Autor Wątek: Test kruka #18  (Przeczytany 2483 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Test kruka #18
« dnia: 29 Grudzień 2014, 21:43:57 »
Nazwa wyprawy: Test kruka #18
Prowadzący wyprawę: Anette Du'Monteau
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: Armin



-Jestem otwarta na każdą propozycję. W takim razie ruszam.
Armin oddaliła się od dziewczyny i skierowała się w stronę karczmy. Idąc zastanawiała się co będzie robić w życiu, jaką ścieżką podąży, co szykuje dla niej los, jak sobie poradzi w tej roli... Zapewne czekały ją nowe wyzwania, niebezpieczne acz ciekawe, wymagające od niej pewnych umiejętności. Tak więc szła sobie ciemną uliczką, aż w końcu dotarła do Obieżyświata. Wzrokiem szukała kogoś kto mógłby wyglądać jak Sathias Thaw.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:48:47 »
Wyglądu nie musiałaś znać, gdyż już przy wejściu do karczmy powitał cię z daleka jakiś mężczyzna. Gestem zaprosił cię do stołu. Najwidoczniej informacje musiały rozchodzić się w dość szybkim tempie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:48:47 »

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:58:35 »
Armin oczywiście podążyła za mężczyzną, usiadła z nim do stołu, zmierzyła go wzrokiem. Czekała aż on pierwszy przemówi. Widocznie musiał tutaj na nią czekać, chcąc aby maurenka "rozwiązała" jego sprawę.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:11:51 »
-Rozumiem, że przychodzisz z rynku starego miasta. Mam w takim razie dla ciebie drobne zadanie. Będziesz musiała coś dla mnie zdobyć. Nie jest to do końca prawy sposób. Jeśli chcesz możesz się już wycofać i nie mieszać. Jednak wtedy ominie cię zarobek. A uprzedzam, że dobrze płacę.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:36:26 »
Armin wiedziała, że to co wpajała jej babcia od najmłodszych lat, jest sprzeczne z tym, co zaraz będzie musiała zrobić, aby wykonać to zadanie. Wiedziała jednak również to, że musi dostosować się do nowych warunków, aby poradzić sobie wśród nowych istot, na nowej ziemi. Wiedziała, że życie tutaj i w Isgharze jest trudne tylko po prostu w inny sposób.
-Zgadzam się. Na czym będzie polegać moje zadanie?-powiedziała w końcu czekając na szczegóły misji.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:42:33 »
-Moi ludzie powiadomili mnie o ruchach jednej z band w pobliżu Atusel. Podobnież zaczęli przemycać stamtąd wiele rzeczy wprost do stolicy. Muszę sprawdzić dokumenty będące w posiadaniu tutejszego magazyniera. Udasz się więc tam i zdobędziesz je dla mnie. Metodę sama wybierzesz. Chce je po prostu tutaj mieć. Główny magazyn znajdziesz w dzielnicy handlowej.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:56:49 »
Armin skinęła głową na znak zrozumienia.
-Zdobędziesz je. Możesz być tego pewny.-powiedziała bez zawahania. -Do zobaczenia.
Wstała od stołu i ruszyła w stronę wyjścia. Sprawa wydawała się interesująca. Armin wiedziała, że będzie się musiała wykazać sprytem, inteligencją i pewnie też bezwzględnością. Brodziła w białym, puchatym śniegu. Teraz uliczki stolicy wydawały się nie tak ciemne i brudne. Droga zeszła jej dość szybko. Jej myśli krążyły wokół zdobycia dokumentów i pokonania tych, którzy mogli jej w tym przeszkodzić.
Po kilkunastu minutach maurenka była już w pobliżu wskazanego magazynu. Zaczęła się zachowywać ostrożniej, obserwowała. 

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Grudzień 2014, 23:14:13 »
Magazyn był rzecz jasna sporym budynkiem o drewnianej konstrukcji. Od frontu do wnętrza prowadziły wielkie drzwi przez które zapewne wjeżdżał towar, lecz obok znajdowały się też takie normalnej wielkości dla osób tam pracujących. Nie zauważyłaś nikogo w pobliżu samego budynku. Dopiero, gdy czekałaś spostrzegłaś stróża, który wędrował z pochodnią. Przeszedł koło głównego wejścia, zatrzymał się na chwilę i zaczął iść dalej. Zapewne okrążał cały budynek.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Grudzień 2014, 23:33:39 »
Kobieta przylgnęła do chłodnej ściany jakiegoś budynku stojącego nieopodal. Trudno było ją zauważyć zwazywszy na kolor skóry i otoczenia. Musiała przedostać się tam niezauważona przez strażnika, ale także przypadkowych ludzi. Obserwowała okolicę przez jakiś czas i uznała, że musi pozbyć się potencjalnych świadków. W końcu zdecydowała się i ruszyła pewnym krokiem w tamtą stronę. Po drodze przyszykowała sztylet, swoją jedyną broń. Podeszła do niego od tyłu, choć i tak mógł usłyszeć jej kroki na kruchym śniegu. Armin podkradła się po cichu, ale mężczyzna po prostu czuł, że ktoś jest z nim. Odwrócił się, a maurenka dostrzegła jego przerażoje spojrzenie. Strażnik zdążył wydać tylko jeden krzyk nim ostrze zatopiło się w jego krtani. Jej pchnięcie było zdecydowane i mocne. Sama się sobie dziwiła, że była w stanie to zrobić. Ciało zaciągnęła w najciemniejszy kąt uliczki. Krew przysypała śniegiem. Następnie ruszyła w stronę wejścia do magazynu, tego dla pracowników.


Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Grudzień 2014, 23:58:10 »
//: Niestety muszę cofnąć akcję. Nie posiadasz umiejętności cichy zabójca ani kamuflaż, więc takie bliskie podejście niezbyt wyjdzie.

Próbowałaś się podkraść do strażnika jednak ten cię wykrył wcześniej. Nie chwyciłaś jeszcze sztyletu w dłoń, więc zaalarmowany strażnik jedynie podniósł bliżej pochodnie i spojrzał poważnie na ciebie.
-Co pani tutaj robi o tej porze? To nie miejsce dla kobiet, zwłaszcza przy takiej pogodzie. Widziałeś, że jego druga dłoń spoczywa przy rękojeści krótkiego miecza.

1x Ochroniarz

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Grudzień 2014, 00:07:28 »
Armin niechętnie spojrzała w stronę ochroniarza. Wyglądała na lekko zmieszaną.
-Przepraszam, że pana niepokoję o tak późnej porze, ale ja tu pracuję i zostawiłam tu torbę z moimi manatkami. Pozwoli pan, że po nią pójdę.
Czarnoskóra szeroko się uśmiechnęła i skierowała się w kierunku drzwi dla pracowników.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudzień 2014, 00:12:24 »
Strażnik nieco zmieszany kiwnął głową i kazał się pośpieszyć kobiecie. Drzwi dla osób, które tu pracowały okazały się otwarte. To mogło oznaczać jedynie, że w środku również ktoś był.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Grudzień 2014, 00:17:30 »
Kobieta weszła do środka badając teren, nasłuchując i wypatrując żywej duszy. Był gotowa w każdej chwili pochwycić sztylet.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Grudzień 2014, 09:25:19 »
Magazyn był wypełniony towarami w skrzyniach lub po prostu ukrytych pod płachtami i w jakiś pojemnikach. To wszystko tworzyło na terenie budynku niewielki labirynt. Gdzieś po prawej zauważyłaś drobne światło. Jego promienie pochodziły z świecy stojącej w niewielkim pokoiku. Pewnie był to pokój zarządcy.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Grudzień 2014, 10:30:02 »
Armin ogarnęła wzrokiem teren. Chciała zachować ostrożność, by nie ruszyć żadnego z towarów. Spojrzała w stronę lichego światełka.  Cicho podeszła, by zobaczyć co znajduje się w środku pomieszczenia. Czarnoskóra była gotowa w każdej chwili chwycić za swój sztylet.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Grudzień 2014, 13:13:24 »
Twoim oczom ukazała się sylwetka jakiegoś mężczyzny. Trzymając na stole świece próbował przeglądać jakieś dokumenty. W skromnym świetle widziałaś, że miał na sobie zwyczajne spodnie, jakiś kubrak i jeździeckie buty. Na pewno nie był to jeden z strażników jak ten którego spotkałaś przed wejściem.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Grudzień 2014, 14:20:55 »
Gdy mężczyzna przeglądał dokumenty, Armin cicho do niego podeszła, trzymając sztylet za sobą. Wiedziała, że mężczyzna może ją zauważyć, ale on nie był uzbrojony i to maurenka miała teoretycznie przewagę. Mężczyzna stał zaskoczony i zaczął zbierać dokumenty do siebie. Kobieta zbliżyła się do niego, zza pleców wyłoniła sztylet i poderżnęła mu gardło.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Grudzień 2014, 14:31:21 »
Armin nie była wyszkolonym zabójcą, więc poderżnięcie gardła nie było zbyt precyzyjne. Mężczyzna został śmiertelnie ranny jednak wydał z siebie krzyk. Zdezorientowany sytuacją złapał jedną ręką szyję, a drugą trzymał się stołu. Krew barwiła coraz większą część jego kubraka oraz padała na niezbadane papierzyska, które przeglądał. Czas jaki upłynął i hałas zaniepokoił strażnika na zewnątrz. Załadował swoją kuszę, lecz wciąż nie wchodził do środka.
-Hej, wszystko tam w porządku?!

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Grudzień 2014, 14:45:31 »
Armin w pośpiechu schowała dokumenty, uważając, by nie poplamić krwią rąk oraz ubrania. Kobieta musiała jak najszybciej obmyślić plan działania.
-Aaa! Ratunku! Ktoś próbował zabić zarządcę!-krzyknęła udając przerażenie.
Wiedziała, że ochroniarz nie był zbytnio rozgarniętym mężczyzną, więc  mogła go przechytrzyć i na tym skorzystać. Sztylet pospiesznie wytarła w odzienie swojej ofiary i schowała go prz pasie tak, by nie było go widać.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Grudzień 2014, 15:02:53 »
Na te słowa strażnik natychmiast wszedł do środku. W rękach trzymał swoją naładowaną kuszę. Może i był głupi ale ochrona to był jego sposób zarabiania. Zachowując pewną ostrożność trafił do pokoju zarządcy. Podszedł do mężczyzny jednak nie było co ratować, zarządca zdążył się już wykrwawić. Natomiast na zewnątrz pojawiło się dwóch kolejnych strażników. Nosili na sobie takie samo uzbrojenie jak ten którego spotkałaś. Obaj również mieli naładowane kusze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Grudzień 2014, 15:02:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything