Autor Wątek: Przyjaciel  (Przeczytany 6002 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #40 dnia: 18 Czerwiec 2015, 22:59:07 »
Szarlej otaksował trablina wzorkiem i z niekrytym zdziwieniem stwierdził, że to dziwne stworzenie wygląda identycznie, jak jego zleceniodawca. Natychmiastowo zmienił zatem nastawienie do więźnia i bezkompromisowo przyznał mu status honorowego - oczywiście tylko w swojej nieprzeciętnie zwyczajnej jaźni.
- Wyruszamy natychmiast, panie Gremlin! - zasalutował. - Odstawimy waszmość do Traumaty! Czy życzysz sobie, bym wziął cię... no wiesz pan... na barana? - Dopiero po chwili zdał sobie sprawę, że prawdopodobnie palnął coś durnego.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Czerwiec 2015, 23:35:01 »
- Jeszcze raz nazwiesz mnie gremlinem, to ucierpisz... TRAblinem jestem, gremlin to inna forma życia! Mam nogi, mogę spokojnie z wami iść.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Czerwiec 2015, 23:35:01 »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #42 dnia: 19 Czerwiec 2015, 00:24:08 »
Skinął głową w geście zrozumienia, choć w jego oczach nie było go widać ani trochę...
- Chodźmy zatem - Zarządził i ruszył w stronę wyjścia. - Muszę tu kiedyś jeszcze zajrzeć - mruknął na odchodne.
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2015, 00:26:20 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #43 dnia: 19 Czerwiec 2015, 07:11:59 »
Nie jestem pewien czy my to napewno mieliśmy zrobić, ale cóż. - pomyślał tak sobie idąc za njmi i zapytał trablina - Dlaczego on cię więził? Dlatego że należysz do szarej strefy?

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #44 dnia: 19 Czerwiec 2015, 15:11:44 »
- Ej ej, ale nie możecie od tak paradować po mieście z trablinem. Musicie mnie jakoś ukryć, albo sfingować takie sytuacje, ze mnie wyprowadzacie z miasta albo coś. Gdybyście mnie puścili to pod osłoną nocy sam się wydostanę, ale mamy dość wczesną porę dnia, kiepsko to będzie wyglądać 2 ludzi i jeden trablin jakby nigdy nic. A jeżeli straż jest dobrze poinformowana, to rozpoznają we mnie Traumatę, a to może być zgubne w skutkach, zwłaszcza dla mojego życia. Należę do szarej strefy, biznes to biznes, miałem kilka dni imprez u Jelcyna ale skończyły mi się środki, a imprezowaliśmy dalej. Musiałem zostać gdy byłem niewypłacalny, w końcu chciał się ze mną rozliczyć finansowo i wyszło na jaw, wtedy kazał mi pracować, odmówiłem i jego draby wcisnęły mnie do tych piwnic. Więził mnie za długi, biznes to biznes, nieważne, ze jedna grupa. A ja mam misje własne do zrobienia w czarnym klifie, pewnie przyjdzie wam mnie odwiedzać nie raz, gdy uzyskacie zaufanie Traumaty.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #45 dnia: 19 Czerwiec 2015, 15:17:08 »
ekhem, jestem elfem a nie człowiekiem. - Creed zrobił taką minę  <poirytowany> po chwili namysłu powiedział - Mam pomysł, zabierzmy kajdanki od Jelycyna, zakuje cie a nie i bedziemy ciebie prowadzic a jakby był jakis straznik to powiemy ze jestes naszym wiezniem, jak myślisz uda się to?

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #46 dnia: 19 Czerwiec 2015, 15:31:38 »
- To nie załatwia sprawy. Strażnicy wciąż będą mogli rozpoznać w nim Traumatę. Trablinie, może ty masz jakieś propozycje? - zapytał mierzwiąc włosy na głowie. Sam nie miał żadnego lepszego pomysłu.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #47 dnia: 19 Czerwiec 2015, 16:06:40 »
- Zostawcie mnie tutaj, sam się wydostanę z miasta, pójdziecie do północnych wyjść z miasta i tam za bramami będę na was czekał. Pytanie tylko, czy potraficie mi zaufać?

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #48 dnia: 19 Czerwiec 2015, 16:10:02 »
- Pytanie, czemu mielibyśmy zaufać? Wolałbym, byś dał nam ku temu jakiś powód... najlepiej namacalny. - Nie do końca ufał temu, co mówił trablin. - Skąd mogę mieć pewność, że nie wrócisz ze swoją bandą, by się nas pozbyć?

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #49 dnia: 19 Czerwiec 2015, 17:53:03 »
- Szarlej zaufajmy mu, inaczej stąd się z nim nie wydostaniemy, ja ci zaufam ale pod jednym warunkiem, jak chcesz przejść samemu przez tą bramę? - powiedział elf do trablina trochę niepewnie.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #50 dnia: 19 Czerwiec 2015, 20:39:01 »
- Trabliny mają tę zdolność, ze wiedzą jak korzystać z cienia i mroku. Nie musicie mi ufać, znajdźcie więc inny sposób, to wy chcecie mnie ciągnąć do waszej siedziby.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Czerwiec 2015, 20:41:33 »
- Zaczekaj chwilę, Szarleju chodź na słówko. - powiedział by po chwili dodać tak żeby tylko człowiek słyszał - Czy napewno taki jest cel naszego zadania? Nie słyszałem żeby mówił coś o jakimś trablinie.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #52 dnia: 19 Czerwiec 2015, 20:49:58 »
- To fakt, nie podał nam wiele informacji, jednak wszystko wskazuje na to, że to o niego chodziło - tutaj wskazał gestem na trablina. - Nie ma się nad czym zastanawiać - dodał, po czym ponownie zwrócił się do więźnia. - Dobrze więc, spotkajmy się przy północnej bramie.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #53 dnia: 19 Czerwiec 2015, 22:10:36 »
- Dobrze zaufamy tobie lecz jesli sie tam nie zjawisz lub nas wydasz spotka cie surowa kara, chodźmy Szarleju. - Creed obrócił sie na pięcie i ruszył w stronę północnej bramy.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #54 dnia: 19 Czerwiec 2015, 22:15:25 »
Odprowadził wzrokiem sobowtóra Traumaty i ruszył za Creedem w stronę północnej bramy, gdzie za niedługo mieli się z nim znów spotkać. Wszystko szło zbyt prosto, by mogło się to skończyć w ten sposób.
- Ciekawe co wykombinuje - odezwałem się do Creeda w przekonaniu, że trablin ma nie do końca czyste intencje względem swych wybawców.
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2015, 22:21:01 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #55 dnia: 20 Czerwiec 2015, 08:41:33 »
Trablin zaszedł w cień między budynkami i skrył się w cieniu. Tyle go widzieliście.

Idąc spokojnie przez podgrodzie, mijało wam sporo czasu, powolny spacer był okazją do poznania innych niż wasze własne domki w podgrodziu. zauważyliście, ze podgrodzie się już znacznie zmieniło, nie są to tylko same zatęchłe rudery, lecz są tutaj również ładne i zadbane domostwa zwłaszcza im bliżej innych dzielnic. Niemniej jednak dotarliście do północnych kresów podgrodzia, gdzie stali strażnicy na głównym trakcie i pilnowali porządku...

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #56 dnia: 20 Czerwiec 2015, 09:28:47 »
- Nie wiem lecz jeśli nas zdradzi napewno zostanie za to ukarany, patrz, tam są strażnicy nie wiem czy to jest najlepszy pomysł, poszukajmy jakiegoś przejścia lub przejdźmy przez mur jeśli jest to możliwe. - powiedział rozglądając się jak obejść strażników.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #57 dnia: 20 Czerwiec 2015, 10:37:02 »
- Nie możemy zwyczajnie obok nich przejść? Nie zrobiliśmy nic złego - odezwałem się do Creeda, gdyż nie w smak było mi wspinanie się po murach. Tym bardziej, że byłaby to czynność zdecydowanie bardziej podejrzana, niż ominięcie strażników jak każdy inny obywatel. - Po prostu chodźmy przed bramę.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #58 dnia: 20 Czerwiec 2015, 11:09:19 »
- No dobrze, jak chcesz, prowadź.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #59 dnia: 20 Czerwiec 2015, 12:45:02 »
Szarlej przytaknął i ruszył w kierunku bramy. Miał nadzieję, że strażnicy nie zwrócą na nich uwagi i nie przysporzą żadnych kłopotów. Był jednak przekonany, że byłby to najgorszy i najmniej prawdopodobny scenariusz, wszak nie mieli powodu, by nękać nieszkodliwych obywateli.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #59 dnia: 20 Czerwiec 2015, 12:45:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything