Autor Wątek: Burdel na kółkach  (Przeczytany 7499 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Burdel na kółkach
« dnia: 20 Marzec 2015, 21:31:43 »
Nazwa wyprawy: Burdel na kółkach
Prowadzący wyprawę: Themo
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: brak
Uczestnicy wyprawy: Adaś

Było już ciemno, kiedy przekroczyłem bramy Atusel wraz z moim wierzchowcem. Szybko odprowadziłem go do stajni, po czym postanowiłem poszukać jadła i noclegu. No i ewentualnej rozrywki, tak więc swoje kroki skierowałem do portu, a dokładniej do jednej z licznych portowych tawern.
Gdy tam dotarłem, grzecznie sobie usiadłem w ciemnym rogu przybytku i oczekiwałem na moje zamówione piwo i kurczaka.
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec 2015, 09:02:05 wysłana przez Adaś »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kułkach
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marzec 2015, 21:48:09 »
//Popraw błąd ortograficzny w nazwie :P.

Ulice były nieco pustawe. Gdzieś tam błąkali się ludzie, jedni szli normalnie, inni już slalomem. Po drodze zobaczyłeś w ciemnym zaułku obściskującą się parę. Jednak te rzeczy były całkiem normalne w tym mieście, więc udałeś się do ulubionego przybytku większości osób.
Karczma przeżywała swoje złote godziny. Robotnicy zmęczeni pracą i narzekaniem swych żon postanowili udać się do ulubionego miejsca spotkań w celu konsumpcji wyskokowych trunków i pogłębiania kontaktów towarzyskich. Głównie dało się usłyszeć dwa czasy: kiedyś było lepiej i jutro będzie gorzej. Wśród tej całej wrzawy twoje oczy lovelasa wypatrzyły jedną, skąpo ubraną kobietę. Mógłbyś rzec, że i jej wzrok był skierowany w twoją stronę. Wydawało ci się, że puściła ci oczko. Nic dziwnego, skoro wszedłeś tutaj w dobrej zbroi i z arsenałem przy sobie. Wyglądałeś na najbogatszego z nich. I pewno taki byłeś. Obok dziewczyny stał dobrze zbudowany mauren, który odganiał zbyt pijanych zalotników. Te widoki zostały przysłonięte przez karczmarza, który przyniósł na tacy kurczaka i piwo. Wyłożył to wszystko na stół przed ciebie i rzek swoim niskim głosem.
- Pięć grzywien.
Wyciągał do ciebie ubrudzoną w tłuszczu otwartą dłoń.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Burdel na kułkach
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marzec 2015, 21:48:09 »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marzec 2015, 09:01:48 »
Powoli odliczyłem pięć grzywien i wręczyłem je karczmarzowi. Z racji że sam karczmarz się pofatygował do mnie, a nie posłał jakieś dziewki, postanowiłem pociągnąć go za język. Tak więc odchrząknąłem sobie i bardzo uprzejmym głosem zapytałem:
-Dzieje się coś ciekawego w mieście ostatnio?

2070-5=2065 G
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec 2015, 20:21:05 wysłana przez Adaś »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Marzec 2015, 19:47:58 »
Karczmarz wręcz wyrwał ci te grzywny z rąk i miał odchodzić, ale go zagadałeś, przez co był zmuszony zostać.
- Ostatnio kilka kurw zostało pobitych, nawet ze skutkiem śmiertelnym. I ich ochroniarze tak samo. Jednak to zadanie dla straży, nie dla włóczęgów. W każdym razie odradzam korzystanie z ich usług i to nie tylko ze względu na syfa.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Marzec 2015, 20:11:26 »
Nie powiem odpowiedź usłyszałem konkretną, prawie że wystarczającą dla mnie. Ba nawet karczmarz dał mi radę, którą oczywiście zignorowałem. Bo postanowiłem dowiedzieć się czegoś więcej.
-A to były zupełnie przypadkowe kurwy, czy może z któregoś konkretnego burdelu?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Marzec 2015, 20:19:31 »
//Odejmij grzywny za posiłek

- A bo ja tam wiem? Od tych rzeczy mam żonę i po burdelach nie chodzę. Tym bardziej nie korzystam z tych na ulicy.
Jakaś grupka ludzi przy stoliku zaczęła wołać kolejną porcję piwa, co zmusiło karczmarza do odejścia od ciebie i przerwania pracy.
- Muszę iść, robota wzywa.
I odszedł od twojego stolika wracając za ladę i nalewając trunek do kufli.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Marzec 2015, 20:23:54 »
Kiedy karczmarz odszedł, postanowiłem zabrać się spokojnie za posiłek i w międzyczasie obserwować wszystkich w karczmie. Bo nigdy nie wiadomo co los nam przyniesie, a może i złapię punkt zaczepienia nie wychodząc nawet na ulicę. Po za tym istniała szansa, że jakiś stały bardzo ważny bywalec zainteresuje się moją osobą. W końcu nie jest codziennością, aby w sumie obca osoba tak długo spoufalała się z karczmarzami.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Marzec 2015, 20:54:59 »
ÂŻycie w karczmie toczyło się nadal swoim rytmem i nikt nie przejął się twoją obecnością, toteż spokojnie zajadałeś się kurczakiem, którego popijałeś piwem. W takich tanich karczmach raczej nie przebywają wielkie szychy. I ta cowieczorna rutyna trwałaby i trwała. Jednak zrządzenie losu postanowiło przełamać ten schemat ciągłego picia i popychania pierdół. Mianowicie raz na jakiś czas zdarzała się bójka. I właśnie wypadł ten moment. Twoją uwagę zwrócił tłum, który zebrał się w jednym miejscu przysłaniając całe widowisko. Karczmarz rzucił się w zbiorowisko próbując rozpędzić motłoch, jednak niezbyt mu to wychodziło.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Marzec 2015, 20:20:44 »
-O burda!-Mruknąłem pod nosem sam do siebie. Co by nie było burdy mogły być ciekawym widowiskiem, ale widać było że karczmarzowi to się nie podoba. A że karczmarz to był swój chłop i nie wziął nic za udzielone informacje, to i postanowiłem zainterweniować. Powolutku wstałem, wyciągnąłem zza pasa pistolet i zbliżyłem się do grupki otaczającej bijących się. Stanąłem za ścianą składających się z pleców gapiów, uniosłem pistolet i wystrzeliłem w sufit i krzyknąłem władczym głosem na całą karczmę:
-Dość kurwie syny, już mi wypierdalać stąd w podskokach!

12-1=11 żelaznych naboi

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Marzec 2015, 20:59:19 »
Gdy w karczmie rozległ się huk, a w suficie zrobiła się dziura, wrzawa ucichła. Gawiedź się rozeszła. Nikt nie miał ochoty zadzierać z tak uzbrojonym kolesiem. Jedynie mauren był ciągle w bojowym nastroju, ale już wystarczająco się wyżył. Gdy tłum ustąpił na podłodze ujrzałeś zakrwawionego człowieka, który przed chwilą dostał srogi wpierdol od wspomnianego maurena. Jego pijani koledzy zaczęli go zbierać. Karczmarz ustawiał przewrócone stoliki.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Marzec 2015, 20:16:01 »
-Karczmarz przynieś piwa na koszt tego tu!-Krzyknąłem, po czym pomogłem towarzyszą pobitego go dźwignąć. Gdy ten już siedział, spojrzałem na wciąż stojącego tu maurena i posłałem mu niemą komendę mówiącą wypierdalaj. Jak już ciapaty się oddalił, usadowiłem się na przeciw pobitego i grzecznie spytałem:
-O co poszło?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Marzec 2015, 20:29:27 »
Pobity zaczął mówić, a raczej bełkotać.
-A paaanie. Dyć tu dziefffffcynka bardzo ładna to jo podchoco i miło godom jakby mie mogło usce... uszcen... uczeszcz... no jak dobrze robi. I żem chcioł opaczyć cy wszencie ma tokie pikne rzecy mo, a tyn ciorny jak wykurwił![/i]

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Marzec 2015, 20:01:27 »
-A to Panie orientujesz się kim ten ciapaty był dla niej? Może do jego żony uderzyłeś skoro się tak rzucił na ciebie?-Powiedziałem, jakoś nie będąc jeszcze zachwyconym z tego co słyszę. Co by nie było to jakieś konkretne wiadomości nie były, a do tego mogły mnie zaprowadzić od do zwykłego sporu między klientem a dziwkom, co sprowadziło na tego pierwszego jej wykidajłę albo innego alfonsa.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Marzec 2015, 20:30:35 »
Pijany tylko wzruszył ramionami. Jeden z jego kolegów przybiegł z prowizorycznym opatrunkiem. Wydawał się być równie trzeźwy co ty. Przyłożył wilgotną szmatkę do siniaków na twarzy jego towarzysza i przejął inicjatywę rozmowy.
-Przychodzi z nią i pilnuje, by nikt się do niej nie dobierał. Dopiero kiedy zapłaci pozwala ją wziąć na górę. Opiekun jakiś czy co.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Marzec 2015, 18:09:18 »
-Od kiedy w tym kraju dziwki mają ochronę na ulicach?! Aż ciężko w to uwierzyć!-Powiedziałem udając lekko zbulwersowanego, choć w sumie byłem bardziej zaskoczony. Niby nie od dziś wiadomo że w bardziej luksusowych zamtuzach, a co za tym idzie droższych, zawsze na parterze jest ochrona w pogotowiu. Ale żeby zwykłe ulicznice miały swoich ciapatych ochroniarzy? Co się w tym mieście działo jak mnie tu nie było?
No ale postanowiłem pociągnąć jeszcze bardziej za język, a okazja ku temu jest w końcu mam nowego rozmówcę!
-I to tylko ta jedna ma takiego ochroniarza, czy już się to rozprzestrzeniło jak franca w burdelu?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Marzec 2015, 19:07:08 »
-Panie, teraz strach jakąś wziąć. Ktoś zaczął brutalnie zwalczać konkurencję. Ktoś inny z kolei odpowiedział tym samym. I tak się skończyło, że wyjdzie banda takich osiłków i leją każdego z konkurencyjnej firmy. Straż próbuje coś z tym robić, ale wymknęło się to spod kontroli. Pieprzony wolny rynek!

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Marzec 2015, 20:39:23 »
-Tfu na psa urok, kapitalizmy zniszczy wszystko!-Udałem że zgadzam się z rozmówcą, choć do końca prawdą to nie było. No ale co się nie zrobi, aby być wiarygodnym?
-A to jakieś konkretne grupy się zwalczają, czy kto popadnie się żre?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Marzec 2015, 20:53:56 »
//nie ma mnie w domu, wiec odpis byle jaki

A bo ja wiem. Musi sie pan spytać kogoś kto w tym biznesie siedzi.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Marzec 2015, 21:07:40 »
//:Spoko luz malina, widzisz że ja też wybitnie się nie rozwodzę nad tym.

-A żebyście Panie wiedzieli że zapytam, dzięki za pogawędkę.-Powiedziałem, po czym postanowiłem pójść za radą rozmówcy. Powolutku, nieśpiesznym krokiem opuściłem przybytek, jakim była ta karczma. Kiedy tylko opuściłem gospodę, postanowiłem udać się do części miasta, gdzie przede wszystkim dominowały domy rozkoszy. Co prawda w Atusel można było spotkać takie na każdym rogu, ale jak w każdym szanującym się mieście musiało tu być miejsce, gdzie było skupisko takich budynków.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Marzec 2015, 17:01:05 »
Atusel nocą nie było przyjaznym miastem. Zwłaszcza, że zapuściłeś się w najmniej ciekawe dzielnice. Po drodze spotkałeś patrol złożony z trzech uzbrojonych strażników. Pewno poradziliby sobie z tym problemem, jednak "biznesmeni" koniecznie chcieli załatwić to wszystko między sobą. A jeśli ktoś by sypnął, to wtedy sam musiałby zwijać interes. Kiedy znalazłeś się u celu swej podróży ujrzałeś... puste ulice. Sam dobrze znałeś to miejsce i wiedziałeś, że niemal każdy przybytek wystawiał żywą reklamę. A tu cisza. Jedynie w oknach jarzyły się czerwone lampiony, będące charakterystycznym znakiem takich przybytków. Ciszę przerwało skrzypnięcie drzwi i pojawienie się jednej z dziewcząt pracujących tutaj ku zadowoleniu płci męskiej. Przez panujący mrok trudno było ci się przyjrzeć jej wyglądowi, jednak zobaczyłeś, że przywołuje cię ręką.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Marzec 2015, 17:01:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything