Autor Wątek: Przyjaciel  (Przeczytany 6018 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Czerwiec 2015, 19:43:59 »
Kruk nie protestował i zakosił monety. Z pietyzmem przesypał je z powrotem do sakiewki, po czym ponownie uraczył karczmarza swoją uwagą.

240g + 10g = 250g

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Czerwiec 2015, 19:51:23 »
- Chłopie, to mój lokal, to że osoby które tu wchodzą, nawet ja mam udział w szarej strefie to fakt oczywisty, po co tu szeptać o tym. Wacuś by was nie wpuścił gdyby nie poznał waszych twarzy, kruczęta. Przecież pytałem twojego kolegę po co was tu przysłał, więc po co?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Czerwiec 2015, 19:51:23 »

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Czerwiec 2015, 19:59:42 »
- Mówił nam żebyśmy się pobłąkali tu po uliczkach i znaleźli miejsca szarej strefy w efehifon, a mówił jeszcze że ktoś nas tu znajdzie, lecz to my znaleźliśmy ciebie. - Powiedział to tak aby nie zrozumiał tego źle.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Czerwiec 2015, 20:51:52 »
- O "przyjaciela" idzie - rzekł do Jelcyna. -Masz jakichś przyjaciół? - dodał po chwili, rzucając mu pytające spojrzenie.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Czerwiec 2015, 16:47:58 »
- A widzisz, przyjaciel, chodzi wam o mojego gościa honorowego. Trzymam w piwnicy jednego Trablina, mówi, ze jest przyjacielem Traumaty. Zatem możemy dobić targu. możecie go wykupić, bo jest mi winny 100 grzywien, albo zagracie ze mną w kręgle na fajce, takie wyzwanie dla was. Co wy na to?

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Czerwiec 2015, 16:51:03 »
Elf z początku nie wiedział co ma powiedzieć gdyż nie chciał wydawać kolejnych pieniędzy ale zagranie z nim w kręgle też mogło mieć jakiś haczyk więc zapytał - A co jeśli chcieli by my zagrać w kręgle, to gdy przegramy to co wtedy? Możemy z nim najpierw porozmawiać?

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Czerwiec 2015, 16:52:08 »
- Zagramy! - krzyknął radośnie. - Przynajmniej ja... - dodał, niepewnie spoglądając na Creeda. - A masz fajkę? - zapytał karczmarza kokieteryjnie przechylając głowę, co ni cholery do niego nie pasowało.
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec 2015, 19:39:21 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Czerwiec 2015, 16:54:42 »
- Mój więzień, nikomu nie dam z nim gadać póki ktoś go nie wykupi. a skoro nikt go nie zobaczy to nikt nie wykupi, a ja chce kasę, może weźmie się za pracę i odpracuje leń, ale nie chce, mówi, ze Traumata go wyciągnie z tego. Macie okazję. Jak wybierzecie opcje by zagrać, to nie będziecie mogli go już wykupić za kasę jeżeli przegracie! cena będzie wtedy 2 razy większa! - Powiedział zakładając ręce na piersi.

//Dam wam link do gry, oboje będziecie mogli zagrać, wasze zadanie to będzie dać wynik wyższy niż mój, dostaniecie na to jeden dzień, na próby by osiągnąć najlepszy wynik.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Czerwiec 2015, 16:56:52 »
Niech stracimy, no nie szarlej? - powiedział spoglądając na człowiek by po chwili dodać - Gramy.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Czerwiec 2015, 17:47:54 »
- To zaczynamy! - Powiedział Jelcyn wrzeszcząc i klasnął w dłonie. Wszyscy ucichli, a Jelcyn zaczął mówić!

- Widzę, że świetnie się bawicie. Nadszedł więc czas na zwody! Chętnych proszę o przejście w tamtym kierunku. - Wskazał ów kierunek. -  Jest to konkurs zręcznościowy polegający na sterowaniu kulą przy użyciu tych zwojów magicznych! Zanim jednak użyjecie zwoju, musicie zapalić bagienne ziele! - Powiedział i udał się w kierunku sali, gdzie rozwinięto już maty i osadzono kulę, każdy mógł spróbować swoich sił. Otwarto szafę, a w niej rzędem ułożone setki fajek z nabitym bagiennym zielem.

- Mamy zakład, pokażcie co potraficie! - Powiedział do was, podając fajki.

//Macie czas do jutra, do godziny 18tej na przesłanie wyniku, pokazujcie go w postach. Jutro o tej porze ogłoszę, czy wam się udało pokonać Jelcyna :) . Musicie napisać post wraz z wynikiem, jeżeli poprawicie go, edytujcie post wstawiając nową grafikę. Oba wasze wyni9ki są liczone osobno, wystarczy, że jeden z was pokona wynik, który ja podam  <ignorant>.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Czerwiec 2015, 18:58:24 »
//: ÂŻeby było bardziej realistycznie - też sobie zajaram :D

Gdy Szarlej rozpoczął grę, zapomniał o bożym świecie i zatracił się w zdobywaniu kolejnych punktów.

//: Póki co nie udało mi się wiecej niż 22 :P
http://www.tinypic.pl/lzfbac764lv5

EDIT: 31!!!
http://www.tinypic.pl/8bvvmxt5gz8t
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2015, 12:14:13 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Czerwiec 2015, 15:23:47 »
Creedowi tak dobrze szło że nie wiedział co się dzieje wokół niego

//Udało mi się zdobyć 46 punktów

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Czerwiec 2015, 18:14:41 »
Gdy Jelcyn zobaczył wasze wyniki szczęka mu opadła.

- Pier*olę nawet nie próbuję... Wygraliście skurczybyki, dobrze dla was. - Powiedział i machnął na was ręką, zaprosił w kierunku schodów prowadzących na górę, tam były drzwi od boku, które prowadziły do piwnic speluny. - Tam go znajdziecie, oto klucz. Uważajcie, żeby wam nie uciekł, jest w kajdankach, ale te skurczybyki potrafią kryć się w cieniu, weźcie jakąś lampę, świecę najlepiej, co rozświetlicie sobie trochę terenu. - Powiedział oddając wam klucz do piwnicy speluny.

//Nie dam wam mojego wyniku, bo wstyd... 11 pkt najwięcej udało mi się osiągnąć ;/

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Czerwiec 2015, 18:41:46 »
// <; niemartw się, mój pierwszy rekord który miałem i nie mogłem pobić to 4

Creed zabrał klucz i poszukał świecę i jeśli takowa była zabrał ją i zszedł powoli na dół, gdy już go nie było widać wyciągnął miecz na wszelki wypadek gdyby zostali zaatakowani.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Czerwiec 2015, 18:54:22 »
Po otwarciu drzwi, dojrzeliście na schodach trablina zakutego w kajdanki. wyglądał mizernie, stał i tak patrzył na was.

- A wy co, też chcecie mnie zabić jak ten tutaj? Nie dam się!

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Czerwiec 2015, 19:25:01 »
- A jak niby się zamierzasz bronić? - zdziwił się i pokazał trablinowi język.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Czerwiec 2015, 20:02:29 »
- A wiesz jak łatwo udusić kajdankami? Jelcyn już tak 2 zbirów stracił, może czas na kolejnych? - mówił trablin

- Przysłał ich twój Traumata, Wygrali zawody ze mną o twoją głowę, także jesteś wolny możesz z nimi iść. - Powiedział Jelcyn tracąc cierpliwość słuchając przechwałek, niestety prawdziwych.

-
No to co, zaprowadzicie mnie do Traumaty? Czy wypuścicie poza tym lokalem?
- Zapytał Trablin wychodząc z piwnicy i stając obok was.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #37 dnia: 18 Czerwiec 2015, 20:05:33 »
- Nie bój żaby, gremlin. Puścić Cię nie możemy, chyba, że lepiej płacisz - tutaj się wymownie uśmiechnął. - Krzywda ci się, tak czy owak, nie stanie. Dotrzesz do Traumaty, a sztuczek bym nie próbował.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Czerwiec 2015, 21:11:53 »
Spokojnie trablonie, czy ty jesteś "przyjacielem" traumaty? Co możesz nam powiedzieć, gdyby przyszli my cię zabić nie grali by my w tą grę. Pomóż nam a my pomożemy tobie. - powiedział chowając miecz.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #39 dnia: 18 Czerwiec 2015, 22:52:13 »
Gdy wyszedł na światło dzienne zauważyliście, ze wygląda dokładnie tam samo jak Traumata Malahar, nawet ma takie same ciuszki, tylko trochę ubrudzone, pożółkłe i zniszczone długim pobytem w tej piwnicy i szarpaniną.

- Nie jestem przyjacielem, raczej jego drugą twarzą, zajmuję się Czarnym Klifem gdy go nie ma, W końcu nie wszyscy z Czarnego klifu rozumieją sens współpracy w projekcie pod kryptonimem "Szara strefa", dlatego traumata siedzi u was, by przekonać cały czarny klif, wraz z kliką zwaną "ligą" i wzmocnić nasze struktury. Póki co sprawowało się to dobrze, jednak moja tygodniowa nieobecność musiała mieć wpływ, dlatego pewnie was po mnie wysłał, na szczęście. Tylko cholera, skąd on w ogóle wiedział, ze będę w Efehidon? Ten potwór mnie zawsze zaskakuje. To róbcie co macie zrobić, bo czas leci a ja na Czarny klif musze pędzić.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #39 dnia: 18 Czerwiec 2015, 22:52:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top