Autor Wątek: Burdel na kółkach  (Przeczytany 7505 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Kwiecień 2015, 21:24:25 »
//:Mam nadzieję że chociaż fajnie się to będzie czytać xD

Kiedy byliśmy już oboje nadzy, Nadja wróciła do pocałunków i pchnęła mnie w stronę łóżka. Tam pogrążyliśmy się w kolejnych falach pocałunków. W między czasie, kiedy byliśmy pogrążeni w pocałunku, moja prawa dłoń powoli wędrowała po boskim ciele Nadji. Swoją niewinną wędrówkę zaczęła od uda, powoli kierując się na kształtne biodro, by skończyć swą wędrówkę na wzgórku łonowym blondynki. Gdzie owa ręka rozpoczęła delikatny pobudzający  taniec.
Ale gdy tylko moja dłoń skończyła swą wędrówkę, moje usta oderwały się od drugich ust i zaczęły swoją całuśną wędrówkę. Poświęcając chwilę czasu każdemu napotkanemu fragmentowi rozgrzanej, aksamitnej skóry. Kiedy doszedłem do piersi, na chwilę przerwałem, obróciłem się na plecy i powiedziałem:
-Chcę żebyś była na górze.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Kwiecień 2015, 01:44:58 »
Nadja usłuchała. Dosiadła cię okrakiem, a jej uda zetknęły się z twoimi. Pochyliła się nad tobą i złapała za ręce. Korzystając z podparcia przysunęła się biodrami nieco do ciebie. Zrobiła to tak, że po chwili wasze ciała tworzyły jedność uzupełniając się nawzajem. Nie puszczając twoich dłoni przystawiła je do swego ciała i ruchami nakreślała ci miejsca, które mogłeś pieścić, sama jednocześnie wykonując posuwiste ruchy.

//No sory, do erotyków to nie mam ręki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Kwiecień 2015, 01:44:58 »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Kwiecień 2015, 20:09:50 »
//:Uwierz mi że ja też nie, choć nie ukrywam że się staram xd

-Nie śpiesz się, mamy czas.-Wyszeptałem do Nadjii delikatnie pieszcząc jej skórę tam gdzie mnie nakierowywała. Tak więc powoli oddawaliśmy się pewnej przyjemności, trwając w tej przyjemnej dla ciała jak i oka pozycji. A każda chwila tej przyjemności doprowadzała nad coraz bliżej do spełnienia, którego tak oboje w tej chwili pożądaliśmy.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #43 dnia: 15 Kwiecień 2015, 03:39:14 »
Nadja nie spieszyła się. Chciała dać tobie jak najwięcej przyjemności i sama czerpać jej ile tylko może. A była w tym dobra, tak więc ten czas wynagrodził ci cały celibat, jaki miałeś od ostatniego razu. Pozwalała sobie na delikatne jęki rozkoszy, co pomagało jej przy pracy biodrami. Jednak chwila spełnienia była coraz bliżej. Oboje czuliście to coraz mocniej i mocniej. W końcu nadszedł ten moment gdzie przyjemność sięgnęła szczytu i wszelkie uczucia miały swój upust.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Kwiecień 2015, 21:18:05 »
W końcu nadeszła chwila spełnienia, chwila na którą oboje z Nadją tak ciężko pracowaliśmy. Szczerze musiałem przyznać przed sobą, że brakowało mi tego uczucia spełnienia. A ponad to jeszcze dochodziła satysfakcja ze spełnienia kobiety z którą teraz odpoczywałem. Co prawda żadnej nigdy się nie dowierza, a zwłaszcza prostytutką, no ale ta nawet jeśli udawała to bardzo realistycznie.
Kiedy po chwili odetchnąłem poprosiłem Nadję:
-Nalałabyś wina?-spoglądając na nią zadałem jeszcze pytanie-Na pewno nie jesteś mi w stanie coś opowiedzieć o tej sytuacji w mieście?
 

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Kwiecień 2015, 21:29:21 »
Nadja trochę odsapnęła a następnie wstała. Nie krępowała się brakiem ubrań. Taka jej natura. Podeszła do stolika nadal kusząco ruszając pośladkami podczas chodu. Odkręciła karafkę i nalała czerwonego wina do dwóch kieliszków. Wzięła je i wróciła do łózka. Usiadła na skraju i podała jeden z nich tobie, a z drugiego sama uszczypnęła łyczka. Jej twarz nadal była czerwona. Odgarnęła blond włosy na plecy, by nie opadały jej na piersi.
- Cóż, to jest najnowszy przybytek w tej branży. Niestety nie przyjęli nas ciepło. Może ze względu na to, że część dziewczyn odeszła od swoich poprzednich pracodawców by robić tutaj. Sama przyszłam z ulicy. Muszę ci powiedzieć, że Cyppir o nas dba. Mamy bardzo dużą swobodę. Dodatkowo funduje nam co tylko chcemy. Oczywiście w granicach rozsądku. Niestety to komuś się nie spodobało i jedna z naszych koleżanek została dotkliwie pobita przez swojego byłego szefa. Leży teraz w szpitalu. Jakby tego było mało budynek został obrzucony kamieniami i trzeba było wprawiać nowe okna. Ktoś inny podłapał pomysł i zrobił odwet na innym zamtuzie. I tak się ta wojna zaczęła. Już żadna z nas nie wychodzi na ulice bez ochrony. Jeśli chcesz wiedzieć więcej idź do Cyppira.
Wyjaśniła sytuację bawiąc się kieliszkiem. Kiedy skończyła napiła się kolejnego łyka.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Kwiecień 2015, 21:29:59 »
Spokojnie popijałem wino, równocześnie słuchając historii Nadji, oraz głaskając ją po udzie. Moja mina wyrażała ewidentne zamyślenie, burdelowe wojny nie były codziennością, a ponad to nie wiadomo o co tu chodziło....choć znając życie na pewno chodziło tu o pieniądze i to na pewno nie o jakieś niskie kwoty.
Kiedy Blondynka skończyła swoją historię, wstałem z łóżka i powoli zakładając spodnie a potem buty powiedziałem:
-Odpocznij sobie chwilę, ja skoczę do Cyppira zamienić z nim dwa słowa i do Ciebie wrócę. Tylko grzecznie tu czekaj i nigdzie nie wychodź.-Ostatnie słowa wypowiedziałem pochylając się i całując ją w czoło, a co nawet prostytutce należy się miły gest! Następnie zszedłem na dół i powiedziałem w kierunku znajdujących się na dole Panów:
-Chciałbym porozmawiać z Cyppirem jeśli łaska

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Kwiecień 2015, 01:27:22 »
Niziołek wstał od baru.

- Ja jestem Cyppir. Wiedz, że w burdelu nie ma nic za darmo, ale skoroś Bękart to ci odpuszczę. Pewno znasz sytuację, skoro przychodzisz do mnie. Liczę, że mi pomożesz.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #48 dnia: 22 Kwiecień 2015, 21:10:42 »
Coś mi tu nie grało, skrzyżowałem ręce na klatce piersiowej, lecz moje mięśnie były naprężone i gotowe w razie czego. Gotowość tą wywołały słowa niziołka, na które nie wahałem się od razu otwarcie zareagować:
-Niby skąd założenie że jestem jednym z Bękartów?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #49 dnia: 22 Kwiecień 2015, 21:24:43 »

- Długa historia. Znam was, znam waszego przywódce, znam Jacka, znam Samuga i kojarzę każdego kto był u was jeszcze jak byliście w kanałach. Dobrze się z wami interesy robi.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Kwiecień 2015, 20:49:25 »
-Ja mam czas, chętnie wysłucham tej historii. Choć twoja odpowiedź wciąż mi nie wyjaśnia skąd wiedziałeś, że ja konkretnie należę do tej organizacji.-Odpowiedziałem wciąż zachowując czujność.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Kwiecień 2015, 00:36:16 »

- Aleś ty podejrzliwy. Wiesz, to nie pierwszy mój biznes. Swojego czasu robiłem interesy na kontynencie. Pewnego razu nadepnąłem na odcisk lokalnej mafii. Wtedy spotkałem Themo. Za drobną opłatą pomógł mi uciec od nich. Powiedziałem mu o portalu na Valfden i rozeszliśmy się. Potem przeszedłem przez portal i dalej robiłem swoje. Poznałem Samuga, waszego kadrowego. Wiesz, jeśli działa się na pograniczu prawa trzeba sobie wyrobić plecy. Potem zatrudniłem Jacka, zwanego Kulawym. Gdy założono Bękarty zapoznałem tych dwóch. Sam lepiej wiesz jak sobie teraz radzą. Od tej pory mam gdzie wynajmować ludzi. Tyle ci wystarczy?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Kwiecień 2015, 20:32:53 »
-Wystarczy, powiedzmy że w to wierzę.-Powiedziałem już trochę się rozluźniając, w końcu gdyby niziołek był kłamcą, to zapewne już bym kończył walkę o swoje życie zamiast słuchać tej historii. A kto wie jaki byłby skutek tej walki, patrząc na te górę mięśni pilnującej burdelu, to śmiałbym twierdzić że byłoby ciężko. Ale to nie był czas na wolne dygresje w moim umyśle. Podsunąłem sobie jeden z stołków, na którym usiadłem i spytałem:
-Skoro oczekujesz mojej pomocy, to musisz mi powiedzieć na czym konkretnie miałaby polegać? A i co najważniejsze musisz mi opowiedzieć dokładnie wszystko o tej całej aferze.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #53 dnia: 27 Kwiecień 2015, 21:51:29 »

- Jakby to ująć... Otworzyłem nowy biznesik. Przekupiłem kilka dziewczynek by pracowały dla mnie. To nie spodobało się jednemu z... przedsiębiorców. Chciał je odbić na razie w pacyfistyczny sposób, zwiększając im pensje. Ale te się nie zgodziły i wynajął jakiegoś zabójce za kilka grzywien. Dostał bełta od tego miłego pana, który siediz na krześle. Potem skurczybyk powybijał mi okna. To już przestraszyło panienki. Ktoś inny o tym pomyślał i też postanowił pozbyć się konkurencji. Mianowicie posłał bełta w jedną z dziewczyn, która najpierw pracowała u tego skurczybyka, potem przeszła do mnie a na koniec wróciła przestraszona. Oczywiście wszystko padło na mnie. A ja nie skrzywdziłbym żadnej z dziewczyn. Wybacz, że tak chaotycznie tłumaczę, ale szlag mnie powoli trafia. I potem się rozkręciło. Jakiś wykidajło pobił panienkę, inny wynajął jakąś ochronę i tak jest niespokojnie. Zrozumiałeś czy jeszcze mam coś wyjaśnić?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #54 dnia: 28 Kwiecień 2015, 19:27:55 »
Wypowiedź karła była bardzo chaotyczna, ale dało się z niej coś wywnioskować. W szczególności biorąc pod uwagę to, że trochę informacji już pozbierałem wcześniej. A z racji że na razie nie miałem dalszych bezpośrednich pytań dotyczących tej historii, zadałem inne pytanie:
-A więc konkretnie czego ode mnie oczekujesz? Mam zakończyć wojnę między wszystkimi sutenerami? Czy może mam tylko zabić tego z którym masz wojnę? A może mam wszystkich przekonać do wojny z tym jednym?-Zrobiłem krótką pauzę, po czym zadałem ostatnie pytanie:
-Więc jak to sobie wyobrażasz?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #55 dnia: 28 Kwiecień 2015, 20:25:24 »

- Przekonać? Wątpię, czy dasz radę, kiedy każdy jest nastawiony przeciw każdemu. Zwłaszcza, że jeden jest konkretnie obwarowany. Po prostu pozbądź się ich. Nie obchodzi mnie jak. Czy zabijesz, czy naślesz straż, czy wybijesz mu z głowy wojny. Dla mnie liczy się skutek. Ja chcę spokojnie prowadzić interes. Coś jeszcze?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #56 dnia: 29 Kwiecień 2015, 19:30:30 »
-Nie doceniasz mnie, mam dar przekonywania.-Mówiąc to uśmiechnąłem się szyderczo, a przez myśl przeleciały mi co wymyślniejsze tortury. Lecz od razu przerwałem ten radosny pokaz w moim umyśle i powiedziałem do niziołka:
-Tak jeszcze dwie rzeczy. Pierwsza sprawa i w sumie najistotniejsza co ja z tego będę miał? Tylko konkrety proszę. A druga rzecz, jak już dogadamy się co do honorarium, to nazwiska i krótka informacja o miejscach przebywania. A

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #57 dnia: 29 Kwiecień 2015, 21:06:32 »

- Jeśli się postarasz to dożywotnio będziesz miał u mnie gratis. No i coś dorzucę od siebie. Trzysta grzywien ci pasuje? Jak tak to mogę ci dać namiary na pierwszego z nich.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Kwiecień 2015, 20:54:28 »
-Powiem Ci tak, cena zależy od tego co konkretnie uda mi się zrobić. Powiedzmy tak, jak się obejdzie bez zabójstw i ładnie uda się ich przekonać to przyjmę twoją cenę.-Zrobiłem krótką pauzę-Ale jeśli dojdzie do tego że będę musiał mordować, to zapłacisz 150 grzywien od sutenera i 100 grzywien od każdej głowy ochrony, która stanie mi na drodze do tego. Ja oczywiście będę się starał trzymać miecz w pochwie jak najdłużej, na co masz moje słowo honoru, lecz wiesz jak jest czasami tylko miecz przemawia do rozumu.-Tutaj skończyłem, czekając na reakcję zleceniodawcy.


Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Kwiecień 2015, 20:57:35 »

- Eh, jak wy się wysoko cenicie. Dam dwieście od trupa sutenera. Jego ochrona mnie nie obchodzi.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Burdel na kółkach
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Kwiecień 2015, 20:57:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top