Autor Wątek: Interes życia.  (Przeczytany 3934 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Interes życia.
« dnia: 05 Czerwiec 2015, 17:20:25 »
Nazwa wyprawy: Interes życia
Prowadzący wyprawę: Silion aep Mor
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% walki dowolną bronią, ogarnięcie, trochę myślenia.
Uczestnicy wyprawy: Dael

Po pożegnaniu się z jaszczurem i życzeniu mu dobrego dnia Dael ruszył w stronę portu. Przechodził uliczkami miasteczka aż udało mu się dojść do portu. Lecz już na miejscu pojawił się jeszcze jeden problem. Gdzie jest karczma 'u Tomiego' ? Rozglądał się ile mógł ale nie mógł jej wypatrzeć.
//-Jak coś, odpisze za godzinę, teraz na moment znikam

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2015, 17:27:56 »
Dael szedl przed siebie uliczkami portu Atusel i rozgladal sie. Bylo po poludniu chociaz slonce wciaz mocno grzalo w glowe. Wokol unosil sie zapach ryb i morskiej wody. Handlarze rybami przekrzykiwali sie nawzajem zachwalajac swoje polowy. Co kawalek lezeli gdzies pijacy i jeczeli przez upojony sen. Po chwili w oczy elfa rzucil sie potezny budynek wykonany z drewna. Jego oczy przykuł napis nad drzwiami. - "Witamy w Tawernie "u Tomiego"! Tylko u nas możesz legalnie nauczyć się zasad hazardu i zdobyć naprawdę łatwe pieniądze".

Forum Tawerny Gothic

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2015, 17:27:56 »

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Czerwiec 2015, 18:08:30 »
Po chwili błądzenia Daelowi udało się wreszcie znaleźć karczmę o której mówił mu jaszczur. Wszedł więc do środka i rozejrzał się. Zobaczył przy barze stojącego karczmarza. Podszedł więc do niego i rzekł : -Piwo proszę

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Czerwiec 2015, 18:12:29 »
W srodku bylo brudno, ponuro i duszno. W powietrzu unosil sie dlawiacy zapach tytoniu i piwa. Przy stolikach siedzieli glownie mezczyzni, grali w karty, kosci, palili, pili piwo. Gdy weszles obrzucili cie spojrzeniem po czym wrocili do swych zajec. Karczmarz za lada tylko kiwnal i zaczal lac piwo. - Witaj u Tomiego. Dwie grzywny sie naleza! - rzucil krotko podajac napoj.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Czerwiec 2015, 18:24:34 »
-Proszę -rzekł Dael po czym położył na kontuarze dwie grzywny. Upił łyk piwa po czym zaskoczony jego dobrą jak na portową karczmę jakością pokiwał z uznaniem głową. -Jak widzę na dobre piwo tutaj nie szczędzicie - Rzekł. Po upiciu jeszcze jednego łyka piwa zapytał się karczmarza całkowicie normalnie i nie zmieniając tonu : -Szukam mężczyzny, ma ksywę "miś" i powiedziano mi że przesiaduje w tej karczmie dość często
320-2=318 GRZ
//Przepraszam, zapomniałem się
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec 2015, 18:30:33 wysłana przez Dael »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Interes życia
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Czerwiec 2015, 18:29:59 »
//Odejmij hajs, podlicz.
Karczmarz zabral grzywny i zaczal wycierac blat. - Spojrz, tutaj jest pelno potencjalnych misiow. Rozejrzyj sie! - wskazal reka na siedzacych w sali mezczyzn. Wielu z nich bylo grubych jak niedzwiedzie, wielu chudych i kilku przecietnych postura. Dowyboru, do koloru.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Czerwiec 2015, 18:33:02 »
-Hmmm tak mi powiedziano ... zastanawia mnie coś .. a gdyby kilka grzywien wymsknęło by mi się na kontuar to który  'Miś' mógłby być tym  którego szukam ? -zapytał Dael mrużąc lekko oczy

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Czerwiec 2015, 18:37:15 »
Karczmarz usmiechnal sie szyderczo. - No cóż, moze moglbym ci pomoc.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Czerwiec 2015, 18:41:47 »
Na to Dael lekko się zaśmiał. -To jest pewne że możesz kwestia ceny. Więc ? ..

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Czerwiec 2015, 18:43:06 »
- 3 grzywny! - usmiechnal sie szeroko.

//Pamietaj o tym: xgrzywien - xgrzywien = x grzywien ;)

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Czerwiec 2015, 18:48:09 »
Dael bez słowa położył grzywny na ladzie.Nie uważał za stosowne się odzywać
318 grzywien-3 grzywny=315 grzywien

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Czerwiec 2015, 18:56:49 »
Karczmarz rozejrzal sie po sali po czym schylil sie blizej i wyszeptal. - Miś, misiowi nie rowny. Nie wiedziales co to oznacza lecz przypomniales sobie ze to samo powiedzial Eren. Kilku grubszych typow patrzylo sie z zaciekawieniem w twoja strone.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Czerwiec 2015, 19:09:33 »
-Ehhh, a więc to jest hasło. Tylko pytanie brzmi, komu mam je powiedzieć ? Bo misiów to troszkę tu jest ...
Zacząłem się rozglądać dookoła szukając grubego mężczyzny z jakimiś może znakami szczególnymi które by o czymś świadczyły ..

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Czerwiec 2015, 19:13:50 »
W kacie karczmy siedzial wbrew pozorom nie gruby lecz szczuply mezczyzna ktory spogladal na ciebie zlowrogo. Na ramieniu mial tatuaz przyminajacy niedzwiedzia. No kto by pomyslal. Ubrany byl w skorzane pancerz bez rekawow, skorzane spodnie, na glowie czerwona chusta, niebieskie oczy wyraznie zarysowana szczeka przyozdobiona kilkudniowym zarostem.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Czerwiec 2015, 19:26:15 »
Dael pochwycił jego spojrzenie, wziął do ręki piwo i podszedł do jego stolika. -Czemu mi się przyglądasz z takim zaciekawieniem ?Mogę się przysiąść ? 

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Czerwiec 2015, 19:35:23 »
Czlowiek zlustrowal cie od gory do dolu swym lodowatym spojrzeniem. Lyknal troche piwa i beknal glosno. Patrzyl sie na ciebie z pogarda. - Patrze sie bo dawno takiego nicponia nie widzialem. Czego tu szukasz? - rzekl pytajaco swym grubym glosem.

//18:00

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Czerwiec 2015, 19:36:30 »
Na to Dael lekko się pochylił w jego stronę i rzekł cicho: -Miś misiowi nie równy Nie chciało mu się już bawić w podchody. Wolał odkryć karty.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Czerwiec 2015, 19:43:06 »
Mezczyznie blysnely oczy. Spojrzal na ciebie jeszcze raz lecz teraz bardziej przychylnym okiem. Wzial kolejnego lyka piwa. - No nie rowny. Jestem "Miś", czyli ciebie mi przysłali do pomocy. Siadaj! - wskazal reka krzeslo. - Potrzebuje pomocy kogos nieznanego!

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Czerwiec 2015, 19:45:27 »
Dael usiadł na krześle które wskazał mężczyzna i postawił na stoliku swoje piwo-To będę się tutaj idealnie nadawał. Jestem na tej wyspie od 2 miesięcy, i ludzie nie znają mnie tutaj zbytnio-stwierdził cicho elf.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Czerwiec 2015, 19:53:37 »
Mężczyzna sklonil sie ku tobie  i spojrzal ci w oczy. Z jego ust zaleciala won alkoholu i niedokonca przetrawionego obiadu. - Sluchaj wiec! Pewien szlachcic zlozyl mi ciekawe zamowienie. Mowil ze w opuszczonym domu w porcie znajduje sie skladzik doskonalego, starego, lezakujacego bimbru. Sek w tym ze tam podobno straszy a ja nie mam ochoty ryzykowac zycia. Placi dosyc przyzwoicie. Przynies mi dwie flaszki i badz cicho, lepiej dla ciebie, straz moze sie zdziwic ze ktos myszkuje w opuszczonym domu. - mezczyzna mowil otwarcie, nie owijal w bawelne.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Interes życia.
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Czerwiec 2015, 19:53:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything