Autor Wątek: Próba siły #9 - Elizabeth  (Przeczytany 4570 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elizabeth

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 731
  • Reputacja: 905
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Czerwiec 2015, 01:37:53 »
- My?. - zapytała się z niedowierzaniem. - Umiesz walczyć?
Machnęła na to ręką i dodała:
- Dobra, to bez znaczenia. - Uśmiechnęła się do niego szeroko. - Jakoś damy radę, co nie? - mówiła obdarowując go kobieco uroczym głosem i puszczając mu oczko. Zapominając już w ogóle o wcześniej sprzeczce, przytuliła się do jego ręki i krzyknęła: - Będzie fajnie, zobaczysz!
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2015, 01:58:11 wysłana przez Elizabeth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Czerwiec 2015, 10:46:09 »
- Nawet nie wiesz jak bardzo - powiedział kupiec, uśmiechając się obleśnie. Elizabeth jednak nie mogła tego skrzywienia twarzy zobaczyć, gdyż właśnie patrzyła się przed siebie. Jej wzrok skoncentrował się akurat na niewielkim wózku zaprzęgniętym w starą, kulawą szkapę, która lata świetności miała jeszcze przed kolonizacją Numenoru. Na tym właśnie wózku mieli podróżować, jak się szybko okazało. Elf, który przedstawił się jako Judasz zwany Isakriotą, poprowadził ją tam i szybko wsadził na kozetkę. Dziewczyna była lekka, więc nawet on nie miał problemów, by podnieść ją do góry. Sam usadowił się tuż obok, może nawet nieco zbyt blisko, strzepnął lejcami i ruszyli. Powoli, chybocząc się na bruku wyściełającym wjazd do miasta, parli naprzód. Ku nieznanym.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Czerwiec 2015, 10:46:09 »

Offline Elizabeth

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 731
  • Reputacja: 905
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Czerwiec 2015, 11:30:15 »
Elizabeth siedziała grzecznie obserwując całą okolice. Jeszcze nie zwiedzała szlaków w tym pięknym kraju, więc szczególnie ją to ciekawiło. Słuchała śpiew ptaków i spoglądała na różne rośliny, które po lekcji z Eleną, była w stanie rozpoznać. Dziwiła się nad tą wielką różnorodnością, mając wielki zaciesz na twarzy.
- Może zrobimy sobie wianki? - zapytała się niewinnie
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2015, 11:41:01 wysłana przez Elizabeth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Czerwiec 2015, 00:04:32 »
- Wianki? - dopytał się elf, odwracając głowę w stronę kobiety. Zrobił to spokojnie i powoli, lecz widać było panujące napięcie, które urosło nagle niczym... coś, co szybko rośnie. Wpatrywał się chwilę w oczy Elizabeth, szukając jakby czegoś. Dziewczyna nie potrafiła rozpoznać czy to był strach, niedowierzanie czy cokolwiek innego.
- Skąd... skąd znasz hasło? - wydusił z siebie, zatrzymując powóz na drodze. Byli kawałek drogi za miastem, wokół akurat nie było nikogo.

Offline Elizabeth

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 731
  • Reputacja: 905
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Czerwiec 2015, 00:17:29 »
Przez głowę Elizabeth przebiegło miliony myśli. Normalna głowa pewnie eksplodowałaby od nadmiaru informacji, które wytwarzała wciąż wymyślając to nowe, większe spiski. Głowa Elizabeth opadła na ramie i uśmiechnęła się szeroko, nazbyt złowieszczo.
- Widzisz...słuchowi kobiety nic nie umknie. - Jej oblicze nagle zmieniło się z grzecznej dziewczynki na małego, wrednego diabła. Jej oczy nie zdawały się być już ślicznie ametystowe, a teraz bardziej przypominały krwiste granaty. Ręce zaś spoczęły na klatce elfa, trzymając go mocno i kurczowo.
- Chyba masz mi wiele do wyjaśnienia. - powiedziała prostując głowę i uśmiechając się pokazała mu zęby, w tym kły, które wydawały się ostre jak brzytwa.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2015, 11:10:44 wysłana przez Elizabeth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Czerwiec 2015, 11:22:22 »
Elf przełamał uścisk, wyrwał się i odepchnął kobietę. Ta zleciała z kozetki, runęła na twardą ziemię i obiła sobie co nieco. Handlarz tymczasem sięgnął za pas, wydobył z niego sztylet i chciał skoczyć z wysokości siedziska na kobietę, przebijając ją ostrzem.

//1x bandyta, uzbrojony jedynie w jeden sztylet.

Offline Elizabeth

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 731
  • Reputacja: 905
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Czerwiec 2015, 12:14:35 »
Obolała Katherine spodziewała się oporu. Zrzucona z powozu uderzyła ze sporą siłą w ziemię. Jej plecy obolałe zaczęły również lekko krwawić od ostrych kamieni. Była to mała rana, bardziej szczypała niż bolała. Jednak wystarczyła, żeby uświadomić powagę sytuacji i, że zaraz może zginąć. A najgorsze jest to, że ten brzydki zbok może się dobierać jeszcze do ciepłego trupa. Adrenalina pulsują w jej żyłach, rozsadzała jej wszystkie zmysły i budziła każdy skrawek jej ciała. Nie mogła przegrać, nie ona. Tak sobie wciąż powtarzała przez ten ułamek sekundy kiedy handlarz wyciągał nóż z pochwy.

Elizabeth czując bliską śmierć, jak każda osoba, zawsze będzie chciała jej się przeciwstawić. Upadając na ziemie, wszędzie wokół miała kamienie, które przed chwilą zaorały jej plecy. Przekrzywiła się na samą myśl, ale nie miała wyboru. Jedną ręką chwyciła szybko jeden z większych kamieni i cisnęła w stronę bandyty, który gotował się do skoku na bezbronną dziewczynę. Szczęśliwie dla Elizabeth trafienie nie chybiło celu. Odłamek skały idealnie uderzył w łuk brwiowy handlarza, zalewając powolnym strumieniem krwi oko, uniemożliwiając patrzenie przez nie. Pod wpływem uderzenie zachybotał się i upadł na drugą stronę powozu. To dało Elizabeth czas na zebranie się w sobie. Wstała, wyjęła miecz i wytarła rękawem łzy spowodowane bólem i strachem. Bandyta też długo nie czekał i szybkim ruchem ręki odepchnął się od ziemi, wstając na nogi.

Dopiero po chwili handlarz zauważył, że gdy spadał jego oręż odleciał w nieznanym mu kierunku. Rozglądając się ujrzał go szybko, lecz niestety Elizabeth, dzięki swej szybkości odcięła go od leżącej na ziemi broni, zagradzając mu przejście. W ręku miała miecz, który w jej rękach budził trwogę. Oprócz tego na jej orężu nadal było widać nieczyszczone ślady walki, głównie krew, która w niewielkiej ilości przykleiła się do niego. Lecz nie broń była tutaj najgroźniejsza i najbardziej przerażająca.

Dziewczynka patrzyła na niego z wyższością, a w jej oczach widać było tylko żądze mordu. Pomimo tego na jej twarzy nadal był uśmiech, lecz nie szczery i radosny, ale szaleńczy i złowrogi. Trzymała miecz w obu rękach mierząc nim w bandytę, badając przy tym każdy jego ruch. Nie było dokąd uciekać. W mgnieniu oka dogoniłaby go oraz zadała cios w plecy. Handlarz patrząc na nią nie miał wątpliwości, że byłaby do tego zdolna. Po chwili ciszy przerywanej ciężkim oddechem obu zaciekłych wrogów walczących o życie, Elizabeth wyrzuciła z ust słowa. Nacechowane były emocjami, głównie tymi negatywnymi jak złość i nienawiść, lecz jeszcze nadal można było dostrzec w nich opanowanie.
- A chciałam po dobroci. – powiedziała, czekając na najmniejszy ruch z jego strony.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2015, 13:58:45 wysłana przez Elizabeth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Czerwiec 2015, 16:59:06 »
//Niestety... nie mogę tego zaakceptować. Nie określiłem nigdzie czy teren jest piaszczysty, czy droga jest brukowana, czy ma właśnie mnóstwo kamieni. Trudno więc przychylić się do tego, że wziąłeś kamień, co do którego nie masz pewności, że tam był i po prostu uderzyłeś nim w przeciwnika, rozcinając mu łuk brwiowy. Tak samo trudno zaakceptować fakt, że człowiek po prostu zgubił swoją broń, spadając z wozu. Możesz wykorzystywać elementy otoczenia, co do których masz pewność, że się w pobliżu Ciebie znajdują. Jeżeli jesteś na polu, to masz na pewno ziemię pod stopami i przykładowo kłącza ziemniaków, ale raczej trudno oczekiwać, że na pewno będziesz miała pod ręką pustą szklaną butelkę, z której zrobisz tzw. tulipana. Tak więc nie mogę się przychylić do tej historii z kamieniem. Niestety, to jest nieco zbyt poważna ingerencja. Jeżeli potrzebujesz dokładnego opisu otoczenia, znajdujących się tam przedmiotów, ogólnie detali, to po prostu poproś. Wtedy ja to uzupełnię.


Elizabeth przeliczyła się nieco w poszukiwaniu kamienia, gdyż droga była raczej piaszczysta, sucha i bez widocznych większych odłamków skalnych. Jej środkiem biegł pas zielonej trawy, gdyż akurat tamtędy nie przejeżdżał zazwyczaj żaden konny ani powóz, żłobiąc dwa główne pasy traktu. Cała historia z rozcięciem łuku brwiowego nie mogła mieć więc miejsca. W czasie, gdy Elizabeth wykonywała ów ruch, elf zeskoczył z powozu na ziemię i trzymając sztylet w prawej ręce, chciał wbić jej go w pod żebra, a przynajmniej gdzieś w tamtej okolicy. Już właśnie pochylał się, by zadać śmiertelny cios.

Offline Elizabeth

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 731
  • Reputacja: 905
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Czerwiec 2015, 18:38:15 »
Elizabeth przestraszona, odruchowo machnęła nogą, próbując trafić w krocze bandyty, który nie miał litości nawet dla tak młodej i ślicznej dziewczyny. Następnie przewróciła się na drugą stronę i na czworaka wypełzła jak najdalej od przeciwnika, tak aby zachować bezpieczną od jego sztyletu odległość.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Czerwiec 2015, 21:14:27 »
Elf chciał się uchylić, nawet nieco mu się udało, lecz nie mógł wykonać wtedy tego, co sobie zamierzył. Dostał w udo, w to miejsce, które jest podatne na uderzenia i szybko zaczyna łapać skurcz. Tak też stało się w przypadku handlarza, który okazał się zwykłym bandziorem. Dostał z buta w lewe udo i chwycił się za nie, zaprzestając na moment ataku na Elizabeth. Ta miała więc czas na odpełznięcie kawałek dalej. Brzydal nie zrezygnował jednak i lekko kuśtykając na lewe odnóże ruszył w pogoń. Był dziewięć metrów za kobietą.

Offline Elizabeth

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 731
  • Reputacja: 905
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Czerwiec 2015, 21:27:35 »
Zwinnym i szybkim ruchem wyjęła swój miecz, a swoimi oczami, które w świetle przypominały kamienie szlachetne, śledziła każdy jego ruch. On miał sztylet, ona zaś miała miecz. Nie mogła pozwolić, aby doszło do walki w zwarciu. Wyciągnęła miecz przed siebie, tak aby szarżujący nadział się na ostrze, lecz nie aż tak, żeby wstanie był jej wybić broń z ręki. Przygotowana czekała z nadludzką cierpliwością na jego zdesperowany atak swoim krótkim nożykiem.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2015, 21:30:15 wysłana przez Elizabeth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Czerwiec 2015, 07:31:50 »
//Zakładam, że nadal leżysz.

Elf już chciał podejść do kobiety, gdy usłyszał kilku konnych na trakcie. Dwóch nadciągało zza ich pleców, od strony Efehidonu, a dwóch od strony przeciwnej. Byli jeszcze dość daleko, dotarcie zajmie im pewnie jeszcze z 4 minuty. Handlarz-bandyta czekał w odległości trzech metrów.

Offline Elizabeth

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 731
  • Reputacja: 905
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Czerwiec 2015, 08:19:23 »
Elizabeth wykorzystała to, że jej ciało jest leciutkie jak piórko i odepchnęła się od ziemi, wstając w ten sposób na nogi. Wykorzystując chwile nieuwagi spowodowaną nadjeżdżającymi konnymi wybiła się do przodu ze swoich nóg doskakując na odległość koło 1,5 metra. Widząc swego przeciwnika tak blisko siebie wykonała cięcie celując po jego udach, licząc że cudem odnajdzie tam tętnice.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Czerwiec 2015, 14:08:40 »
Przeciwnik odskoczył do tyłu, był całkiem zwinny. Miał jednak niewygodną pozycję do ataku i Elizabeth otrzymała niecałą sekundę wolnej przestrzeni.


//Liczę na zajebisty post, naprawdę.

Offline Elizabeth

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 731
  • Reputacja: 905
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Czerwiec 2015, 17:59:52 »
Elizabeth wykorzystała niewielką lukę swego przeciwnika, tnąc bandytę od dołu rozrywając skórę na całym torsie. Krew sączyła się z ran, przylepiając ubranie do nowo powstałej rany. Po tym ataku zwinność bandyty wyparowała tak szybko jak tylko się pojawiła. Zajęczał głucho jak zarzynana świnia, a jego usta wykrzywiały się w krzyku z bólu. Wstrząśnięty szybkim atakiem nie mogąc już w pełni kontrolować swego ciała, z jego dłoni wysunął się sztylet, który jeszcze przed chwilą dumnie dzierżył. Elizabeth nie czekała długo wyprowadzając drugi cios, tym razem w okolice nóg. Przez jej niski wzrost z łatwością mogła dosięgnąć jego dolnych partii ciała. Kontynuując atak, przynoszący wielkie cierpienie handlarzowi, trzymając oburącz miecz zjechała nim z góry przecinając uda swego przeciwnika. Nie trafiła w tętnice, zaś jedynie uszkodziła nerwy. Nawet jeśliby przeżył zostałbym kaleką do końca życia. Nie mogąc już kontrolować nóg, upadł na kolana przed Elizabeth, podpierając się rękami przed upadkiem. Krew ciekła powolnym strumieniem, lecz wystarczającym, żeby uświadomił sobie, że za chwile będzie martwy.

Elizabeth w zakrwawionym mieczem patrzyła się na walczącego z życiem zbója, który właśnie zanosił się krwistym kaszlem. Jej oczy nie wyrażała już strachu, lecz dominację. Czuła jedynie złość, która kipiała jak krew wypływająca z ciała bandyty. Nie mogąc już dłużej znieść jego żałosnej pozy, kopnęła go leżącego na czworaka w żebra. Ten pod jej siłą obrócił się na plecy, instynktownie złapał się za krwawiący brzuch, kuląc się jak ranne zwierzę. Jego rany pulsowały, intensywnie brocząc krwią w rytmie bicia serca. Spokojnie można by było powiedzieć, że bandyta lamentuje nad swoim losem, gdyby można było dostrzec choć krople łzy w tym morzu krwi.

 
Elizabeth silnym kopnięciem końcem buta odrzuciła sztylet na sporą odległość. Następnie uklękła przy nim, nie zważając na to, że trysnąć może na nią czerwona posoka, wypływająca wciąż z ran, czy też gburowaty zbój napluje na nią krwią, która wciąż pod wpływem szoku jakiego doznało jego ciało zbierała się w gardle. Szorstkim i niskim głosem odezwała się do niego, patrząc głęboko w jego oczy.

- Nigdy nie lekceważ kobiet – powiedziała z szyderstwem w głosie, kipiąc do niego nienawiścią. Mimo to była nadal pewna siebie i opanowana, nie przerażał jej widok częściowo posiekanego elfa, który kąpał się w kałuży krwi.


// Dla ciebie wszystko :P
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2015, 19:20:10 wysłana przez Elizabeth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Czerwiec 2015, 19:29:41 »
//ÂŁadnie, zacnie, przaśnie i kraśnie.

Podjechało łącznie czterech konnych. Dwóch od strony stolicy, dwóch z przeciwnego kierunku. Wszyscy byli ubrani podobnie do elfa, mieli szaty przywodzące na myśl różnej profesji kupców, lecz nie mieli przy sobie żadnych składanych kramów, wozów z towarem czy popularnych zaprzęgniętych w pojedyncze zwierzę dwukółek. Dojeżdżając do miejsca kaźni elfa dobyli broni. Były to proste, zwykłe miecze wykonane z żelaza, jakie można kupić na targowisku w stolicy czy innym większym mieście. Ich oczy nie zdradzały jednak żądzy zysku poprzez handel, lecz rozbój. Gwałt, kradzież, zabójstwo. Podjechali stępa, rozglądając się wokół. Jeden z tych przyjeżdżających z południa mówił właśnie coś do swojego kompana.
- Ty, patrz, zadźgała szefa. A nie wygląda... Co robimy? - Mówił wszystko całkiem wyraźnie i na tyle głośno, że Elizabeth mogła go spokojnie usłyszeć.

Offline Elizabeth

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 731
  • Reputacja: 905
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Czerwiec 2015, 20:17:30 »
Elizabeth słysząc następnych bandytów, wpadła na świetny pomysł. Umazana już cała we krwi klęcząc, przybliżyła swoją twarz blisko szyi już konającego bandyty. Nie ważąc na wszechobecną krew, delikatnie wgryzła się w jego szyję i zaczęła udawać, że się poi. Z czasem mogłoby się jej to spodobać, ale nie czas był na zabawy. Podczas tego starała się  naśladować dźwięki, jakie towarzyszą piciu, jak się okazało nie było to zbyt trudne. Udając, że jeźdźcy przerwali jej smaczny posiłek, odwróciła się do nich. Jej włosy były całe w zaschniętej krwi, pozlepiane ze sobą, tworząc wielkie kołtuny, zaś jej słodka głowa cała umazana we krwi, mogłaby przerazić największego śmiałka. Wpatrywała się tępo w konnych, przekrzywiając lekko głowę na bok i pokazując im swoją buzię i zęby, które były pokryte w całości przez ludzką posokę.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Czerwiec 2015, 20:20:11 »
Mówiąc, że konni odjechali szybko byłoby lekkim niedopowiedzeniem. Oni spieprzali. Spieprzali w tempie zatrważającym.

Offline Elizabeth

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 731
  • Reputacja: 905
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Czerwiec 2015, 20:39:22 »
Elizabeth widząc jak jeźdźcy odjechali zdała sobie dopiero sprawę co właśnie uczyniła.
Jestem chyba szalona - pomyślała sobie, uśmiechając się i dłubiąc sobie w zębach, aby oczyścić je z drobnych kawałków ludzkiego mięsa. Po tym doświadczeniu przynajmniej wiedziała, że nigdy nie zje człowieka. Był bardzo niedobry. Najchętniej by się wyrzygała, ale szkoda jej było czasu. Rozejrzała się dookoła szukając czegokolwiek. Jakieś wskazówki, gdzie się znajduje. Jej jedyną pomocą był ten o to martwy bandyta. Przeszukała go, sprawdzając czy miał przy sobie, zabierając wszystko co cenniejsze. Podniosła swój miecz, który wcześniej rzuciła obok trupa i przyjrzała mu się dobrze. Nie stępiał, ani się nie wyszczerbił. Jedynie kolor zmienił, ale to szybko można było zmienić. O łachy trupa nie miała co wycierać, bo same były niesamowicie brudne.

Elizabeth westchnęła jedynie i z trudem się podniosła. Ból pleców nadal jej doskwierał, pomyślała, że ktoś może powinien je opatrzyć. Najlepiej umyłaby się jeszcze po drodze, bo strażnicy widząc ją również uciekną w popłochu.

No cóż. Trzeba iść. - Z taką myślą ruszyła wzdłuż drogi prowadzącej do stolicy.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Czerwiec 2015, 20:46:35 »
Bandzior nie miał przy sobie nic. Jego koń nadal stał przy drodze, zaprzęgnięty w wózek. Do tego Elizabeth przypomniała sobie, że gdzieś tam po drodze było takie małe jeziorko, prawie że oczko wodne. Tam mogłaby się obmyć. A do miasta miała jakieś dwadzieścia minut spokojnej jazdy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba siły #9 - Elizabeth
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Czerwiec 2015, 20:46:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top