Autor Wątek: Próba siły #8 - Gaorth  (Przeczytany 4272 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Maj 2015, 17:59:14 »
- Wolę zjeść ten gulasz ostygły niż głodować  Tak sobie pomyślał Gaorth, a później wręczył Karczmarzowi te 3 grzywny za tą zupę. 

150G - 3G = 147G




« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2015, 18:01:26 wysłana przez Gaorth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maj 2015, 18:33:03 »
Zdzieblarz wziął jakąś miskę, drewnianą łyżkę, chochlą nałożył gulaszu, który nie był na pewno najbardziej wykwintnym daniem pod słońcem i podał go człowiekowi. Wziął trzy grzywny i wrócił do swoich zajęć.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maj 2015, 18:33:03 »

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Maj 2015, 18:41:38 »
Gulasz był letniej temperatury , ale dla naszego Gaortha nie miało to znaczenia ponieważ on był głodny. Po konsumpcji zupy był najedzony, a później wstał ze stołka i wyszedł z karczmy, kierując się w stronę wieży.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Maj 2015, 18:42:17 »
Dotarł.

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Maj 2015, 18:47:37 »
Gaorth zajrzał do cechu płatnerzy wszedł i pytał pracowników cechu :

- Czy w okolicach wieży wydarzyło się tu coś nadzwyczajnego?

- Czy czasem w pobliżu tej wieży nie kręciła się jakaś bestia?

To były tylko dwa pytania z kilku pytań jakie Gaorth zadawał płatnerzom.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2015, 18:49:39 wysłana przez Gaorth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Maj 2015, 18:57:50 »
Nie, to były tylko dwa pytania jakie Gaorth zadał płatnerzom.
- E tam bestia. Ktoś sobie zwierzaka sprowadził, który się urwał ze smyczy i zagryzł ostatnio parę osób.

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Maj 2015, 18:58:53 »
- Ale jak on wyglądał ten zwierzak? I gdzie go ostatnio widzieliście? = Odpowiedział Gaorth.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2015, 19:11:38 wysłana przez Gaorth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Maj 2015, 19:30:58 »
- Idź pan wzdłuż muru na północ, miń zakład Andrzeja z Sapowa, taki na niebiesko pomalowany i skręć w opłotki, co się kury szwędają. Tam powinien być.

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Maj 2015, 19:51:21 »
Gaorth po wysłuchaniu wskazówek  udzielonych przez płatnerza, wyruszył  w stronę północy, po kilku minutach wędrówki ujrzał okazały i wysoki mur, szedł wzdłuż niego, mijał wiele budynków były różnego koloru. Aż w końcu znalazł ten niebieski zakład, potem skręcił w prawo i szedł prosto aż dotarł do tego ogrodzenia gdzie były kury. Tylko pozostało znaleźć tego cholernego zwierzaka.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Maj 2015, 20:07:49 »
Nic nadzwyczajnego. Małe ogrodzenie, drewniane, otaczające placyk będący kwadratem o boku sześciu metrów. Wokół budynki, alejki, smród.

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Maj 2015, 20:22:03 »
Gaorth w okolicach tych opłotków zaczął szukać tego zwierzaka.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Maj 2015, 23:38:34 »
Zwierzak pojawił się sam. Nie miał skrzydeł, trzech głów, nie ział również ogniem. Na całe szczęście. Potwór, bestia, morderca i ludojad, okazał się zerwanym z uwięzi kresharem. Zwykłym, pospolitym, dzikim. Niedostosowanym jednak do życia w mieście, przygarniętym przez jakiegoś przygłupa, który myślał, że zrobi psa z groźnej i śmiertelnie niebezpiecznej bestii. Właściciel owego stworzenia pewnie już się rozkładał w jednej z izb swojego domu.
Kreshar wyszedł jedną z alejek, tą przed Gaorthem. Tak jak wszystkie, miała dokładnie dwa metry szerokości. Człowiek stał na czymś w rodzaju skrzyżowania, za plecami jak i po każdym z boków miał następne uliczki. Prowadziły one między piętrowymi domami z zamkniętymi okiennicami i drzwiami, dopiero po dwudziestu metrach wychodząc gdzieś dalej. Gaorth miał również wspomnianą zagrodę dla kur, która znajdowała się w narożniku między uliczką z lewej a tą naprzeciwko, skąd wolno kroczył kreshar. Jako się rzekło, miała ona po sześć metrów szerokości i długości. Wokół nie było żadnych innych ludzi czy nieludzi. Bestia znajdowała się dziesięć metrów przed przyszłym (a przynajmniej on ma taką nadzieję) rekrutem Bractwa ÂŚwitu. Szła z wolna w jego kierunku, zamierzając zaatakować z wyskoku będąc dwa metry od niego.

//1x kreshar, jest 10 metrów od Ciebie. Idzie w Twoją stronę powoli i zaatakuje jak będziecie w odległości dwóch metrów od Ciebie. Powodzenia.

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Maj 2015, 08:29:53 »
Gaorth dobył miecza i tarczy , potem zauważył jak bestia powoli się skrada do nie go, więc postanowił od niej się trochę oddalić. Kreshar szybko to zauważył więc przestał się skradać a zaczął biec. Wojownik wiedział że nie ma szans na bezpieczne oddalenie się od Kreshara więc musiał odbić atak. Po kilku sekundach dwójkę dzieliły już tylko 2 metry. Bestia skoczyła na Gaortha, 
lecz on wyciągnął tarczę i ta tarcza zablokowała atak Kreshara powodując to że potwór odbił się od tarczy i wylądował na bruku trochę oszołomiony. Gaorth wykorzystał to podbiegając to bestii i przyciskając ją tarczą wbił jej miecz w szyję.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2015, 08:31:58 wysłana przez Gaorth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Maj 2015, 11:39:11 »
//Popraw umiejętności rasowe w swojej Karcie Postaci, tutaj są prawidłowe: LINK!!
//W jaki sposób odbiłeś atak? Jak wyciągnąłeś i ustawiłeś tarczę, że zablokowałeś atak? Jakich ruchów użyłeś? Z Twojego opisu nie wynika nic, dosłownie nic. "Zaatakował, ja odbiłem i poderżnąłem mu gardło jak leżał". Tak nie należy przeprowadzać walk, tak wręcz nie wolno tego robić. Musisz opisać w jaki sposób zachowujesz się ty, w jaki sposób reaguje przeciwnik. Dokładnie, precyzyjnie. Ja nie mogę się domyślać co miałeś na myśli, bo już dawno leżałbyś martwy (moja wyobraźnia jest koślawa). Pozwolę sobie cofnąć akcję do mojego poprzedniego postu. Proszę Cię, postaraj się bardziej.

« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2015, 11:43:59 wysłana przez Funeris Venatio »

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Maj 2015, 16:25:04 »
Gaorth nieco przerażony natychmiastowo wyciągnął miecz, a potem ściągnął z pleców tarczę i wziął ją do ręki, i chciał stanąć do walki z kotowatym. Zaczął powoli iść , lecz z każdą sekundą szedł szybciej, Kreshar szybko zauważył że ktoś silniejszy idzie do niego, więc zaczął szczerzyć kły i piszczeć żeby zaprezentować swoją siłę i przestraszyć przeciwnika, Gaorth był trochę przestraszony zachowaniami Kreshara lecz dalej szedł aż do momentu kiedy stwierdził że jest zbyt blisko Kotowatego (odległość od bestii 2.2M) . I postanowił trochę odejść od bestii, lecz ona nie chciała odpuścić, przyczaiła się a później skoczyła. Gaorth odruchowo zasłonił się tarczą, i zamknął oczy na ułamek sekundy, kiedy otworzył oczy poczuł ciężar na tarczy, to były łapy Kreshara  , którymi bestia próbowała dostać się do gardła Wojownika (Gaorth jest wysoki ma 1.9M więc taka bestia mogła by mu maksymalnie doskoczyć do klatki piersiowej a łapami sięgnąć aż do ust), lecz tarcza skutecznie powstrzymywała kotowatego przed dostaniem się  do tej części ciała. Po kilkunastu sekundach ręka trzymająca tarczę powoli nie wytrzymywała nacisku łap. Nagle Gaorth wpadł na pomysł żeby mocno uderzyć ostrzem miecza w łapę Kreshara żeby go osłabić , i tak też zrobił lecz bestię nie tylko osłabiło lecz także poważnie ją uszkodziło, ale on dalej stawiał opór ale o wiele słabiej, ale Gaorth chciał jeszcze bardziej osłabić bestię, więc uderzył w drugą łapę ale o wiele silniej co spowodowało że ostrze miecza odcięło łapę.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2015, 17:00:43 wysłana przez Gaorth »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #35 dnia: 19 Maj 2015, 17:17:13 »
Wyszło prawie perfekcyjnie. Kreshar nie napierał jednak kilkanaście sekund, tylko gdy skoczył i nadział się na tarczę, odskoczył do tyłu i zaatakował ponownie. Ruszył nisko, celując w nogi, zagarniając łapą na wysokości łydek.

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Maj 2015, 17:34:34 »
//Jak głębokich ran zadał Keshar?

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Maj 2015, 17:50:09 »
//Nie zadałeś, gdyż, jakbyś nie zauważył, napisałem coś innego. W momencie gdy on na Ciebie skoczył, odbił się i zaraz odskoczył. Nie mogłeś więc zadać mu ran, które miały mieć miejsce "kilkanaście sekund później".

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Maj 2015, 17:54:51 »
//Ale chodziło mi o te rany jakie mi zadał Keshar

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #39 dnia: 19 Maj 2015, 18:08:01 »
//Czy napisałem coś o zadanych obrażeniach?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba siły #8 - Gaorth
« Odpowiedź #39 dnia: 19 Maj 2015, 18:08:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything