Autor Wątek: Ktoś śmiał mnie okraść!  (Przeczytany 3680 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Grudzień 2014, 14:54:43 »
//Prosto, ale rozglądam się po pokoju.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Grudzień 2014, 15:08:42 »
W chwili przekroczenia progu Evening dopada przeczucie, że już jest za późno. Nie podjęła odpowiednich środków ostrożności, które uchroniłyby ją przed atakiem. Nie dobyła wcześniej miecza, chociaż wiedziała, że kogoś tutaj zastanie i nie będzie on raczej pokojowo nastawiony. Drzwi otwierały się na lewo, przed sobą i z prawej nikogo nie widziała, więc ten ktoś prawdopodobnie ukrył się właśnie z lewej. Evening ruszyła jednak prosto przed siebie zanim mając to, że nie wie co się znajduje za drzwiami gdzie jej wzrok nie sięga. Mogła skierować się w prawo i miałaby bezpieczne trzy strony i swobodny dostęp do czwartej. Teraz jednak dostała pięścią w twarz dokładnie w momencie, gdy minęła skrzydło drzwi. Padła na drewniany parkiet i zobaczyła, jak odziany na czarno mężczyzna przygniata ją swoim ciałem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Grudzień 2014, 15:08:42 »

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #42 dnia: 15 Grudzień 2014, 15:33:09 »
Paladyn w jednej chwili odepchnęła od siebie przeciwnika telekinetycznym impulsem. Fakt, trochę tego nie przemyślała, ale jakby tak wszędzie spodziewać się najgorszego, to wciąż trzeba by było chodzić z mieczem w dłoni. A to by było uciążliwe. No ale nieważne! Skupiła się na ciemnej postaci która przed chwilą wymierzyła jej bolesny cios w policzek. Nie wiedziała w co jest uzbrojony i jakie bronie może chować przy sobie. Tak więc najpierw wolała ocenić mężczyznę z tych 3- 4 metrów, na które odepchnęła go telekinetyczna siła. Przy okazji dobyła swego miecza szykując się na ewentualny atak z jego strony.
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2014, 16:02:50 wysłana przez Evening Antarii »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Grudzień 2014, 10:53:49 »
Odziany na czarno mężczyzna miał strasznie przekrwione oczy. Dało się to zauważyć nawet w tak nikłym świetle, które mogło skrywać kilka szczegółów chowanych pod połami czarnego ubioru. Wysoki na jakieś sto osiemdziesiąt pięć centymetrów, raczej szczupły, chociaż sądząc po pulsującym bólem policzku na pewno diablo silny. W lewej ręce trzymał długi sztylet mieniący się dziwnym kolorem, jakby mithrilowy. Prawą dłoń miał wolną, nie zajętą żadnym przedmiotem. Trzymał ją przy biodrze, opierając jej ciężar o swoje ciało. Na pierwszy rzut oka widać było, że potrafi posługiwać się swoim orężem w stopniu mistrzowskim. Prawą stopę miał wysuniętą nieco do przodu, czekał.

//Proszę o toczenie walki atak - moja reakcja, nie wykańczaj go sama. Jakbyś potrzebowała jakichś opisów terenu wokół, czy czegoś takiego, albo jakiegoś konkretnego elementu samej postaci przed Tobą, to wal śmiało.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Grudzień 2014, 19:47:29 »
Evening czuła i widziała po jego ruchach, czy nawet w sposobie trzymania broni, że jest we władaniu sztyletem mistrzem. Mężczyzna opanował swój fach do perfekcji, tego można było być pewnym, dlatego dziewczyna musiała zachować szczególną ostrożność i zaplanować jakoś walkę... - wykorzystać element zaskoczenia i parę zaklęć, które opanowała. Zdawała sobie sprawę także z tego, że w większości chronił ją pancerz, ale wystarczyła chwila nieuwagi by zostać zranionym.
W końcu paladyn zdecydowała się na jakieś działanie. Wymierzyła do złodzieja srebrnym ostrzem na wysokości klatki piersiowej. -Masz coś, co należy do mnie- zaczęła stanowczo. -Kim jesteś?... I dlaczego ukradłeś jedynie moje drewniane pudełeczko? - trochę go zagadując, obserwowała go bacznie, by ujrzeć coś jeszcze oprócz przekrwionych oczu. Interesowały ją jakieś szczegóły, wskazówki, jak mogłaby go pokonać lub zacząć walkę, szukała słabych punktów.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #45 dnia: 17 Grudzień 2014, 19:06:46 »
Mężczyzna uśmiechnął się złowieszczo, lecz nie odpowiedział dosłownie nic. Przysunął się nieco jednak do stołu, który miał po lewej. Znajdował się teraz dokładnie metr od blatu, przed sobą mając jedno z drewnianych krzeseł. Postawę cały czas miał czujną, nie spuszczał z pani paladyn wzroku. Obserwował na przemian jej usta, stopy i ramiona, gdyż wiedział, że kobieta może zdradzić się atakiem poprzez właśnie te trzy punkty.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #46 dnia: 17 Grudzień 2014, 21:33:21 »
Zaczęła szukać sposobu jak go zranić, zabić, albo sprawić by oddał to co zabrał. Poprawiła miecz w ręce tak, by mężczyzna mógł dojrzeć ten gest, a potem skoncentrować na kontrataku. Ona w tym czasie skupiła się na swoim umyśle, z którego w stronę złodzieja pomknęła telekinetyczna energia. Gdy siła do niego dotarła, uderzyła w jego ciało i zachwiała nim tak, że padł na ziemię całkiem oszołomiony i przed wszystkim zdziwiony. Evening w tym czasie przemieściła się tuż nad leżącą ciemną postać, komórki jej ciała zmaterializowały się po kolei, i przyłożyła zimne srebro do jego twarzy. Uśmiechnęła się w podobny sposób jak mężczyzna wcześniej i powoli przeciągnęła srebrem po jego policzku zostawiając krwawiącą ranę od ucha aż do kącika ust. -Chcę tylko odzyskać to, co mi zabrałeś.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #47 dnia: 17 Grudzień 2014, 21:42:17 »
Mężczyzna splunął Evening w twarz. Nieco krwi ściekło mu do ust, więc ślina zabarwiona była na czerwono. Trafił celnie dziewczynę w lewe oko, co zapiekło i na moment odwróciło uwagę pani paladyn. Złodziej kopnął kolanem w zgrabną pupę siostry zakonnej i przerzucił ją na bok. Jego sztylet leżał po drugiej stronie stołu poza jego zasięgiem, więc chwycił pierwszą rzecz, jaką miał pod ręką - krzesło. Evening dostrzegła ten atak dokładnie w momencie, gdy nóżki mebla podrywały się z podłogi zaczęły ze sporą szybkością mknąć w kierunku jej twarzy, która akurat znajdowała się na trasie lotu siedziska. Kobieta była ustawiona prostopadle do mężczyzny, leżała na ziemi.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #48 dnia: 17 Grudzień 2014, 22:07:46 »
W zaistniałej, jakże niepomyślnej sytuacji jaka miała miejsce, dziewczyna dostrzegła dwie rzeczy: sztylet po który mężczyzna musi dopiero sięgnąć i lecące na nią krzesło... Aby zminimalizować skutki tego drugiego, osłoniła się rękoma i mieczem krzyżując ręce nad głową i podkulając nogi mając na celu ochronę brzucha. Spróbowała także skupić się nie tylko na obronie, ale na pewnym działaniu, które mogło opóźnić niebezpieczny atak mężczyzny... Dostrzegając mithrilową broń na stole, znów użyła telekinezy (taka przydatna umiejętność) i pchnęła sztylet na drugi koniec pomieszczenia, by oczywiście utrudnić przeciwnikowi zadawanie groźniejszych ciosów niż tylko drewnianym meblem. Jednocześnie musiała obronić się właśnie przed tym zmierzającym wprost na nią krzesłem. Przedmiot uderzył w pancerz nie wyrządzając szkód kobiecie  i spadł obok. Eve pozbierała się z podłogi po czym przemieściła się na drugi koniec pokoju, tuż obok wspomnianego wcześniej sztyletu.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #49 dnia: 17 Grudzień 2014, 22:12:06 »
Mężczyzna jednak nie stał w jednym miejscu, gdy Evening zniknęła, tylko sam ulotnił się w całkiem szybkim tempie. Panna Antarii najpierw musiała wstać z podłogi, więc gdy już do tego doszło... po prostu nie mogła odnaleźć wzrokiem swojego przeciwnika.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Grudzień 2014, 14:53:34 »
Mężczyzna sobie tak po prostu zniknął, a to trochę nie fair. Eve sięgnęła po sztylet z podłogi (mając na dzieję że pozbawi złodzieja choć jednej broni) westchnęła cicho i ruszyła sprawdzić tę część budynku która była na lewo i której nie można było zobaczyć gdy stało się w progu.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #51 dnia: 18 Grudzień 2014, 15:16:42 »
Evening ruszyła przed siebie. Minęła właśnie zamknięte drzwi (w ferworze walki przymknęły się) i zrobiła następny krok. Jeszcze pięć kroków i stanie na rogu, gdzie będzie mogła skręcić w lewo.

//Podejmij teraz bardzo dokładną akcję z zaznaczeniem tego w jakiej mniej więcej odległości jesteś od ściny, w którą stronę się kierujesz i takie tam. Pomoże to mi i Tobie, naprawdę. Również poproszę o wzmiankę na temat tego, co dokładnie trzymasz w dłoniach.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #52 dnia: 18 Grudzień 2014, 17:00:25 »
//Mogę prosić chociaż o mapkę?

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #53 dnia: 19 Grudzień 2014, 12:24:52 »
//TADAM! :D

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #54 dnia: 19 Grudzień 2014, 13:21:12 »
Drugi raz już nie pozwoli, aby jakiś podejrzany typ, złodziej, będący drzazgą w tak znamienitej społeczności miasta Efehidon, zadał jej cios w twarz. Po pierwsze kobiet się nie bije, ale pewnie jeszcze nikt tu o tym nie wiedział. Dlatego przed zakrętem w lewo uważała i przystanęła na chwilę. Kroki stawiała precyzyjnie i z wyczuciem, nie chcąc by za rogiem mężczyzna szykował się już do ataku, słysząc jej ruchy. Obmyśliła w tym czasie plan, który miał jej pomóc w pokonaniu ciemnej postaci. Musiała wykorzystać wszystko co miała w zanadrzu, aby mieć z nim szansę: zaklęcia, bronie, wyuczone umiejętności. Do utrudnień dochodzi jeszcze nieznajomość terenu, po którym miała się poruszać. Przed nią roztaczała się duża przestrzeń, która mogła się przydać. Upatrzyła więc punkt w 3/4 długości ściany, będący w odległości 1/4 od rogu pokoju i 1/2 odległości od "tajemniczej przestrzeni". Chciała mieć możliwość cofnięcia się w razie czegoś niespodziewanego. Przemieściła się w dokładnie wspomniane miejsce, cząsteczki jej ciała zniknęły z jednego punktu, i równocześnie pojawiły się w drugim, upatrzonym celu. W prawej dłoni paladyn dzierżyła miecz, który wymierzyła na wprost, unosząc go na wysokość klatki piersiowej, drugą zaś miała wolną i była gotowa do wypowiedzenia w jednym ułamku sekundy potrzebnej inkantacji - była gotowa użyć zaklęcia.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #55 dnia: 19 Grudzień 2014, 13:28:35 »
Evening ujrzała mężczyznę czającego się zaraz za zakrętem. Słysząc kobietę chciał zaatakować zaraz po tym, jak przekroczy próg. Niestety ona się przemieściła. Nie dostrzegł tego od razu, dopiero zaczynał obracać się w tamtym kierunku.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #56 dnia: 19 Grudzień 2014, 14:04:35 »
Dziewczyna wykorzystała moment nieuwagi mężczyzny. Wyciągnęła przed siebie lewą dłoń, skupiła w sobie energię magiczną a w myślach poprosiła Zartata o łaskę... W jej dłoni zaczęła się formować kula energii z dziedziny życia: pocisk esencji. Osiągnęła już rozmiar kuli armatniej i była niezwykle zabójcza. -Izeshar!- z jej ust wydobył się słowa inkantacji a śmiercionośny pocisk poleciał do złodzieja. Paladyn celowała w nogi, aby nie zniszczyć swoich skarbów, które on miał przy sobie. Pocisk przeleciał te kilkanaście metrów bardzo szybko, w mgnieniu oka trafił mężczyznę nie dając mu szans na przeżycie.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #57 dnia: 19 Grudzień 2014, 23:27:46 »
Nie no, trafił w nogi, więc mężczyzna jeszcze żył. Jako kaleka, pozbawiona nóg, ale jeszcze żył. Siły uciekały z niego w tempie wręcz zabójczym.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #58 dnia: 20 Grudzień 2014, 10:41:08 »
Evening podeszła do złodzieja wciąż kierując ostrze miecza w jego stronę, tak na wszelki wypadek. Wyszarpnęła mu torbę i wśród innych manatków starała się odnaleźć swoje pudełko. Odsunęła się krok albo dwa od zmasakrowanego mężczyzny.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #59 dnia: 20 Grudzień 2014, 10:44:02 »
W środku było tylko i wyłącznie pudełko.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ktoś śmiał mnie okraść!
« Odpowiedź #59 dnia: 20 Grudzień 2014, 10:44:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything