Autor Wątek: Górski szlak  (Przeczytany 4488 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Górski szlak
« dnia: 09 Czerwiec 2015, 16:58:24 »
Nazwa wyprawy: Górski szlak.
Prowadzący wyprawę: Silion aep Mor/Rodred
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Znajomość tematu. Zgoda prowadzącego.
Uczestnicy wyprawy: Silion aep Mor, Szeklan z Tihios



Krasnolud powoli wyszedl z domu i usiadl na progu, zaczerpnal kilka oddechow, ostatnio cos czul sie slabo. Spojrzal na Szeklana idacego w jego strone, czekal az wyjdzie. - Ech... Ostatnio cos nie mam sil na nic... - rzekl leniwie.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2015, 21:04:20 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Czerwiec 2015, 19:40:11 »
Jaszczur wyszedł na zewnątrz trzymając pod pachą swój hełm. Na polu dało sie wyczuć łagodne powiewy wiatru. Usiadł koło przyjaciela i spojrzał na niego.
- Za dużo masz roboty na głowie. Dychnij troche od tego. - powiedział kładąc hełm obok.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Czerwiec 2015, 19:40:11 »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Czerwiec 2015, 19:48:57 »
Krasnolud spojrzal na jaszczura zmeczonym wzrokiem. - Taa, dobry pomysl. Przeszedlbym sie, odetchnal troche lesnym powietrzem. - spojrzal na spacerujacych uliczkami obywateli. W drzwiach stanela Milva. - No to idz sie przejdz, najlepiej do lasu! Jaki problem? - zapytala pewnym glosem.
- No w sumie czemu nie. Szeklan masz ochote? Po drodze mozemy sie napic. - usmiechnal sie lekko.

//13:12, 20oC

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Czerwiec 2015, 19:59:12 »
Jaszczur wstał z bruku i podniósł z ziemi hełm po czym z uśmiechem na twarzy spojrzał na uliczki dzielnicy.
- Ja z chęcią się przejdę. Może panienka też by się z nami przeszła? - zapytał zawieszając wzrok na maurence. Miał  dziś humor jak nigdy, odpoczynek dobrze na nim robi.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:06:59 »
Krasnolud zasmial sie slyszac slowa jaszczura. - Milva idziesz? - zapytal kobiete. Maurenka spojrzala na mezczyzn smutnym wzrokiem i powiedziala cicho. - Moze nawet i bym poszla ale musze ogarnac ten dom bo zrobil sie tutaj taki bajzel ze nie moge nic znalezc.
Krasnolud wstal z progu, czul juz sie troche lepiej lecz wciaz niestabilnie. - No to jak Milva zostaje to chodzmy. - usmiechnal sie krzywo. Sil powolnym krokiem ruszyl w strone bramy miasta. Na ulicy bylo ogolem wesolo, ludzie rozmawiali, spacerowali, dzieci ganialy sie nawzajem bawiac sie w berka. Slonce wysoko na niebosklonie przyjemnie przygrzewalo.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:13:08 »
Jaszczur szedł powolnym krokiem. Nigdzie się im nie spieszyło, czasu było aż nad to. Przyjemne promienie słońca grzały w głowę jaszczura. Szedł wpatrując się w ludzi i w okolicę. Stalowe buty obijały się o bruk wydając charakterystyczny brzęk stali.
- Widzę że wreszcie dobrze się urządziłeś. - powiedział spoglądając przed siebie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:21:56 »
Krasnolud szedl spokojnym krokiem lustrujac okolice. Spojrzal na jaszczura. - Tak! Milva zrobila mi niespodzianke jak mnie nie bylo. Silion przystanal na chwile i spojrzal na ramie przyjaciela. - Jak to bylo z twoja reka, bo nigdy dokladnie nie opowiadales? - zapytal ponownie ruszajac.

//Ktora on ma reke urabana tak z ciekawosci? :D

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:25:29 »
//Lewą mi ujebali.

Jaszczur odkrył kikuta a płaszcz odrzucił na bok.
- Walczyłem na Zuesh z demonami. Miałem stalowy topór a wiesz dobrze że demony się tego nie imają. Wyprowadził mnie z szyku, najpierw rozcharatał mi bok a później odrąbał mi ręke. Gdyby nie Gordian to marnie by ze mną było. - powiedział do ciebie. Z jego twarzy znikł uśmiech a twarz zrobiła się poważna.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:31:34 »
Krasnolud zrobil taka mine :/ Spojrzal na kikuta i normalnie musial sie napic, nie zeby sie brzydzil, poprostu znow go zeslabilo, odkorkowal manierke i lyknal troche bimbru, podal ja jaszczurowi. - Masz napij sie! Ach... Szczerze mowiac to powazna sprawa. - spojrzal w dal, wlasnie wyszli z obywatelskiej i kierowali sie do bramy miejskiej od strony lasu. - Co bys powiedzial jakbym ci powiedzial ze mam cos co pomogloby ci chociaz czesciowo odzyskac sprawnosc? - zapytal spokojnie.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:34:59 »
Jaszczur wziął manierke i wziął porządnego łyka. Płyn rozlał się po jego gardle przyjemnie piekąc.
- Proteze? Gordian już nie raz mi ją oferował. Zawsze można spróbować coś wymyśleć choć nie obiecuje że to wypali. Zbyt przywiązałem się z tym brakiem ręki. - powiedział podając ci ją z powrotem.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:40:45 »
Krasnolud zdziwil sie. - Proteze? Hah, nie. Spojrz. - wyjal spod plaszcza swoj amulet. - To przepełniony boską mocą amulet pewnego potężnego wojownika. Dzieki niemu czujesz wsparcie samego Rashera. Dzieki niemu jestes szybszy, zwinniejszy i bardziej efektywny. - usmiechnal sie. - Jesli chcesz, moge ci go oddac, ja nie wierze w Rashera, mym bogiem jest Innos. Lecz wiedz ze drugiego takiego nikt nie ma. - zdjal amulet z szyi i trzymal go za lancuszek. - Dotknij!

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:45:50 »
Jaszczur spojrzał na amulet, już go wcześniej widział u krasnoluda.
- Ja wierze w niego, wiare w Zartata porzuciłem dawno. - powiedział po czym wziął do ręki amulet. - Może i coś w tym jest. Zawsze można spróbować jak on działa tylko że należy do ciebie. - powiedział oddając ci go do ręki z powrotem.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:49:10 »
//To Lorn go widzial...
Silion ponownie zalozyl amulet na szyje i schowal pod plaszczem. - Nie przywiazuje sie do przedmiotow... po chwili. - Chetnie ci go przekaze, jesli tylko Rasher bedzie przychylny! No ale zobaczymy! - rzekl i ruszyl szybszym krokiem w strone bramy.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:51:58 »
Jaszczur przyspieszył lekko kroku. Nie musiał tego robić, kroki krasnoluda nie były za szybkie z powodu małych nóg.
- Ile byś za niego chciał? Nie mam teraz za wiele przy sobie. - powiedział sięgając do pasa po skórzany mieszek pełny grzywien.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Czerwiec 2015, 20:55:06 »
- Co łaska! - rzekl powaznie niczym archont z ambony. Dotarli do bramy. Niedaleko malowal sie las, duzy gesty las. - O tak! Las, lesne powietrze, tego mi trzeba! - szybko ruszyl w jego strone.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Czerwiec 2015, 21:00:18 »
Jaszczur wraz z krasnoludem weszli do lasu. Drzewa przyjemnie dla uszu szumiały pod naporem lasu. Wbił swój wzrok w korony drzew wpatrując się w ich ruchy. Przystanął na chwile wyciągając z sakiewki 200 grzywien po czym podszedł do krasnoluda.
- Trzymaj, wezmę go. - powiedział podając mu grzywny.

313 - 200 = 113 grzywien

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Czerwiec 2015, 21:03:57 »
Krasnolud spojrzal na jaszczura dziwnym wzrokiem. - Spokojnie, dostaniesz go! Lecz najpierw musimy uzyskac przychylnosc Rashera... Jakis pomysl jak to zrobic? Jakas ofiara czy cos? - gdy chodzili po lesie dostrzegli mala jaskinie w skale. - Patrz, jaskinia, sprawdzmy ja! - rzekl z podnieceniem. - Dzieki za pieniadze!

//Silion otrzymujesz 200 grzywien.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2015, 21:58:37 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Czerwiec 2015, 18:30:36 »
Słysząc słowa Siliona spojrzał w stronę jaskini. Zarośla lekko zasłaniały ją swoini liśćmi. Zrobił kilka kroków do przodu po czym zwrócił sie do krasnoludam
- Sprawdzić zawsze można. Chodźmy. - powiedział do ciebie zmierzając w stronę jaskini.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Czerwiec 2015, 18:53:54 »
Zagłębiliście się w jaskinie. Po wilgotnych skałach spływa strumyk znacznie podnosząc wilgotność powietrza.  Gdy wasz wzrok przywykł do ciemności zobaczyliście, że z głębi jaskini dociera do was blask ognia i cichy trzask suchych gałęzi.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Czerwiec 2015, 18:55:39 »
-Ogien?- rzekl cicho zdziwiony, powoli i ostroznie zaglebil sie w jaskinie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Górski szlak
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Czerwiec 2015, 18:55:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top