Autor Wątek: Modernizacja Rady Królewskiej  (Przeczytany 751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lucjusz VangrafAutor wtku

• NPC
  • Reputation Power: 5
  • Lucjusz Vangraf nie ma żadnego wpływu.

Modernizacja Rady Królewskiej
« dnia: 15 Kwiecień 2015, 20:06:36 »
Król Isentor I ogłasza modernizacje Rady Królewskiej na Valfden. Funkcje i obowiązki poszczególnych radnych rozpisane są w tym wpisie w zasadach gry.

Na dane stanowisko może kandydować każdy aktywny gracz, który nie pełni funkcji Mistrza Gry oraz nie przynależy do Izby Lordów. Zachęcamy obecnych radnych do ponownego nadesłania zgłoszeń.

Przewidujemy wynagrodzenie pieniężne oraz tytuły szlacheckie za sumienne wykonywanie obowiązków radnych.

Osoby zainteresowane uprasza się o przesyłanie zgłoszeń w tym temacie lub jeśli chcą zachować prywatność do mnie na PW. W zgłoszeniu należy napisać na jakie stanowisko gracz kandyduje i dlaczego powinien otrzymać tytuł radnego.

Zgłoszenia potrwają do momentu wybrania wszystkich radnych, o postępach rekrutacji powiadamiać będę w tym temacie edytując pierwszy post.

Stanowisko Kanclerza Koronnego nie zostało przyznane.
Stanowisko Hetmana Koronnego nie zostało przyznane.
Stanowisko Podskarbiego Koronnego nie zostało przyznane.
Stanowisko Marszałka Koronnego nie zostało przyznane.
Stanowisko Archonta zostało nie przyznane.
« Ostatnia zmiana: 16 Kwiecień 2015, 10:21:18 wysłana przez Isentor »

Offline Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny
  • Reputation Power: 0
  • Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron PeranSzlachcic Javemir i KallarCzeladnik kowalstwa
Odp: Modernizacja Rady Królewskiej
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2015, 20:20:55 »
Chciałbym kandydować na stanowisko Podskarbiego Koronnego. Mam najwięcej czasu z wszystkich tu obecnych więc przestojów nie będzie. Ożywię targ i ruszę ten nieszczęsny handel zagraniczny bo aż żal. Wiem że jestem kontrowersyjnym graczem, ten etap mam za sobą. (Caniseq też wyrósł na ludzi). W dodatku jest to najlżejsza robota w jakiej moge pomóc.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2015, 20:20:55 »

Offline Creed Canue

• Arystokrata
  • Reputation Power: 35
  • Creed Canue mógłby pewnego dnia być kimś...Creed Canue mógłby pewnego dnia być kimś...Creed Canue mógłby pewnego dnia być kimś...Creed Canue mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Fetho - Creed CanueAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!...
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień 2015, 20:32:52 »
Zglaszam swoja kandydature na stanowisko podskarbiego. Mam duzo wolnego czasu, checi i zapalu do pracy. Jestem swieza dusza i mam pewnosc ze za mojej kadencji wszystko bedzie dzialalo jak w zegarku. ;)

Offline Dragosani

• Moderator
  • Reputation Power: 232
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwiecień 2015, 20:41:58 »
Zgłaszam się na stanowisko Hetmana Koronnego. Piastuję tę funkcję obecnie i staram się wykonywać swoje obowiązki sumiennie. Jest to chyba lepsza rekomendacja niż puste słowa.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Mohamed Khaled

• Weteran
  • Reputation Power: 72
  • Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Leamis i VodaeminTarcza lojalnosci - za 2 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!...
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwiecień 2015, 20:54:31 »
Chciałbym zgłosić swą kandydaturę na stanowisko Kanclerza Koronnego. Wiem, że swej dwuletniej obecności, miałem parę wtop, parę potknięć, ale staram się to zamazać i pokazać od lepszej strony. Do tego, postanowiłem wrócić na TG już na stałe, aktywnie uczestnicząc w życiu Marantu. Wiem, iż jest to odpowiedzialne stanowisko, dlatego postaram się je wypełniać jak będę potrafił.

A jeśli jednak według was nie nadałbym się na to stanowisko, chętnie także przyjmę stanowisko Marszałka.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2015, 21:37:10 wysłana przez Mohamed »

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputation Power: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwiecień 2015, 21:12:11 »
Witam.
Chciałbym zgłosić się na stanowisko kanclerza koronnego lub marszałka koronnego.* Uważam, że jestem osobą nadającą się do tej pracy, ponieważ wykonywałem tożsamą pracę jako Mistrz Gry. Tworzyłem konta na wiki z całym wyposażeniem, przyjmowałem nowych graczy, wyjaśniałem im strukturę gry i odpowiadałem na ich pytania. Akceptowanie nauk, tworzenie schematów do cechu nie jest dla mnie nowe, gdyż już takowe wykonywałem. Jak widać ta praca nie jest mi obca. Czasowo jestem dostępny bardzo dużo, gdyż wolny czas w większości spędzam na TG. Gdy zostanę nowym radnym od razu zrezygnuję ze stanowiska Wielkiego Lorda Elekta, jak i Lorda Elekta.

* Pytałem się czy tak można.

Offline Progan

• Weteran
  • Reputation Power: 75
  • Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.

• Karta postaci

• Sklep Rogowiec
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwiecień 2015, 22:16:38 »
Zgłaszam swoją osobę na stanowisko Archonta Valfden.

Tak, miałem swoje wzloty i upadki. Zaczęło się z fajerwerkami, skończyło dość ciężkim lądowaniem, ale teraz... teraz już wiem, jak to ma wyglądać. W sanktuarium zaczęły się nabożeństwa, wiem, że brakuje jeszcze dwóch, ale jest ich 400% więcej niż było wcześniej! W muzeum są pierwsze dwa eksponaty, tak wiem, mamy ich dużo więcej, ale opisy wymagają jednak świeżego umysłu i trochę czasu.
Moja postać kreowana jest na starszego pana, eremitę, wierzącego męża cnót, honoru, odwagi i prawości. Chciałbym móc kontynuować piastowanie tego urzędu, chociaż przed następny okres. Ustalić prawidłowy ryt valfdeński dla nabożeństw w zwykłe dni i w te świąteczne. Chciałbym dokończyć prace nad Muzeum. Zająć się tym, do czego zostałem wybrany. Pochować zmarłego kompana, kiedy drużyna przynosi go na tarczy. Poradzić szukającemu pomocy, rozświetlić drogę zagubionemu. Złączyć dwie osoby w jedno, podczas zaślubin. Tak.

• NPC

« Odpowiedź #7 dnia: 16 Kwiecień 2015, 10:21:01 »
Zgłoszenia będą przyjmowane do jutra do godziny 20:00.

Offline Lucas Paladin

• Starszy redaktor
  • Reputation Power: 57
  • Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Gowen. szlachcic Tergon, Nakas i Sakar - Lucas Paladin.Czeladnik kowalstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów....
    • Najlepsza muzyka dla każdego ;)
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Kwiecień 2015, 10:29:56 »
Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Marszałka Koronnego.

Obecnie pełnie tę funckję z lepszym, bądź gorszym skutkiem, czasami miewam zaległości ze względu na brak czasu, a to stanowisko wymaga go trochę. Ma ono bądź, co bądź najwięcej obowiązków. Niemniej jednak czuję się na siłach, aby dalej stanowić gospodarczego przywódcę Państwa Valfden. Wraz z Proganem czekamy na Izbę Lordów, aby wprowadzić zmiany i usprawnienie Cechu Rzemieślniczego, dzieła rozpoczętego przez mojego poprzednika Gordiana Morii. Zamierzam wprowadzić również NPC, który będzie zlecał zadania związane ze sprawami infrastrukturalnymi państwa, otworzyć pracę w kopalniach, którymi bądź, co bądź zarządzam, jak również kilka innych, świeżych pomysłow w głowie. Miejmy nadzieję, że dojdzie wszystko do skutku i wszyscy będziemy zadowoleni.
The deepest solace lies in understanding. This ancient unseen stream, a shudder before the beautiful.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Kwiecień 2015, 14:56:48 »
Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Podskarbiego Koronnego.

Wiele osób mnie zna od lepszej, gorszej, ale też najgorszej strony. Niemniej jednak, gdy pełniłem funkcje Podskarbiego koronnego, nie było sytuacji, by ktoś czekał na akceptację transakcji dłużnej jak 24 godziny. Nigdy też nie było problemów z rozliczaniem i podliczaniem wagi miejskiej czy innych miejsc okazjonalnych. Zawsze od godziny 16tej do godziny 24tej byłem do dyspozycji i na stanowisku wypełniając swoje obowiązki jako Podskarbiego koronnego. Chętnie podejmę się tej funkcji po raz kolejny by usprawnić tą drogę graczom. Jako dosyć stary gracz, który dawniej był Mistrzem Gry, dawniej pełnił funkcję Podskarbiego koronnego, Wielokrotnie był Lordem elektem z dosyć dobrymi wynikami (poza ostatnią, gdy wyjeżdżałem już za granicę) posiadam trochę wiedzy na temat uniwersum i jego zasad. Zawsze udzielam pomocy w wytłumaczeniu i w ich zrozumieniu gdy takie pytania do mnie docierają. Zawsze staram się w jakiś sposób wyjaśnić i wytłumaczyć na tyle, na ile sam zasady rozumiem i jestem w stanie zinterpretować.

Tak, jestem obecnie lordem elektem. Czas jednak kadencji chyli się ku końcowi, dokładnie za 14 dni. Chętnie podejmę się funkcji Podskarbiego, na które aplikuję, by móc pomagać i usprawniać rozgrywkę.

--- EDIT: 01:26 17-04-1015 ---
//Nagła zmiana decyzji wynikająca z nieustalonych pobudek. Kandydat Salazar Trevant wycofuje swoje zgłoszenie!
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2015, 01:25:23 wysłana przez Salazar Trevant »

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputation Power: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji.Screen tygodnia - zwycięzca I edycji....
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Kwiecień 2015, 18:48:41 »
Zgłaszam się na Kanclerza Koronnego. Moja dotychczasowa praca w pełni oddaje to, dlaczego powinienem zatrzymać ten tytuł. Oprócz kilku skaz wynikających ze zwykłego braku czasu, moja kadencja należała do najdłużej piastowanych kadencji w Radzie Królewskiej. Wszystkie swoje obowiązki starałem wykonywać co do joty. Rezultaty tej pracy są widoczne gołym okiem, więc sami jesteście w stanie stwierdzić, czy wykonywałem je tak poprawnie jak mi się wydaje, czy może nie. Oddaję swój los w wasze ręce.
« Ostatnia zmiana: 16 Kwiecień 2015, 18:59:01 wysłana przez Elrond Ñoldor »

• NPC

« Odpowiedź #11 dnia: 17 Kwiecień 2015, 13:04:05 »
Lista kandydatów na dane stanowisko w radzie królewskiej.

Stanowisko Kanclerza Koronnego - 3
Stanowisko Hetmana Koronnego - 1
Stanowisko Podskarbiego Koronnego - 2
Stanowisko Marszałka Koronnego - 3
Stanowisko Archonta - 1

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #11 dnia: 17 Kwiecień 2015, 13:04:05 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.