kilku ważnych na Valfden głów. Wśród nich znalazła się nawet głowa waszego króla Isentora I Aquila. Ze smutkiem przyglądałem się waszym nieudolnym próbą wykonania zlecenia, za które pobraliście sowitą zaliczkę. Zanim moje sługi rozszarpią Panów truchła, zadbam o resztki Pańskiego honoru. Nie wiem jak z nim u kolegi - uśmiechnął się. - Przynajmniej zlecenie na króla zostało dziś wykonane. Mój osobisty agent Rakbar Nasard zesłał na pałac królewski ognisty meteor zasiewając w waszych szeregach śmierć i zniszczenie. Chociaż jedno ze zleceń zostało wykonane, niestety nie przez was. Zgadnijcie co zaraz na was czeka?
Nirsal zaczął odchodzić w ciemny las, zza jego sylwetki wyłonił się pospolity demon.


http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Pospolity_demon x1

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Czerwiec 2015, 01:37:24 »
Gdy demon zaczął mówić Sil niby to przypadkiem przewalil Kazia na tyl wozu co by nic nie uslyszał. Gdy Nirsal poszedł sobie a pojawiła się bestia z otchłani Silion nie miał ochoty się bawić, złapał za runę Anoshu, wstał, zeskoczył na ziemie na 1,5m przed potwora, wycelował przedmiotem w głowę wroga i w ciągu tych ułamków sekund akcji jeszcze krzyknal. -Anoshu - z rąk i runy buchnął mroźny podmuch mrożąc głowę demona. Sil przebiegł za bestie chowając rune, złapał za szklany nóz bo srebrnym sztyletem nie umiał walczyc i wskoczył potworowi na plecy, wbił się nożem wpierw w srodek pleców, podciągnął się i wbił w kark, znów się podciągnął i poderżnął mu gardło tymże nożem. Zeskoczył z demona, odbiegł na 5 metrów w tył i złapał za runę Heshar co by jeszcze dobic skurwiela.

//Walka nożem na 75%, akrobatyka, runa Anoshu.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Czerwiec 2015, 10:23:41 »
Ale Kazio usłyszał, część, może wszystko. Wszak to blisko było a pchnięty brodacz szybko wstał z rozdziawioną gębą i takim -  <huh> - wzrokiem. Z rękoma trzęsącymi się jak u alkoholika.
- CO TO KURWA JEST?!

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Czerwiec 2015, 10:37:32 »
- Kurwa Kazio, pomogl bys a nie stoisz jak piczka w lesie! - krasnolud stanal na 3 m od stwora tak aby woz byl bezpieczny i z odleglosci tych 3 metrow wycelowal runa w demona - Heshar! - wystrzelil ognistym podmuchem w skurwiela podpalajac go, jednym szybkim ruchem rzucil rune na woz, zlapal za topor i zajebal nim bestii w leb a potem w brzuch. Odskoczyl kilka razy w tyl, raz w bok, obszedl potwora i jebnal go toporem w kolana(z tylu na zgieciu). Walnal go jeszcze w kregoslup. Po tym odbiegl na 10 metrow i stal z bronia czekajac na to co zrobi kazio.
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2015, 10:39:39 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline Nirsal

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Czerwiec 2015, 10:40:41 »
Demon zdechł zaszlachtowany przez Siliona.


//Proszę prowadzącego wyprawę o nie wydawanie żadnych talentów za tę walkę, ponieważ była ona poniżej poziomu walki na brązowy talent.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bimbrownicy
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Czerwiec 2015, 10:40:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top