Autor Wątek: Rada Niedźwiedzia [siedziba władz]  (Przeczytany 2479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aggromor

• NPC
  • Reputation Power: 0
  • Aggromor nie ma żadnego wpływu.

Odp: Rada Niedźwiedzia [siedziba władz]
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Sierpień 2015, 20:21:14 »
- Za tamtymi zdobionymi drzwiami, ma pan szczęście, król akurat jest. Odpowiedziała "baba z recepcji".

Canis

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Sierpień 2015, 20:31:18 »
- Dziękuję, zatem bezzwłocznie idę. - Powiedział kiwnął głową. Podszedł do zdobionych drzwi i naciskając klamkę pchnął je  i wszedł do środka. Rozejrzał się wokół szukając króla i zaczął mówić zawczasu.

- Witaj królu Aggromorze, władco Ekkerund. Przybywam, gdyż mnie wzywałeś pośpiesznie. Wybacz moją zwłokę, jednak zatrzymała mnie wyprawa i odwiedziny w pobliskich górach, na których byłem, a zaraz po powrocie złożyłem rezygnację z bycia sędzią, także teraz i tutaj stoję jako zwykły Valfdeński hrabia. W czym mogę królowi pomóc? - Zapytał podchodząc dalej. No liczył, ze chociaż flachę miodu mu postawią albo wina za taką wyprawę ponownie do Ekkerund, niedługo będzie musiał miesięczny karnet przewozowy wykupić na tą trasę Efehidon<->Ekkerund.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #21 dnia: 25 Sierpień 2015, 20:31:18 »

Offline Aggromor

• NPC

« Odpowiedź #22 dnia: 25 Sierpień 2015, 20:40:32 »
- Witaj, zrezygnowałeś z funkcji sędziego? - spytał nie dowierzając - Czyli mi nie pomożesz, chciałem omówić kwestie aresztowań spiskowców i wichrzycieli. Pamiętasz o co chodzi mam nadzieję?

Canis

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Sierpień 2015, 20:50:47 »
- Tak, pamiętam nasze ostatnie spotkanie, było bardzo emocjonujące. Mam nadzieję, ze udało się wywabić ślady krwi z posadzki pałacu. - odparł z życzliwym uśmiechem. - No... jako sędzia nie pomogę, ale jest nowy sędzia, niejaki pan Warcisław. Mój wywiad donosi, ze to znajomy Tacticusa, lepszy lub gorszy ale znajomy. Więc była by to kolejna nić porozumienia z Ekkerund.

Offline Aggromor

• NPC

« Odpowiedź #24 dnia: 25 Sierpień 2015, 21:00:13 »
- Hmm no nic, będę musiał go tu sprowadzić. Gdybym wiedział o twej rezygnacji nie ściągałbym ciebie. Teraz niestet mi się nie przydasz. Król oparł dłoń na srebrnym okuciu poręczy fotela, natychmiast ją cofnął sycząc jak poparzony...

Canis

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Sierpień 2015, 21:05:21 »
- Królu. - Odparł przekrzywiając głowę i deliaktnie uszko mu dygnęło o tak (tylko w wersji ludzkiej):

- Czy coś się stało? Masz rany na dłoniach, ze tak zabolał dotyk dłoni na poręczy? Wybacz ciekawość, nie chcieli byśmy ciebie martwego. Trochę się znam na pierwszej pomocy i praktykuję robienie maści, może pomogę? zechce król pokazać? - Zapytał podchodząc bliżej tronu.

Offline Aggromor

• NPC

« Odpowiedź #26 dnia: 25 Sierpień 2015, 21:15:25 »
- Nie! Nie podchodź! Aggromor wyglądał na... zaniepokojonego? Wystraszonego? A może obie te rzeczy?
- To chyba uczulenie... drażni mnie widok srebra, i soli. Strasznie mnie po niej od kilku tygodni pali. Wybacz.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Sierpień 2015, 21:32:12 »
- Soli i srebra? Pali?  - Powiedział a na jego twarzy zagościła mina z rozwartymi oczami, taki porządny:  <huh> . - Mogę ci pomóc z tym królu. Lecz nie jest to uczulenie i wymagało by niecodziennego traktowania w czasie tej audiencji. Mam nadzieję, że zgodzisz się na chwilę niewygody? Bo widzisz królu, na srebro mało kto jest uczulonym, bo to nieuczulający minerał sam z siebie, zaś sól podobnie, nie uczula na ogół. Taka korelacja w jednym momencie w krótkim czasie, wskazuje tylko na jedną ewentualność, że zostałeś panie opętany przez demona. - mówił z uśmiechem na twarzy cofając się do drzwi.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2015, 21:34:32 wysłana przez Salazar Trevant »

Offline Aggromor

• NPC

« Odpowiedź #28 dnia: 25 Sierpień 2015, 21:39:21 »
- Hehehe. Dobre sobie... niby jakim cudem? Jak tu żadnego kurwiego syna nie było. Aggromor nie pamiętał, czy też raczej nie wiedział że gość który zmasakrował jego gwardzistów był demonem. Krasnoludowi pociemniało w oczach, potrząsnął głową i rzekł:
- Jak w ogóle śmiesz mnie oskarżać o opętanie?! To uczulenie i koniec! Starczy tego, audiencja dobiegła końca!

Canis

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Sierpień 2015, 21:46:42 »
- Oj królu... Czy kiedyś zrobiłem lub powiedziałem ci coś, byś mógł wątpić w prawość i słuszność mych słów? Czyż nie w obronie twego stołka tutaj byłem tygodni temu parę? Wiedz, że i teraz o dobro twoje i ludu zabiegałem. Tak też i dziś oferowałem ci wyleczenie z opętania, którym zostałeś obarczony, lecz jesteś zaślepiony i nie winię cię za bark ogłady i szacunku dla osób chcących ci pomóc. ÂŻegnaj, mam nadzieję, że dojrzę Cię jeszcze żywego, lecz chętnie też przyjrzę się temu, jak to co siedzi w tobie niszczy ten kraj zajmując twoją świadomość. - Powiedział i nadusił klamkę, czym prędzej opuścił salę.

Cholera... znamię Zewoli... już zinfiltrowali władzę... wyszli z Mor Andor... ja pierdole już po nas. Myślał pędząc co sił starówką do karczmy, jedyną nadzieję pokładał juz w Tyrrze.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Sierpień 2015, 21:46:42 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.