Autor Wątek: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.  (Przeczytany 37604 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #520 dnia: 24 Maj 2015, 08:41:27 »
-Czy ich zwłoki jakoś się wyróżniają? Wśród tysięcy, które tu zginęły może być problem odnaleźć pięć konkretnych ciał.

Canis

  • Gość
Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #521 dnia: 24 Maj 2015, 09:41:17 »
- Będą wyglądać tak samo, jak oblicza zjaw, będą w tych miejscach gdzie zginęli, to że tutaj jest kilka ciał, to nie znaczy, że dalej jest tak samo, może leżeć tylko te ileś tam... odzienie, resztki ciała są reprezentowane na zjawach, tak jak na nim. - powiedział pokazując Aranasa. - Będziemy w stanie je jakoś rozpoznać. Będziemy wiedzieć w czym rzecz...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #521 dnia: 24 Maj 2015, 09:41:17 »

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #522 dnia: 24 Maj 2015, 09:47:50 »
-Czy jest coś o czym musimy wiedzieć albo czego potrzebujemy a o czym nas jeszcze nie poinformowano ? A i dodatkowo, w jaki sposób odsyła się zjawe lubi widmo ?  Zapytał Dael.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #523 dnia: 24 Maj 2015, 09:59:33 »
-Na to chyba masz akurat dwa sposoby. Jednym jest użycie egzorcyzmów i innych takich formułek. Drugim jest rozwiązanie sprawy która trzyma zjawę w naszym świecie. Przynajmniej tyle na ten temat pamiętam. Faktem było że mogłem się pomylić, gdyż najlepiej na tym znali się nekromanci tacy jak Salazar.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #524 dnia: 24 Maj 2015, 10:09:31 »
- Dziękuję Aranasie za wyjaśnienia. Silvaster skłonił nieco głowę patrząc na ducha.
Dhampir nagle się uśmiechnął z tego wszystkiego, bo dobrze się stało, że Devristus Morii oddał mu miecz wykonany ze szczerego żelaza i to przed samym wyjazdem.
- To rzeczywiście lekko, nie będzie walczyć z pięcioma duchami, które szybko się regenerują i atakują ponownie. Powinniśmy podzielić się na drużyny jedna walczy a druga szuka ciał zmarłych, co wy na to?
Mówiąc to zamachnął się mieczem przecinając powietrze.

Canis

  • Gość
Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #525 dnia: 24 Maj 2015, 10:11:20 »
- Mhm... Zbierzemy zwłoki w jednym miejscu, dalej sobie poradzę. ÂŻelazne bronie i idziemy! Wszyscy walczymy, kazdy kto znajdzie zjawę, musi ja zabić, zabrać jej ciało, będzie w pobliżu i będzie podobne wyglądem, przeciągnąć i ułożyć stosik... Niekoniecznie będzie ich tylko 5... - Powiedział sięgając po bułat przypięty do pasa. Posłał kulę światła na przód i wymijając Aranasa ruszył w głąb nasłuchując niepokojących dźwięków.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #526 dnia: 24 Maj 2015, 10:29:33 »
Niekoniecznie pięć? Czyli może być więcej? Zapytał sam siebie biegnąc za Salazarem - Zatem do dzieła Odpowiedział na słowa jaszczura dotyczące taszczenia zwłok jak i walki z nietypowymi umrzykami. Dhampir mając żelazny miecz w dłoni a drugiej pochodnię oświetlał wnętrze tunelu wszystkim członkom, którzy mieli walczyć ze zjawami. Długowieczny biegnąc korytarzem w dół rozglądał się za swoim przeciwnikiem, bo niewątpliwe jakiś zaraz powinien się pojawić. Wiedział, że będzie musiał dać z siebie wszystko inaczej będzie z nim ciężko.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #527 dnia: 24 Maj 2015, 10:30:46 »
Dael przygotował łuk do najszybszego jak tylko może wystrzału. Był gotowy. Ruszył za Kapitanem ufając mu i przyjmując za dobra monetę jego słowa.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #528 dnia: 24 Maj 2015, 10:56:07 »
Anette załadowała swoją kuszę i ruszyła naprzód w poszukiwaniu zjaw, duchów oraz ich ciał. Im mniej czasu spędzą w tym miejscu tym lepiej. Kobieta zawsze wolała mieć przed sobą bardziej materialnego przeciwnika niż zjawy i duchy.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #529 dnia: 24 Maj 2015, 12:54:07 »
Westchnąłem głośno.
-Ech, pech chciał że nie mam nic żelaznego z sobą. Poza zapewne przedstawicielką żelaznej kobiecej logiki. U tych to nigdy nie brakuje tego elementu. Mimo to poprawiłem miecz przy pasie, no i poszedłem za resztą zgrai. Być może oni wesprą mnie swoim żelastwem.

Canis

  • Gość
Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #530 dnia: 24 Maj 2015, 13:19:11 »
- Zaklęcia żywiołów, również dezintegrują formę avatara... - Powiedział jakby nigdy nic idąc na przód w pełni gotowy do działania.

Słyszeliscie już wszyscy dochodzące jeki z wnętrza groty, dojrzeliscie 8 ciał leżących na ziemi, każde było na swój sposób intrygujące. jedno miało bogaty, złoty naszyjnik, drugi złote branzolety, trzeci i czwarty złote łańcuchy, najpewniej kiedyś kajdany, piąty złotawą koronę na głowie, szósty, siódmy i ósmy mieli złote pierścienie na palcach i drobne łańcuszki na szyi.

Gdy zbliżyliście się do tych ciała, w miejsce rozświetlane światłem zaklęcia wleciało 6 zjaw, mające te same oznaki, co te wymienione ciała. Brakowało jedynie dwóch, tych którzy mieli łańcuchy...

6x Zjawa są w odległości 25 metrów, pędzą na was, fruną wyciągajac swoje szpony do ataków. Mają dokładnie takie oznaki jak wymienione ciała (mozecie tak je opisywać, pierwszy drugi itd), pędzą równo, więc gdy jeden dotrze, do ciebie, to docierają wszyscy! uważać!

//Odpisywać z głową, zastanówcie się co piszecie, nie zawaham się być brutalny w razie błędów ;) . Radzę i polecam opisywać wasze ataki i uniki, jednak nie pisać efektów, jakie czynicie na zjawach, bo może się to źle skończyć, wolę tego uniknąć.




Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #531 dnia: 24 Maj 2015, 13:35:04 »
-Przeklęty pomiot. - rzekła Anette i wycelowała w zjawę z złotym naszyjnikiem. Naciśnięcie spustu doprowadziło do wypuszczenia bełtu z żelaznym grotem prosto w astralny byt.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #532 dnia: 24 Maj 2015, 13:55:38 »
Elf po dotarciu do ciał załważył że pojawiły się zjawy, odsunął się na bok nie nigdy nie walczył z czymś takim więc wolał poczekać i podpatrzeć jak walczą sojusznicy.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #533 dnia: 24 Maj 2015, 14:03:26 »
Melkior zaś podał kubek wody i porcję mięsa Szeklanowi, mogło to wyglądać tak że się opierdzielają. No ale ktoś musiał pilnować obozu. Elf przysiadł przy ognisku i wyciągnął z kieszeni swój dziennik oraz ołówek i zaczął coś tam pisać.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #534 dnia: 24 Maj 2015, 14:05:43 »
-Amatorzy większych wrażeń, huh? - zwróciłem się do niemych zjaw lecących w naszym kierunku. Skumulowałem nieco swojej mocy w dłoni, a następnie pozwoliłem wysączyć jej się na zewnątrz. -Izosh! - rzuciłem słowa, które pomogły mi ukształtować lodowy sopel. Gdy już powstał, cisnąłem nim w ducha mającego na sobie złote bransolety.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #535 dnia: 24 Maj 2015, 14:13:47 »
Dhampir biegł na dół nie zważając na nic, ale w między czasie odrzucił pochodnie na ziemię a miecz schował do pochwy, ponieważ sądził, że jako łucznik sprawi się lepiej aniżeli wojownik. Dlatego też ze swoją wampirzą zwinnością dobył łuku i jednej żelaznej strzały. W usłyszał jęki rozpaczy i bólu dochodzących wewnątrz groty a w środku niej dojrzeli kilka ciał ze złotymi naszyjnikami, pierścionkami, łańcuchami a nawet koroną! Jednak, gdy towarzysze zbliżyli się nadto uformowało się kilka zjaw pędząca bezpośrednio na towarzyszy. Dwie zjawy prawdopodobnie oberwały, ale to nie załatwiało jeszcze sprawy, gdyż na placu boju pozostało jeszcze kilka!
   Silvaster również nie czekał, tylko szybko wykorzystując swoje osobiste warunki nałożył żelazną strzałę na cięciwę łuku, którą mocno naciągnął i rozpoczął szybkie namierzanie w jedną ze zjaw. Długowieczny za swój cel obrał ducha z koroną na głowie, po czym po trzech sekundach patrzenia zjawie w oczy wypuścił strzałę, która leciała z zamiarem trafienia kreatury w oczko.
- Mam nadzieję, że to podziała.
Powiedział szybko gdy strzała zmierzała do celu.

Pozostaje 7 żelaznych strzał   
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2015, 14:16:19 wysłana przez Silvaster »

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #536 dnia: 24 Maj 2015, 16:15:42 »
Dael gdy zobaczył zjawy lecące w ich stronę, jak najszybciej upuścił pochodnię, ściągnął łuk z ramienia i wycelował w stronę zjawy w koronie. Lecz potem każdy ruch był z namysłem. Wyciągnął strzałę, nałożył na cięciwię naciągnął wstrzymał oddech i dopiero puścił cięciwę. Po strzale odskoczył jak najszybciej. Nie wiedział jak szybkie zjawy potrafią być...zrobił to i od razu naciągnął kolejną strzałę. Nie chciał pozostać bezbronny ani przez chwilę.

Canis

  • Gość
Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #537 dnia: 24 Maj 2015, 16:31:49 »
Wszystkie ruchy wymagały czasu, jednak nim zjawy dotarły do was, a mknęły szybko, w końcu bariera odległości jest niemal bezskuteczna dla takich istnień, które nie muszą dreptać, zdarzyliście zadziałać.

Strzały wasze ugodziły w ciała bestii, zetknięcie i przeszycie go an wylot żelazem spowodowało błyskawiczne rozmycie się istoty w powietrzu utraciła ona energię, która pozwalała im na manifestację swojego jestestwa w świecie materialny, skryły się w świec ie astralnym by nabrać sił i powrócić po kilku minutach i atakować ponownie.

Zaklęcie sopla przebiło zjawę i zadziałało analogicznie krusząc strukturę istoty.

Salazar wysunął się przed szereg i gotów do kontrataku pochylił się do przodu unosząc wolne ramię przed siebie, by zblokować ewentualny atak szponami, gdy Obie zjawy były 5 metrów przed nim wysunął prawe ramię, w którym dzierżył żelazny bułat i wykonał piruet dookoła siebie skręcając nogi, jednocześnie tnąc po skosie z dołu do góry napędzającą zjawę.

Druga zjawa w tym czasie zaatakowała szponami na wysokości klatki piersiowej. Rozcięła rzemienie na plecach otrzymujące szatę na ciele, jednak pod nią skryty był niepłytowy pancerz z czarnej rudy. szpony uderzyły w niego, jednak nie były w stanie ich uszkodzić.

Salazar wyprowadził tym samym drugi atak po skosie w lewą stronę niemal tracąc równowagę. żelazne ostrze przebiło i tę istotę obie dezintegrując jedną po drugiej.

6x Zjawa (nabierają sił)

- Ciała! Szkielety! Szybko zebrać te ciała! Bez kajdan, te bez kajdan zostawić! - krzyczał szybko próbując rozerwać swoją skórzaną szatę, która opadając z ciała na ramiona z pleców blokowała mu ruchy, czuł się niemal związany w tym momencie.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #538 dnia: 24 Maj 2015, 16:44:09 »
Jaszczur odebrał od Melkiora mięso i wode i zaczął sie tym zajadać. Nie wiele osób zostało w obozie a jemu nie w smak było iść i w mrokach tunelów kopalnianych walczyć ze zjawami, z którymi raczej szans by nie miał. Wolał odpocząć przed dalszą drogą. Mięso o tej porze smakowało jak świerza wieprzowina. Mogli wreszcie wypocząć pełną gębą. Jedyne co pozostało im to pilnowanie bezpieczeństwa w obozie. Trzeba było być czujnym do czasu powrotu reszty z kopalni.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #539 dnia: 24 Maj 2015, 16:45:49 »
Dael zdecydowanym krokiem ruszył w stronę szkieletow. Podszedł do tego z koroną na głowie podniósł go i ruszył w stronę dwóch kolejnych. Były one lekkie, udało mu się wziąć kolejnego szkieleta. Zaczął więc   targać szkieleta w koronie i jednego z tych z pierścieniami   w stronę reszty grupy i kapitana który zdawał się ogarniać jak to wszystko działa ...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #539 dnia: 24 Maj 2015, 16:45:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything