Autor Wątek: Test kruka #24  (Przeczytany 2706 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Wrzesień 2015, 23:50:36 »
Nóż zniknął równie szybko jak się pojawił, podobnie jak nieznana postać go dzierżąca.
-Masz jaja żabo, więc dam ci okazję do pokazania kim naprawdę jesteś. Nie wiem czy słyszałeś o "Wielkim" Maxie? Cóż, nazywają go tak nie na darmo. Max nosi przy sobie szczęśliwy wisiorek. Tak się składa, że ma on w sobie dość rzadki kamień, jednak właściciel nie jest na tyle rozgarnięty by zdawać sobie sprawę z jego wartości. Zdejmij wisiorek z karku Maxa, a wynagrodzę cię porządnie. Co ty na to?

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Wrzesień 2015, 23:54:22 »
Kermos obejrzał się za siebie, lecz nic nie zobaczył. Wzdychnął.
Ech, ta magia.
Przeniósł wzrok na mężczyznę od gołębi, którego dalej będzie tak nazywać.
-W końcu konkrety. Po pierwsze, jak mnie wynagrodzisz? Po drugie, gdzie znajdę tego Maxa? Po trzecie, jak go rozpoznam?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Wrzesień 2015, 23:54:22 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Wrzesień 2015, 09:56:18 »
-Max lubi się rozerwać w dzielnicy biedoty, gdzie organizują walki na pięści za pieniądze. Tak  jak mówiłem nie na darmo nazywają go wielkim. Poza tym też jest łysy. - odpowiedział. -Skapnie ci nieco pieniądza, oto jaka nagroda cię czeka.

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Wrzesień 2015, 18:17:23 »
Na twarzy Kermosa zagościł niewielki uśmieszek. W końcu pojawiło się ciekawe wyzwanie.
-Powiedz mi jeszcze gdzie organizują te walki, bym nie błądził po całej dzielnicy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Wrzesień 2015, 20:07:17 »
-Miejsca się zmieniają, tak żeby nie zostać wykrytym przez straż, więc będziesz musiał je znaleźć na własną rękę.

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Wrzesień 2015, 22:41:50 »
Kermos przytaknął. Zostawił mężczyznę samego z gołębiami i opuścił park. Udał się do dzielnicy biedoty. Najbardziej obskurny obszar w samym sercu kraju. Jego skórzane buty były całe w błocie już po kilku krokach. Jednak nie to było jego zmartwieniem, a znalezieniem odpowiedniej osoby, która mogłaby go wprowadzić w świat nielegalnych walk i hazardu. Liczył, że ktoś rzuci mu się w oczy, jak to się stało ostatnim razem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Wrzesień 2015, 13:00:17 »
Niestety w dzielnicy biedoty jakieś 80% społeczności wyglądało podejrzanie. Pełno złodziei, szubrawców i innego elementu. Trzeba było to znaleźć w jakiś inny sposób, tylko jaki?

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Wrzesień 2015, 17:16:28 »
Właśnie ten sposób był dość ciężki do znalezienia. Przynajmniej dla Kermosa, który większość problemów rozwiązywał szybko i brutalnie. I właśnie brutalnością chciał zwrócić na siebie uwagę, co nie jest najlepszy pomysłem, skoro chce pozostać w ukryciu. Ale zaćmienie trwało dość długo więc postanowił działać. Dlatego też szukał jakiegoś osiłka na którym mógłby pokazać swoje umiejętności walki.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Październik 2015, 21:44:21 »
W oddali zauważyłeś grupkę czterech mężczyzn. Jeden z nich najwyraźniej znalazł się w drobnych tarapatach, bo trójka pozostałych wyglądała raczej na wspólników. Jednak samotnik wysupławszy jakiś mieszek uratował się. Zapewne był winny im dług czy przysługę. Wyjątkowo zadowolona z siebie trójka zostawiła dłużnika i ruszyła ulicą w tą stronę gdzie stałeś. Po prostu kierowali się w tamtym kierunku. Dwójka z nich była raczej budowy pospolitego cwaniaczka, z kolei ten trzeci był już od nich zdecydowanie większy i silniejszy. Ewidentnie musiał być przywódcą.

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Październik 2015, 22:28:17 »
Dama w opałach i dzielny rycerz ratujący ją z opresji. Z tym, że damą był jakiś nieporadny mężczyzna a rycerzem turdnaszan z trudnym charakterem. Ale co począć. Kermos miał nadzieję, że pakowanie się w taką sytuacje opłaci mu się. Dlatego też stanął w rozkroku na drodze tych osiłków i założył ręce na piersi. Posłał im groźne spojrzenie ze swoich wyłupiastych oczu.
-Oddajcie co nie wasze.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Październik 2015, 18:56:03 »
-Jak nie nasze. Ten szczur był mi winny grzywny za grę w kości. Nie znał umiaru w hazardzie to teraz ma. - niby tłumaczył się osiłek. -Zresztą co cię to obchodzi żąbulcu. Wynoś mi się stąd zanim moim kolegom znudzi się jedynie chodzenie obok.

3x Bandyta
« Ostatnia zmiana: 16 Październik 2015, 19:55:12 wysłana przez Anette Du'Monteau »

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Październik 2015, 19:55:44 »
Powieka Kermosa lekko zadrżała. W zasadzie to miał gdzieś ich wymówki skąd wzięli pieniądze. Nawet gdyby powiedzieli, że zasadzili je w ogródku i wyrosło drzewko z monetami puściłby ich. Ale wypowiedzieli o jedno słowo za dużo. Coś co przypomniało mu o niemal całym życiu, gdzie był wyśmiewany, wytykany palcami i ogólnie prześladowany z racji tego, że był rasy turdnaszan. Kiedyś coś w nim pękło i żywił do świata jeszcze większą nienawiść niż sam zaznawał. A takie traktowanie wyzwalało u niego najgorsze emocje. Jednak w Pakcie nauczył się je kontrolować. Przelał je wszystkie w magiczną energię. Chciał ją skierować prosto w osiłka, ale w porę się opamiętał i przypomniał sobie o dwóch pozostałych. Skumulował więc energię w dwóch dłoniach, które powoli unosił do góry, jakby chciał pokazać, że się poddaje. Jednak on nie miał takiego zamiaru. Wziął głęboki oddech i uspokoił umysł. Wściekłość pomagała zbierać energię, ale przeszkadzała w jej używaniu. Używając energii swej duszy uformował magię w kształt sopla lodu.
-Izosh! Izosh!
W jego uniesionych rękach pojawiły się sople lodu, które szybko posłał w dwóch stojących na skraju bandytów. Zimny pocisk przebił ich piersi, a matowy lód zabarwił się na czerwono. Wyglądało to pięknie, kiedy jeszcze ciepła krew topiła zimne sople i robiła w nich ścieżki niczym rzeka spływająca z gór. Jednak teraz nie było czasu na podziwianie. Został jeszcze trzeci. Jednak nie na długo. Zanim zdążył zorientować się z kim mają do czynienia już leżał na ziemi Został tam wyrzucony przez niedoszłego maga za pomocą kolejnego pocisku telekinetycznego. Kermos zdjął z pleców kostur i złapał go za sam koniec. Uniósł część zakończoną kryształem wysoko w górę, potem za plecy. Podszedł tak do leżącego osiłka i wykonał zamach z całej siły. Siła grawitacji i ciężar kryształu zrobiły swoje podczas kontaktu z czaszką bandyty. Ta roztrzaskała się chlapiąc wokół kroplami krwi i kawałkami mózgu. Turndaszan oblizał wargi na ten widok. Założył broń na plecy. Nadal kapała z niej czerwona ciecz robiąc kilka plam na szacie.

//Użyto: Sopel lodu, koncentracja, telekineza, zrównoważony potencjał.
« Ostatnia zmiana: 16 Październik 2015, 20:12:38 wysłana przez Kermos »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Listopad 2015, 23:06:06 »
Walki nie obyła się bez hałasu, a więc ktoś musiał to zauważyć. Było kilka takich osób. Jedyne co usłyszałeś z ich strony to niezbyt pochlebne słowa na własnym temat i przejawy lekkiego strachu.
-Pierdolona żaba! Wołajcie straż i paladynów! - mniej więcej tak wyglądały reakcje na całe zajście.

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Listopad 2015, 22:44:50 »
I tyle z prób działania po cichu. Starając się nie wpadać w panikę przykucnął przy osiłku z rozbitą głową. Szybko sprawdził, czy to aby nie poszukiwany przez niego Max zwany Wielkim. Nie miał czasu przeszukiwać kieszeni, więc spojrzał na jego szyję, czy nie był tam zawieszony wisiorek, który był celem jego zadania. Jeśli on tam się znajdował to zerwał go. Odwrócił nerwowo głowę, czy aby straż już nie nadbiega. Szybko podbiegł do ofiary nieistniejącej już bandy i szarpnął go za ramię.
-Widzisz co przez ciebie się stało? Teraz musimy uciekać!
I lekko popychając go telekinezą do przodu, sam zaczął uciekać prosto w jakąś boczną, ciemną uliczkę.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Styczeń 2016, 18:16:56 »
Zero reakcji ze strony prowadzącego od 15 listopada 2015 roku. Prowadzący zadanie dostaje karę w wysokości 500 grzywien, które należy uiścić w Ratuszu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #24
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Styczeń 2016, 18:16:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything