Autor Wątek: Dimitri [NPC] (zadania dla wszystkich)  (Przeczytany 8870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RodredAutor wtku

• Weteran
  • Reputation Power: 48
  • Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Amulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.
Dimitri [NPC] (zadania dla wszystkich)
« dnia: 14 Maj 2015, 22:36:58 »

Idąc nabrzeżem spotkałeś zamyślonego starca siedzącego przy karczmie. Twarz gęsto pokryta bliznami, długie czarne mimo wieku włosy opadające na ramiona. Postura dorównująca najsilniejszym z orków. Jest jednak człowiekiem. Siedzi oparty o swój wielki miecz i spogląda na horyzont pustym wzrokiem głęboko zamyślony. Kiedy podszedłeś ocknął się i spojrzał na ciebie.
-  Jesteś tu po zlecenie? Zapytał mocnym głosem nie pozbawionym szacunku i uprzejmości.

(Napis czerwony zlecenie nie aktywne, zielony aktywne)

Zlecenie dostosowane do predyspozycji i umiejętności gracza, normalne.

Trudne, długie i wymagające zlecenie w specyficzny sposób powiązane z otchłanią.
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2015, 15:42:53 wysłana przez Rodred »
All warfare is based on deception. Hence, when we are able to attack, we must seem unable; when using our forces, we must appear inactive; when we are near, we must make the enemy believe we are far away; when far away, we must make him believe we are near. ~ Sun Tzu

Offline Demetris

• Obywatel
  • Reputation Power: 3
  • Demetris nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

Odp: Dimitri [NPC] (zadania dla wszystkich)
« Odpowiedź #221 dnia: 28 Styczeń 2016, 22:43:02 »
Demetris wysłuchała tego uważnie. Zlecenie wydawało sie ciekawe, ale przede wszystkim wymagające.
-Ukraść fregatę. Panie, ja nie znam się na statkach, a tylko wejdę na pokład to rzygam dalej niż widzę- poinformowała go dosadnie. Jej przygody z morzem tak się właśnie kończyły. Dlatego po paru takich nieprzyjemnych rejsach, spędzonych zgięta w pół na burcie, odechciało jej się pracy na morzu. Zapach ryb i marynarzy znosiła. Ale nie bujanie. Poza tym jej wiedza ograniczała się tylko do tego, co to burta i koło sterowe.
-To nie będzie dobry pomysł. Taki żółtodziób jak ja...- uśmiechnęła się krzywo. -Gdybym ja wiedziała chociaż jak się tym nawiguje czy coś... Niestety nie nauczyłam się tego jeszcze. Nie sądzisz, że to by mnie przerosło?- oczywiście chrapkę na grzywny Demetris miała. Tylko nie chciała się wpakować w jakieś niepotrzebne kłopoty.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #221 dnia: 28 Styczeń 2016, 22:43:02 »

Offline RodredAutor wtku

• Weteran
  • Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.Rodred jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #222 dnia: 28 Styczeń 2016, 23:02:19 »
- Heh! Myśl kobitko. Przecież nikt nie powiedział, że musisz wykonać zlecenie sama. Możesz nająć kogoś z nie wiem np 400 grzywien. Kogoś kto umie sterować. I tak uprowadzicie okręt. Ale nie ja tu jestem od wymyślania planu. I masz rację. Ta zadanie za pewne cię przerasta. Mogę ci poszukać, czegoś znacznie prostszego?
All warfare is based on deception. Hence, when we are able to attack, we must seem unable; when using our forces, we must appear inactive; when we are near, we must make the enemy believe we are far away; when far away, we must make him believe we are near. ~ Sun Tzu

Offline Demetris

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #223 dnia: 28 Styczeń 2016, 23:06:25 »
-Dobra, spróbuję. Chciałabym... tak, ukraść tą fregatę- zdecydowała po chwili namysłu. -W Atusel pełno jest jakichś marynarzy. Zobaczymy, czy dopisze mi szczęście. Tylko powiedz... Jak ta fregata wygląda, kto nią dowodzi? W skrócie: wszystko, co mogłoby mi się przydać- poprosiła.

Offline RodredAutor wtku

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #224 dnia: 29 Styczeń 2016, 16:26:25 »
// W mojej wyprawie Inwigilacja właśnie odpadła Deleine bo musi skończyć z Marantem. Może chcesz wskoczyć w jej miejsce?

Offline Demetris

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #225 dnia: 29 Styczeń 2016, 16:30:11 »
//Jednak ok.
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2016, 16:51:36 wysłana przez Demetris »

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #225 dnia: 29 Styczeń 2016, 16:30:11 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.