Autor Wątek: Alchemik druidowi bratem  (Przeczytany 18776 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #580 dnia: 28 Czerwiec 2015, 13:17:17 »
- Wiem ze nie ma, ale niech chociaz ma jakas pamiatke po mnie. Przekazesz? - zapytal. - A dlugo zeszloby ci z takim okladem i czy mi on pomoze? Bo moze lepiej bedzie udac sie do szpitala w stolicy, jak uwazasz? - zadal kolejne pytanie. - Tak wogole to jak ty tak na boso ciagle biegasz? Nogi cie nie bola? Nie ranisz ich?

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #581 dnia: 28 Czerwiec 2015, 13:24:14 »
- Przekażę.  Wzruszyła ramionami.
- Okład z pewnością pomoże.  (Wydłuży dwukrotnie czas jaki możesz biegać z takim oparzeniem)
- Boso biegam całe życie, więc czemu miało by mi się coś stać?
- Szkoda, że już jedziesz. Jak byśmy mieli tam więcej czasu to myślałam, żeby sobie z tobą małą driadę zrobić to miałbyś większy powód, żeby do mnie wracać. Teraz nie ma na to czasu i warunków.  Powiedziała ze smutkiem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #581 dnia: 28 Czerwiec 2015, 13:24:14 »

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #582 dnia: 28 Czerwiec 2015, 13:37:27 »
//Wez juz mnie nie dobijaj :( Ani jedna nie chciala a teraz wszystkie nagle zachcialy dawac :(

- Teraz mi to mowisz Shani? Mielismy tyle czasu, czemu nie mowilas wczesniej? - zapytal lekko zasmucony badz zawiedziony tym co uslyszal. Usiadl obok driady i przytulil ja jednoczesnie starajac sie nie dotykac niczego oparzonymi dlonmi, pocalowal ja w policzek i spojrzal w oczy. - Posluchaj Shani, odwiedze cie w Atunus, gdy swiat bedzie powoli budzil sie do snu. Jesli wciaz bedziesz chciec to sobie zrobimy driade. Teraz tak troszke nie ma jak. - mowil szczerze. - To poprosze ten okład.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #583 dnia: 28 Czerwiec 2015, 14:06:04 »
// Spartaczyłeś sprawę to teraz ponosisz tego konsekwencje ;)

- Nie byłam pewna.  Powiedziała zasmucona.
- ÂŚwiat nie budzi się do snu.  Uśmiechnęła się wiedząc o co Ci chodzi.
Wstała i zaczęła Zbierać różne liście, jakąś żywicę i coś tam jeszcze.

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #584 dnia: 28 Czerwiec 2015, 14:12:31 »
//: <patyk>

- Nie to slowo. Gdy swiat bedzie kladl sie do snu a liscie zaczna opadac. Czego nie bylas pewna przyjaciolko? - zapytal zmieszany. - Usmiechnij sie i nie smuc, prosze cie ladnie. - rzekl troskliwie. - Ale to jak to jest? Jestesmy umowieni? - zapytal wesolo.
- Swoja droga naprawde bardzo cie lubie. Szkoda ze nie mozesz jechac ze mna. - rzekl smutny.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #585 dnia: 28 Czerwiec 2015, 14:30:33 »
// Nie moja wina  <aniol>

- Wpadnij jak tylko będziesz chciał. Będę czekać. Szkoda, że nie możesz zostać ze mną.  Powiedziała wcale nie pocieszona. Szybko podeszła do ciebie i zaczęła zakładać Ci opatrunek. Wyraźnie się spieszyła.

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #586 dnia: 28 Czerwiec 2015, 14:41:04 »
//: A jakbym chcial isc do Shani to dasz mi jakas "normalna" wyprawe? Bo to bylo dla mnie za trudne.

Usmiechnal sie. - No coz ja tez zaluje ale nie zawsze jest tak jak bysmy chcieli. Moja droga, naprawde cie odwiedze. - mowil szczerze. - A teraz, jak moge cie pocieszyc? Nie chce zostawiac przyjaciolki w takim stanie.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #587 dnia: 28 Czerwiec 2015, 14:56:41 »
// Mogę spróbować, ale sam widzisz jak to wychodzi. Jak będziesz chciał popełnić samobójstwo to nie będę Ci bronił.

Shani obkleiła Ci ręce różnymi rzeczami. Opatrunek był skończony.
- Nie ma czasu. Muszę ugasić pożar, który wznieciłeś.  Powiedziała po czym pocałowała cię w policzek i pobiegła z powrotem wołając.
- Do zobaczenia!

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #588 dnia: 28 Czerwiec 2015, 15:02:42 »
//: Zawsze mozesz troche spuscic z tonu, szczerze mowiac juz u Rakbara na probie magii bylo prosciej... Najwyzej bede cie upominal :) Zreszta, jak bede mial teleportacje to mnie tak latwo nie zabijesz :)

- Bywaj! Jeszcze sie zobaczymy Shani! - krzyknal wesolo, chociaz w jego glosie bylo slychac nutke zalu. - Tylko czy cie tutaj znajde!? - krzyknal jeszcze pytajaco wstajac.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #589 dnia: 28 Czerwiec 2015, 15:15:19 »
Shani już nie odpowiedziała bo była daleko. Do miasta masz jakieś 300 metrów.

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #590 dnia: 28 Czerwiec 2015, 15:37:27 »
Szybko pobiegl w strone miasta przy okazji staral sie uchwycic i zapamietac jego nazwe by wiedziec jak tu wrocic.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #591 dnia: 28 Czerwiec 2015, 15:44:27 »
Wyprawa zakończona sukcesem
(Przynajmniej przeżył...)

Podsumowanie:
Mourtun wyruszył do północnego lasu by pomóc druidom dogadać się z goblinami. Już na początku spotkał problemy gdyż zapłacił 40 grzywien, żeby przekupić straż. Bez problemowo wyminęli bandytów i dotarli do miasta na północy. Tam niziołek udał się do karczmy gdzie spotkał 5 miłych wojowników. Tam wydał kolejne 40 grzywien na nocleg i jedzenie. Zaproponowali mu eskortę do druidów jednak wolał całą wyprawę podrywać elfkę. Olał ich pomoc i poszedł podglądać Rine (to ta elfka) jak się myje. Tam trafił na goblina, który zabrał go do lasu po tym jak uratował mu życie. Tam Mourtuna staranowały wilki. Pogryzły go i odgryzły mu nogę. Trafił do driady Shani, która jest przyjaciółką tego goblina Torna. Ona za pomocą magii i drzewa uratowała go jednak jego noga już nigdy nie będzie taka sama. Jaj opis można znaleźć na KP Mourtuna. Po tygodniu kiedy główny quest był już niemal całkiem zawalony, doszło do spotkania Riny i wojownikami z Shani. W wyniku tego Rina została śmiertelnie postrzelona w płuco.  Mourtun zabrał ją do Shani i dowiedział co musi zrobić, żeby uratować Rinę. Mianowicie pogodzić driady i wojowników. Mourtun pobiegł ich szukać do lasu gdzie ranił go ghul zarażając go jadem. Zanim zginął udało mu się pogodzić zwaśnione strony. Po śmierci spotkał tez już martwą Rinę w jakby sercu drzewa, które przechowywało dusze i tam dowiedział się, że ona go nie kocha mimo, że uratował jej życie. Załamany niziołek i elfka odrodzili się po tygodniu w kokonie drzewa. Dowiedzieli się, że wszyscy druidzi już nie żyją więc quest główny został już pogrzebany. Następnie dostał dowód wdzięczności od wodza wojowników w postaci 400 grzywien. Mourtun go obraził więc musiał uciekać pod groźbą śmierci. Po drodze Shani ocaliła go przed pythonem a później prawie zginął w starciu z zębaczem. Z poparzeniami III stopnia uciekł z lasu. Koniec.

Aktywność: złoty talent
Opis: srebrny talent
Walka: srebrny talent

Mourtun zyskał 400 grzywien.
Jego noga nie jest już ludzka. Opis na KP.

Temat do zamknięcia [member=1]Isentor[/member]  [member=1698]Szarleǰ[/member] 
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2015, 17:05:05 wysłana przez Rodred »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Alchemik druidowi bratem
« Odpowiedź #591 dnia: 28 Czerwiec 2015, 15:44:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top