Autor Wątek: Ruszamy na polowanie!  (Przeczytany 2653 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Ruszamy na polowanie!
« dnia: 04 Styczeń 2007, 18:03:24 »
Wszyscy członkowie Czeladu Myśliwych mają stawić sie przed bramą miasta. Niedługo idziemy na polowanie więc oczekuję na was! O szczegółach powiem gdy się już wszyscy spotkamy.

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2007, 18:34:29 »
Hakner gotowy do polowania :)

Forum Tawerny Gothic

Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2007, 18:34:29 »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2007, 19:32:25 »
Madzia bardzo uradowana tą wiadomością, czym prędzej ruszyła ku bramie.
- Kolejna przygoda pomyślała ...
Zbliżając się do bramy miasta, w zasięgu jej sokolego oka pojawił się Haknera i Khaleba - Starszego Myśliwego

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2007, 12:22:50 »
No i to byloby chyba wszystko ;] - rzekl Hakner usmiechajac sie, moze mozna juz wyruszyc? bo na co mamy czekac?

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń 2007, 12:29:24 »
A więc dobrze, wyruszamy. Reszta niech się martwi sama za siebie, ja nie zamierzam się nimi przejmować. Madzia, Hakner, chodźmy do pobliską polanę, ostatnio widziałem tam stado jeleni - rzekł Khaleb po czym ruszyli przed sibie...

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Styczeń 2007, 12:35:14 »
-na mnie-powiedziała postać, która wyłoniła się z lasu okazało się, że był to BalloorT
-I musimy poczekać na Williama-dodał


A i oczywiście mamy czekać na GM'a więc do póki IsentoR się nie zjawi nigdzie się nie ruszamy

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Styczeń 2007, 12:38:49 »
A kto Ci tak powiedział, że się nigdzie nie ruszamy? Jak chcesz to czekaj sobie na kogo masz tylko ochote... Williama nie będzie, a jeśli już to dojdzie do naszej wyprawy! A IsentoR nigdy nie brał udziału w naszych polowaniach. Jeszcze jakieś wątpliwości? Jeśli nie to kontynujemy wyprawe.

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Styczeń 2007, 13:56:47 »
Madzia, Khaleb, Hakner i BalloorT ruszyli w stronę polany. Pogoda była piękna, słonko świeciło dość wysoko. - Napewno coś upolujemy ! Może trafi się jakaś duża zwierzyna ! - pomyślała Madzia.
- Daleko jeszcze do tej polany - zagadnął wszystkich Hakner - ten łuk robi się coraz cięższy !
- Hakner nie jęcz tak, już niedaleko za pół godziny powinniśmy być na miejscu. - odparł Khaleb.
Nagle ...

Offline CKO$C@R

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Styczeń 2007, 14:23:52 »
Nagle pojawił sie O$C@R
- Czemu nie a niewazne .  - powiedzial  - Dobrze ze was dogonilem ze nie byliscie daleko od miasta

Nagle z lasu wyłoniły sie dwa scierwojady
Co robimy ?? Zapytał O$C@R i własnie wtedy .....

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Styczeń 2007, 14:56:50 »
I właśnie wtedy ktoś odezwał się drwiącym głosem.
- Jak to co ?! CKO$C@R'ze czyżbyś lękał się dwóch ścierwojadów ! - Madzia wypowiadając te słowa zdjęła z pleców łuk i wystrzeliła dwie strzały, które celnie ugodziły ścierwojady w korpus. - Eh, nieważne i tak te przeklęte ptaszyska już nic nam nie zrobią. Chodźmy dalej, najwyżej spóźnialscy myśliwi jakoś nas dogonią.

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Styczeń 2007, 15:01:56 »
Nagle Madzia została poważnie raniona przez ścierwojada, który wyskoczył zza krzaka okazał się silniejszy niż wszyscy się spodziewali ostatecznie podbiegł do niego Khaleb i skrócił go o głowę wszyscy się odwrócili w stronę madzi:
-nic mi nie jest-powiedziała, lecz na jej twarzy było widać wyraźnie ból i cierpienie z powodu rany a oznaczało to, że NATYCHMIAST musi przerwać wyprawę. Khaleb powiedział...

« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2007, 15:03:08 wysłana przez BalloorT »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Styczeń 2007, 15:15:38 »
Khaleb powiedział...
- To bardzo poważna rana, ale nie przejmuj się zaraz zobaczymy co da się zrobić. - wyjął z plecaka spory flakonik z czerwoną cieczą nalał odrobinę na białą chustę i przemył poranioną rękę. Nagle rana zniknęła, pozostał jedynie mały ślad. - Przez kilka minut możesz czuć małe mrowienie w palcach, ale przejdzie  
- Dziękuję Ci bardzo ! Cieszę się bardzo że nie muszę rezygnować z mojego pierwszego polowania - Uśmiechnęła się Madzia. - Chodźmy dalej, chyba więcej niespodzianek już nie będzie.

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Styczeń 2007, 18:12:11 »
Nagle wszyscy dotarli na piekna polane.
Widzac stado jeleni postanowili sie do nich zakrasc...
"Dawajcie do krzakow!" - rzekl Hakner glupio sie smiejac :)
Gdy juz wszyscy byli pochowani w krzakach uslyszeli przerazliwy ryk...

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Styczeń 2007, 19:03:11 »
Z polany wydobył się przerażliwy ryk, wszyscy przerażeni spoglądali w tamtą stronę ... W zasięgu ich wzroku pojawił się ...
- To Baribal ! - Szepnęła przestraszona Madzia.
- ÂŻe co ?! To przecież niedźwiedź - Hakner zrobił głupkowatą minę.
- Baribal, niedźwiedź czarny. Bardzo agresywny potrafi zabić młodą Hydrę.
- To na drzewo, tam nas nie dosięgnie - zaproponował BalloorT.
- Nic to nie da jest bardzo zwinny, znakomicie się wspinają, nie mamy chyba wyjścia musimy uciekać. Może nas wszystkich pozabijać bez większego problemu.
- Nie! Nigdzie się nie wybieramy, musimy się zakraść z dwóch stron. Z tego  niedźwiedźia było by wspaniałe futro i dużo mięsa. Sir William napewno będzie rad, widząc że przynosimy takie wspaniałe łupy z polowania. - zarządził Khaleb.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2007, 19:03:49 wysłana przez Madzia »

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Styczeń 2007, 19:14:14 »
Niestety Khaleb się mylił Najpierw BalloorT został ogłuszony potem Madzie Khaleb widząc, że nie da rady wyrzucił mięso, które służyło wojom za pożywienie wizą na ramiona obu poszkodowanych ich stan był opłaczliwy pomóc mógł im TYLKO król i jego mikstury. Khaleb zarządził...

Offline Syriusz23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Styczeń 2007, 19:31:51 »
Nagle pojawiła się tajemnicza postać. Niedźwiedź wyczuł intruza i zaczął go okrążać. Nagle Baribal stanął i spojrzał z zdziwieniem  na strzałę, która wystawała z lewego boku...jego lewego boku. Czas, jaki futrzak poświęcił obcemu, wystarczył, żeby Madzia napięła łuk i z niesamowitą dokładnością trafiła w płuco. Niedźwiedź instynktownie wyczuł, że zostało mu tylko kilka sekund życia, i rzucił się na nieznajomego. Ten szepcąc jakieś modlitwy wyciągnął miecz z pochwy przytroczonej do pasa i jednym celnym pchnięciem zabił bestię. Naglę Madzia wykrzyknęła:

-Kim jesteś, i czego tu szukasz- odpowiedziała jej cisza więc zapytała się ponownie, tym razem groźniej-Mów, albo nafaszeruję cie strzałami
- Uspokój się, nie jestem wrogiem- powiedziawszy to, ściągnął szkarłatny kaptur.
Myśliwi wydali okrzyk zdziwienia-był to...


PS: Przepraszam BallorT, mój post pisałem ponad 10 minut i nie zauważyłem twojego. Mój najwyraźniej trzeba skasować, jest niezgodny z rozgrywką.

PSS: Przepraszam że piszę 2 posta, ale opcja Edit u mnie, niestety, nie działa :(


Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Styczeń 2007, 19:32:20 »
POSÂŁUCHAJ POCZYTAJ POPRZEDNIE POSTY TO PO 1 A PO 2 TO TO, ÂŻE NIE JESTEÂŚ UCZESTNIKEM POST PANA SYRIUSZA JEST UNIEWAZNIONY TO TYLE PROSZÊ MODERACJE O POPARCIE MNIE W TYM, CO POWIEDZIAÂŁEM BalloorT obudzony szybkim tempem biegu Khaleba powiedział:
-Wracamy do miasta
Khaleb powiedział...
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2007, 19:32:47 wysłana przez BalloorT »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Styczeń 2007, 19:51:00 »
Khaleb powiedział - niedźwiedź najwidoczniej zajął się mięsem które zostawiłem. Możemy chwilę odpocząć - Delikatnie zrzucił Madzię i BalloorT'a z ramion.
- Co się stało ? - zapytała dziewczyna najwyraźniej zdziwiona.
- Musieliśmy uciekać, ten Baribal okazał się bardzo silnym zwierzęciem - mruknął pod nosem Khaleb.
- A gdzie jest Hakner ? Coś mu się stało ? - dopytywał się BallorT
Nagle wszystkich wyrwał z zadumy uradowany głos ...
- Tęskniliście za mną ? - spytał Hakner
- Hakner to Ty ! Co się stało ? Gdzie zniknąłeś ?
- Udało mi się zabić tą bestię, okazało się ze ma słaby punkt tuż pod przednimi łapami. Wycelowałem i zabiłem tą bestię jednym strzałem. Mięso tego potwora leży na polanie, może chodźmy po nie zanim zleci się więcej tych niedźwiedzi.

« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2007, 19:51:55 wysłana przez Madzia »

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Styczeń 2007, 19:57:26 »
BalloorT rzekł:
-NIE nie możemy tam wrócić z 4 wojowników sprawnych jest 2 a te niedźwiedzie chodzą w grupach MUSIMY wrócić do zamku i poinformować króla o tym, że niedźwiedzie się kręcą niedaleko miasta a pozatym mi i madzi nie pomogą zwykłe mikstury potrzebujemy ziół od króla tak, więc wracajmy
Kahleb I hakner byli zgodni...


Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Styczeń 2007, 20:05:27 »
A wiec dobrze- Rzekl Hakner po czym wzial Madzie na ramiona, i ruszyl w strone Zamku...
Gdy doszli do zamku, i opatrzyli rany swoich towarzyszy, zastanawiali sie czy ruszyc w dalsza wedrowke...

Forum Tawerny Gothic

Ruszamy na polowanie!
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Styczeń 2007, 20:05:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top