Autor Wątek: Górski szlak  (Przeczytany 4486 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zarafirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 15
Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Czerwiec 2015, 19:27:06 »
- Och jak to. Czyżby  Silion aep Mor Pierwszy Wysłannik, nie powiedział Ci o mnie? rozległ się głos gdzieś ze środka sali słyszalny dla wszystkich. (Jak będzie inaczej to powiem)
- I po co te nerwy? Ja jestem jego dobrodziejem, który go wybrał i obdarował tym właśnie amuletem, który jest jedynie zalążkiem mojej mocy. Ale jak widzisz okazał się nie godny. Chce się go zrzec!   Po chwili dodał już z innego miejsca sali:
- Ja Ci się przedstawiłem. Teraz ty przedstaw się mi.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Czerwiec 2015, 19:30:44 »
Jaszczur schował topór za pas.
- Jestem Szeklan Caved i powiedz mi czemu ja mam ci zaufać? Miałem już spotkania z kilkoma twojego pokroju i ręke straciłem. Skąd mam wiedzieć że służysz Rasherowi a nie jakiemuś pomiotowi? - powiedział szczerą prawde która w nim zalegała.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Czerwiec 2015, 19:30:44 »

Offline Zarafirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 15
Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Czerwiec 2015, 19:43:47 »
- Rasherowi? Nie, nie służę mu.  Zaśmiał się przez chwilę, aż ciarki przeszły wam po plecach.
- Widzę, że Silion nic Ci nie powiedział.  Znowu z innego miejsca po chwili:
- Powiedz mi kogóż to nazywasz pomiotem?  Nie czekając na odpowiedz kontynuował.
- Czyżby tak szpetnie przez was nazwane demony? Te na, które została zrzucona odpowiedzialność za zachwianie równowagi wszechrzeczy? A czyżby teraz wszystkie nie były zamknięte w otchłani? I co powiesz mi, że teraz nie ma wojen? Nie ma rzezi? Nie ma waśni? To co ty nazywasz demonem jest tylko zagubioną duszą, której nie dano drugiej szansy. Obarczono winą i wciśnięto do Otchłani. Jam jest Zarafirgin. Tak zwany boski demon. Mówię jako posłannik Pierwotnych. Proszę Cię, żebyś zastąpił niegodnego Siliona i przejął jego posługę. Naszym celem jest wydostanie się zza bramy zabitej dziewięcioma pieczęciami i stworzenie drugiego nieba. Dla tych co zbłądzili. Pragniemy, by każdemu dano drugą. trzecią, czy nawet czwartą szansę. Szansę, która nam nie była dana.
Ale nie bój się. Wynagrodzimy Ci to.
  Po tych słowach wokoło twojego lewego kikuta zaczął pojawiać się dym. Zobaczyłeś odbudowujące się kości, mięśnie, skórę i nerwy. Znowu miałeś rękę. Mogłeś nią poruszać. Wtem Zarafirgin odezwał się znowu.
- Ale my też nie dajemy nic za darmo.  W tym momencie twoja ręka bezpowrotnie się rozpłynęła.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Czerwiec 2015, 19:50:57 »
Widząc dym i odradzającą sie ręke zdębiał. Cholera, to nie do wiary.. przeszło mu przez myśl jednak ręka szybko sie rozpłyneła. Zacisnął mocniej szczęke ze wściekłości po czym wypalił.
- Myślisz że sie tak możesz mną bawić? I to dawnym sługą Zartata, to jesteś w błędzie. To przez takich jak ty straciłem ramie, z czym sie nie moge do dzisiaj pogodzić, a ty ich nazywasz zabłąkanymi duszami. Czego ty ode mnie jeszcze rządasz? Zaufania? Nigdy w życiu.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Czerwiec 2015, 19:53:51 »
- Szeklan, straciles reke przez nieudolnosc twoich towarzyszy ktorzy ci nie pomogli... Kazdy zasluguje na druga, trzecia, dziesiata szanse, nawet ty. Nie zmarnuj tej szansy. - mowil spokojnie.

Offline Zarafirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 15
Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Czerwiec 2015, 19:59:01 »
- Chce twojego zaufania i posługi. W zamian oferując moje zaufanie i moje dary. Ale jak chcesz. Do wyjścia masz parę kroków.  Rzekł spokojnie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #46 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:00:54 »
- Szeklan! Twoi towarzysze, zamiast cie zaslonic, badz wspomoc lepsza bronia, pozwolili ci samemu walczyc. Sa wspolwinni utraty twej reki. Zauwaz to. - kontynuowal.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #47 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:04:35 »
- Mam bratać sie z demonem? - powiedział przez zęby, widać było jak jego prawa ręka drga.
- Niech ci będzie, przyjme ten amulet ale pamiętaj jedno nigdy nie ulegne wam, przyjmuje go tylko ze względu na mojego przyjaciela. - powiedział do otoczenia.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:08:08 »
Krasnolud tylko spuscil glowe spogladajac w ziemie.

//Tak btw. Nie lubie jak ktos pisze "Sil" poza mna i Ar :/

Offline Zarafirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 15
Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #49 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:20:11 »
- Hah!  ÂŻachnął się demon.
- Jeszcze nie wiesz na czym ma polegać twa posługa, a już żeś na nią gotów? Amulet to dar który chce Ci dać w zamian za posługę, a nie z jakiejś przyjemności obdarowywania ludzi nim. To jest cząstka mnie. Odrzucając mnie odrzucasz i nią.  Po dłuższej przerwie.
- Rozumiem, że ciężko jest Ci zaprzeczyć temu co mówiono Ci o nas. Brzydzę się tym, że muszę kusić was darami, żeby przedstawić wam moją rację.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:23:35 »
Krasnolud z opuszczona glowa podszedl do jaszczura, zdjal amulet z szyi i polozyl na wyciagnietej dloni. Potarl go jeszcze odrobina krwi. Przepraszam.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:28:11 »
- Zasłużyliście sobie na taki los, trzeba było żyć uczciwie. - powiedział po czym splunął na ziemie. Wtedy do jego ręki wsadzono mi amulet. Czyli nie mam już wyjścia pomyślał po czym dodał.
- Czego rządasz pomiocie otchłani?

Offline Zarafirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 15
Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #52 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:32:11 »
- Rzuć amulet o tę ścianę niegodny i odejdź. Wróć jak będziesz gotów na prawdę. My dajemy drugą szansę. A ty Silionie poniesiesz konsekwencję swojego czynu tak jak zapowiadałem.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #53 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:36:43 »
- Nie, Zarafirginie! On zasluzyl na to by dac mu szanse, trzeba go tylko naprowadzic! - krzyknal w eter. - A ty szeklanie nie rezygnuj z tej reki. Posiadziesz niewyobrazalna sile.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #54 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:43:57 »
- Ale będe Silionie zniewolony, nie chce takiego życia. Sikąd wiesz czy ta obietnica nie jest tylko cukiereczkiem, który sie rozpłynie i nic z niego nie będzie. - po tym powiedział do demona. - Próbuj mnie przekonać, może ci sie uda.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #55 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:52:46 »
- Bo tez w tym siedze? - zapytal ironicznie.

Offline Zarafirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 15
Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #56 dnia: 11 Czerwiec 2015, 21:01:24 »
- Zniewolony powiadasz? Silionie powiedz mu czyś czuł się zniewolony? Czy zakułem cię w łańcuch i zmuszałem do czegoś czego nie chciałeś?  Po czym znowu zwrócił się do was:
- Jedyne czego wymagałem to dochowania danej mi obietnicy. Ja jej dochowałem dając Silionowi amulet, a co za tym idzie wielką moc. Czemuż mi nie wierzysz Szeklanie z Tihios? Czyż z samego faktu iż jestem demonem? Czyż zgodziłbyś się na taką samą propozycję z ust anioła zważając na to, że już nie jesteś sługą Zarata? Powiedz mi czy twój bóg kiedyś do ciebie przemówił? Nazwaliście mnie boskim myśląc, że jestem tak samo odległy i niedostępny jak wasi bogowie. Jednak jak widzisz jestem tu i składam Ci uczciwą propozycję.  Na chwilę zawiesił głos i odezwał się z innego kąta sali.
- Twoja posługa miała by charakter prosty. Chcę, byś chodził po świecie i przekonywał do mych racji. Każdy zwolennik, przyprowadzony do mnie i dający świadectwo swojej wiary, wiąże się z nagrodą dla ciebie, jako wiernego sługi. Dodatkowo pragnę byś nosił ten medalion godnie. Nie zdejmując go i nie wstydząc się go. Wiedz jednak, że będę cię z tego rozliczał. Zależnie od zasług będę cię nagradzał lub karał lub nie robił ani tego ani tego.
// Częstotliwość rozliczeń zależałaby od tego jak bardzo jesteś aktywny i zaangażowany w sprawę.
- Silion działał na tych samych warunkach lecz okazał się słaby i się poddał.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #57 dnia: 11 Czerwiec 2015, 21:03:32 »
Widzicie, że obaj świadkowie waszej rozmowy są przerażeni i skuleni w najdalszym kącie sali bojący się nawet oddychać.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #58 dnia: 11 Czerwiec 2015, 21:08:04 »
- Bylo calkiem ciekawie, lecz ostatnio czuje sie troche slabo a i moj szybki, zagoniony tryb zycia dziala tylko na szkode. Szeklanie, to twoja szansa na stanie sie wielkim.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Czerwiec 2015, 21:08:48 »
Jaszczur opuścił głowe po czym powiedział.
- Nigdy nie widziałem Zartata ani Rashera jednak wierze w niego. Dobrze, dotrzymam słowa tylko oszczędz tych nieszczęsnych ludzi, którzy to wysłuchują.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Czerwiec 2015, 21:08:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top