Autor Wątek: Na drodze ku zrozumienia- Thulhu  (Przeczytany 1865 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumienia- Thulhu
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Maj 2015, 20:31:15 »
- To jak z moim przyłączeniem, do Konkordu? W jaki sposób, mam udowodnić jeszcze swą wartość?- Powiedziałem spokojnie, czekając na jakąś reakcje. Jednak zaraz powiedziałem.- Nie jestem, istotą do końca Harmonijną. Jestem Drapieżnikiem, który na nie jedną istotę polował. Ciężko, mi się będzie wybić chęci polowania. Skradania się i mordowania, jeśli jednak to mogę wykorzystać dla obrony lasów i puszczy, chcę to czynić

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumienia- Thulhu
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Maj 2015, 20:33:03 »
- Dokonałeś wyboru. Wróć tam, gdzie wszystko się zaczęło - powiedziała czerwonowłosa kobieta i poświęciła się modlitwie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na drodze ku zrozumienia- Thulhu
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Maj 2015, 20:33:03 »

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumienia- Thulhu
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Maj 2015, 20:36:43 »
-Jak taka twa wola- Powiedziałem spokojnie. Po czym bez słowa, ruszyłem w stronę druida, który zlecił mi przybycie do lasu. Wróciłem do drzewa, przy którym zostawiłem sztylety. Zabrałem je po czym, ruszyłem na rynek, gdzie powinien, być druid.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumienia- Thulhu
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Maj 2015, 21:32:47 »
Zadanie zakończone!

Podsumowanie: Thulhu udał się do lasu aby udowodnić co w nim drzemie. Podczas wędrówki zdał się na własne instynkty i broń naturalną, porzucając wymysł cywilizacji. W lesie odnalazł Czerwoną ÂŚwiątynię i tamtejszą kapłankę, Czerwoną Kobietę, która wznosiła modły przed obrazem dziewczynki zbierającej zioła. Kobieta wysłała bohatera po rośliny lecznicze, które miały zostać poświęcone jako ofiara. Podczas zbierania roślin Thulhu spotkał istotę będącą hybrydą humanoida i kozła. Istota poprosiła go o przyniesienie pięciu zabitych piskląt, lecz Thuhlu odmówił i wrócił do Czerwonej Kobiety z ziołami o które prosiła. Postąpił zgodnie z sumieniem i prawem Ventepi.


Talenty:

Thulhu:
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: brak

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na drodze ku zrozumienia- Thulhu
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Maj 2015, 21:32:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything