Autor Wątek: Przyjaciel  (Przeczytany 5964 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #100 dnia: 29 Czerwiec 2015, 15:39:07 »
Szarlej spuścił głowę w akcie rezygnacji, po czym wyszedł ze sklepu, póki mógł to zrobić o własnych siłach. Gdy znalazł się już na świeżym powietrzu, rozejrzał się dokoła. Przez chwilę podziwiał jakże malowniczą panoramę podgrodzia Efehidon, po czym podjął decyzję, która niechybnie zaskoczyłaby wielu. Spojrzał wtem Creedowi głęboko w oczy, westchnął przeciągle i przemówił głosem zdradzającym zmęczenie.
- Chodźmy poszukać Przyczułka.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #101 dnia: 29 Czerwiec 2015, 15:53:45 »
Mi się wydaje że jeżeli to miało by być tutaj to nie musieli by my płacić, zresztą nie miałem zamiaru zapłacić mu ani grzywny, ktoś ma nas znaleźć, TYLKO gdzie. Może faktycznie chodźmy poszukać tego przyczułka, może tam coś będzie, ja nie mam już pomysłu co zrobić i gdzie się udać. - Creed wnerwił się tym faktem że plątają się bezsensownie po efehidon

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #101 dnia: 29 Czerwiec 2015, 15:53:45 »

Canis

  • Gość
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #102 dnia: 30 Czerwiec 2015, 14:41:40 »
CHODZÂĄC IS ZUKAJÂĄC zauważyliście kilku siedzących mężczyzn na krawędzi drogi.  Już po wyglądzie widać było, że nie mają pracy, byli zebrakami. Jeden z nich grał na lutni a przed nim stał stary zniszczony porcelanowy kubełek, do którego przechodnie co rusz wrzucali łatwą grzywnę. Kilkoro siedziało obok i już liczyło zyski i zakupy, które zrobią w "Białych Myszkach". Jeden z nich wstał i podszedł do was.



- Dajcie o pany jedną grzywnę... Na wino mnie brakuje. - powiedział wyciągając dłonie w proszącym geście.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #103 dnia: 30 Czerwiec 2015, 14:45:53 »
Ręka Szarleja odruchowo, a może nawet mimowolnie powędrowała w kierunku sakwy, wydobyła jedną monetę i oddała ją w ręce żebraka.
- Dasz mi potem łyka.

Canis

  • Gość
Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #104 dnia: 30 Czerwiec 2015, 15:16:06 »
Uśmiechnął się cwaniacko.

- Myślę, że mam coś co by Cie bardziej zainteresowało, od mojego przyjaciela, lepsze niż łyk wina. Wasze zadanie się zakończyło, możecie wracać do domów. - po tych słowach podszedł do swojego kolegi, który grał na lutni. Zabrał od niego mały woreczek. - A to dla was. - powiedział dając wam worek pełen rubinów.

Nazwa: Woreczek wypełniony drobnymi rubinami
Wartość: 150 grzywien

Wyprawa zakończona!

Podsumowanie: Gracze dostali polecenie znalezienia 3 najważniejszych miejsc szarej strefy, jednak byli świadomi, że są w stanie sami odkryć jedynie dwa miejsca z nich. Odwiedzili miejsca, w jednym z nich wygrali zawody, dzięki czemu uwolnili pracownika Traumaty Malahar, w drugim niestety zdołali zniechęcić do siebie sprzedawcę. Przy okazji odwiedzin w tym sklepie, zostali napadnięci przez demona Nirsala i zaatakowani przed dwa ogary. pokonali je z trudem i ruszyli dalej. po odwiedzinach tych miejsc zostali zagadniecie przez przyjaciela traumaty, zdali jego test ofiarując mu grzywnę na wino. W nagrodę od Traumaty, za pośrednictwem wspomnianej oso by, żebraka, otrzymali woreczek drogocennych kamieni, rubinów.

Nagrody:

Szarlej i Creed Canue:

Nazwa: Woreczek wypełniony drobnymi rubinami
Wartość: 150 grzywien

Talenty:

Szarlej
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 złoty talent

Creed Canue
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 brązowy talent
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2015, 16:21:48 wysłana przez Salazar Trevant »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #105 dnia: 30 Czerwiec 2015, 16:48:26 »
//: Zmieniam sobie 1 złoty talent na 3 brązowe talenty.

Szarlej:
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 3 brązowe talenty

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przyjaciel
« Odpowiedź #105 dnia: 30 Czerwiec 2015, 16:48:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything