Autor Wątek: Idziemy po swoje!  (Przeczytany 8992 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Listopad 2014, 22:28:06 »
- Jak nie urok to sraczka - westchnąłem. - Zawsze jakaś kontrola się znajdzie w tym państwie "prawa i sprawiedliwości" - powiedziałem sobie półgębkiem. - A znając życie to pewnie pan kapitan coś na sumieniu ma. Ech na czym ten świat stoi - mruknąłem.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Listopad 2014, 22:29:02 »
- Ahoj! Wiozę towary i jakąś bandę najemników do Sanktuarium Raanaarów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Listopad 2014, 22:29:02 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #42 dnia: 15 Listopad 2014, 22:34:55 »
Na słowa kapitana dhampir zareagował. - Wyłożył karty na stół i całą konspirację szlak trafił. Silva zaczął łazić z miejsca na miejsce nie mogąc się uspokoić. Pewnie kapitan zechce nas podwieź i w zamian weźmie całe nasze złoto. Dhampir posmutniał na samą myśl, że będzie musiał się dzielić z większą ilością osób. Wszak na samym okręcie Gordian miał sporo ludzi.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #43 dnia: 15 Listopad 2014, 22:37:49 »
- Przypomnij mi Silva od kiedy działamy w konspiracyji co? - spytał Melkior siedzący na skrzyni.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Listopad 2014, 22:40:17 »
- Chyba chciałeś cichaczem się dostać na wyspę, a potem akcja, wybuchy itp. Teraz to nas każdy zauważy i z zaskoczenia nici. Powiedział łażąc z miejsca na miejsce.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Listopad 2014, 22:41:35 »
- Najemników wiozą kapitanie, do Raanarów na Feros.  - krzyknął marynarz odwracając się w kierunku śródokręcia, gdzie prawdopodobnie znajdował się kapitan.
Przy burcie pojawiła się postać kapitana Morii.
- Najemnicy? A czego szukacie na ziemiach mojego ojca? Kto wami... - urwał patrząc w dół na pokład okrętu handlowego.
- A was gdzie znów nosi panie Melkiorze i spółko?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Listopad 2014, 22:45:29 »
- Mamy odzyskać okręt Aragorna, ukradziono go nam w trakcie jednej takiej akcji... - odpowiedział szczerze.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Listopad 2014, 22:48:56 »
Dhampir milczał, bo już nie widział w tym sensu żeby, cokolwiek mówić. Teraz czekał na odpowiedź Gordiana, co z tym fantem zrobi. Choć czuł, że pewnie zaproponuję podwózkę w jedną i drugą stronę, i był przekonany że nie zrobi tego za darmo.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Listopad 2014, 22:49:16 »
- I płyniecie po ten okręt taką... - chciał powiedzieć dziurawą balią, ale że nie wypadało wymyślił na szybkości inne określenie - kruszyną?
- Płynę na zwiad na południe, bo przy zaułku piratów podobno widziano jakiś dziwny okręt, jak chcecie to mogę was podrzucić na Feros. Może i tych przemytników zgarniemy po drodze. Będziecie mieli jakąś rozrywkę a i dopłyniemy tam za trzy dni a nie dwa tygodnie.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Listopad 2014, 22:54:27 »
- Ellmor Cię nam zesłał chyba. Skorzystamy chętnie. Co do dzielenia łupów... dogadamy się co nie?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Listopad 2014, 23:01:19 »
-ÂŁupy są wasze, ja i tak płynę w tamtą stronę. Patrol mam. - odpowiedział szybko i kiwnięciem głowy nakazał rzucenie z burty kilku drabinek linowych tak aby Bękarty Melkiora mogły bezproblemowo wejść na pokład.
Po chwili gdy cała kompania była już na pokładzie ponownie dźwignięto żagle i łowca odbił od małej handlowej łajby powoli kierując się w stronę wyspy.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Listopad 2014, 23:04:03 »
- Dzięki raz jeszcze. Wyprawa ojca się udała? - spytał o ekspedycję z której się zawinął.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #52 dnia: 15 Listopad 2014, 23:06:25 »
Dhampir w mig znalazł się na fregacie. Jednak na słowa, " łupy są wasze" nie zareagował ani nawet nie mrugnął i, nie był do końca pewny intencji nowego kapitana. Teraz jednak szukał zajęcia aby przestać myśleć o złocie. - Bocianie gniazdo jest wolne?. Puścił pytanie w eter.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #53 dnia: 15 Listopad 2014, 23:07:49 »
- Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia. - odparł wzruszając ramionami. - Cztery stopnie w prawo! - krzyknął do sternika i szybko wrócił do rozmowy.
- Niby coś się tam dowiedzieliśmy, ale ten kruk niby spaprał robotę zabijając jednego maga za dużo. Nie wiem. W sumie niezbyt się tym interesowałem. Jak zwykle w pewnym momencie pojawił się Lithan i coś tam pogwarzyli po elfiemu. Potem szczerze mówiąc z dupy wróciliśmy do domu, a ja od razu dostałem patrol, a więc jestem.
- Jeśli masz ochotę to idź. - odparł tylko dhampirowi.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #54 dnia: 15 Listopad 2014, 23:13:05 »
- Czyli kolejna gonitwa za niczym, pójdę sprawdzić działa i proch jeśli pozwolisz. - odpowiedział i ruszył spokojnie ku pokładowi artyleryjskiemu.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #55 dnia: 15 Listopad 2014, 23:13:10 »
Dhampir miał gdzieś rozmowę, o wyprawie w której nie uczestniczył. Teraz chciał odetchnąć sobie na górze. Dla tak wyspecjalizowanej rasy jaką przedstawiał wspinaczka na bocianie gniazdo zajęła mu dosłownie chwilę zwłaszcza, że jeszcze pogoda dopisywała Będąc tam rozglądał się dookoła, żeby móc w porę ostrzec resztę, przed niebezpieczeństwem. Zwłaszcza, że była noc mógł z tego miejsca szybciej ocenić sytuację niż inny człowiek, elf czy tam mauren. 


// Jest noc, co nie?.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #56 dnia: 15 Listopad 2014, 23:13:36 »
//Tak

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #57 dnia: 15 Listopad 2014, 23:26:25 »
Nowy okręt, szybki, bojowy, więc po co narzekać ? W sumie już kiedyś na nim płynęliśmy, ale to było dawno i nieprawda jak mawiają starsi ludzie. Prawdę mówiąc podział łupów jakoś nie bardzo mnie interesował, wszak Melkior nie pozwoli nam przymierać głodem więc zapewne wystarczy dla wszystkich. Dobrym zwyczajem należało przywitać się z kapitanem, który bez zbędnych pytań postanowił nam pomóc.
- Jak zdrowie kapitanie ? znowu trafiła się nieznośna kompania w podróży - zagadałem zastanawiając się czy ma w pamięci nieszczęsny ostatni rejs.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #58 dnia: 15 Listopad 2014, 23:53:12 »
- A dziękuję, w jak najlepszym porządku. - odpowiedział mężczyźnie, który już wcześniej służył na jego okręcie. - Morze jest tak wielkie, że zabiera ze sobą wszystkie wspomnienia, tak więc... uznajmy, że nie wiem o czym mówisz Thoranie. Nie mniej jednak winszuję wam fantazji. Słyszałem już raz o takich co w samych koszulach chcieli zdobyć zamek, ale wy tutaj przewyższacie ich o głowę. ÂŻeby łapać jakiegoś handlarza i z nim na pokładzie płynąć prosto na piratów to trzeba być już na prawdę zdrowo pukniętym. Tym bardziej, że w porcie stoi cała flota wojenna, której powoli zaczyna się nudzić..

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #59 dnia: 16 Listopad 2014, 02:45:54 »
//Do usunięcia
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2014, 09:57:40 wysłana przez TheMo »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #59 dnia: 16 Listopad 2014, 02:45:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything